Forma w lidze
VfB Stuttgart w tabeli
11. miejsce / 6 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 7 punktów
Strata do 6. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
4:2 bramki
2,00 gola/mecz
3 pkt
4:7 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Stuttgartu
Wartość drużyny: 267 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Niemcy | 25 | obrońca | 5 | 12 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Niemcy | 25 | pomocnik | 5 | 45 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,35 średnia ocena | Niemcy | 29 | obrońca | 5 | 18 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 441 minut | Niemcy | 25 | obrońca | 5 | 12 mln € |
Przewidywany skład Stuttgartu 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
VfB Stuttgart w tabeli Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Freiburg
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14:4 | 13 |
2
|
Borussia Dortmund
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | 13 |
| ··· | |||||||
10
|
1.FC Koln
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | 7 |
11
|
VfB Stuttgart
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | 6 |
12
|
Hamburger SV
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:15 | 6 |
Wyniki Stuttgartu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Paderborn
0
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Borussia Dortmund
1
Bundesliga, 4. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
Terminarz Stuttgartu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 21:00
|
Slovan Bratysława
VfB Stuttgart
Liga Mistrzów, 2. runda
|
|
|
17 Paź 15:30
|
Hamburger SV
VfB Stuttgart
Bundesliga, 6. kolejka
|
|
|
20 Paź 21:00
|
VfB Stuttgart
Atletico Madryt
Liga Mistrzów, 3. runda
|
Ostatnie transfery Stuttgartu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Niemcy |
|
koniec wypożyczenia | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Ekwador |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Algeria |
|
500 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
22 mln € |
VfB Stuttgart to klub piłkarski z Niemiec występujący w Bundesliga. Swoim domowym obiektem jest MHPArena, który może pomieścić 60 469 widzów. Zespół prowadzi Sebastian Hoeness. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 267 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Mistrzów,w Puchar Niemiec.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez VfB Stuttgart?
Klub piłkarski VfB Stuttgart zdobył w swojej historii 17 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Niemiec oraz Puchar Niemiec. Ponadto triumfował w Puchar Intertoto, Mistrzostwo 2. ligi Niemiec, Puchar Niemiec Południowych oraz Superpuchar Niemiec.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski VfB Stuttgart w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Stuttgartu trafiło 2 zawodników za łączną kwotę 40 mln €, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 37,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Dzenan Pejcinović z Wolfsburga za 25 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Chema Andres do Brightonu za 22 mln €.
Które miejsce zajmuje VfB Stuttgart w tabeli Bundesligi?
VfB Stuttgart zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Bundesligi z dorobkiem 6 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Freiburga wynosi 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Stuttgartu?
W wyjściowym ustawieniu Stuttgartu między słupkami staje F. Bredlow, a linię obrony najczęściej tworzą F. Jeltsch, J. Chabot oraz R. Hendriks. W środku pola grają J. Vagnoman, Bilal El Khannouss, G. Promel, A. Stiller, D. Undav oraz C. Fuhrich, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Demirović. Trener Sebastian Hoeness ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Bundesliga i pucharach.
Kiedy VfB Stuttgart gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stuttgartu to spotkanie ze Slovanem ze Slovanem Bratysława, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Štadión Tehelné pole w ramach Ligi Mistrzów (2. kolejka). Transmisję pokaże Canal+ Sport.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stuttgartu?
Ostatni mecz Stuttgartu to wygrana z Paderbornem 0:2 w Bundeslidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Chabot, Fuhrich. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma VfB Stuttgart w tym sezonie?
Bilans Stuttgartu w tym sezonie to 5 meczów i wynik 2-0-3 przy 8 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Stuttgartu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra VfB Stuttgart w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Stuttgartu
VfB Stuttgart terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 21:00
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
Štadión Tehelné pole Wyjazd | – | |
|
17 Paź 15:30
|
Bundesliga, 6. kolejka
|
Volksparkstadion Wyjazd | Umiarkowany | |
|
20 Paź 21:00
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
MHPArena U siebie | – | |
|
23 Paź 20:30
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
MHPArena U siebie | Łatwy | |
|
28 Paź 18:00
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
Home Deluxe Arena Wyjazd | Łatwy | |
|
31 Paź 15:30
|
Bundesliga, 8. kolejka
|
BayArena Wyjazd | Trudny | |
|
03 Lis 18:45
|
Liga Mistrzów, 4. runda
|
RAMS Park Wyjazd | – | |
|
07 Lis 18:30
|
Bundesliga, 9. kolejka
|
MHPArena U siebie | Umiarkowany | |
|
21 Lis 18:30
|
Bundesliga, 10. kolejka
|
Arena AufSchalke Wyjazd | Łatwy | |
|
25 Lis 21:00
|
Liga Mistrzów, 5. runda
|
Stadio Giuseppe Meazza Wyjazd | – |
Kiedy VfB Stuttgart gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stuttgartu to spotkanie ze Slovanem ze Slovanem Bratysława, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Štadión Tehelné pole w ramach Ligi Mistrzów (2. kolejka). Transmisję pokaże Canal+ Sport.
