Forma w lidze
Paderborn w tabeli
15. miejsce / 4 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Strata do 6. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
3:4 bramki
1,00 gola/mecz
1 pkt
0:3 bramki
0,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Paderbornu
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Niemcy | 28 | napastnik | 5 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Niemcy | 24 | obrońca | 5 | 5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,92 średnia ocena | Niemcy | 23 | bramkarz | 5 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Niemcy | 23 | bramkarz | 5 | 2,5 mln € |
Przewidywany skład Paderbornu 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Paderborn w tabeli Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Freiburg
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14:4 | 13 |
2
|
Borussia Dortmund
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | 13 |
| ··· | |||||||
14
|
Eintracht Frankfurt
|
5 | 1 | 2 | 2 | 9:16 | 5 |
15
|
Paderborn
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | 4 |
16
|
Union Berlin
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:17 | 4 |
Wyniki Paderbornu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Paderborn
0
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Paderborn
3
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 4. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Borussia Dortmund
3
Paderborn
0
Bundesliga, 3. kolejka
|
Terminarz Paderbornu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:30
|
Werder Brema
Paderborn
Bundesliga, 6. kolejka
|
|
|
24 Paź 15:30
|
Paderborn
Hamburger SV
Bundesliga, 7. kolejka
|
|
|
28 Paź 18:00
|
Paderborn
VfB Stuttgart
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
Ostatnie transfery Paderbornu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Francja |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Niemcy |
|
wypożyczenie | |
| 29 Sie 2026 |
|
Niemcy |
|
125 tys. € | |
| 25 Sie 2026 |
|
Niemcy |
|
3 mln € |
Paderborn to klub piłkarski z Niemiec występujący w Bundesliga. Swoim domowym obiektem jest Home Deluxe Arena, który może pomieścić 15 306 widzów. Zespół prowadzi Ralf Kettemann. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Niemiec.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Paderborn?
Klub piłkarski Paderborn zdobył w swojej historii 18 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Westfalii oraz Puchar Westfalii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Paderborn w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Paderbornu trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 7,4 mln €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 6,4 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Marvin Pieringer z Heidenheim za 3 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mika Baur do Celtic za 6,3 mln €.
Które miejsce zajmuje Paderborn w tabeli Bundesligi?
Paderborn zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Bundesligi z dorobkiem 4 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Freiburga wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Paderbornu?
W wyjściowym ustawieniu Paderbornu między słupkami staje N. Noll, a linię obrony najczęściej tworzą M. Hansen, T. Scheller oraz Jano Ter-Horst. W środku pola grają L. Curda, A. Millgramm, L. Ulrich, S. Castaneda, G. Vidović oraz R. Obermair, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Marino. Trener Ralf Kettemann ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Bundesliga i pucharach.
Kiedy Paderborn gra następny mecz?
Najbliższy mecz Paderbornu to spotkanie z Werderem Bremy, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Weserstadion w ramach Bundesligi (6. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Paderbornu?
Ostatni mecz Paderbornu to porażka ze Stuttgartem 0:2 w Bundeslidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Chabot, Fuhrich. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Paderborn w tym sezonie?
Bilans Paderbornu w tym sezonie to 5 meczów i wynik 1-1-3 przy 3 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Paderbornu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Paderborn w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Paderbornu
Paderborn terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 15:30
|
Bundesliga, 6. kolejka
|
Weserstadion Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 15:30
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
Home Deluxe Arena U siebie | Umiarkowany | |
|
28 Paź 18:00
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
Home Deluxe Arena U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 15:30
|
Bundesliga, 8. kolejka
|
BORUSSIA-PARK Wyjazd | Łatwy | |
|
07 Lis 15:30
|
Bundesliga, 9. kolejka
|
Home Deluxe Arena U siebie | Łatwy | |
|
21 Lis 15:30
|
Bundesliga, 10. kolejka
|
BayArena Wyjazd | Trudny | |
|
28 Lis 15:30
|
Bundesliga, 11. kolejka
|
Home Deluxe Arena U siebie | Łatwy | |
|
05 Gru 15:30
|
Bundesliga, 12. kolejka
|
Allianz Arena Wyjazd | Trudny | |
|
12 Gru 15:30
|
Bundesliga, 13. kolejka
|
Home Deluxe Arena U siebie | Umiarkowany | |
|
18 Gru 14:30
|
Bundesliga, 14. kolejka
|
WWK Arena Wyjazd | Trudny |
Kiedy Paderborn gra następny mecz?
