Kristijan Kahlina
bramkarz #1Kristijan Kahlina jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarz.
Forma w ostatnich meczach Kristijan Kahlina
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Kristijan Kahlina w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Kristijan Kahlina wyglądają następująco: 17 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.01. Kristijan Kahlina oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kristijan Kahlina w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Kristijan Kahlina rozegrał w barwach Charlotte w MLS 17 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 530 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Kristijan Kahlina
Pierwszy transfer Kristijan Kahlina w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z HNK Goricy do Ludogoretsu Razgrad za 50 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Kristijan Kahlina było przejście z Ludogoretsu Razgrad do Charlotte w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,1 miliona euro.
Ile zarabia Kristijan Kahlina?
Kristijan Kahlina otrzymuje 775 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 64,6 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kahlina w lipcu 2026 to 14,9 tysiąca dolarów, a dziennie około 2,1 tysiąca dolarów.
Jaka jest wartość rynkowa Kristijan Kahlina?
Wycena 34-letniego Kristijan Kahlina według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kristijan Kahlina?
Kristijan Kahlina urodził się 24 lipca 1992 w Zagreb (Chorwacja). Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Kristijan Kahlina – statystyki
Szczegółowe statystyki Kristijan Kahlina w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Charlotte. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Kristijan Kahlina
Kristijan Kahlina vs. inni
Atak
Obrona
Podania Kristijan Kahlina
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Kristijan Kahlina w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Kristijan Kahlina wyglądają następująco: 17 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.01. Kristijan Kahlina oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Kristijan Kahlina – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Kristijan Kahlina w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Kristijan Kahlina
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07 2026 |
MLS, 17. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 23.07 2026 |
MLS, 16. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 24.05 2026 |
MLS, 15. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 17.05 2026 |
MLS, 14. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 14.05 2026 |
MLS, 13. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 10.05 2026 |
MLS, 12. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 03.05 2026 |
MLS, 11. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 23.04 2026 |
MLS, 9. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 19.04 2026 |
MLS, 8. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | |||
| 05.04 2026 |
MLS, 6. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Kristijan Kahlina w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Kristijan Kahlina rozegrał w barwach Charlotte w MLS 17 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 530 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Kristijan Kahlina – transfery
W trakcie kariery Kristijan Kahlina zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Charlotte 2021 – obecnie
-
Ludogorets Razgrad 2021 – 2021
-
HNK Gorica 2021 – 2021
-
Ludogorets Razgrad 2021 – 2021
-
HNK Gorica 2016 – 2021
-
Koper 2015 – 2016
-
NK Lucko 2013 – 2015

-
NK Jaska Vinogradar Jastrebarsko 2011 – 2013

-
Dinamo Zagreb U19 2009 – 2011

-
Dinamo Zagreb U18 2007 – 2009

-
Dinamo Zagreb Youth do 2007

Historia transferów Kristijan Kahlina
Pierwszy transfer Kristijan Kahlina w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z HNK Goricy do Ludogoretsu Razgrad za 50 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Kristijan Kahlina było przejście z Ludogoretsu Razgrad do Charlotte w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,1 miliona euro.
Kristijan Kahlina – forma
W ostatnich 5 meczach Kristijan Kahlina zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,14. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Kristijan Kahlina – zarobki
Kristijan Kahlina gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 775 tys. $. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
775 tys. $ |
| 2025 |
|
750 tys. $ |
| 2024 |
|
550 tys. $ |
| 2023 |
|
500 tys. $ |
| 2022 |
|
425 tys. $ |
Ile zarabia Kristijan Kahlina?
Kristijan Kahlina otrzymuje 775 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 64,6 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kahlina w lipcu 2026 to 14,9 tysiąca dolarów, a dziennie około 2,1 tysiąca dolarów.
Kristijan Kahlina – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kristijan Kahlina wynosi obecnie 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kristijan Kahlina na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Kristijan Kahlina?
Wycena Kristijan Kahlina wynosi obecnie 1,2 mln €. W szczycie kariery Kristijan Kahlina wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 75 tys. €.