Wyniki Stuttgartu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub VfB Stuttgart w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Stuttgartu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
VfB Stuttgart wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
0:2 | 3-4-2-1 | 5/12 | 0/1 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Bundesliga, 4. kolejka
|
0:1 | 3-4-2-1 | 6/8 | 2/7 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Bundesliga, 3. kolejka
|
2:1 | 3-4-2-1 | 7/12 | 0/1 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Liga Mistrzów, 1. runda
|
3:1 | 3-2-4-1 | 4/9 | 0/3 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Bundesliga, 2. kolejka
|
4:1 | 3-4-2-1 | 10/18 | 1/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
Bundesliga, 1. kolejka
|
5:1 | 3-4-2-1 | 3/12 | 3/4 | |
|
21 Sie Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
0:4 | 4-2-3-1 | 8/12 | 1/2 | |
|
23 Maj Koniec
|
Puchar Niemiec, finał
|
3:0 | 3-4-2-1 | 3/3 | 2/2 | |
|
16 Maj Koniec
|
Bundesliga, 34. kolejka
|
2:2 | 3-4-1-2 | 6/12 | 3/5 | |
|
09 Maj Koniec
|
Bundesliga, 33. kolejka
|
3:1 | 3-4-1-2 | 7/13 | 2/3 |
VfB Stuttgart ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 5 z 5 meczów, ze średnią 1,20 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stuttgartu?
Ostatni mecz Stuttgartu to wygrana z Paderbornem 0:2 w Bundeslidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Chabot, Fuhrich. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
VfB Stuttgart – tabela Bundesliga
Jakie miejsce w tabeli Bundesliga zajmuje VfB Stuttgart w sezonie 2026/2027.
Miejsce Stuttgartu w tabeli Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Freiburg
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14:4 | 10 | 13 | |
2
|
Borussia Dortmund
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 13 | |
3
|
Bayern Monachium
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:4 | 12 | 11 | |
4
|
Bayer Leverkusen
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:8 | 6 | 10 | |
5
|
RB Lipsk
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | 10 | 9 | |
6
|
Augsburg
|
5 | 2 | 2 | 1 | 13:8 | 5 | 8 | |
7
|
Werder Brema
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
8
|
FSV Mainz 05
|
5 | 2 | 1 | 2 | 13:10 | 3 | 7 | |
9
|
SV Elversberg
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
10
|
1.FC Koln
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
11
|
VfB Stuttgart
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 6 | |
12
|
Hamburger SV
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:15 | -10 | 6 | |
13
|
Schalke 04
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 5 | |
14
|
Eintracht Frankfurt
|
5 | 1 | 2 | 2 | 9:16 | -7 | 5 | |
15
|
Paderborn
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 4 | |
16
|
Union Berlin
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:17 | -12 | 4 | |
17
|
TSG 1899 Hoffenheim
|
5 | 1 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 3 | |
18
|
Borussia Mönchengladbach
|
5 | 0 | 0 | 5 | 7:18 | -11 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Freiburg
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14:4 | 10 | 13 | |
2
|
Borussia Dortmund
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 13 | |
3
|
Bayern Monachium
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:4 | 12 | 11 | |
4
|
Bayer Leverkusen
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:8 | 6 | 10 | |
5
|
RB Lipsk
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | 10 | 9 | |
6
|
Augsburg
|
5 | 2 | 2 | 1 | 13:8 | 5 | 8 | |
7
|
Werder Brema
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
8
|
FSV Mainz 05
|
5 | 2 | 1 | 2 | 13:10 | 3 | 7 | |
9
|
SV Elversberg
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
10
|
1.FC Koln
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
11
|
VfB Stuttgart
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 6 | |
12
|
Hamburger SV
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:15 | -10 | 6 | |
13
|
Schalke 04
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 5 | |
14
|
Eintracht Frankfurt
|
5 | 1 | 2 | 2 | 9:16 | -7 | 5 | |
15
|
Paderborn
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 4 | |
16
|
Union Berlin
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:17 | -12 | 4 | |
17
|
TSG 1899 Hoffenheim
|
5 | 1 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 3 | |
18
|
Borussia Mönchengladbach
|
5 | 0 | 0 | 5 | 7:18 | -11 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Freiburg
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 9 | |
| 2 |
RB Lipsk
|
3 | 3 | 0 | 0 | 14:0 | 14 | 9 | |
| 3 |
Borussia Dortmund
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 4 |
1.FC Koln
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 5 |
Bayern Monachium
|
2 | 2 | 0 | 0 | 12:1 | 11 | 6 | |
| 6 |
Bayer Leverkusen
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | 6 | 6 | |
| 7 |
Werder Brema
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 8 |
Augsburg
