Forma w lidze
Bayern Monachium w tabeli
3. miejsce / 11 punktów Awans do Ligi Mistrzów UEFA
Strata do lidera: 2 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez porażki
2 mecze bez zwycięstwa
5 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
12:1 bramki
6,00 gola/mecz
5 pkt
4:3 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Bayernu Monachium
Wartość drużyny: 1 mld €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Francja | 24 | napastnik | 5 | 180 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Anglia | 33 | napastnik | 5 | 60 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,81 średnia ocena | Francja | 24 | napastnik | 5 | 180 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 405 minut | Francja | 27 | obrońca | 5 | 75 mln € |
Skład i oceny Bayernu Monachium w ostatnim meczu 4-2-3-1

Zmiany
- 45' N. Brown → A. Davies
- 45' J. Tah → D. Upamecano
- 45' L. Karl → I. Saibari
- 76' L. Diaz → J. Stanisić
- 83' I. Saibari → H. Ito
Bayern Monachium w tabeli Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Freiburg
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14:4 | 13 |
2
|
Borussia Dortmund
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | 13 |
3
|
Bayern Monachium
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:4 | 11 |
4
|
Bayer Leverkusen
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:8 | 10 |
5
|
RB Lipsk
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | 9 |
Wyniki Bayernu Monachium
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Viking
3
Bayern Monachium
3
Liga Mistrzów, 2. runda
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Augsburg
2
Bayern Monachium
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Bayern Monachium
7
Union Berlin
0
Bundesliga, 4. kolejka
|
Terminarz Bayernu Monachium
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:30
|
Bayern Monachium
RB Lipsk
Bundesliga, 6. kolejka
|
|
|
21 Paź 21:00
|
Bayern Monachium
Arsenal
Liga Mistrzów, 3. runda
|
|
|
25 Paź 17:30
|
Freiburg
Bayern Monachium
Bundesliga, 7. kolejka
|
Ostatnie transfery Bayernu Monachium
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Niemcy |
|
500 tys. € | |
| 26 Sie 2026 |
|
Niemcy |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Portugalia |
|
14 mln € |
Bayern Monachium to klub piłkarski z Niemiec występujący w Bundesliga. Swoim domowym obiektem jest Allianz Arena, który może pomieścić 75 024 widzów. Zespół prowadzi Vincent Kompany. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1 miliard euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Mistrzów,w Puchar Niemiec orazw Superpuchar Niemiec.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Bayern Monachium?
Klub piłkarski Bayern Monachium zdobył w swojej historii 102 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Niemiec oraz Superpuchar Niemiec. Ponadto triumfował w Puchar Niemiec, Puchar Ligi Niemieckiej, Liga Mistrzów, Puchar Audi, Puchar Europy, Superpuchar Europy, Puchar klubowych Mistrzostw Świata, Puchar Interkontynentalny, Klub roku w Europie (ECA), Puchar UEFA, Puchar Zdobywców Pucharów oraz Puchar Niemiec Południowych.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Bayern Monachium w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Bayernu Monachium trafiło 3 zawodników za łączną kwotę 57 mln €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 34,8 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Nathaniel Brown z Eintrachtu Frankfurt za 50 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Joao Palhinha do SL Benfiki za 14 mln €.
Które miejsce zajmuje Bayern Monachium w tabeli Bundesligi?
Bayern Monachium zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Bundesligi z dorobkiem 11 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Freiburga wynosi 2 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład Bayernu Monachium?
W wyjściowym ustawieniu Bayernu Monachium między słupkami staje M. Neuer, a linię obrony najczęściej tworzą J. Stanisić, D. Upamecano, J. Tah oraz N. Brown. W środku pola grają M. Olise, J. Kimmich, I. Saibari, A. Pavlović oraz L. Diaz, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Kane. Trener Vincent Kompany ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Bundesliga i pucharach.
Kiedy Bayern Monachium gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bayernu Monachium to spotkanie z RB Lipsk, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie Allianz Arena w ramach Bundesligi (6. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bayernu Monachium?
Ostatni mecz Bayernu Monachium to remis z Vikingiem 3:3 w Lidze Mistrzów , 13 października 2026. Bramki zdobyli Stensness, Christiansen, Kane, Kane, Diaz oraz Haugen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Bayern Monachium w tym sezonie?
