Forma w lidze
Toronto FC w tabeli
11. miejsce / 33 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 33 punkty
Strata do 9. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
24 pkt
34:32 bramki
2,13 gola/mecz
9 pkt
10:23 bramki
0,77 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Toronto FC
Wartość drużyny: 21,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Węgry | 30 | napastnik | 29 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 7 asyst | Węgry | 30 | napastnik | 29 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,12 średnia ocena | Szkocja | 30 | napastnik | 6 | 1 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2543 minut | Kanada | 26 | bramkarz | 29 | 800 tys. € |
Przewidywany skład Toronto FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Tabela - Konferencja Wschodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nashville SC
|
29 | 20 | 6 | 3 | 63:22 | 66 |
2
|
Inter Miami
|
29 | 14 | 10 | 5 | 70:50 | 52 |
| ··· | |||||||
10
|
New York City FC
|
29 | 8 | 9 | 12 | 42:40 | 33 |
11
|
Toronto FC
|
29 | 7 | 12 | 10 | 44:55 | 33 |
12
|
DC United
|
28 | 7 | 12 | 9 | 36:47 | 33 |
Wyniki Toronto FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
Toronto FC
3
Orlando City SC
3
MLS, 29. kolejka
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Toronto FC
2
CF Montreal
1
MLS, 28. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Nashville SC
2
Toronto FC
0
MLS, 27. kolejka
|
Terminarz Toronto FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 01:30
|
New York Red Bulls
Toronto FC
MLS, 30. kolejka
|
|
|
24 Paź 21:30
|
Columbus Crew
Toronto FC
MLS, 31. kolejka
|
|
|
29 Paź 00:30
|
Toronto FC
DC United
MLS, 32. kolejka
|
Ostatnie transfery Toronto FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Kanada |
|
koniec wypożyczenia | |
| 12 Paź 2026 |
![]() |
Kanada |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Kanada |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Szkocja |
|
za darmo |
Toronto FC to klub piłkarski z Kanady występujący w MLS. Swoim domowym obiektem jest BMO Field, który może pomieścić 36 045 widzów. Zespół prowadzi Robin Fraser. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 21,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Toronto FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Toronto FC trafiło 17 zawodników za łączną kwotę 25,2 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Josh Sargent z Norwich City za 18,7 mln €.
Które miejsce zajmuje Toronto FC w tabeli MLS?
Toronto FC zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 33 punktów po 29 kolejkach. Strata do prowadzącego Nashville SC wynosi 33 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 44:55, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Toronto FC?
W wyjściowym ustawieniu Toronto FC między słupkami staje L. Gavran, a linię obrony najczęściej tworzą J. Gilman, N. Gomis, Z. Monlouis oraz Matheus Pereira de Souza. W środku pola grają T. Corbeanu, Alonso, M. Cimermancic, N. Dorsch oraz J. Osorio, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Sargent. Trener Robin Fraser ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
Kiedy Toronto FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Toronto FC to spotkanie z New York Red Bulls, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 01:30 na obiekcie Sports Illustrated Stadium w ramach MLS (30. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Toronto FC?
Ostatni mecz Toronto FC to remis z Orlando City SC 3:3 w MLS, 15 października 2026. Bramki zdobyli Morgan, Ojeda, Corbeanu, Griezmann, Dike oraz Pereira de Souza. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Toronto FC w tym sezonie?
Bilans Toronto FC w tym sezonie to 29 meczów i wynik 7-12-10 przy 44 zdobytych bramkach i 55 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Toronto FC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Toronto FC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Toronto FC
Toronto FC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 01:30
|
MLS, 30. kolejka
|
Sports Illustrated Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 21:30
|
MLS, 31. kolejka
|
Lower.com Field Wyjazd | Łatwy | |
|
29 Paź 00:30
|
MLS, 32. kolejka
|
BMO Field U siebie | Umiarkowany | |
|
02 Lis 00:00
|
MLS, 33. kolejka
|
Mercedes-Benz Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
07 Lis 22:00
|
MLS, 34. kolejka
|
Subaru Park Wyjazd | Trudny |
Kiedy Toronto FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Toronto FC to spotkanie z New York Red Bulls, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 01:30 na obiekcie Sports Illustrated Stadium w ramach MLS (30. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Toronto FC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Toronto FC w sezonie 2026.
