Forma w lidze
Philadelphia Union w tabeli
6. miejsce / 45 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 21 punktów
Serie w ostatnich meczach
8 zwycięstw z rzędu
10 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
25 pkt
25:14 bramki
1,79 gola/mecz
20 pkt
34:32 bramki
2,27 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Philadelphia Union
Wartość drużyny: 20 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 18 bramek | USA | 27 | napastnik | 29 | 3 mln € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 8 asyst | USA | 20 | obrońca | 24 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,26 średnia ocena | USA | 27 | napastnik | 29 | 3 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2591 minut | USA | 25 | obrońca | 29 | 1,5 mln € |
Przewidywany skład Philadelphia Union 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Tabela - Konferencja Wschodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nashville SC
|
29 | 20 | 6 | 3 | 63:22 | 66 |
2
|
Inter Miami
|
29 | 14 | 10 | 5 | 70:50 | 52 |
| ··· | |||||||
5
|
Charlotte
|
29 | 13 | 7 | 9 | 51:43 | 46 |
6
|
Philadelphia Union
|
29 | 13 | 6 | 10 | 59:46 | 45 |
7
|
Orlando City SC
|
29 | 11 | 5 | 13 | 54:69 | 38 |
Wyniki Philadelphia Union
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
Chicago Fire
1
Philadelphia Union
3
MLS, 29. kolejka
|
|
|
11 Paź Koniec
|
Philadelphia Union
2
Real Salt Lake
1
MLS, 28. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Philadelphia Union
4
Orlando City SC
2
MLS, 27. kolejka
|
Terminarz Philadelphia Union
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 20:30
|
Philadelphia Union
Charlotte
MLS, 30. kolejka
|
|
|
25 Paź 01:30
|
Philadelphia Union
New England Revolution
MLS, 31. kolejka
|
|
|
29 Paź 01:30
|
Nashville SC
Philadelphia Union
MLS, 32. kolejka
|
Ostatnie transfery Philadelphia Union
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
|
USA |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 01 Wrz 2026 |
|
USA |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
USA |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
USA |
|
wypożyczenie |
Philadelphia Union to klub piłkarski z USA występujący w MLS. Swoim domowym obiektem jest Subaru Park, który może pomieścić 19 778 widzów. Zespół prowadzi Ryan Richter. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 20 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Philadelphia Union?
Klub piłkarski Philadelphia Union zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Supporters' Shield.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Philadelphia Union w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Philadelphia Union trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 13,4 mln €, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Ezekiel Kwame Alladoh z IF Brommapojkarny za 3,9 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Olwethu Makhanya do Rangers za 3,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Philadelphia Union w tabeli MLS?
Philadelphia Union zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 45 punktów po 29 kolejkach. Strata do prowadzącego Nashville SC wynosi 21 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 59:46, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 15 punktów.
Jak wygląda skład Philadelphia Union?
W wyjściowym ustawieniu Philadelphia Union między słupkami staje A. Blake, a linię obrony najczęściej tworzą F. Westfield, N. Pierre, N. Harriel oraz K. Wagner. W środku pola grają C. Sullivan, D. Jean-Jacques, J. Lukić oraz I. Vassilev, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Iloski, B. Damiani. Trener Ryan Richter ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
Kiedy Philadelphia Union gra następny mecz?
Najbliższy mecz Philadelphia Union to spotkanie z Charlotte, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Subaru Park w ramach MLS (30. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Philadelphia Union?
Ostatni mecz Philadelphia Union to wygrana z Chicago Fire 1:3 w MLS, 15 października 2026. Bramki zdobyli Haile-Selassie, Iloski, Damiani oraz Damiani. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Philadelphia Union w tym sezonie?
Bilans Philadelphia Union w tym sezonie to 29 meczów i wynik 13-6-10 przy 59 zdobytych bramkach i 46 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 12,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Philadelphia Union w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Philadelphia Union w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Philadelphia Union
Philadelphia Union terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 20:30
|
MLS, 30. kolejka
|
Subaru Park U siebie | Trudny | |
|
25 Paź 01:30
|
MLS, 31. kolejka
|
Subaru Park U siebie | Trudny | |
|
29 Paź 01:30
|
MLS, 32. kolejka
|
GEODIS Park Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 00:00
|
MLS, 33. kolejka
|
TQL Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 22:00
|
MLS, 34. kolejka
|
Subaru Park U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Philadelphia Union gra następny mecz?