Najbliższy mecz Paderbornu to spotkanie z Werderem Bremy, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Weserstadion w ramach Bundesligi (6. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Paderbornu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Paderborn w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Paderbornu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Paderborn wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
0:2 | 3-5-2 | 7/12 | 1/1 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Bundesliga, 4. kolejka
|
3:1 | 3-5-2 | 6/11 | 0/1 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Bundesliga, 3. kolejka
|
3:0 | 3-1-4-2 | 3/10 | 1/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Bundesliga, 2. kolejka
|
0:1 | 3-1-4-2 | 5/9 | 3/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Bundesliga, 1. kolejka
|
0:0 | 3-4-3 | 2/13 | 2/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
2:4 | 3-4-2-1 | 9/17 | 2/3 | |
|
25 Maj Koniec
|
2. Bundesliga
|
2:1 | 3-4-2-1 | 19/21 | 3/9 | |
|
21 Maj Koniec
|
2. Bundesliga
|
0:0 | 3-4-2-1 | 1/5 | 4/5 | |
|
17 Maj Koniec
|
2. Bundesliga, 34. kolejka
|
0:2 | 3-4-2-1 | 2/7 | 2/4 | |
|
08 Maj Koniec
|
2. Bundesliga, 33. kolejka
|
2:2 | 3-4-2-1 | 4/5 | 0/5 |
Paderborn ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 12 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 2 z 5 meczów, ze średnią 1,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Paderborn zdobywa 0,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Paderbornu?
Ostatni mecz Paderbornu to porażka ze Stuttgartem 0:2 w Bundeslidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Chabot, Fuhrich. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Paderborn – tabela Bundesliga
Jakie miejsce w tabeli Bundesliga zajmuje Paderborn w sezonie 2026/2027.
Miejsce Paderbornu w tabeli Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Freiburg
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14:4 | 10 | 13 | |
2
|
Borussia Dortmund
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 13 | |
3
|
Bayern Monachium
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:4 | 12 | 11 | |
4
|
Bayer Leverkusen
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:8 | 6 | 10 | |
5
|
RB Lipsk
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | 10 | 9 | |
6
|
Augsburg
|
5 | 2 | 2 | 1 | 13:8 | 5 | 8 | |
7
|
Werder Brema
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
8
|
FSV Mainz 05
|
5 | 2 | 1 | 2 | 13:10 | 3 | 7 | |
9
|
SV Elversberg
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
10
|
1.FC Koln
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
11
|
VfB Stuttgart
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 6 | |
12
|
Hamburger SV
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:15 | -10 | 6 | |
13
|
Schalke 04
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 5 | |
14
|
Eintracht Frankfurt
|
5 | 1 | 2 | 2 | 9:16 | -7 | 5 | |
15
|
Paderborn
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 4 | |
16
|
Union Berlin
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:17 | -12 | 4 | |
17
|
TSG 1899 Hoffenheim
|
5 | 1 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 3 | |
18
|
Borussia Mönchengladbach
|
5 | 0 | 0 | 5 | 7:18 | -11 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Freiburg
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14:4 | 10 | 13 | |
2
|
Borussia Dortmund
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 13 | |
3
|
Bayern Monachium
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:4 | 12 | 11 | |
4
|
Bayer Leverkusen
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:8 | 6 | 10 | |
5
|
RB Lipsk
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | 10 | 9 | |
6
|
Augsburg
|
5 | 2 | 2 | 1 | 13:8 | 5 | 8 | |
7
|
Werder Brema
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
8
|
FSV Mainz 05
|
5 | 2 | 1 | 2 | 13:10 | 3 | 7 | |
9
|
SV Elversberg
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
10
|
1.FC Koln
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
11
|
VfB Stuttgart
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 6 | |
12
|
Hamburger SV
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:15 | -10 | 6 | |
13
|
Schalke 04
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 5 | |
14
|
Eintracht Frankfurt
|
5 | 1 | 2 | 2 | 9:16 | -7 | 5 | |
15
|
Paderborn
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 4 | |
16
|
Union Berlin
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:17 | -12 | 4 | |
17
|
TSG 1899 Hoffenheim
|
5 | 1 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 3 | |
18
|
Borussia Mönchengladbach
|
5 | 0 | 0 | 5 | 7:18 | -11 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Freiburg
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 9 | |
| 2 |
RB Lipsk
|
3 | 3 | 0 | 0 | 14:0 | 14 | 9 | |