Bilans Bayernu Monachium w tym sezonie to 5 meczów i wynik 3-2-0 przy 16 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 70%, a oddaje 16,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Bayernu Monachium w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Bayern Monachium w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Bayernu Monachium
Bayern Monachium terminarz
Kiedy Bayern Monachium gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bayernu Monachium to spotkanie z RB Lipsk, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie Allianz Arena w ramach Bundesligi (6. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Bayernu Monachium w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Bayern Monachium w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Bayernu Monachium w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Bayern Monachium wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
3:3 | 4-2-3-1 | 15/22 | 6/8 | |
|
10 Paź Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 9/14 | 0/3 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Bundesliga, 4. kolejka
|
7:0 | 4-2-3-1 | 9/11 | 1/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Bundesliga, 3. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 9/12 | 0/2 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Liga Mistrzów, 1. runda
|
5:0 | 4-2-3-1 | 6/9 | 0/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Bundesliga, 2. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 11/11 | 2/4 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
1:4 | 4-2-3-1 | 8/8 | 0/0 | |
|
28 Sie Koniec
|
Bundesliga, 1. kolejka
|
5:1 | 4-2-3-1 | 9/12 | 1/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
Superpuchar Niemiec, finał
|
1:2 | 4-2-3-1 | 6/13 | 1/2 | |
|
23 Maj Koniec
|
Puchar Niemiec, finał
|
3:0 | 4-2-3-1 | 0/3 | 0/2 |
Bayern Monachium ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 5 z 5 meczów, ze średnią 2,20 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bayernu Monachium?
Ostatni mecz Bayernu Monachium to remis z Vikingiem 3:3 w Lidze Mistrzów , 13 października 2026. Bramki zdobyli Stensness, Christiansen, Kane, Kane, Diaz oraz Haugen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Bayern Monachium – tabela Bundesliga
Jakie miejsce w tabeli Bundesliga zajmuje Bayern Monachium w sezonie 2026/2027.
Miejsce Bayernu Monachium w tabeli Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Freiburg
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14:4 | 10 | 13 | |
2
|
Borussia Dortmund
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 13 | |
3
|
Bayern Monachium
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:4 | 12 | 11 | |
4
|
Bayer Leverkusen
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:8 | 6 | 10 | |
5
|
RB Lipsk
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | 10 | 9 | |
6
|
Augsburg
|
5 | 2 | 2 | 1 | 13:8 | 5 | 8 | |
7
|
Werder Brema
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
8
|
FSV Mainz 05
|
5 | 2 | 1 | 2 | 13:10 | 3 | 7 | |
9
|
SV Elversberg
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
10
|
1.FC Koln
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
11
|
VfB Stuttgart
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 6 | |
12
|
Hamburger SV
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:15 | -10 | 6 | |
13
|
Schalke 04
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 5 | |
14
|
Eintracht Frankfurt
|
5 | 1 | 2 | 2 | 9:16 | -7 | 5 | |
15
|
Paderborn
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 4 | |
16
|
Union Berlin
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:17 | -12 | 4 | |
17
|
TSG 1899 Hoffenheim
|
5 | 1 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 3 | |
18
|
Borussia Mönchengladbach
|
5 | 0 | 0 | 5 | 7:18 | -11 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Freiburg
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14:4 | 10 | 13 | |
2
|
Borussia Dortmund
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 13 | |
3
|
Bayern Monachium
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:4 | 12 | 11 | |
4
|
Bayer Leverkusen
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:8 | 6 | 10 | |
5
|
RB Lipsk
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | 10 | 9 | |
6
|
Augsburg
|
5 | 2 | 2 | 1 | 13:8 | 5 | 8 | |
7
|
Werder Brema
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
8
|
FSV Mainz 05
|
5 | 2 | 1 | 2 | 13:10 | 3 | 7 | |
9
|
SV Elversberg
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
10
|
1.FC Koln
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
11
|
VfB Stuttgart
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 6 | |
12
|
Hamburger SV
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:15 | -10 | 6 | |
13
|
Schalke 04
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 5 | |
14
|
Eintracht Frankfurt
|
5 | 1 | 2 | 2 | 9:16 | -7 | 5 | |
15
|
Paderborn
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 4 | |
16
|
Union Berlin
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:17 | -12 | 4 | |
17
|
TSG 1899 Hoffenheim
|
5 | 1 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 3 | |
18
|
Borussia Mönchengladbach
|
5 | 0 | 0 | 5 | 7:18 | -11 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Freiburg
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 9 | |
| 2 |
RB Lipsk
|
