Dennis Seimen jest piłkarzem występującym obecnie w VfB Stuttgart. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Denni Seimen
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Denni Seimen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Denni Seimen wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.58. Denni Seimen oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Denni Seimen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Denni Seimen rozegrał w barwach Stuttgartu w Bundeslidze 4 mecze, w Pucharze Niemiec 1 mecz oraz w Lidze Mistrzów 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Niemiec U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 720 minut. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Denni Seimen
Pierwszy transfer Denni Seimen w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Stuttgartu do Paderbornu za 250 tysięcy euro.
Czy Denni Seimen ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Denni Seimen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Denni Seimen to problemy z udem z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 65 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Denni Seimen?
Denni Seimen ma na koncie 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Denni Seimen?
Denni Seimen najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Denni Seimen?
Wycena 20-letniego Denni Seimen według stanu na maj 2026 wynosi 10 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 10 milionów euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Denni Seimen?
Denni Seimen urodził się 1 grudnia 2005 w Heilbronn w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 20 lat.
Denni Seimen – statystyki
Szczegółowe statystyki Denni Seimen w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział VfB Stuttgart oraz reprezentacja Niemiec U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Dennis Seimen vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Denni Seimen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Denni Seimen wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.58. Denni Seimen oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Denni Seimen – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Denni Seimen w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 8. kolejka
|
2:4 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
23 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | 5.6 | ||
|
20 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
14 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
0:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
25 Maj
Koniec
|
2. Bundesliga
|
2:1 | 120' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
21 Maj
Koniec
|
2. Bundesliga
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 8.8 | ||
|
17 Maj
Koniec
|
2. Bundesliga, 34. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 9.2 |
Ile meczów rozegrał Denni Seimen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Denni Seimen rozegrał w barwach Stuttgartu w Bundeslidze 4 mecze, w Pucharze Niemiec 1 mecz oraz w Lidze Mistrzów 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Niemiec U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 720 minut. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Denni Seimen – transfery
W trakcie kariery Denni Seimen zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 250 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
VfB Stuttgart 2026 – obecnie
-
Paderborn 2025 – 2026
-
VfB Stuttgart 2023 – 2025
-
VfB Stuttgart U19 2022 – 2023