| 3 |
Borussia Dortmund
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 4 |
1.FC Koln
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 5 |
Bayern Monachium
|
2 | 2 | 0 | 0 | 12:1 | 11 | 6 | |
| 6 |
Bayer Leverkusen
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | 6 | 6 | |
| 7 |
Werder Brema
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 8 |
Augsburg
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 9 |
Union Berlin
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 10 |
SV Elversberg
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 11 |
VfB Stuttgart
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 3 | |
| 12 |
Hamburger SV
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 13 |
Paderborn
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 14 |
TSG 1899 Hoffenheim
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | -1 | 3 | |
| 15 |
Schalke 04
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 | 2 | |
| 16 |
FSV Mainz 05
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 17 |
Eintracht Frankfurt
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 18 |
Borussia Mönchengladbach
|
2 | 0 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Borussia Dortmund
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 2 |
FSV Mainz 05
|
2 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | 6 | 6 | |
| 3 |
Bayern Monachium
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 4 |
Freiburg
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 5 |
Bayer Leverkusen
|
3 | 1 | 1 | 1 | 8:8 | 0 | 4 | |
| 6 |
SV Elversberg
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 7 |
Eintracht Frankfurt
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 8 |
Augsburg
|
2 | 1 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 3 | |
| 9 |
VfB Stuttgart
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 10 |
Hamburger SV
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:9 | -6 | 3 | |
| 11 |
Schalke 04
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 12 |
Werder Brema
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 13 |
Paderborn
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 | 1 | |
| 14 |
RB Lipsk
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 | |
| 15 |
1.FC Koln
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 | |
| 16 |
Union Berlin
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:11 | -11 | 0 | |
| 17 |
TSG 1899 Hoffenheim
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 0 | |
| 18 |
Borussia Mönchengladbach
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:10 | -9 | 0 |
Które miejsce zajmuje Paderborn w tabeli Bundesligi?
Paderborn zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Bundesligi z dorobkiem 4 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Freiburga wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Paderbornu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Paderbornu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Paderborn na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,4
- Strzały celne / mecz 2,8
- Asysty / mecz 0,40
- Udane dryblingi / mecz 6,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,40
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 18,0
- Przechwyty / mecz 14,2
- Wybicia / mecz 36,8
- Zablokowane strzały / mecz 4,8
Strzelcy Paderbornu
Rozkład bramek w czasie
Bramki Paderbornu i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Paderbornu to 16–30 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Werder Brema - Paderborn Po przerwie pada 33% bramek Paderbornu.Przebieg meczu Paderbornu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Paderborn otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Paderbornu
100% bramek Paderbornu pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Paderborn zdobywa w sezonie średnio 0,80 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 0,80.
Aktualne serie Paderbornu
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Paderbornu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Paderborn wygra mecz Werder Brema - Paderborn Paderborn przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Paderbornu
- Powyżej 0,5 80%
- Powyżej 1,5 60%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 40% meczów Paderbornu padają co najmniej trzy bramki, a w 20% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Werder Brema - Paderborn Powyżej 2,5 bramki padło w 40% meczów Paderbornu.Paderborn – faule i karne
- Faule / mecz 9,8
- Faule rywali / mecz 10,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Paderborn fauluje średnio 9,8 razy na mecz, a wymusza 10,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Paderbornu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Paderborn zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,50 na wyjeździe.