Najbliższy mecz Philadelphia Union to spotkanie z Charlotte, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Subaru Park w ramach MLS (30. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Philadelphia Union w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Philadelphia Union w sezonie 2026.
Forma i bramki Philadelphia Union w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Philadelphia Union wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
MLS, 29. kolejka
|
1:3 | 4-4-2 | 7/9 | 2/7 | |
|
11 Paź Koniec
|
MLS, 28. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 4/7 | 4/6 | |
|
27 Wrz Koniec
|
MLS, 27. kolejka
|
4:2 | 4-4-2 | 7/14 | 2/6 | |
|
20 Wrz Koniec
|
MLS, 26. kolejka
|
3:4 | 4-4-2 | 4/7 | 4/7 | |
|
14 Wrz Koniec
|
MLS, 25. kolejka
|
0:5 | 4-4-2 | 4/15 | 2/4 | |
|
10 Wrz Koniec
|
MLS, 24. kolejka
|
5:0 | 4-2-2-2 | 7/8 | 0/3 | |
|
06 Wrz Koniec
|
MLS, 23. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 6/7 | 4/8 | |
|
30 Sie Koniec
|
MLS, 22. kolejka
|
1:3 | 4-4-2 | 7/11 | 2/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
MLS, 21. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 6/12 | 2/3 | |
|
20 Sie Koniec
|
MLS, 20. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 4/5 | 5/8 |
Philadelphia Union ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 27 z 29 meczów, ze średnią 1,56 punktu. W pozostałych ustawieniach Philadelphia Union zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Philadelphia Union?
Ostatni mecz Philadelphia Union to wygrana z Chicago Fire 1:3 w MLS, 15 października 2026. Bramki zdobyli Haile-Selassie, Iloski, Damiani oraz Damiani. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Philadelphia Union – tabela MLS
Jakie miejsce w tabeli MLS zajmuje Philadelphia Union w sezonie 2026.
Tabela - Konferencja Wschodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nashville SC
|
29 | 20 | 6 | 3 | 63:22 | 41 | 66 | |
2
|
Inter Miami
|
29 | 14 | 10 | 5 | 70:50 | 20 | 52 | |
3
|
New England Revolution
|
29 | 15 | 4 | 10 | 48:41 | 7 | 49 | |
4
|
Chicago Fire
|
29 | 14 | 6 | 9 | 52:43 | 9 | 48 | |
5
|
Charlotte
|
29 | 13 | 7 | 9 | 51:43 | 8 | 46 | |
6
|
Philadelphia Union
|
29 | 13 | 6 | 10 | 59:46 | 13 | 45 | |
7
|
Orlando City SC
|
29 | 11 | 5 | 13 | 54:69 | -15 | 38 | |
8
|
New York Red Bulls
|
29 | 10 | 6 | 13 | 39:54 | -15 | 36 | |
9
|
FC Cincinnati
|
28 | 9 | 9 | 10 | 60:68 | -8 | 36 | |
10
|
New York City FC
|
29 | 8 | 9 | 12 | 42:40 | 2 | 33 | |
11
|
Toronto FC
|
29 | 7 | 12 | 10 | 44:55 | -11 | 33 | |
12
|
DC United
|
28 | 7 | 12 | 9 | 36:47 | -11 | 33 | |
13
|
Columbus Crew
|
29 | 9 | 5 | 15 | 44:47 | -3 | 32 | |
14
|
Atlanta United
|
29 | 8 | 6 | 15 | 36:48 | -12 | 30 | |
15
|
CF Montreal
|
29 | 6 | 6 | 17 | 35:59 | -24 | 24 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nashville SC
|