Forma i bramki Toronto FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Toronto FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
MLS, 29. kolejka
|
3:3 | 4-4-2 | 5/10 | 3/4 | |
|
10 Paź Koniec
|
MLS, 28. kolejka
|
2:1 | 4-3-3 | 8/14 | 1/4 | |
|
27 Wrz Koniec
|
MLS, 27. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 3/12 | 0/1 | |
|
20 Wrz Koniec
|
MLS, 26. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 4/12 | 2/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
MLS, 25. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 3/7 | 2/5 | |
|
10 Wrz Koniec
|
MLS, 24. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 3/11 | 1/1 | |
|
06 Wrz Koniec
|
MLS, 23. kolejka
|
4:4 | 4-2-3-1 | 6/9 | 2/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
MLS, 22. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 7/9 | 3/6 | |
|
23 Sie Koniec
|
MLS, 21. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 2/5 | 1/3 | |
|
20 Sie Koniec
|
MLS, 20. kolejka
|
3:3 | 4-2-3-1 | 6/11 | 2/2 |
Toronto FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 28 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 14 z 29 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Toronto FC zdobywa 1,27 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Toronto FC?
Ostatni mecz Toronto FC to remis z Orlando City SC 3:3 w MLS, 15 października 2026. Bramki zdobyli Morgan, Ojeda, Corbeanu, Griezmann, Dike oraz Pereira de Souza. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Toronto FC – tabela MLS
Jakie miejsce w tabeli MLS zajmuje Toronto FC w sezonie 2026.
Tabela - Konferencja Wschodnia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nashville SC
|
29 | 20 | 6 | 3 | 63:22 | 41 | 66 | |
2
|
Inter Miami
|
29 | 14 | 10 | 5 | 70:50 | 20 | 52 | |
3
|
New England Revolution
|
29 | 15 | 4 | 10 | 48:41 | 7 | 49 | |
4
|
Chicago Fire
|
29 | 14 | 6 | 9 | 52:43 | 9 | 48 | |
5
|
Charlotte
|
29 | 13 | 7 | 9 | 51:43 | 8 | 46 | |
6
|
Philadelphia Union
|
29 | 13 | 6 | 10 | 59:46 | 13 | 45 | |
7
|
Orlando City SC
|
29 | 11 | 5 | 13 | 54:69 | -15 | 38 | |
8
|
New York Red Bulls
|
29 | 10 | 6 | 13 | 39:54 | -15 | 36 | |
9
|
FC Cincinnati
|
28 | 9 | 9 | 10 | 60:68 | -8 | 36 | |
10
|
New York City FC
|
29 | 8 | 9 | 12 | 42:40 | 2 | 33 | |
11
|
Toronto FC
|
29 | 7 | 12 | 10 | 44:55 | -11 | 33 | |
12
|
DC United
|
28 | 7 | 12 | 9 | 36:47 | -11 | 33 | |
13
|
Columbus Crew
|
29 | 9 | 5 | 15 | 44:47 | -3 | 32 | |
14
|
Atlanta United
|
29 | 8 | 6 | 15 | 36:48 | -12 | 30 | |
15
|
CF Montreal
|
29 | 6 | 6 | 17 | 35:59 | -24 | 24 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nashville SC
|
29 | 20 | 6 | 3 | 63:22 | 41 | 66 | |
2
|
Inter Miami
|
29 | 14 | 10 | 5 | 70:50 | 20 | 52 | |
3
|
