Jamie Leweling jest piłkarzem występującym obecnie w VfB Stuttgart. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Jamie Leweling
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jamie Leweling w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jamie Leweling wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.62, a skuteczność strzałów to 20,0%. Jamie Leweling oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jamie Leweling w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jamie Leweling rozegrał w barwach Stuttgartu w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 1 mecz oraz w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Niemiec. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 618 minut. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Jamie Leweling
Pierwszy transfer Jamie Leweling w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Greuther Fürth do Unionu Berlina za 4 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Jamie Leweling było przejście z Unionu Berlina do Stuttgartu w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 6 milionów euro.
Ile zarabia Jamie Leweling?
Na podstawie kontraktu z VfB Stuttgart, Jamie Leweling otrzymuje 3,2 miliona euro rocznej pensji, co daje około 267,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Leweling w listopadzie 2026 to 61,7 tysiąca euro, a dziennie około 8,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Jamie Leweling ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jamie Leweling nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jamie Leweling to uraz z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 50 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jamie Leweling?
Jamie Leweling ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Jamie Leweling?
Jamie Leweling najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy lub Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Jamie Leweling?
Wycena 25-letniego Jamie Leweling według stanu na maj 2026 wynosi 40 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 40 milionów euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jamie Leweling?
Jamie Leweling urodził się 26 lutego 2001 w Nürnberg w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Jamie Leweling – statystyki
Szczegółowe statystyki Jamie Leweling w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział VfB Stuttgart oraz reprezentacja Niemiec. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jamie Leweling vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jamie Leweling w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jamie Leweling wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.62, a skuteczność strzałów to 20,0%. Jamie Leweling oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Jamie Leweling – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jamie Leweling w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 8. kolejka
|
2:4 | 85' | 1 | 0 | – | 7.2 | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | 7.2 | |||
|
23 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
2:3 | 35' | 0 | 1 | – | 6.7 | ||
|
20 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
1:1 | 72' | 1 | 0 | – | 7.8 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 6. kolejka
|
1:0 | 77' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
14 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
0:3 | 19' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
0:2 | 77' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 4. kolejka
|
0:1 | 26' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 3. kolejka
|
2:1 | 9' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
09 Wrz
Koniec
|
Liga Mistrzów, 1. runda
|
3:1 | 62' | 0 | 0 | – | 6.5 |
Ile meczów rozegrał Jamie Leweling w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jamie Leweling rozegrał w barwach Stuttgartu w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 1 mecz oraz w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Niemiec. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 618 minut. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Jamie Leweling – transfery
W trakcie kariery Jamie Leweling zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 10,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
VfB Stuttgart 2024 – obecnie
-
Union Berlin 2024 – 2024
-
VfB Stuttgart 2023 – 2024
-
Union Berlin 2022 – 2023
-
Greuther Fürth 2019 – 2022
-
Greuther Furth U19 2018 – 2019

-
Greuther Furth U17 2017 – 2018

-
1.FC Nürnberg Youth 2012 – 2017

-
SC Feucht Youth 2010 – 2012

-
1.FC Schnaittach Jugend do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Jamie Leweling
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
6 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 12.07.2023 |
|
200 tys. € | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
4 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 17.09.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Jamie Leweling
Pierwszy transfer Jamie Leweling w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Greuther Fürth do Unionu Berlina za 4 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Jamie Leweling było przejście z Unionu Berlina do Stuttgartu w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 6 milionów euro.
Jamie Leweling – forma
W ostatnich 5 meczach Jamie Leweling zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,10. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Jamie Leweling i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
VfB Stuttgart
4
Bundesliga, 8. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Paderborn
0
VfB Stuttgart
1
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
Borussia Mönchengladbach
3
Bundesliga, 7. kolejka
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Atletico Madryt
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
72'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Hamburger SV
1
VfB Stuttgart
0
Bundesliga, 6. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
VfB Stuttgart
3
Liga Mistrzów, 2. runda
|
19'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Paderborn
0
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Borussia Dortmund
1
Bundesliga, 4. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Viking
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
62'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
4
1.FC Koln
1
Bundesliga, 2. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Bayern Monachium
5
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 1. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Cze
Karne
|
Niemcy
(3)
1
Paragwaj
(4)
1
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Ekwador
2
Niemcy
1
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
Niemcy
2
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Niemcy
7
Curaçao
1
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
Stany Zjednoczone
1
Niemcy
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
3
VfB Stuttgart
0
Puchar Niemiec, finał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Maj
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 33. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
02 Maj
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
VfB Stuttgart
3
Bundesliga, 32. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Werder Brema
1
Bundesliga, 31. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Kwi
Dogryw.
