Josha Vagnoman jest piłkarzem występującym obecnie w VfB Stuttgart. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Josha Vagnoman
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Josha Vagnoman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Josha Vagnoman wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.75, a skuteczność strzałów to 22,2%. Josha Vagnoman oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Josha Vagnoman w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Josha Vagnoman rozegrał w barwach Stuttgartu w Bundeslidze 6 meczów, w Pucharze Niemiec 1 mecz oraz w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Niemiec. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 900 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Josha Vagnoman
Pierwszy transfer Josha Vagnoman w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Hamburger SV do Stuttgartu za 4,5 miliona euro.
Ile zarabia Josha Vagnoman?
Na podstawie kontraktu z VfB Stuttgart, Josha Vagnoman otrzymuje 2,8 miliona euro rocznej pensji, co daje około 235,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Vagnoman w listopadzie 2026 to 54,4 tysiąca euro, a dziennie około 7,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Josha Vagnoman ma kontuzję?
Obecnie Josha Vagnoman ma uraz — uraz mięśnia dwugłowego uda — i pauzuje w Niemczech.
Najpoważniejszy uraz w karierze Josha Vagnoman to zerwanie ścięgna z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 162 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Josha Vagnoman?
Josha Vagnoman ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Josha Vagnoman?
Josha Vagnoman najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Josha Vagnoman?
Wycena 25-letniego Josha Vagnoman według stanu na październik 2026 wynosi 12 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 12 milionów euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Josha Vagnoman?
Josha Vagnoman urodził się 11 grudnia 2000 w Hamburg w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Josha Vagnoman – statystyki
Szczegółowe statystyki Josha Vagnoman w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział VfB Stuttgart oraz reprezentacja Niemiec. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Josha Vagnoman vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Josha Vagnoman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Josha Vagnoman wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.75, a skuteczność strzałów to 22,2%. Josha Vagnoman oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Josha Vagnoman – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Josha Vagnoman w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
20 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
1:1 | 52' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
14 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
0:3 | 86' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy A
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
24 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy A
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 4. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 3. kolejka
|
2:1 | 81' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
09 Wrz
Koniec
|
Liga Mistrzów, 1. runda
|
3:1 | 28' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
04 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 2. kolejka
|
4:1 | 90' | 1 | 1 | – | 8.4 |
Ile meczów rozegrał Josha Vagnoman w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Josha Vagnoman rozegrał w barwach Stuttgartu w Bundeslidze 6 meczów, w Pucharze Niemiec 1 mecz oraz w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Niemiec. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 900 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Josha Vagnoman – transfery
W trakcie kariery Josha Vagnoman zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 4,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
VfB Stuttgart 2022 – obecnie
-
Hamburger SV 2018 – 2022
-
Hamburger SV U19 2017 – 2018

-
Hamburger SV U17 2016 – 2017

-
Hamburger SV Youth 2010 – 2016

-
Hummelsbütteler SV Jugend 2009 – 2010

-
SC Poppenbuttel Youth do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Josha Vagnoman
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2022/23 | 08.07.2022 |
|
4,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Josha Vagnoman
Pierwszy transfer Josha Vagnoman w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Hamburger SV do Stuttgartu za 4,5 miliona euro.
Josha Vagnoman – forma
W ostatnich 5 meczach Josha Vagnoman zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,75. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Josha Vagnoman i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
20 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Atletico Madryt
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
52'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Hamburger SV
1
VfB Stuttgart
0
Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
VfB Stuttgart
3
Liga Mistrzów, 2. runda
|
86'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Paderborn
0
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Niemcy
0
Grecja
1
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Holandia
1
Niemcy
1
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Borussia Dortmund
1
Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Viking
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
4
1.FC Koln
1
Bundesliga, 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Bayern Monachium
5
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.1 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Hansa Rostock
0
VfB Stuttgart
4
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
3
VfB Stuttgart
0
Puchar Niemiec, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 34. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Maj
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 33. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
VfB Stuttgart
3
Bundesliga, 32. kolejka
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Werder Brema
1
Bundesliga, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Dogryw.