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 9 |
Union Berlin
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 10 |
SV Elversberg
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 11 |
VfB Stuttgart
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 3 | |
| 12 |
Hamburger SV
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 13 |
Paderborn
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 14 |
TSG 1899 Hoffenheim
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | -1 | 3 | |
| 15 |
Schalke 04
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 | 2 | |
| 16 |
FSV Mainz 05
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 17 |
Eintracht Frankfurt
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 18 |
Borussia Mönchengladbach
|
2 | 0 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Borussia Dortmund
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 2 |
FSV Mainz 05
|
2 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | 6 | 6 | |
| 3 |
Bayern Monachium
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 4 |
Freiburg
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 5 |
Bayer Leverkusen
|
3 | 1 | 1 | 1 | 8:8 | 0 | 4 | |
| 6 |
SV Elversberg
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 7 |
Eintracht Frankfurt
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 8 |
Augsburg
|
2 | 1 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 3 | |
| 9 |
VfB Stuttgart
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 10 |
Hamburger SV
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:9 | -6 | 3 | |
| 11 |
Schalke 04
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 12 |
Werder Brema
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 13 |
Paderborn
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 | 1 | |
| 14 |
RB Lipsk
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 | |
| 15 |
1.FC Koln
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 | |
| 16 |
Union Berlin
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:11 | -11 | 0 | |
| 17 |
TSG 1899 Hoffenheim
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 0 | |
| 18 |
Borussia Mönchengladbach
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:10 | -9 | 0 |
Które miejsce zajmuje VfB Stuttgart w tabeli Bundesligi?
VfB Stuttgart zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Bundesligi z dorobkiem 6 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Freiburga wynosi 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Stuttgartu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Stuttgartu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
VfB Stuttgart na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,8
- Strzały celne / mecz 6,0
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 6,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,80
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 15,0
- Przechwyty / mecz 8,6
- Wybicia / mecz 30,8
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Strzelcy Stuttgartu
-
Josha Vagnoman 2
-
Maximilian Mittelstadt 1
-
Jeffrey Julian Gaston Chabot 1
-
Bilal El Khannouss 1
-
Grischa Promel 1
-
Ermedin Demirović 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Stuttgartu i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Stuttgartu to 46–60 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Slovan Bratysława - VfB Stuttgart Po przerwie pada 75% bramek Stuttgartu.Przebieg meczu Stuttgartu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy VfB Stuttgart otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Stuttgartu
100% bramek Stuttgartu pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
VfB Stuttgart zdobywa w sezonie średnio 1,20 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Stuttgartu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Stuttgartu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
VfB Stuttgart wygra mecz Slovan Bratysława - VfB Stuttgart VfB Stuttgart nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Stuttgartu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 40%
- Powyżej 5,5 20%
W 60% meczów Stuttgartu padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Slovan Bratysława - VfB Stuttgart Powyżej 2,5 bramki padło w 60% meczów Stuttgartu.VfB Stuttgart – faule i karne
- Faule / mecz 10,0
- Faule rywali / mecz 10,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
VfB Stuttgart fauluje średnio 10,0 razy na mecz, a wymusza 10,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Stuttgartu, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Slovan Bratysława - VfB Stuttgart VfB Stuttgart popełnia 10,0 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie VfB Stuttgart zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
VfB Stuttgart wygra mecz Slovan Bratysława - VfB Stuttgart VfB Stuttgart zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Stuttgartu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 75% goli Stuttgartu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 5 meczów.