Paderborn wygra mecz Werder Brema - Paderborn Paderborn zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 17%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Paderbornu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 33% goli Paderbornu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 5 meczów.
Paderborn wygra drugą połowę meczu Werder Brema - Paderborn Drugą połowę Paderborn wygrywał w 0 z 5 meczów.Paderborn – strzały
- Celne / mecz 2,8
- Niecelne / mecz 6,6
- Celność strzałów 30%
- Skuteczność (gole / strzały) 6%
- Strzałów na gola 15,7
Paderborn oddaje 9,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 30% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 15,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Werder Brema - Paderborn Paderborn oddaje 9,4 strzałów na mecz.Paderborn – posiadanie piłki
- U siebie 48,0%
- Na wyjeździe 46,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 5
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 5 meczów. Średnio Paderborn utrzymuje przy piłce 47,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Paderborn wygra mecz Werder Brema - Paderborn Paderborn utrzymuje średnio 47,2% posiadania piłki.Paderborn – podania
- Kluczowe / mecz 10,6
- Dośrodkowania / mecz 18,8
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 62
- Celność długich podań 40%
Paderborn wymienia średnio 455 podań na mecz przy celności 81%, z czego 10,6 to podania kluczowe.
Paderborn – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 1 z 2
- Stracone / mecz 1,40
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Paderbornu to 20% meczów sezonu (1 z 5), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Werder Brema - Paderborn Czyste konto Paderborn zachowuje w 20% meczów.Paderborn – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 100%
- Pow. 10,5 w meczu 60%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,5
Paderborn wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 6,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 100% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Werder Brema - Paderborn Powyżej 8,5 rożnego padło w 100% meczów Paderbornu.Paderborn – kartki
- Żółte kartki 7
- Pow. 3,5 kartki w meczu 20%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 20%
Paderborn ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Paderbornu – 1,2.
Paderborn według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 3,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Paderborn zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Paderborn na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
13.
|
1,00 1,00 | 0,00 1,33 | 0,00 2,00 |
|
14.
|
0,50 1,33 | 1,50 2,00 | 3,00 3,33 |
|
15.
|
1,00 0,50 | 1,00 0,00 | 1,33 1,50 |
|
16.
|
1,33 0,00 | 1,67 0,00 | 2,00 5,50 |
|
17.
|
1,00 0,00 | 2,00 1,50 | 2,33 3,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Paderbornu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Paderbornu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Paderborn - TSG 1899 Hoffenheim 3:1 Bundesliga, 20.09.2026
- Najwyższa porażka Borussia Dortmund - Paderborn 3:0 Bundesliga, 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Paderborn - TSG 1899 Hoffenheim 3:1, Bundesliga, 20.09.2026
- Najszybsza bramka 29. minuta Castaneda, Paderborn - TSG 1899 Hoffenheim 3:1, Bundesliga, 20.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 69. minuta Tigges, Paderborn - TSG 1899 Hoffenheim 3:1, Bundesliga, 20.09.2026
Jakie statystyki ma Paderborn w tym sezonie?