29 | 20 | 6 | 3 | 63:22 | 41 | 66 | |
2
|
Inter Miami
|
29 | 14 | 10 | 5 | 70:50 | 20 | 52 | |
3
|
New England Revolution
|
29 | 15 | 4 | 10 | 48:41 | 7 | 49 | |
4
|
Chicago Fire
|
29 | 14 | 6 | 9 | 52:43 | 9 | 48 | |
5
|
Charlotte
|
29 | 13 | 7 | 9 | 51:43 | 8 | 46 | |
6
|
Philadelphia Union
|
29 | 13 | 6 | 10 | 59:46 | 13 | 45 | |
7
|
Orlando City SC
|
29 | 11 | 5 | 13 | 54:69 | -15 | 38 | |
8
|
New York Red Bulls
|
29 | 10 | 6 | 13 | 39:54 | -15 | 36 | |
9
|
FC Cincinnati
|
28 | 9 | 9 | 10 | 60:68 | -8 | 36 | |
10
|
New York City FC
|
29 | 8 | 9 | 12 | 42:40 | 2 | 33 | |
11
|
Toronto FC
|
29 | 7 | 12 | 10 | 44:55 | -11 | 33 | |
12
|
DC United
|
28 | 7 | 12 | 9 | 36:47 | -11 | 33 | |
13
|
Columbus Crew
|
29 | 9 | 5 | 15 | 44:47 | -3 | 32 | |
14
|
Atlanta United
|
29 | 8 | 6 | 15 | 36:48 | -12 | 30 | |
15
|
CF Montreal
|
29 | 6 | 6 | 17 | 35:59 | -24 | 24 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nashville SC
|
15 | 14 | 1 | 0 | 45:12 | 33 | 43 | |
| 2 |
New England Revolution
|
14 | 9 | 2 | 3 | 26:16 | 10 | 29 | |
| 3 |
Chicago Fire
|
15 | 9 | 1 | 5 | 28:19 | 9 | 28 | |
| 4 |
Charlotte
|
15 | 8 | 4 | 3 | 29:16 | 13 | 28 | |
| 5 |
Orlando City SC
|
14 | 8 | 2 | 4 | 26:19 | 7 | 26 | |
| 6 |
Inter Miami
|
15 | 6 | 7 | 2 | 41:26 | 15 | 25 | |
| 7 |
Philadelphia Union
|
14 | 7 | 4 | 3 | 25:14 | 11 | 25 | |
| 8 |
FC Cincinnati
|
13 | 7 | 3 | 3 | 36:27 | 9 | 24 | |
| 9 |
Toronto FC
|
16 | 5 | 9 | 2 | 34:32 | 2 | 24 | |
| 10 |
Columbus Crew
|
15 | 7 | 2 | 6 | 22:17 | 5 | 23 | |
| 11 |
DC United
|
15 | 5 | 5 | 5 | 20:26 | -6 | 20 | |
| 12 |
New York Red Bulls
|
14 | 5 | 3 | 6 | 22:27 | -5 | 18 | |
| 13 |
CF Montreal
|
15 | 4 | 5 | 6 | 19:21 | -2 | 17 | |
| 14 |
New York City FC
|
14 | 4 | 4 | 6 | 26:21 | 5 | 16 | |
| 15 |
Atlanta United
|
14 | 4 | 2 | 8 | 20:26 | -6 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter Miami
|
14 | 8 | 3 | 3 | 29:24 | 5 | 27 | |
| 2 |
Nashville SC
|
14 | 6 | 5 | 3 | 18:10 | 8 | 23 | |
| 3 |
New England Revolution
|
15 | 6 | 2 | 7 | 22:25 | -3 | 20 | |
| 4 |
Chicago Fire
|
14 | 5 | 5 | 4 | 24:24 | 0 | 20 | |
| 5 |
Philadelphia Union
|
15 | 6 | 2 | 7 | 34:32 | 2 | 20 | |
| 6 |
Charlotte
|
14 | 5 | 3 | 6 | 22:27 | -5 | 18 | |
| 7 |
New York Red Bulls
|
15 | 5 | 3 | 7 | 17:27 | -10 | 18 | |
| 8 |
New York City FC
|
15 | 4 | 5 | 6 | 16:19 | -3 | 17 | |
| 9 |
Atlanta United
|
15 | 4 | 4 | 7 | 16:22 | -6 | 16 | |
| 10 |
DC United
|
13 | 2 | 7 | 4 | 16:21 | -5 | 13 | |
| 11 |
Orlando City SC
|
15 | 3 | 3 | 9 | 28:50 | -22 | 12 | |
| 12 |
FC Cincinnati
|
15 | 2 | 6 | 7 | 24:41 | -17 | 12 | |
| 13 |
Toronto FC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:23 | -13 | 9 | |
| 14 |
Columbus Crew
|
14 | 2 | 3 | 9 | 22:30 | -8 | 9 | |
| 15 |
CF Montreal
|
14 | 2 | 1 | 11 | 16:38 | -22 | 7 |
Które miejsce zajmuje Philadelphia Union w tabeli MLS?