New England Revolution
|
29 | 15 | 4 | 10 | 48:41 | 7 | 49 | |
4
|
Chicago Fire
|
29 | 14 | 6 | 9 | 52:43 | 9 | 48 | |
5
|
Charlotte
|
29 | 13 | 7 | 9 | 51:43 | 8 | 46 | |
6
|
Philadelphia Union
|
29 | 13 | 6 | 10 | 59:46 | 13 | 45 | |
7
|
Orlando City SC
|
29 | 11 | 5 | 13 | 54:69 | -15 | 38 | |
8
|
New York Red Bulls
|
29 | 10 | 6 | 13 | 39:54 | -15 | 36 | |
9
|
FC Cincinnati
|
28 | 9 | 9 | 10 | 60:68 | -8 | 36 | |
10
|
New York City FC
|
29 | 8 | 9 | 12 | 42:40 | 2 | 33 | |
11
|
Toronto FC
|
29 | 7 | 12 | 10 | 44:55 | -11 | 33 | |
12
|
DC United
|
28 | 7 | 12 | 9 | 36:47 | -11 | 33 | |
13
|
Columbus Crew
|
29 | 9 | 5 | 15 | 44:47 | -3 | 32 | |
14
|
Atlanta United
|
29 | 8 | 6 | 15 | 36:48 | -12 | 30 | |
15
|
CF Montreal
|
29 | 6 | 6 | 17 | 35:59 | -24 | 24 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nashville SC
|
15 | 14 | 1 | 0 | 45:12 | 33 | 43 | |
| 2 |
New England Revolution
|
14 | 9 | 2 | 3 | 26:16 | 10 | 29 | |
| 3 |
Chicago Fire
|
15 | 9 | 1 | 5 | 28:19 | 9 | 28 | |
| 4 |
Charlotte
|
15 | 8 | 4 | 3 | 29:16 | 13 | 28 | |
| 5 |
Orlando City SC
|
14 | 8 | 2 | 4 | 26:19 | 7 | 26 | |
| 6 |
Inter Miami
|
15 | 6 | 7 | 2 | 41:26 | 15 | 25 | |
| 7 |
Philadelphia Union
|
14 | 7 | 4 | 3 | 25:14 | 11 | 25 | |
| 8 |
FC Cincinnati
|
13 | 7 | 3 | 3 | 36:27 | 9 | 24 | |
| 9 |
Toronto FC
|
16 | 5 | 9 | 2 | 34:32 | 2 | 24 | |
| 10 |
Columbus Crew
|
15 | 7 | 2 | 6 | 22:17 | 5 | 23 | |
| 11 |
DC United
|
15 | 5 | 5 | 5 | 20:26 | -6 | 20 | |
| 12 |
New York Red Bulls
|
14 | 5 | 3 | 6 | 22:27 | -5 | 18 | |
| 13 |
CF Montreal
|
15 | 4 | 5 | 6 | 19:21 | -2 | 17 | |
| 14 |
New York City FC
|
14 | 4 | 4 | 6 | 26:21 | 5 | 16 | |
| 15 |
Atlanta United
|
14 | 4 | 2 | 8 | 20:26 | -6 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter Miami
|
14 | 8 | 3 | 3 | 29:24 | 5 | 27 | |
| 2 |
Nashville SC
|
14 | 6 | 5 | 3 | 18:10 | 8 | 23 | |
| 3 |
New England Revolution
|
15 | 6 | 2 | 7 | 22:25 | -3 | 20 | |
| 4 |
Chicago Fire
|
14 | 5 | 5 | 4 | 24:24 | 0 | 20 | |
| 5 |
Philadelphia Union
|
15 | 6 | 2 | 7 | 34:32 | 2 | 20 | |
| 6 |
Charlotte
|
14 | 5 | 3 | 6 | 22:27 | -5 | 18 | |
| 7 |
New York Red Bulls
|
15 | 5 | 3 | 7 | 17:27 | -10 | 18 | |
| 8 |
New York City FC
|
15 | 4 | 5 | 6 | 16:19 | -3 | 17 | |
| 9 |
Atlanta United
|
15 | 4 | 4 | 7 | 16:22 | -6 | 16 | |
| 10 |
DC United
|
13 | 2 | 7 | 4 | 16:21 | -5 | 13 | |
| 11 |
Orlando City SC
|
15 | 3 | 3 | 9 | 28:50 | -22 | 12 | |
| 12 |
FC Cincinnati
|
15 | 2 | 6 | 7 | 24:41 | -17 | 12 | |
| 13 |
Toronto FC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:23 | -13 | 9 | |
| 14 |
Columbus Crew
|
14 | 2 | 3 | 9 | 22:30 | -8 | 9 | |
| 15 |
CF Montreal
|
14 | 2 | 1 | 11 | 16:38 | -22 | 7 |
Które miejsce zajmuje Toronto FC w tabeli MLS?