3 | 3 | 0 | 0 | 14:0 | 14 | 9 | |
| 3 |
Borussia Dortmund
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 4 |
1.FC Koln
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 5 |
Bayern Monachium
|
2 | 2 | 0 | 0 | 12:1 | 11 | 6 | |
| 6 |
Bayer Leverkusen
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | 6 | 6 | |
| 7 |
Werder Brema
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 8 |
Augsburg
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 9 |
Union Berlin
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 10 |
SV Elversberg
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 11 |
VfB Stuttgart
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 3 | |
| 12 |
Hamburger SV
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 13 |
Paderborn
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 14 |
TSG 1899 Hoffenheim
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | -1 | 3 | |
| 15 |
Schalke 04
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 | 2 | |
| 16 |
FSV Mainz 05
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 17 |
Eintracht Frankfurt
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 18 |
Borussia Mönchengladbach
|
2 | 0 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Borussia Dortmund
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 2 |
FSV Mainz 05
|
2 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | 6 | 6 | |
| 3 |
Bayern Monachium
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 4 |
Freiburg
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 5 |
Bayer Leverkusen
|
3 | 1 | 1 | 1 | 8:8 | 0 | 4 | |
| 6 |
SV Elversberg
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 7 |
Eintracht Frankfurt
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 8 |
Augsburg
|
2 | 1 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 3 | |
| 9 |
VfB Stuttgart
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 10 |
Hamburger SV
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:9 | -6 | 3 | |
| 11 |
Schalke 04
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 12 |
Werder Brema
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 13 |
Paderborn
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 | 1 | |
| 14 |
RB Lipsk
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 | |
| 15 |
1.FC Koln
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 | |
| 16 |
Union Berlin
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:11 | -11 | 0 | |
| 17 |
TSG 1899 Hoffenheim
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 0 | |
| 18 |
Borussia Mönchengladbach
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:10 | -9 | 0 |
Które miejsce zajmuje Bayern Monachium w tabeli Bundesligi?
Bayern Monachium zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Bundesligi z dorobkiem 11 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Freiburga wynosi 2 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Bayernu Monachium w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Bayernu Monachium na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Bayern Monachium na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 16,2
- Strzały celne / mecz 9,0
- Asysty / mecz 2,80
- Udane dryblingi / mecz 14,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,80
- Czyste konta 40%
- Odbiory / mecz 12,8
- Przechwyty / mecz 7,2
- Wybicia / mecz 12,0
- Zablokowane strzały / mecz 7,2
Strzelcy Bayernu Monachium
Rozkład bramek w czasie
Bramki Bayernu Monachium i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Bayernu Monachium to 46–60 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bayern Monachium - RB Lipsk Po przerwie pada 69% bramek Bayernu Monachium.Przebieg meczu Bayernu Monachium i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Bayern Monachium otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Bayernu Monachium
88% bramek Bayernu Monachium pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Bayern Monachium zdobywa w sezonie średnio 2,20 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 2,20.
Aktualne serie Bayernu Monachium
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Bayernu Monachium, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bayern Monachium wygra mecz Bayern Monachium - RB Lipsk Bayern Monachium nie przegrywa od 5 meczów.Bramki w meczach Bayernu Monachium
- Powyżej 0,5 80%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 60%
- Powyżej 4,5 40%
- Powyżej 5,5 40%
W 80% meczów Bayernu Monachium padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bayern Monachium - RB Lipsk Powyżej 2,5 bramki padło w 80% meczów Bayernu Monachium.Bayern Monachium – faule i karne
- Faule / mecz 9,6
- Faule rywali / mecz 9,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bayern Monachium fauluje średnio 9,6 razy na mecz, a wymusza 9,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Bayernu Monachium, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Bayern Monachium zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 1,67 na wyjeździe.
Bayern Monachium wygra mecz Bayern Monachium - RB Lipsk Bayern Monachium zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 56%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Bayernu Monachium ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 69% goli Bayernu Monachium, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 5 meczów.