Philadelphia Union zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 45 punktów po 29 kolejkach. Strata do prowadzącego Nashville SC wynosi 21 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 59:46, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 15 punktów.
Statystyki Philadelphia Union w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Philadelphia Union na tle ligi w sezonie 2026.
Philadelphia Union na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,4
- Strzały celne / mecz 5,3
- Asysty / mecz 1,48
- Udane dryblingi / mecz 5,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,59
- Czyste konta 21%
- Odbiory / mecz 16,3
- Przechwyty / mecz 13,2
- Wybicia / mecz 20,3
- Zablokowane strzały / mecz 4,1
Strzelcy Philadelphia Union
-
Milan Iloski 18
-
Bruno Damiani 11
-
Cavan Sullivan 7
-
Indiana Vassilev 4
-
Danley Jean Jacques 4
-
Neil Pierre 4

Rozkład bramek w czasie
Bramki Philadelphia Union i rywali według minuty w ostatnich 29 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Philadelphia Union to 61–75 minuta, w której padło 17 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 13 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Philadelphia Union - Charlotte Po przerwie pada 69% bramek Philadelphia Union.Przebieg meczu Philadelphia Union i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 8-3-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 14 | 5-1-8 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 6-1-1 |
| Remis do przerwy | 8 | 2-3-3 |
| Przegrywał do przerwy | 13 | 5-2-6 |
Gdy Philadelphia Union otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla Philadelphia Union
85% bramek Philadelphia Union pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Philadelphia Union zdobywa w sezonie średnio 1,55 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,60.
Aktualne serie Philadelphia Union
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 8 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 6 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Philadelphia Union, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Philadelphia Union wygra mecz Philadelphia Union - Charlotte Philadelphia Union nie przegrywa od 10 meczów.Bramki w meczach Philadelphia Union
- Powyżej 0,5 93%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 69%
- Powyżej 3,5 48%
- Powyżej 4,5 31%
- Powyżej 5,5 17%
W 69% meczów Philadelphia Union padają co najmniej trzy bramki, a w 69% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Philadelphia Union - Charlotte Powyżej 2,5 bramki padło w 69% meczów Philadelphia Union.Philadelphia Union – faule i karne
- Faule / mecz 15,6
- Faule rywali / mecz 11,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Philadelphia Union fauluje średnio 15,6 razy na mecz, a wymusza 11,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Philadelphia Union, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Philadelphia Union - Charlotte Philadelphia Union popełnia 15,6 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Philadelphia Union zdobywa 1,79 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Philadelphia Union wygra mecz Philadelphia Union - Charlotte Philadelphia Union zdobywa u siebie 60% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 29 meczach Philadelphia Union ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 69% goli Philadelphia Union, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 13 z 29 meczów.
Philadelphia Union wygra drugą połowę meczu Philadelphia Union - Charlotte Drugą połowę Philadelphia Union wygrywał w 13 z 29 meczów.Philadelphia Union – strzały
- Celne / mecz 5,3
- Niecelne / mecz 7,1
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,1
Philadelphia Union oddaje 12,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Philadelphia Union - Charlotte Philadelphia Union oddaje 12,4 strzałów na mecz.Philadelphia Union – posiadanie piłki
- U siebie 50,1%
- Na wyjeździe 45,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 29
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 29
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 29 meczów. Średnio Philadelphia Union utrzymuje przy piłce 47,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Philadelphia Union wygra mecz Philadelphia Union - Charlotte Philadelphia Union utrzymuje średnio 47,6% posiadania piłki.Philadelphia Union – podania
- Kluczowe / mecz 12,1
- Dośrodkowania / mecz 22,5
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 50
- Celność długich podań 43%
Philadelphia Union wymienia średnio 385 podań na mecz przy celności 77%, z czego 12,1 to podania kluczowe.