Toronto FC zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli MLS z dorobkiem 33 punktów po 29 kolejkach. Strata do prowadzącego Nashville SC wynosi 33 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 44:55, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Toronto FC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Toronto FC na tle ligi w sezonie 2026.
Toronto FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,2
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 1,10
- Udane dryblingi / mecz 6,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,90
- Czyste konta 10%
- Odbiory / mecz 14,2
- Przechwyty / mecz 10,6
- Wybicia / mecz 21,0
- Zablokowane strzały / mecz 3,0
Strzelcy Toronto FC
-
Daniel Sallói 7
-
Josh Sargent 7
-
Derrick Etienne Jr. 4
-
Emilio Aristizabal 4
-
Theo Corbeanu 3
-
Djordje Mihailovic 3
Rozkład bramek w czasie
Bramki Toronto FC i rywali według minuty w ostatnich 29 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Toronto FC to 76–90+ minuta, w której padło 18 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 8 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu New York Red Bulls - Toronto FC Po przerwie pada 73% bramek Toronto FC.Przebieg meczu Toronto FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 3-4-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 20 | 4-6-10 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Remis do przerwy | 12 | 4-6-2 |
| Przegrywał do przerwy | 14 | 2-4-8 |
Gdy Toronto FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Toronto FC
93% bramek Toronto FC pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Toronto FC zdobywa w sezonie średnio 1,14 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Toronto FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Toronto FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Toronto FC wygra mecz New York Red Bulls - Toronto FC Toronto FC nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Toronto FC
- Powyżej 0,5 93%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 69%
- Powyżej 3,5 34%
- Powyżej 4,5 28%
- Powyżej 5,5 21%
W 69% meczów Toronto FC padają co najmniej trzy bramki, a w 79% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu New York Red Bulls - Toronto FC Powyżej 2,5 bramki padło w 69% meczów Toronto FC.Toronto FC – faule i karne
- Faule / mecz 11,2
- Faule rywali / mecz 12,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Toronto FC fauluje średnio 11,2 razy na mecz, a wymusza 12,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Toronto FC, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu New York Red Bulls - Toronto FC Toronto FC popełnia 11,2 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Toronto FC zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 0,69 na wyjeździe.
Toronto FC wygra mecz New York Red Bulls - Toronto FC Toronto FC zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 23%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 29 meczach Toronto FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 73% goli Toronto FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 29 meczów.
Toronto FC wygra drugą połowę meczu New York Red Bulls - Toronto FC Drugą połowę Toronto FC wygrywał w 10 z 29 meczów.Toronto FC – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 4,8
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,1
Toronto FC oddaje 9,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu New York Red Bulls - Toronto FC Toronto FC oddaje 9,2 strzałów na mecz.Toronto FC – posiadanie piłki
- U siebie 45,1%
- Na wyjeździe 44,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 29
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 29
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 29 meczów. Średnio Toronto FC utrzymuje przy piłce 44,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
Toronto FC wygra mecz New York Red Bulls - Toronto FC Toronto FC utrzymuje średnio 44,8% posiadania piłki.Toronto FC – podania
- Kluczowe / mecz 9,4
- Dośrodkowania / mecz 18,4
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 49
- Celność długich podań 43%
Toronto FC wymienia średnio 382 podań na mecz przy celności 81%, z czego 9,4 to podania kluczowe.