|
VfB Stuttgart
2
Freiburg
1
Puchar Niemiec, półfinał
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
4
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
4
Hamburger SV
0
Bundesliga, 29. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Borussia Dortmund
2
Bundesliga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Augsburg
2
VfB Stuttgart
5
Bundesliga, 27. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Mar
Koniec
|
FC Porto
2
VfB Stuttgart
0
Liga Europy, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Celtic
1
Liga Europy, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Heidenheim
3
VfB Stuttgart
3
Bundesliga, 23. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Celtic
1
VfB Stuttgart
4
Liga Europy, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
1.FC Koln
1
Bundesliga, 22. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Lut
Koniec
|
St. Pauli
2
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 21. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Holstein Kiel
0
VfB Stuttgart
3
Puchar Niemiec, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Freiburg
0
Bundesliga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
29 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Young Boys Berno
2
Liga Europy, 8. runda
|
3'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
0
VfB Stuttgart
3
Bundesliga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Sty
Koniec
|
AS Roma
2
VfB Stuttgart
0
Liga Europy, 7. runda
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Union Berlin
1
Bundesliga, 18. kolejka
|
89'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Eintracht Frankfurt
2
Bundesliga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
VfB Stuttgart
4
Bundesliga, 16. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Werder Brema
0
VfB Stuttgart
4
Bundesliga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
4
Maccabi Tel Awiw
1
Liga Europy, 6. runda
|
1'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
06 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 13. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
03 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
0
VfB Stuttgart
2
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Hamburger SV
2
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
VfB Stuttgart
4
Liga Europy, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
VfB Stuttgart
3
Bundesliga, 11. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Augsburg
2
Bundesliga, 10. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Lis
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
Feyenoord Rotterdam
0
Liga Europy, 4. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
RB Lipsk
3
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
VfB Stuttgart
2
Puchar Niemiec, 2. runda
|
23'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Fenerbahce
1
VfB Stuttgart
0
Liga Europy, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
VfB Stuttgart
3
Bundesliga, 7. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Heidenheim
0
Bundesliga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
FC Basel 1893
2
VfB Stuttgart
0
Liga Europy, 2. runda
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
1.FC Koln
1
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
Celta Vigo
1
Liga Europy, 1. runda
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
St. Pauli
0
Bundesliga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Freiburg
3
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Borussia Mönchengladbach
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
26 Sie
Karne
|
Eintracht Braunschweig
(7)
4
VfB Stuttgart
(8)
4
Puchar Niemiec, 1. runda
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Union Berlin
2
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 1. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Bayern Monachium
2
Superpuchar Niemiec, finał
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Arminia Bielefeld
2
VfB Stuttgart
4
Puchar Niemiec, finał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Maj
Koniec
|
RB Lipsk
2
VfB Stuttgart
3
Bundesliga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
VfB Stuttgart
4
Augsburg
0
Bundesliga, 33. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Maj
Koniec
|
St. Pauli
0
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 32. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Bayer Leverkusen
4
Bundesliga, 26. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Holstein Kiel
2
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 25. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | |
|
23 Lut
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
VfL Wolfsburg
2
Bundesliga, 22. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 21. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Borussia Mönchengladbach
2
Bundesliga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Paris Saint Germain
4
Liga Mistrzów, 8. runda
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Sty
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
VfB Stuttgart
0
Bundesliga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
VfB Stuttgart
3
Liga Mistrzów, 7. runda
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
4
Freiburg
0
Bundesliga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
RB Lipsk
1
Bundesliga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Augsburg
0
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
St. Pauli
1
Bundesliga, 15. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Heidenheim
1
VfB Stuttgart
3
Bundesliga, 14. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
5
Young Boys Berno
1
Liga Mistrzów, 6. runda
|
76'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
06 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Union Berlin
2
Bundesliga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Jahn Regensburg
0
VfB Stuttgart
3
Puchar Niemiec, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Werder Brema
2
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lis
Koniec
|
FK Crvena zvezda
5
VfB Stuttgart
1
Liga Mistrzów, 5. runda
|
76'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
23 Lis
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
VfL Bochum
0
Bundesliga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lis
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
Eintracht Frankfurt
3
Bundesliga, 10. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
06 Lis
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Atalanta
2
Liga Mistrzów, 4. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
VfB Stuttgart
0
Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
FC Kaiserslautern
1
Puchar Niemiec, 2. runda
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
Holstein Kiel
1
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Juventus
0
VfB Stuttgart
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
4
VfB Stuttgart
0
Bundesliga, 7. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
06 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
5
Borussia Dortmund
1
Bundesliga, 4. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
3
VfB Stuttgart
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
VfB Stuttgart
3
Bundesliga, 3. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
FSV Mainz 05