VfB Stuttgart wygra drugą połowę meczu Slovan Bratysława - VfB Stuttgart Drugą połowę VfB Stuttgart wygrywał w 2 z 5 meczów.VfB Stuttgart – strzały
- Celne / mecz 6,0
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,4
VfB Stuttgart oddaje 11,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Slovan Bratysława - VfB Stuttgart VfB Stuttgart oddaje 11,8 strzałów na mecz.VfB Stuttgart – posiadanie piłki
- U siebie 57,0%
- Na wyjeździe 49,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 5
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 5 meczów. Średnio VfB Stuttgart utrzymuje przy piłce 52,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
VfB Stuttgart wygra mecz Slovan Bratysława - VfB Stuttgart VfB Stuttgart utrzymuje średnio 52,2% posiadania piłki.VfB Stuttgart – podania
- Kluczowe / mecz 12,2
- Dośrodkowania / mecz 19,4
- Celność dośrodkowań 30%
- Podania długie / mecz 51
- Celność długich podań 43%
VfB Stuttgart wymienia średnio 482 podań na mecz przy celności 81%, z czego 12,2 to podania kluczowe.
VfB Stuttgart – czyste konta
- U siebie 0 z 2
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,80
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Stuttgartu to 20% meczów sezonu (1 z 5), z czego 0 w 2 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Slovan Bratysława - VfB Stuttgart Czyste konto VfB Stuttgart zachowuje w 20% meczów.VfB Stuttgart – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 80%
- Rożne u siebie / mecz 8,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
VfB Stuttgart wykonuje średnio 6,2 rzutów rożnych na mecz wobec 6,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Slovan Bratysława - VfB Stuttgart Powyżej 8,5 rożnego padło w 80% meczów Stuttgartu.VfB Stuttgart – kartki
- Żółte kartki 6
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 40%
VfB Stuttgart ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Stuttgartu – 2,2.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Slovan Bratysława - VfB Stuttgart VfB Stuttgart ogląda średnio 1,2 żółtych kartek na mecz.VfB Stuttgart według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 3,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 4,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz VfB Stuttgart zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
VfB Stuttgart na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,50 1,33 | 2,00 1,33 | 2,00 1,33 |
|
10.
|
2,33 0,00 | 2,00 1,00 | 1,33 3,00 |
|
11.
|
1,50 1,00 | 2,00 1,33 | 1,00 2,33 |
|
12.
|
1,50 1,00 | 1,00 1,00 | 3,00 3,00 |
|
13.
|
1,00 1,00 | 0,00 1,33 | 0,00 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Stuttgartu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Stuttgartu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana VfB Stuttgart - 1.FC Koln 4:1 Bundesliga, 4.09.2026
- Najwyższa porażka Bayern Monachium - VfB Stuttgart 5:1 Bundesliga, 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Bayern Monachium - VfB Stuttgart 5:1, Bundesliga, 28.08.2026
- Najszybsza bramka 25. minuta Chabot, Paderborn - VfB Stuttgart 0:2, Bundesliga, 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Vagnoman, VfB Stuttgart - 1.FC Koln 4:1, Bundesliga, 4.09.2026
Jakie statystyki ma VfB Stuttgart w tym sezonie?
Bilans Stuttgartu w tym sezonie to 5 meczów i wynik 2-0-3 przy 8 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
VfB Stuttgart – zawodnicy
Jak wygląda kadra Stuttgartu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Stuttgartu 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Stuttgartu
-
Maximilian Mittelstadt Obrońca Uraz pięty pauzuje od 3 dni
-
Nikolas Nartey Pomocnik Uraz mięśnia pauzuje od 12 dniopuszczone: 1 mecz
-
Ameen Al Dakhil Obrońca Uraz kolana pauzuje od 12 dniopuszczone: 1 mecz
-
Jarzinho Malanga Napastnik Naderwanie mięśnia brzucha pauzuje od 34 dniopuszczone: 3 mecze

-
Tiago Tomas Napastnik Uraz mięśnia pauzuje od 42 dniopuszczone: 5 meczów
-
Lorenz Assignon Obrońca Uraz barku pauzuje od 64 dniopuszczone: 7 meczów
-
Dan-Axel Zagadou Obrońca Uraz mięśnia pauzuje od 66 dniopuszczone: 10 meczów
-
Denni Seimen Bramkarz Problemy z udem pauzuje od 81 dniopuszczone: 11 meczów
-
Justin Diehl Napastnik Uraz mięśnia pauzuje od 150 dniopuszczone: 16 meczów
-
Leo Sauer Napastnik Uraz mięśnia pauzuje od 201 dniopuszczone: 17 meczów
Kadra Stuttgartu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
28 | Niemcy | 12 mln € | 3,4 mln € | 4 | 80% | 1 | 0 | 284' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
25 | Niemcy | 40 mln € | 3,2 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 160' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
28 | Bośnia | 22 mln € | 4,7 mln € | 5 | 100% | 1 | 0 | 279' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
|
20 | Słowacja | 15 mln € | 300 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 32' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