Toronto FC – czyste konta
- U siebie 0 z 16
- Na wyjeździe 3 z 13
- Stracone / mecz 1,90
- Bez straty do przerwy 34%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 55%
Czyste konto Toronto FC to 10% meczów sezonu (3 z 29), z czego 0 w 16 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu New York Red Bulls - Toronto FC Czyste konto Toronto FC zachowuje w 10% meczów.Toronto FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 76%
- Pow. 10,5 w meczu 55%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Toronto FC wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 76% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu New York Red Bulls - Toronto FC Powyżej 8,5 rożnego padło w 76% meczów Toronto FC.Toronto FC – kartki
- Żółte kartki 52
- Pow. 3,5 kartki w meczu 55%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 24%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 14%
Toronto FC ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Toronto FC – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Powyżej 3,5 kartki w meczu New York Red Bulls - Toronto FC Toronto FC ogląda średnio 1,8 żółtych kartek na mecz.Toronto FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 3-3-4 | 1,20 | 1,70 | 2,10 |
| Środka tabeli (6–10) | 8 | 1-6-1 | 1,13 | 1,38 | 1,63 |
| Dołu tabeli (11–15) | 5 | 2-1-2 | 1,40 | 1,20 | 1,20 |
Najwięcej punktów na mecz Toronto FC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (11–15), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–10).
Toronto FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,85 0,80 | 2,77 1,60 | 2,08 2,73 |
|
10.
|
1,14 1,13 | 1,86 1,07 | 1,50 1,27 |
|
11.
|
1,50 0,69 | 2,13 0,77 | 2,00 1,77 |
|
12.
|
1,33 1,00 | 1,33 1,23 | 1,73 1,62 |
|
13.
|
1,53 0,64 | 1,47 1,57 | 1,13 2,14 |
Ciekawe rekordy w meczach Toronto FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Toronto FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FC Cincinnati - Toronto FC 0:1 MLS, 9.03.2026
- Najwyższa porażka Vancouver Whitecaps - Toronto FC 3:0 MLS, 1.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Toronto FC - Chicago Fire 4:4, MLS, 6.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Sallói, Toronto FC - San Jose Earthquakes 1:1, MLS, 2.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Corbeanu, St. Louis City - Toronto FC 3:1, MLS, 20.09.2026
Jakie statystyki ma Toronto FC w tym sezonie?
Bilans Toronto FC w tym sezonie to 29 meczów i wynik 7-12-10 przy 44 zdobytych bramkach i 55 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Toronto FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Toronto FC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Toronto FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Toronto FC
-
Walker Zimmerman Obrońca Skręcenie kostki pauzuje od 8 dniopuszczone: 2 mecze
-
Lazar Stefanovic Obrońca Uraz stopy pauzuje od 41 dniopuszczone: 4 mecze
-
Niklas Dorsch Pomocnik Uraz twarzy pauzuje od 57 dniopuszczone: 3 mecze
-
Nelson Palacio Pomocnik Uraz nogi pauzuje od 93 dniopuszczone: 15 meczów
-
Henry Wingo Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 237 dniopuszczone: 29 meczów
Kadra Toronto FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 90 |
|
30 | Szkocja | 1 mln € | 1,5 mln € | 6 | 21% | 2 | 0 | 211' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
26 | USA | 16 mln € | 1,5 mln € | 22 | 76% | 7 | 2 | 1 708' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
24 | Kanada | 1,5 mln € | 400 tys. € | 16 | 55% | 3 | 5 | 990' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
30 | Węgry | 2,5 mln € | 1,2 mln € | 29 | 100% | 7 | 7 | 2 433' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
21 | Kolumbia | 1,2 mln € | 289 tys. € | 29 | 100% | 4 | 0 | 611' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
24 | Kolumbia | 800 tys. € | 133 tys. € | 3 | 10% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
23 | Kanada | 400 tys. € | 133 tys. € | 16 | 55% | 0 | 0 | 116' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
27 | USA | 5,5 mln € | 2 mln € | 14 | 48% | 3 | 5 | 919' | 1 | 1 | |||||||
| 6 |
|
28 | Niemcy | 3,5 mln € | 1,7 mln € | 9 | 31% | 2 | 1 | 748' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
27 | Hiszpania | 1 mln € | 267 tys. € | 29 | 100% | 0 | 4 | 2 052' | 6 | 0 | |||||||
| 21 |
|