|
VfB Stuttgart
2
Freiburg
1
Puchar Niemiec, półfinał
|
120'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
4
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 30. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
4
Hamburger SV
0
Bundesliga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Borussia Dortmund
2
Bundesliga, 28. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
RB Lipsk
0
Bundesliga, 26. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
FC Porto
2
Liga Europy, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
4
VfL Wolfsburg
0
Bundesliga, 24. kolejka
|
77'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.2 | |
|
26 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Celtic
1
Liga Europy, 1/32 finału
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Heidenheim
3
VfB Stuttgart
3
Bundesliga, 23. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Celtic
1
VfB Stuttgart
4
Liga Europy, 1/32 finału
|
72'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
14 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
1.FC Koln
1
Bundesliga, 22. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
07 Lut
Koniec
|
St. Pauli
2
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 21. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Holstein Kiel
0
VfB Stuttgart
3
Puchar Niemiec, 1/4 finału
|
81'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Freiburg
0
Bundesliga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Young Boys Berno
2
Liga Europy, 8. runda
|
23'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
0
VfB Stuttgart
3
Bundesliga, 19. kolejka
|
61'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
22 Sty
Koniec
|
AS Roma
2
VfB Stuttgart
0
Liga Europy, 7. runda
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Union Berlin
1
Bundesliga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Eintracht Frankfurt
2
Bundesliga, 17. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
VfB Stuttgart
4
Bundesliga, 16. kolejka
|
79'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
20 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Werder Brema
0
VfB Stuttgart
4
Bundesliga, 14. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.4 | |
|
11 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
4
Maccabi Tel Awiw
1
Liga Europy, 6. runda
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 13. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
0
VfB Stuttgart
2
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Hamburger SV
2
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 12. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
VfB Stuttgart
4
Liga Europy, 5. runda
|
88'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.4 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
VfB Stuttgart
3
Bundesliga, 11. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Niemcy
6
Słowacja
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lis
Koniec
|
Luksemburg
0
Niemcy
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
11'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Augsburg
2
Bundesliga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Lis
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
Feyenoord Rotterdam
0
Liga Europy, 4. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
RB Lipsk
3
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 9. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
VfB Stuttgart
2
Puchar Niemiec, 2. runda
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga, 8. kolejka
|
72'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Fenerbahce
1
VfB Stuttgart
0
Liga Europy, 3. runda
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Heidenheim
0
Bundesliga, 6. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Paź
Koniec
|
FC Basel 1893
2
VfB Stuttgart
0
Liga Europy, 2. runda
|
69'
|
0 goli
6 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
1.FC Koln
1
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
Celta Vigo
1
Liga Europy, 1. runda
|
81'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
St. Pauli
0
Bundesliga, 4. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Freiburg
3
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Niemcy
3
Irlandia Północna
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Słowacja
2
Niemcy
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Borussia Mönchengladbach
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
26 Sie
Karne
|
Eintracht Braunschweig
(7)
4
VfB Stuttgart
(8)
4
Puchar Niemiec, 1. runda
|
49'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Union Berlin
2
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Bayern Monachium
2
Superpuchar Niemiec, finał
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Arminia Bielefeld
2
VfB Stuttgart
4
Puchar Niemiec, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
RB Lipsk
2
VfB Stuttgart
3
Bundesliga, 34. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
VfB Stuttgart
4
Augsburg
0
Bundesliga, 33. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
St. Pauli
0
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 32. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Heidenheim
1
Bundesliga, 31. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Werder Brema
2
Bundesliga, 29. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
VfL Bochum
0
VfB Stuttgart
4
Bundesliga, 28. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
RB Lipsk
1
Puchar Niemiec, półfinał
|
76'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
1
VfB Stuttgart
0
Bundesliga, 27. kolejka
|
78'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Bayer Leverkusen
4
Bundesliga, 26. kolejka
|
68'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Holstein Kiel
2
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 25. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
28 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 24. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Lut
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 23. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
VfL Wolfsburg
2
Bundesliga, 22. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 21. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
01 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Borussia Mönchengladbach
2
Bundesliga, 20. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Paris Saint Germain
4
Liga Mistrzów, 8. runda
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Sty
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
VfB Stuttgart
0
Bundesliga, 19. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
VfB Stuttgart
3
Liga Mistrzów, 7. runda
|
70'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 9.7 | |
|
18 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
4
Freiburg
0
Bundesliga, 18. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
RB Lipsk
1
Bundesliga, 17. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Augsburg
0
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 16. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
VfB Stuttgart
0
Bundesliga, 9. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
FC Kaiserslautern
1
Puchar Niemiec, 2. runda
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
Holstein Kiel
1
Bundesliga, 8. kolejka
|
87'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Juventus
0
VfB Stuttgart
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
4
VfB Stuttgart
0
Bundesliga, 7. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Bośnia i Hercegowina
1
Niemcy
2
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
5
Borussia Dortmund
1
Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
3
VfB Stuttgart
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (4 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
VfB Stuttgart
3
Bundesliga, 3. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
FSV Mainz 05
3
Bundesliga, 2. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Preußen Münster
0
VfB Stuttgart
5
Puchar Niemiec, 1. runda
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Freiburg
3
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