Bayern Monachium wygra drugą połowę meczu Bayern Monachium - RB Lipsk Drugą połowę Bayern Monachium wygrywał w 3 z 5 meczów.Bayern Monachium – strzały
- Celne / mecz 9,0
- Niecelne / mecz 7,2
- Celność strzałów 56%
- Skuteczność (gole / strzały) 20%
- Strzałów na gola 5,1
Bayern Monachium oddaje 16,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 56% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bayern Monachium - RB Lipsk Bayern Monachium oddaje 16,2 strzałów na mecz.Bayern Monachium – posiadanie piłki
- U siebie 63,5%
- Na wyjeździe 75,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 5
- Najniższe w sezonie 59%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 5 meczów. Średnio Bayern Monachium utrzymuje przy piłce 70,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 59%.
Bayern Monachium wygra mecz Bayern Monachium - RB Lipsk Bayern Monachium utrzymuje średnio 70,4% posiadania piłki.Bayern Monachium – podania
- Kluczowe / mecz 19,8
- Dośrodkowania / mecz 20,0
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 42
- Celność długich podań 65%
Bayern Monachium wymienia średnio 715 podań na mecz przy celności 90%, z czego 19,8 to podania kluczowe.
Bayern Monachium – czyste konta
- U siebie 1 z 2
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 0,80
- Bez straty do przerwy 80%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto Bayernu Monachium to 40% meczów sezonu (2 z 5), z czego 1 w 2 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Bayern Monachium - RB Lipsk Czyste konto Bayern Monachium zachowuje w 40% meczów.Bayern Monachium – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 100%
- Pow. 10,5 w meczu 100%
- Rożne u siebie / mecz 9,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 9,7
Bayern Monachium wykonuje średnio 9,4 rzutów rożnych na mecz wobec 2,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 100% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Bayern Monachium - RB Lipsk Powyżej 8,5 rożnego padło w 100% meczów Bayernu Monachium.Bayern Monachium – kartki
- Żółte kartki 4
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 40%
Bayern Monachium ogląda średnio 0,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Bayernu Monachium – 2,6.
Bayern Monachium według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 3,50 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 3,50 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Bayern Monachium zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Bayern Monachium na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 2,00 | 3,67 1,50 | 0,67 1,00 |
|
2.
|
2,33 3,00 | 2,33 2,00 | 0,67 1,00 |
|
3.
|
3,00 1,67 | 6,00 1,33 | 0,50 1,00 |
|
4.
|
3,00 1,33 | 3,00 2,67 | 0,00 2,67 |
|
5.
|
3,00 0,00 | 4,67 0,50 | 0,00 2,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Bayernu Monachium
Skrajne wyniki i osiągnięcia Bayernu Monachium w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Bayern Monachium - Union Berlin 7:0 Bundesliga, 18.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Bayern Monachium - Union Berlin 7:0, Bundesliga, 18.09.2026
- Najszybsza bramka 18. minuta Musiala, Bayern Monachium - Union Berlin 7:0, Bundesliga, 18.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Diaz, Bayern Monachium - VfB Stuttgart 5:1, Bundesliga, 28.08.2026
Jakie statystyki ma Bayern Monachium w tym sezonie?