3
Bundesliga, 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Borussia Dortmund
0
VfB Stuttgart
1
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Heidenheim
3
Bundesliga
|
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Mar
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
VfB Stuttgart
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
Union Berlin
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Mar
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
VfB Stuttgart
3
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
24 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Darmstadt 98
1
VfB Stuttgart
2
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Sty
Koniec
|
VfL Bochum
1
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
VfB Stuttgart
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
3
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
10 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
1
VfB Stuttgart
2
Bundesliga
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lis
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
23'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Anglia U-21
2
Niemcy U-21
0
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Czechy U-21
2
Niemcy U-21
1
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
21 Maj
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
VfB Stuttgart
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Maj
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
Eintracht Frankfurt
3
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Union Berlin
3
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Niemcy
2
Belgia
3
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
1.FC Koln
0
Bundesliga
|
10'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Werder Brema
2
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Paderborn
1
VfB Stuttgart
2
Puchar Niemiec
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
27 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
2
VfB Stuttgart
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
VfB Stuttgart
1
Bundesliga
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Sie
Koniec
|
1.FC Koln
0
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Werder Brema
2
VfB Stuttgart
2
Bundesliga
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Sie
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
RB Lipsk
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Dynamo Drezno
0
VfB Stuttgart
1
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Niemcy U-21
4
Węgry U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Hansa Rostock
2
Hamburger SV
3
2. Bundesliga
|
65'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Hamburger SV
2
Hannover 96
1
2. Bundesliga
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
0
Hamburger SV
4
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Hamburger SV
1
Paderborn
2
2. Bundesliga
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Izrael U-21
0
Niemcy U-21
1
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Niemcy U-21
4
Łotwa U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
1
Hamburger SV
1
2. Bundesliga
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Hamburger SV
2
Werder Brema
3
2. Bundesliga
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Lut
Koniec
|
SV Sandhausen
1
Hamburger SV
1
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
Niemcy U-21
1
Portugalia U-21
0
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Cze
Koniec
|
Holandia U-21
1
Niemcy U-21
2
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Hamburger SV
1
Karlsruhe
1
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Jahn Regensburg
1
Hamburger SV
1
2. Bundesliga
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
SV Sandhausen
2
Hamburger SV
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Hannover 96
3
Hamburger SV
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Węgry U-21
0
Niemcy U-21
3
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
VfL Bochum
0
Hamburger SV
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Würzburger Kickers
3
Hamburger SV
2
2. Bundesliga
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Hamburger SV
5
VfL Osnabrück
0
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Hamburger SV
3
Jahn Regensburg
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Hamburger SV
2
St. Pauli
2
2. Bundesliga
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Hamburger SV
3
Würzburger Kickers
1
2. Bundesliga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Hamburger SV
2
Fortuna Düsseldorf
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Hamburger SV
1
SV Sandhausen
5
2. Bundesliga
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Heidenheim
2
Hamburger SV
1
2. Bundesliga
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Hamburger SV
1
VfL Osnabrück
1
2. Bundesliga
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Hamburger SV
3
SV Wehen
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Dogryw.
|
Hamburger SV
1
VfB Stuttgart
2
Puchar Niemiec
|
95'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Hamburger SV
6
VfB Stuttgart
2
2. Bundesliga
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Arminia Bielefeld
1
Hamburger SV
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
St. Pauli
2
Hamburger SV
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Hamburger SV
1
VfL Bochum
0
2. Bundesliga
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Hamburger SV
0
FC Ingolstadt 04
3
2. Bundesliga
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Hamburger SV
1
RB Lipsk
3
Puchar Niemiec
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
1.FC Koln
1
Hamburger SV
1
2. Bundesliga
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Hamburger SV
1
Dynamo Drezno
0
2. Bundesliga
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Holstein Kiel
3
Hamburger SV
1
2. Bundesliga
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Sie
Koniec
|
SV Sandhausen
0
Hamburger SV
3
2. Bundesliga
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 |
W ostatnich 5 meczach Josha Vagnoman 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.42, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.75 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W ostatnich 10 meczach Josha Vagnoman 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.76 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W jakiej formie jest Josha Vagnoman?
Josha Vagnoman jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.75 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.75). Jego dyspozycja rośnie.
Josha Vagnoman – zarobki
Josha Vagnoman gra w VfB Stuttgart na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,8 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Josha Vagnoman w VfB Stuttgart (2025/26)
| Rocznie | 2,8 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 236 tys. € |
| Tygodniowo | 54 tys. € |
| Dziennie | 8 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Josha Vagnoman w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,8 mln € |
| 2024/25 |
|
940 tys. € |
| 2023/24 |
|
940 tys. € |
| 2022/23 |
|
940 tys. € |
| 2021/22 |
|
880 tys. € |
| 2020/21 |
|
880 tys. € |
| 2019/20 |
|
880 tys. € |
| 2017/18 |
|
20 tys. € |
Ile zarabia Josha Vagnoman?