Philadelphia Union – czyste konta
- U siebie 5 z 14
- Na wyjeździe 1 z 15
- Stracone / mecz 1,59
- Bez straty do przerwy 41%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 48%
Czyste konto Philadelphia Union to 21% meczów sezonu (6 z 29), z czego 5 w 14 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Philadelphia Union - Charlotte Czyste konto Philadelphia Union zachowuje w 21% meczów.Philadelphia Union – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 79%
- Pow. 8,5 w meczu 52%
- Pow. 10,5 w meczu 41%
- Rożne u siebie / mecz 7,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,1
Philadelphia Union wykonuje średnio 6,0 rzutów rożnych na mecz wobec 3,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 52% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Philadelphia Union - Charlotte Powyżej 8,5 rożnego padło w 52% meczów Philadelphia Union.Philadelphia Union – kartki
- Żółte kartki 69
- Pow. 3,5 kartki w meczu 69%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 48%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 17%
Philadelphia Union ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Philadelphia Union – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Philadelphia Union - Charlotte Philadelphia Union ogląda średnio 2,4 żółtych kartek na mecz.Philadelphia Union według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 7 | 1-2-4 | 0,71 | 1,71 | 2,14 |
| Środka tabeli (6–10) | 7 | 5-0-2 | 2,14 | 3,14 | 1,71 |
| Dołu tabeli (11–15) | 9 | 3-3-3 | 1,33 | 1,33 | 1,44 |
Najwięcej punktów na mecz Philadelphia Union zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–10), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Philadelphia Union na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
1,87 1,43 | 1,87 1,71 | 1,27 1,71 |
|
5.
|
1,87 1,29 | 1,93 1,57 | 1,07 1,93 |
|
6.
|
1,79 1,33 | 1,79 2,27 | 1,00 2,13 |
|
7.
|
1,86 0,80 | 1,86 1,87 | 1,36 3,33 |
|
8.
|
1,29 1,20 | 1,57 1,13 | 1,93 1,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Philadelphia Union
Skrajne wyniki i osiągnięcia Philadelphia Union w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Philadelphia Union - FC Cincinnati 5:0 MLS, 10.09.2026
- Najwyższa porażka Atlanta United - Philadelphia Union 3:1 MLS, 14.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 10 bramek Inter Miami - Philadelphia Union 6:4, MLS, 25.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Iloski, Inter Miami - Philadelphia Union 6:4, MLS, 25.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Alladoh, Philadelphia Union - Atlanta United 3:2, MLS, 2.08.2026
Jakie statystyki ma Philadelphia Union w tym sezonie?
Bilans Philadelphia Union w tym sezonie to 29 meczów i wynik 13-6-10 przy 59 zdobytych bramkach i 46 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 12,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Philadelphia Union – zawodnicy
Jak wygląda kadra Philadelphia Union w sezonie 2026.
Przewidywany skład Philadelphia Union 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Philadelphia Union
-
Agustin Anello Napastnik Uraz pachwiny pauzuje od 8 dniopuszczone: 2 mecze
Kadra Philadelphia Union
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
27 | USA | 3 mln € | 511 tys. € | 29 | 100% | 18 | 2 | 2 362' | 4 | 0 | |||||||
| 9 |
|
24 | Urugwaj | 2 mln € | 640 tys. € | 29 | 100% | 11 | 3 | 2 251' | 6 | 0 | |||||||
| 19 |
|
25 | USA | 2,5 mln € | 534 tys. € | 28 | 97% | 4 | 5 | 1 802' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
21 | Ghana | 3,5 mln € | 400 tys. € | 27 | 93% | 1 | 1 | 746' | 2 | 1 | |||||||
| 28 |
|
24 | USA | 1,8 mln € | 445 tys. € | 21 | 72% | 1 | 1 | 428' | 2 | 0 | |||||||
| 55 |
![]() |
20 | USA | 100 tys. € | 101 tys. € | 2 | 7% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| 51 |
|
17 | USA | – | – | 16 | 55% | 1 | 0 | 82' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
26 | Haiti | 3 mln € | 578 tys. € | 26 | 90% | 4 | 2 | 2 214' | 7 | 0 | |||||||
| 33 |
|
22 | USA | 5 mln € | 445 tys. € | 14 | 48% | 1 | 3 | 522' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
17 | USA | 10 mln € | 400 tys. € | 28 | 97% | 7 | 7 | 1 644' | 2 | 1 | |||||||
| 4 |
|
24 | Serbia | 5 mln € | 351 tys. € | 27 | 93% | 0 | 2 | 2 014' | 6 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Wenezuela | 800 tys. € | 289 tys. € | 25 | 86% | 1 | 1 | 931' | 5 | 0 | |||||||