-
VfB Stuttgart U17 2020 – 2022

-
VfB Stuttgart Youth 2015 – 2020

-
Karlsruher SC Youth 2013 – 2015

-
FC Union Heilbronn Youth do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Denni Seimen
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 29.06.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
250 tys. € | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Denni Seimen
Pierwszy transfer Denni Seimen w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Stuttgartu do Paderbornu za 250 tysięcy euro.
Denni Seimen – forma
W ostatnich 5 meczach Denni Seimen zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,47. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Denni Seimen i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
VfB Stuttgart
4
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Paderborn
0
VfB Stuttgart
1
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
Borussia Mönchengladbach
3
Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Atletico Madryt
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Hamburger SV
1
VfB Stuttgart
0
Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
VfB Stuttgart
3
Liga Mistrzów, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Paderborn
0
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Paderborn
2
VfL Wolfsburg
1
2. Bundesliga
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Maj
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
Paderborn
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.8 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Darmstadt 98
0
Paderborn
2
2. Bundesliga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 9.2 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Paderborn
2
Karlsruhe
2
2. Bundesliga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
SV Elversberg
5
Paderborn
1
2. Bundesliga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Paderborn
2
Schalke 04
3
2. Bundesliga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Hannover 96
1
Paderborn
1
2. Bundesliga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Paderborn
4
Magdeburg
3
2. Bundesliga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Greuther Fürth
0
Paderborn
2
2. Bundesliga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Niemcy U-21
3
Irlandia Północna U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Paderborn
2
Dynamo Drezno
1
2. Bundesliga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.8 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Arminia Bielefeld
2
Paderborn
2
2. Bundesliga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Paderborn
1
Eintracht Braunschweig
1
2. Bundesliga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
FC Kaiserslautern
1
Paderborn
2
2. Bundesliga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Paderborn
5
Hertha BSC
2
2. Bundesliga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
VfL Bochum
0
Paderborn
0
2. Bundesliga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.8 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Paderborn
2
Nurnberg
1
2. Bundesliga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
2
Paderborn
1
2. Bundesliga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Paderborn
2
Preußen Münster
1
2. Bundesliga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Holstein Kiel
2
Paderborn
0
2. Bundesliga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Paderborn
2
Darmstadt 98
2
2. Bundesliga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Karlsruhe
0
Paderborn
4
2. Bundesliga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Paderborn
1
SV Elversberg
2
2. Bundesliga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Schalke 04
2
Paderborn
1
2. Bundesliga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Paderborn
0
Hannover 96
2
2. Bundesliga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Gruzja U-21
0
Niemcy U-21
2
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Niemcy U-21
6
Malta U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Magdeburg
0
Paderborn
1
2. Bundesliga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Paderborn
2
Greuther Fürth
1
2. Bundesliga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
29 Paź
Dogryw.
|
Paderborn
2
Bayer Leverkusen
4
Puchar Niemiec, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Dynamo Drezno
1
Paderborn
2
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Paderborn
4
Arminia Bielefeld
3
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Irlandia Północna U-21
1
Niemcy U-21
2
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Niemcy U-21
2
Grecja U-21
3
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Eintracht Braunschweig
1
Paderborn
2
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Paderborn
2
FC Kaiserslautern
0
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Hertha BSC
0
Paderborn
2
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Paderborn
1
VfL Bochum
0
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Niemcy U-21
5
Łotwa U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Nurnberg
0
Paderborn
0
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Paderborn
1
Fortuna Düsseldorf
2
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Viktoria Koln
1
Paderborn
3
Puchar Niemiec, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Preußen Münster
1
Paderborn
1
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Paderborn
2
Holstein Kiel
1
2. Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Stuttgart II
1
RW Essen
1
3. Liga (Niemcy), 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Stuttgart II
2
Alemannia Aachen
1
3. Liga (Niemcy), 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Stuttgart II
2
Alemannia Aachen
1
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Stuttgart II
1
Verl
1
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Mar
Koniec
|
FC Saarbrucken
0
Stuttgart II
2
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Stuttgart II
1
VfL Osnabrück
2
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Stuttgart II
2
Hannover 96 II
1
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Sporting CP U19
2
Stuttgart U19
3
UEFA Youth League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Stuttgart II
2
Energie Cottbus
0
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
SV Wehen
2
Stuttgart II
0
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Paris Saint Germain
4
Liga Mistrzów, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
TSV 1860 Monachium
1
Stuttgart II
1
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
VfB Stuttgart
3
Liga Mistrzów, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
5
Young Boys Berno
1
Liga Mistrzów, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
FK Crvena zvezda
5
VfB Stuttgart
1
Liga Mistrzów, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Verl
2
Stuttgart II
2
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Stuttgart II
3
Unterhaching
2
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
06 Lis
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Atalanta
2
Liga Mistrzów, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Juventus
0
VfB Stuttgart
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
VfL Osnabrück
1
Stuttgart II
0
3. Liga (Niemcy), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Energie Cottbus
4
Stuttgart II
0
3. Liga (Niemcy), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
3
VfB Stuttgart
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Stuttgart II
3
FC Ingolstadt 04
2
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Dynamo Drezno
2
Stuttgart II
0
3. Liga (Niemcy), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Stuttgart II
2
SV Wehen
2
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
Hansa Rostock
1
Stuttgart II
1
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Eintracht Frankfurt
0
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Heidenheim
3
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Hannover 96
0
Nurnberg
4
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Holstein Kiel
1
Hannover 96
2
2. Bundesliga
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Maj
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
VfL Wolfsburg
0
Bundesliga
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
FSV Mainz 05
3
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Augsburg
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
81'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Nurnberg
0
VfB Stuttgart
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Hannover 96
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Hamburger SV
1
Bundesliga
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Freiburg
1
VfB Stuttgart
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
11 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
RB Lipsk
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Augsburg
0
VfB Stuttgart
1
Bundesliga
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Borussia Mönchengladbach
0
Bundesliga
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Lut
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
VfB Stuttgart
1
Bundesliga
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
20 Sty
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
VfB Stuttgart
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Hertha BSC
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
19 Gru
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
VfB Stuttgart
1
Puchar Niemiec
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Hannover 96
1
VfB Stuttgart
1
Bundesliga
|
24'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Lis
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Augsburg
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
2
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Sie
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
84'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Schalke 04
3
Augsburg
0
Bundesliga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Schalke 04
3
Darmstadt 98
1
Bundesliga
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Schalke 04
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
3
Schalke 04
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Schalke 04
2
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Mar
Koniec
|
1.FC Koln
1
Schalke 04
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Schalke 04
3
Hamburger SV
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Schalke 04
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Schalke 04
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
Schalke 04
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Schalke 04
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Schalke 04
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 |
W ostatnich 5 meczach Denni Seimen ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.55, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.47 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W ostatnich 10 meczach Denni Seimen 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.55, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.21 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W jakiej formie jest Denni Seimen?
Denni Seimen jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.47 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.58). Jego dyspozycja słabnie.
Denni Seimen – zarobki
Denni Seimen gra w VfB Stuttgart na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 470 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Denni Seimen w VfB Stuttgart (2025/26)
| Rocznie | 470 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 39 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Denni Seimen w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
470 tys. € |
| 2024/25 |
|
470 tys. € |
| 2023/24 |
|
120 tys. € |
Denni Seimen – kontuzje
W trakcie kariery Denni Seimen zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 34 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Denni Seimen
-
Problemy z udem
24.07.26 – 01.10.26 (65 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 11 meczów
-
Uraz
14.09.23 – 14.11.23 (62 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 22 mecze
-
Choroba
28.02.23 – 05.03.23 (6 dni)
Stuttgart U19 opuszczone: 1 mecz
Czy Denni Seimen ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Denni Seimen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Denni Seimen to problemy z udem z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 65 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Denni Seimen – trofea
W trakcie kariery Denni Seimen zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Denni Seimen
Jakie trofea zdobył Denni Seimen?
Denni Seimen zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Stuttgarcie II — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Regionalligi Südwest — 1 raz.
Denni Seimen – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Denni Seimen wynosi obecnie 10 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Denni Seimen na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Denni Seimen
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 20 |
|
10 mln € |
| 12.03.2026 | 20 |
|
10 mln € |
| 15.12.2025 | 20 |
|
7 mln € |
| 08.10.2025 | 19 |
|
4 mln € |
| 10.06.2025 | 19 |
|
2,5 mln € |
| 19.12.2024 | 19 |
|
1,5 mln € |
| 08.10.2024 | 18 |
|
1,5 mln € |
| 28.05.2024 | 18 |
|
1 mln € |
| 09.01.2024 | 18 |
|
1 mln € |
| 21.06.2023 | 17 | 200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Denni Seimen?
Wycena Denni Seimen wynosi obecnie 10 mln €. W szczycie kariery Denni Seimen wyceniano na 10 mln €, a najniżej na 200 tys. €.