Na podstawie kontraktu z VfB Stuttgart, Josha Vagnoman otrzymuje 2,8 miliona euro rocznej pensji, co daje około 235,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Vagnoman w listopadzie 2026 to 54,4 tysiąca euro, a dziennie około 7,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Josha Vagnoman – kontuzje
W trakcie kariery Josha Vagnoman zanotował 22 kontuzje, przez które opuścił łącznie 120 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Josha Vagnoman
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
pauzuje od 13 dni
20.10.26 (2 dni)
Niemcy opuszczone: 3 mecze
-
Problemy z udem
28.02.26 – 15.03.26 (16 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 4 mecze
-
Braki w przygotowaniu
08.04.25 – 27.04.25 (20 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
27.03.25 – 07.04.25 (12 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 3 mecze
-
Choroba
02.02.25 – 06.02.25 (5 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 1 mecz
-
Uraz stopy
28.09.24 – 03.10.24 (6 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 1 mecz
-
Braki w przygotowaniu
30.06.24 – 29.08.24 (61 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 4 mecze
-
Uraz stopy
06.04.24 – 29.06.24 (85 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 12 meczów
-
Braki w przygotowaniu
24.10.23 – 05.11.23 (13 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 3 mecze
-
Stłuczenie
31.07.23 – 14.09.23 (46 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 6 meczów
-
Braki w przygotowaniu
19.10.22 – 30.10.22 (12 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
11.09.22 – 19.10.22 (39 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 7 meczów
-
Braki w przygotowaniu
23.01.22 – 13.02.22 (22 dni)
Hamburger SV opuszczone: 2 mecze
-
Zerwanie ścięgna
15.08.21 – 23.01.22 (162 dni)
Hamburger SV opuszczone: 25 meczów
-
Zerwanie mięśnia
04.07.21 – 04.08.21 (32 dni)
Hamburger SV opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
09.05.21 – 23.05.21 (15 dni)
Hamburger SV opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
24.01.21 – 21.02.21 (29 dni)
Hamburger SV opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
23.09.20 – 21.10.20 (29 dni)
Hamburger SV opuszczone: 5 meczów
-
Złamanie stopy
27.10.19 – 01.04.20 (158 dni)
Hamburger SV opuszczone: 15 meczów
-
Zerwanie więzadła pobocznego kolana
13.02.19 – 10.04.19 (57 dni)
Hamburger SV opuszczone: 8 meczów
-
Problemy z udem
15.08.18 – 29.08.18 (15 dni)
Hamburger SV opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
18.04.18 – 09.05.18 (22 dni)
Hamburger SV opuszczone: 6 meczów
Czy Josha Vagnoman ma kontuzję?
Obecnie Josha Vagnoman ma uraz — uraz mięśnia dwugłowego uda — i pauzuje w Niemczech.
Najpoważniejszy uraz w karierze Josha Vagnoman to zerwanie ścięgna z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 162 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Josha Vagnoman – trofea
W trakcie kariery Josha Vagnoman zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Josha Vagnoman
Jakie trofea zdobył Josha Vagnoman?
Josha Vagnoman zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Stuttgarcie — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Niemiec — 1 raz.
Josha Vagnoman – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Josha Vagnoman wynosi obecnie 12 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Josha Vagnoman na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Josha Vagnoman
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 01.10.2026 | 25 |
|
12 mln € |
| 26.05.2026 | 25 |
|
10 mln € |
| 18.12.2025 | 25 |
|
10 mln € |
| 04.06.2025 | 24 |
|
10 mln € |
| 19.12.2024 | 24 |
|
12 mln € |
| 28.05.2024 | 23 |
|
10 mln € |
| 26.03.2024 | 23 |
|
10 mln € |
| 13.12.2023 | 23 |
|
8 mln € |
| 21.06.2023 | 22 |
|
8 mln € |
| 28.03.2023 | 22 |
|
5 mln € |
| 08.11.2022 | 21 |
|
3,7 mln € |
| 20.09.2022 | 21 |
|
3,7 mln € |
| 15.06.2022 | 21 |
|
3 mln € |
| 14.12.2021 | 21 |
|
3 mln € |
| 15.06.2021 | 20 |
|
4 mln € |
| 07.02.2021 | 20 |
|
4 mln € |
| 09.09.2020 | 19 |
|
4 mln € |
| 07.04.2020 | 19 |
|
2,7 mln € |
| 12.12.2019 | 19 |
|
3 mln € |
| 11.06.2019 | 18 |
|
1,5 mln € |
| 12.03.2019 | 18 |
|
750 tys. € |
| 07.01.2019 | 18 |
|
400 tys. € |
| 15.10.2018 | 17 |
|
400 tys. € |
| 03.04.2018 | 17 | 200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Josha Vagnoman?
Wycena Josha Vagnoman wynosi obecnie 12 mln €. W szczycie kariery Josha Vagnoman wyceniano na 12 mln €, a najniżej na 200 tys. €.