| 11 |
|
39 | USA | 100 tys. € | 101 tys. € | 28 | 97% | 0 | 2 | 262' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | USA | 300 tys. € | 125 tys. € | 28 | 97% | 1 | 0 | 533' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | USA | 200 tys. € | 147 tys. € | 20 | 69% | 0 | 0 | 207' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
19 | USA | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 44 |
![]() |
18 | USA | 3 mln € | 72 tys. € | 13 | 45% | 4 | 0 | 1 110' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
|
29 | Niemcy | 3 mln € | 1,8 mln € | 14 | 48% | 0 | 3 | 1 260' | 4 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
20 | USA | 2,5 mln € | 101 tys. € | 24 | 83% | 0 | 8 | 2 063' | 2 | 0 | |||||||
| 26 |
|
25 | USA | 1,5 mln € | 289 tys. € | 29 | 100% | 1 | 2 | 2 591' | 4 | 0 | |||||||
| 5 |
|
26 | Dania | 1,5 mln € | 534 tys. € | 24 | 83% | 1 | 0 | 884' | 5 | 1 | |||||||
| 20 |
![]() |
21 | Gabon | 1,2 mln € | 267 tys. € | 11 | 38% | 0 | 0 | 220' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
29 | Kamerun | 300 tys. € | 409 tys. € | 3 | 10% | 0 | 0 | 59' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
23 | Kolumbia | 700 tys. € | – | 22 | 76% | 0 | 0 | 458' | 2 | 0 | |||||||
| 66 |
![]() |
19 | USA | 200 tys. € | 78 tys. € | 7 | 24% | 0 | 0 | 52' | 0 | 0 | |||||||
| 46 |
![]() |
19 | USA | – | 78 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
35 | Jamajka | 300 tys. € | 889 tys. € | 27 | 93% | 0 | 0 | 2 430' | 0 | 0 | |||||||
| 76 |
|
20 | USA | 300 tys. € | 101 tys. € | 28 | 97% | 0 | 0 | 180' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
23 | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
|
26 | USA | 100 tys. € | 111 tys. € | 3 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Philadelphia Union
52,1 mln €
śr. 1,7 mln € / zawodnika
Ile Philadelphia Union wydaje na pensje
9,8 mln € rocznie
śr. 328 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: USA (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Philadelphia Union w sezonie 2026
Philadelphia Union wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Philadelphia Union
Jak wygląda skład Philadelphia Union?
W wyjściowym ustawieniu Philadelphia Union między słupkami staje A. Blake, a linię obrony najczęściej tworzą F. Westfield, N. Pierre, N. Harriel oraz K. Wagner. W środku pola grają C. Sullivan, D. Jean-Jacques, J. Lukić oraz I. Vassilev, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Iloski, B. Damiani. Trener Ryan Richter ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
Philadelphia Union – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Philadelphia Union w sezonie 2026.
Philadelphia Union transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
|
USA | 19 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 01 Wrz 2026 |
|
USA | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
USA | 22 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
USA | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
20 |
|
wypożyczenie | ||
| 29 Lip 2026 |
|
RPA | 22 |
|
3,5 mln € | |
| 16 Lip 2026 |
|
Niemcy | 29 |
|
3,5 mln € | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
USA | 18 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 16 Cze 2026 |
|
Kamerun | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Kwi 2026 |
|
USA | 17 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Philadelphia Union
Philadelphia Union bilans transferowy
- -7,4 mln € 2026
- +5,5 mln € 2025
- +944 tys. € 2024
- -1,8 mln € 2023
- +3 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Philadelphia Union
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Philadelphia Union w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Philadelphia Union trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 13,4 mln €, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Ezekiel Kwame Alladoh z IF Brommapojkarny za 3,9 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Olwethu Makhanya do Rangers za 3,5 mln €.
Philadelphia Union – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Philadelphia Union? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Philadelphia Union?
Klub piłkarski Philadelphia Union zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Supporters' Shield.