34 | Kanada | 1 mln € | 711 tys. € | 20 | 69% | 0 | 3 | 1 692' | 7 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Brazylia | 1,5 mln € | 424 tys. € | 12 | 41% | 1 | 0 | 721' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
18 | Kanada | – | – | 2 | 7% | 0 | 0 | 33' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
29 | Haiti | 800 tys. € | 333 tys. € | 29 | 100% | 4 | 1 | 1 184' | 1 | 0 | |||||||
| 78 |
![]() |
24 | Kanada | 500 tys. € | 78 tys. € | 22 | 76% | 0 | 0 | 569' | 3 | 0 | |||||||
| 71 |
|
22 | Słowenia | 250 tys. € | 78 tys. € | 20 | 69% | 1 | 0 | 723' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Ekwador | 1,2 mln € | 370 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 74 |
![]() |
23 | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 75 |
|
22 | – | – | 3 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
33 | USA | 1,5 mln € | 1 mln € | 22 | 76% | 1 | 0 | 1 747' | 5 | 1 | |||||||
| 22 |
|
31 | Kanada | 1 mln € | 778 tys. € | 23 | 79% | 2 | 1 | 2 070' | 6 | 0 | |||||||
| 2 |
|
31 | USA | 300 tys. € | 645 tys. € | 1 | 3% | 0 | 0 | 12' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
30 | Chile | 1,8 mln € | 578 tys. € | 18 | 62% | 0 | 0 | 1 322' | 5 | 0 | |||||||
| 12 |
|
23 | Jamajka | 600 tys. € | 111 tys. € | 26 | 90% | 0 | 0 | 1 263' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
24 | Francja | 500 tys. € | 101 tys. € | 11 | 38% | 0 | 0 | 323' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
23 | Kanada | 800 tys. € | 133 tys. € | 28 | 97% | 2 | 2 | 1 183' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
|
22 | USA | – | – | 19 | 66% | 0 | 0 | 904' | 1 | 0 | |||||||
| 76 |
|
20 | Kanada | 300 tys. € | 101 tys. € | 10 | 34% | 0 | 0 | 193' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
|
31 | Kanada | 800 tys. € | 333 tys. € | 25 | 86% | 0 | 0 | 751' | 3 | 1 | |||||||
| 96 |
|
18 | Kanada | – | – | 5 | 17% | 0 | 0 | 71' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
26 | Kanada | 800 tys. € | 200 tys. € | 29 | 100% | 1 | 0 | 2 543' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
37 | USA | 75 tys. € | 120 tys. € | 29 | 100% | 0 | 0 | 67' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
21 | Kanada | – | 78 tys. € | 7 | 24% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Toronto FC
47,1 mln €
śr. 1,4 mln € / zawodnika
Ile Toronto FC wydaje na pensje
15,3 mln € rocznie
śr. 463 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
14
najliczniej: Kanada (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Toronto FC w sezonie 2026
Toronto FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Toronto FC
Jak wygląda skład Toronto FC?
W wyjściowym ustawieniu Toronto FC między słupkami staje L. Gavran, a linię obrony najczęściej tworzą J. Gilman, N. Gomis, Z. Monlouis oraz Matheus Pereira de Souza. W środku pola grają T. Corbeanu, Alonso, M. Cimermancic, N. Dorsch oraz J. Osorio, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Sargent. Trener Robin Fraser ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w MLS i pucharach.
Toronto FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Toronto FC w sezonie 2026.
Toronto FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Kanada | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 12 Paź 2026 |
![]() |
Kanada | 18 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Kanada | 23 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Szkocja | 30 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Kolumbia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
|
Niemcy | 28 |
|
3,7 mln € | |
| 15 Lip 2026 |
|
Kanada | 18 |
![]() |
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
RPA | 25 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Ekwador | 25 |
|
960 tys. € | |
| 29 Cze 2026 |
|
RPA | 25 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery Toronto FC
Toronto FC bilans transferowy
- -25,2 mln € 2026
- -5,5 mln € 2025
- -258 tys. € 2024
- -768 tys. € 2023
- +798 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Toronto FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Toronto FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Toronto FC trafiło 17 zawodników za łączną kwotę 25,2 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Josh Sargent z Norwich City za 18,7 mln €.