Bilans Paderbornu w tym sezonie to 5 meczów i wynik 1-1-3 przy 3 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Paderborn – zawodnicy
Jak wygląda kadra Paderbornu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Paderbornu 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Paderbornu
-
Sebastian Klaas Pomocnik Problemy z udem pauzuje od 7 dniopuszczone: 1 mecz
-
Marcel Hoffmeier Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 23 dni
-
Felix Gotze Obrońca Rana pauzuje od 44 dniopuszczone: 1 mecz
-
Lasse Eickel Napastnik Uraz pauzuje od 63 dniopuszczone: 6 meczów
-
Sven Michel Napastnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 74 dniopuszczone: 7 meczów
-
Nyamekye Awortwie-Grant Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 91 dniopuszczone: 11 meczów

-
Timur Gayret Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 176 dniopuszczone: 17 meczów
Kadra Paderbornu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 27 |
|
28 | Niemcy | 700 tys. € | 700 tys. € | 5 | 100% | 1 | 0 | 156' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
22 | Niemcy | 1,5 mln € | 150 tys. € | 5 | 100% | 1 | 0 | 285' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
25 | Francja | 4 mln € | 1,5 mln € | 4 | 80% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
27 | Niemcy | 3 mln € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 376' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
36 | Niemcy | 300 tys. € | 750 tys. € | 2 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Niemcy | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
|
18 | Niemcy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
22 | Niemcy | 2,5 mln € | 370 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 406' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
21 | USA | 6 mln € | 370 tys. € | 5 | 100% | 1 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 40 |
|
22 | Chorwacja | 3 mln € | 567 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 410' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
30 | Filipiny | 1,2 mln € | 320 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 423' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
21 | Niemcy | 4 mln € | 360 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 396' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
25 | Niemcy | 1,5 mln € | 470 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 49' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Niemcy | 600 tys. € | 300 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 32' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
23 | Bośnia | 800 tys. € | 230 tys. € | 3 | 60% | 0 | 0 | 13' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
28 | Niemcy | 900 tys. € | 480 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 38 |
![]() |
19 | Niemcy | 4 mln € | 300 tys. € | 2 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
28 | Niemcy | 450 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 25 |
![]() |
24 | Niemcy | 2,5 mln € | 370 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 445' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
24 | Niemcy | 1,8 mln € | 70 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 442' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
24 | Niemcy | 5 mln € | 180 tys. € | 5 | 100% | 0 | 1 | 427' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
22 | Niemcy | 750 tys. € | 150 tys. € | 5 | 100% | 0 | 1 | 55' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
28 | Niemcy | 2 mln € | 560 tys. € | 3 | 60% | 0 | 0 | 20' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
20 | Niemcy | 1 mln € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
22 | Niemcy | 500 tys. € | 70 tys. € | 2 | 40% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
21 | Niemcy | 1 mln € | 250 tys. € | 2 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
26 | Niemcy | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
27 | Niemcy | 800 tys. € | 470 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 46 |
![]() |
23 | Niemcy | 225 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 15 |
|
23 | Niemcy | 2,5 mln € | 280 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
28 | Niemcy | 500 tys. € | 200 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
20 | Niemcy | 150 tys. € | 70 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Paderbornu
53,7 mln €
śr. 1,7 mln € / zawodnika
Ile Paderborn wydaje na pensje
9,5 mln € rocznie
śr. 298 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Niemcy (27 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Paderbornu w sezonie 2026/2027
Paderborn wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Paderbornu
Jak wygląda skład Paderbornu?
W wyjściowym ustawieniu Paderbornu między słupkami staje N. Noll, a linię obrony najczęściej tworzą M. Hansen, T. Scheller oraz Jano Ter-Horst. W środku pola grają L. Curda, A. Millgramm, L. Ulrich, S. Castaneda, G. Vidović oraz R. Obermair, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Marino. Trener Ralf Kettemann ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Bundesliga i pucharach.
Paderborn – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Paderborn w sezonie 2026/2027.
Paderborn transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Niemcy | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Sie 2026 |
|
Niemcy | 26 |
|
125 tys. € | |
| 25 Sie 2026 |
|
Niemcy | 27 |
|
3 mln € | |
| 17 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 22 |
|
3 mln € | |
| 15 Sie 2026 |
|
Niemcy | 21 |
|
600 tys. € | |
| 12 Sie 2026 |
|
Niemcy | 22 |
|
6,3 mln € | |
| 09 Sie 2026 |
![]() |
Niemcy | 19 |
|
750 tys. € | |
| 26 Lip 2026 |
|
Niemcy | 30 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Niemcy | 26 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Paderbornu
Paderborn bilans transferowy
- +225 tys. € 2026
- +8,9 mln € 2025
- +2,1 mln € 2024
- +2,6 mln € 2023
- +2,1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Paderbornu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Paderborn w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Paderbornu trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 7,4 mln €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 6,4 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Marvin Pieringer z Heidenheim za 3 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mika Baur do Celtic za 6,3 mln €.
Paderborn – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Paderborn? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Paderborn?
Klub piłkarski Paderborn zdobył w swojej historii 18 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Westfalii oraz Puchar Westfalii.