Bilans Bayernu Monachium w tym sezonie to 5 meczów i wynik 3-2-0 przy 16 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 70%, a oddaje 16,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Bayern Monachium – zawodnicy
Jak wygląda kadra Bayernu Monachium w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Bayernu Monachium w ostatnim meczu 4-2-3-1

Zmiany
- 45' N. Brown → A. Davies
- 45' J. Tah → D. Upamecano
- 45' L. Karl → I. Saibari
- 76' L. Diaz → J. Stanisić
- 83' I. Saibari → H. Ito
Kontuzje w kadrze Bayernu Monachium
-
Jamal Musiala Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 20 dniopuszczone: 2 mecze
-
Konrad Laimer Pomocnik Uraz przywodziciela pauzuje od 26 dniopuszczone: 1 mecz
Kadra Bayernu Monachium
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
24 | Francja | 180 mln € | 13,5 mln € | 5 | 100% | 4 | 1 | 393' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
33 | Anglia | 60 mln € | 25 mln € | 5 | 100% | 3 | 3 | 386' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
|
25 | Maroko | 55 mln € | 1 mln € | 5 | 100% | 2 | 2 | 245' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
29 | Kolumbia | 70 mln € | – | 5 | 100% | 1 | 0 | 355' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
31 | Niemcy | 18 mln € | 13 mln € | 3 | 60% | 0 | 0 | 36' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
31 | Niemcy | 35 mln € | 20 mln € | 5 | 100% | 0 | 2 | 385' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
|
22 | Niemcy | 90 mln € | 5,7 mln € | 5 | 100% | 1 | 1 | 398' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
23 | Niemcy | 80 mln € | 20,8 mln € | 3 | 60% | 1 | 1 | 148' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
21 | Niemcy | 45 mln € | 2,8 mln € | 5 | 100% | 0 | 2 | 117' | 0 | 0 | |||||||
| 42 |
![]() |
18 | Niemcy | 60 mln € | 2 mln € | 5 | 100% | 1 | 0 | 131' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
29 | Austria | 32 mln € | 9 mln € | 3 | 60% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
18 | Senegal | 8 mln € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
25 | Kanada | 45 mln € | 15 mln € | 5 | 100% | 0 | 2 | 362' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
27 | Francja | 75 mln € | 10 mln € | 5 | 100% | 1 | 0 | 405' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
23 | Niemcy | 50 mln € | 2,3 mln € | 5 | 100% | 1 | 0 | 201' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
30 | Niemcy | 28 mln € | 12 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 276' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
26 | Chorwacja | 40 mln € | 6,6 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 263' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
29 | Korea Południowa | 20 mln € | 12 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 219' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
27 | Japonia | 18 mln € | 3,8 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
26 | Francja | 7 mln € | 1,4 mln € | 1 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
40 | Niemcy | 4 mln € | 21 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
23 | Niemcy | 18 mln € | 1,3 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
38 | Niemcy | 500 tys. € | 1,9 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Bayernu Monachium
1 mld €
śr. 45,2 mln € / zawodnika
Ile Bayern Monachium wydaje na pensje
200 mln € rocznie
śr. 8,7 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Niemcy (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Bayernu Monachium w sezonie 2026/2027
Bayern Monachium wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Bayernu Monachium
Jak wygląda skład Bayernu Monachium?
W wyjściowym ustawieniu Bayernu Monachium między słupkami staje M. Neuer, a linię obrony najczęściej tworzą J. Stanisić, D. Upamecano, J. Tah oraz N. Brown. W środku pola grają M. Olise, J. Kimmich, I. Saibari, A. Pavlović oraz L. Diaz, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Kane. Trener Vincent Kompany ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Bundesliga i pucharach.
Bayern Monachium – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Bayern Monachium w sezonie 2026/2027.
Bayern Monachium transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Niemcy | 20 |
|
500 tys. € | |
| 26 Sie 2026 |
|
Niemcy | 31 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Portugalia | 31 |
|
14 mln € | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Peru | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Niemcy | 23 |
|
500 tys. € | |
| 09 Sie 2026 |
![]() |
Senegal | 18 |
![]() |
3,5 mln € | |
| 17 Lip 2026 |
|
Niemcy | 20 |
|
12 mln € | |
| 15 Lip 2026 |
|
Chorwacja | 21 |
|
1,5 mln € | |
| 07 Lip 2026 |
|
Niemcy | 30 |
|
6,3 mln € |
Kluczowe transfery Bayernu Monachium
Bayern Monachium bilans transferowy
- -53,1 mln € 2026
- +13,7 mln € 2025
- -105,2 mln € 2024
- +19,4 mln € 2023
- -13,3 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Bayernu Monachium
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Bayern Monachium w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Bayernu Monachium trafiło 3 zawodników za łączną kwotę 57 mln €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 34,8 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Nathaniel Brown z Eintrachtu Frankfurt za 50 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Joao Palhinha do SL Benfiki za 14 mln €.
Bayern Monachium – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Bayern Monachium? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Bayern Monachium?
Klub piłkarski Bayern Monachium zdobył w swojej historii 102 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Niemiec oraz Superpuchar Niemiec. Ponadto triumfował w Puchar Niemiec, Puchar Ligi Niemieckiej, Liga Mistrzów, Puchar Audi, Puchar Europy, Superpuchar Europy, Puchar klubowych Mistrzostw Świata, Puchar Interkontynentalny, Klub roku w Europie (ECA), Puchar UEFA, Puchar Zdobywców Pucharów oraz Puchar Niemiec Południowych.