17 Sie
Karne
|
Bayer Leverkusen
(4)
2
VfB Stuttgart
(3)
2
Superpuchar Niemiec
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Eintracht Frankfurt
0
Bundesliga
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Borussia Dortmund
0
VfB Stuttgart
1
Bundesliga
|
85'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
31 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Heidenheim
3
Bundesliga
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Mar
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
VfB Stuttgart
3
Bundesliga
|
25'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.5 | |
|
08 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
Union Berlin
0
Bundesliga
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Mar
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
VfB Stuttgart
3
Bundesliga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
24 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Darmstadt 98
1
VfB Stuttgart
2
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
62'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 8.6 | |
|
20 Sty
Koniec
|
VfL Bochum
1
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
VfB Stuttgart
1
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.0 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
3
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
1
VfB Stuttgart
2
Bundesliga
|
59'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
11 Lis
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
67'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
31 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Union Berlin
0
Puchar Niemiec
|
68'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Union Berlin
0
VfB Stuttgart
3
Bundesliga
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
1.FC Koln
0
VfB Stuttgart
2
Bundesliga
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Darmstadt 98
1
Bundesliga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
VfB Stuttgart
3
Bundesliga
|
5'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
RB Lipsk
5
VfB Stuttgart
1
Bundesliga
|
1'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Sie
Koniec
|
VfB Stuttgart
5
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Maj
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
4
Union Berlin
2
Bundesliga
|
21'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Union Berlin
0
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Union Berlin
3
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Mar
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
Union Berlin
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Union Berlin
3
Royale Union SG
3
Liga Europy
|
13'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Union Berlin
3
Ajax
1
Liga Europy
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Ajax
0
Union Berlin
0
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Union Berlin
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Union Berlin
2
VfL Wolfsburg
1
Puchar Niemiec
|
5'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Hertha BSC
0
Union Berlin
2
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Werder Brema
1
Union Berlin
2
Bundesliga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Freiburg
4
Union Berlin
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Union Berlin
2
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga
|
16'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Union Berlin
1
SC Braga
0
Liga Europy
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Union Berlin
2
Heidenheim
0
Puchar Niemiec
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Union Berlin
2
Borussia Dortmund
0
Bundesliga
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Union Berlin
1
Malmo
0
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Union Berlin
1
Bundesliga
|
17'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Niemcy U-21
0
Francja U-21
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
SC Braga
1
Union Berlin
0
Liga Europy
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Union Berlin
0
Royale Union SG
1
Liga Europy
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Niemcy U-21
4
Węgry U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Union Berlin
1
Greuther Fürth
1
Bundesliga
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
0
Greuther Fürth
0
Bundesliga
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Izrael U-21
0
Niemcy U-21
1
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Niemcy U-21
4
Łotwa U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Arminia Bielefeld
2
Greuther Fürth
2
Bundesliga
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Greuther Fürth
0
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Greuther Fürth
0
Augsburg
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Greuther Fürth
3
TSG 1899 Hoffenheim
6
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Niemcy U-21
4
San Marino U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Niemcy U-21
0
Polska U-21
4
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Greuther Fürth
1
Eintracht Frankfurt
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Greuther Fürth
0
VfL Bochum
1
Bundesliga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Węgry U-21
1
Niemcy U-21
5
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Greuther Fürth
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Łotwa U-21
1
Niemcy U-21
3
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
Greuther Fürth
0
Bundesliga
|
30'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Greuther Fürth
3
SV Sandhausen
2
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Greuther Fürth
2
Nurnberg
2
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
Jahn Regensburg
1
Greuther Fürth
2
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Hannover 96
2
Greuther Fürth
2
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Greuther Fürth
2
Holstein Kiel
1
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Greuther Fürth
4
Würzburger Kickers
1
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Werder Brema
2
Greuther Fürth
0
Puchar Niemiec
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Sty
Koniec
|
VfL Osnabrück
0
Greuther Fürth
1
2. Bundesliga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Karne
|
TSG 1899 Hoffenheim
(6)
2
Greuther Fürth
(7)
2
Puchar Niemiec
|
86'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Gru
Koniec
|
SV Sandhausen
0
Greuther Fürth
3
2. Bundesliga
|
77'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.7 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Nurnberg
2
Greuther Fürth
3
2. Bundesliga
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Greuther Fürth
3
Jahn Regensburg
1
2. Bundesliga
|
10'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Holstein Kiel
1
Greuther Fürth
3
2. Bundesliga
|
12'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Erzgebirge Aue
1
Greuther Fürth
1
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Erzgebirge Aue
3
Greuther Fürth
1
2. Bundesliga
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Heidenheim
1
Greuther Fürth
0
2. Bundesliga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Greuther Fürth
0
Nurnberg
0
2. Bundesliga
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Greuther Fürth
0
Holstein Kiel
3
2. Bundesliga
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Hannover 96
1
Greuther Fürth
1
2. Bundesliga
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Sie
Koniec
|
MSV Duisburg
2
Greuther Fürth
0
Puchar Niemiec
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Greuther Fürth
0
Erzgebirge Aue
2
2. Bundesliga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 |
W ostatnich 5 meczach Jamie Leweling 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.62, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.10 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W ostatnich 10 meczach Jamie Leweling 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.36, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.87 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W jakiej formie jest Jamie Leweling?