30 | Niemcy | 22 mln € | 4,5 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 318' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Portugalia | 15 mln € | 1,9 mln € | 1 | 20% | 0 | 0 | 62' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
21 | Niemcy | 25 mln € | 660 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 282' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
21 | Niemcy | 1,2 mln € | 570 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 43 |
![]() |
20 | Niemcy | 1,4 mln € | 180 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
25 | Niemcy | 45 mln € | 4,5 mln € | 5 | 100% | 0 | 2 | 392' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
22 | Maroko | 35 mln € | 2,8 mln € | 5 | 100% | 1 | 0 | 216' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
31 | Niemcy | 3,5 mln € | 1,3 mln € | 5 | 100% | 1 | 0 | 359' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
26 | Dania | 10 mln € | 940 tys. € | 1 | 20% | 0 | 0 | 6' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
30 | Turcja | 5 mln € | 2,8 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
29 | Niemcy | 18 mln € | 4,9 mln € | 5 | 100% | 1 | 1 | 438' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
28 | Niemcy | 15 mln € | 2,8 mln € | 5 | 100% | 1 | 0 | 416' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Niemcy | 12 mln € | 2,8 mln € | 5 | 100% | 2 | 1 | 441' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
20 | Niemcy | 35 mln € | 940 tys. € | 5 | 100% | 0 | 1 | 378' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Holandia | 25 mln € | 750 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 273' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
24 | Szwajcaria | 2 mln € | 570 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
24 | Belgia | 3 mln € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
23 | Szwajcaria | 10 mln € | 850 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
26 | Francja | 9 mln € | 2,3 mln € | 1 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
27 | Francja | 2 mln € | 2,3 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 41 |
|
20 | Niemcy | 10 mln € | 470 tys. € | 1 | 20% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
31 | Niemcy | 1 mln € | 1,1 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
30 | Niemcy | 300 tys. € | 179 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 46 |
|
27 | Niemcy | 300 tys. € | 360 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Stuttgartu
394,7 mln €
śr. 14,1 mln € / zawodnika
Ile VfB Stuttgart wydaje na pensje
52,2 mln € rocznie
śr. 1,9 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Niemcy (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Stuttgartu w sezonie 2026/2027
VfB Stuttgart wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Stuttgartu
Jak wygląda skład Stuttgartu?
W wyjściowym ustawieniu Stuttgartu między słupkami staje F. Bredlow, a linię obrony najczęściej tworzą F. Jeltsch, J. Chabot oraz R. Hendriks. W środku pola grają J. Vagnoman, Bilal El Khannouss, G. Promel, A. Stiller, D. Undav oraz C. Fuhrich, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Demirović. Trener Sebastian Hoeness ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Bundesliga i pucharach.
VfB Stuttgart – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub VfB Stuttgart w sezonie 2026/2027.
VfB Stuttgart transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Niemcy | 19 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Ekwador | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Algeria | 21 |
|
500 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 21 |
|
22 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Serbia | 19 |
|
6,5 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Niemcy | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 18 Sie 2026 |
|
Serbia | 21 |
|
8 mln € | |
| 15 Sie 2026 |
|
Niemcy | 21 |
|
600 tys. € | |
| 09 Sie 2026 |
|
Niemcy | 21 |
|
25 mln € | |
| 28 Lip 2026 |
|
Słowacja | 20 |
|
15 mln € |
Kluczowe transfery Stuttgartu
VfB Stuttgart bilans transferowy
- -23,2 mln € 2026
- +47,8 mln € 2025
- -9,9 mln € 2024
- +37,2 mln € 2023
- +24,7 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Stuttgartu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski VfB Stuttgart w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Stuttgartu trafiło 2 zawodników za łączną kwotę 40 mln €, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 37,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Dzenan Pejcinović z Wolfsburga za 25 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Chema Andres do Brightonu za 22 mln €.
VfB Stuttgart – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski VfB Stuttgart? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez VfB Stuttgart?
Klub piłkarski VfB Stuttgart zdobył w swojej historii 17 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Niemiec oraz Puchar Niemiec. Ponadto triumfował w Puchar Intertoto, Mistrzostwo 2. ligi Niemiec, Puchar Niemiec Południowych oraz Superpuchar Niemiec.