Jamie Leweling jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.10 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.62). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Jamie Leweling – zarobki
Jamie Leweling gra w VfB Stuttgart na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 3,2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jamie Leweling w VfB Stuttgart (2025/26)
| Rocznie | 3,2 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 268 tys. € |
| Tygodniowo | 62 tys. € |
| Dziennie | 9 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Jamie Leweling w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
3,2 mln € |
| 2024/25 |
|
2,8 mln € |
| 2023/24 |
|
1 mln € |
| 2022/23 |
|
1 mln € |
| 2021/22 |
|
150 tys. € |
| 2020/21 |
|
150 tys. € |
| 2019/20 |
|
150 tys. € |
Ile zarabia Jamie Leweling?
Na podstawie kontraktu z VfB Stuttgart, Jamie Leweling otrzymuje 3,2 miliona euro rocznej pensji, co daje około 267,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Leweling w listopadzie 2026 to 61,7 tysiąca euro, a dziennie około 8,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Jamie Leweling – kontuzje
W trakcie kariery Jamie Leweling zanotował 10 kontuzji, przez które opuścił łącznie 26 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jamie Leweling
-
Braki w przygotowaniu
12.08.26 – 22.08.26 (11 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 1 mecz
- Uraz 06.08.26 – 11.08.26 (6 dni)
-
Uraz
18.03.26 – 30.03.26 (13 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
06.10.25 – 21.10.25 (16 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
13.04.25 – 22.04.25 (10 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 1 mecz
-
Braki w przygotowaniu
16.12.24 – 22.12.24 (7 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
01.11.24 – 16.12.24 (46 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 11 meczów
-
Uraz
03.06.22 – 03.07.22 (31 dni)
Niemcy U-21 opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
20.04.22 – 24.04.22 (5 dni)
Greuther Fürth opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
16.02.20 – 05.04.20 (50 dni)
Greuther Fürth opuszczone: 3 mecze
Czy Jamie Leweling ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jamie Leweling nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jamie Leweling to uraz z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 50 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jamie Leweling – trofea
W trakcie kariery Jamie Leweling zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Jamie Leweling
Jakie trofea zdobył Jamie Leweling?
Jamie Leweling zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Stuttgarcie — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Niemiec — 1 raz.
Jamie Leweling – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jamie Leweling wynosi obecnie 40 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jamie Leweling na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jamie Leweling
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 26.05.2026 | 25 |
|
40 mln € |
| 19.03.2026 | 25 |
|
40 mln € |
| 18.12.2025 | 24 |
|
25 mln € |
| 13.10.2025 | 24 |
|
25 mln € |
| 04.06.2025 | 24 |
|
20 mln € |
| 19.12.2024 | 23 |
|
20 mln € |
| 08.10.2024 | 23 |
|
13 mln € |
| 28.05.2024 | 23 |
|
9 mln € |
| 26.03.2024 | 23 |
|
6 mln € |
| 13.12.2023 | 22 |
|
4,5 mln € |
| 21.06.2023 | 22 |
|
3 mln € |
| 28.03.2023 | 22 |
|
3,5 mln € |
| 08.11.2022 | 21 |
|
4,5 mln € |
| 08.06.2022 | 21 |
|
4,5 mln € |
| 23.03.2022 | 21 |
|
4,5 mln € |
| 21.12.2021 | 20 |
|
2 mln € |
| 15.06.2021 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 07.02.2021 | 19 |
|
1,8 mln € |
| 14.07.2020 | 19 |
|
1,2 mln € |
| 07.04.2020 | 19 |
|
900 tys. € |
| 01.04.2020 | 19 |
|
1 mln € |
| 12.12.2019 | 18 |
|
400 tys. € |
| 24.09.2019 | 18 |
|
250 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jamie Leweling?
Wycena Jamie Leweling wynosi obecnie 40 mln €. W szczycie kariery Jamie Leweling wyceniano na 40 mln €, a najniżej na 250 tys. €.