Forma w lidze
1.FC Koln w tabeli
10. miejsce / 7 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Strata do 6. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
10 meczów ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
6:4 bramki
2,00 gola/mecz
0 pkt
2:6 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy 1.FC Koln
Wartość drużyny: 68 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Niemcy | 20 | pomocnik | 4 | 50 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Niemcy | 27 | napastnik | 5 | 3 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,94 średnia ocena | Niemcy | 27 | napastnik | 5 | 3 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Niemcy | 31 | bramkarz | 5 | 3 mln € |
Przewidywany skład 1.FC Koln 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

1.FC Koln w tabeli Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Freiburg
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14:4 | 13 |
2
|
Borussia Dortmund
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | 13 |
| ··· | |||||||
9
|
SV Elversberg
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 7 |
10
|
1.FC Koln
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | 7 |
11
|
VfB Stuttgart
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | 6 |
Wyniki 1.FC Koln
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
1.FC Koln
2
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga, 5. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Hamburger SV
2
1.FC Koln
1
Bundesliga, 4. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
1.FC Koln
1
Werder Brema
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
Terminarz 1.FC Koln
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:30
|
Eintracht Frankfurt
1.FC Koln
Bundesliga, 6. kolejka
|
|
|
24 Paź 15:30
|
1.FC Koln
Schalke 04
Bundesliga, 7. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
1.FC Koln
Union Berlin
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
Ostatnie transfery 1.FC Koln
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Bośnia |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Niemcy |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Kongo |
|
wypożyczenie |
1.FC Koln to klub piłkarski z Niemiec występujący w Bundesliga. Swoim domowym obiektem jest RheinEnergieSTADION, który może pomieścić 50 076 widzów. Zespół prowadzi Rene Wagner. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 68 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Niemiec.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez 1.FC Koln?
Klub piłkarski 1.FC Koln zdobył w swojej historii 14 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Niemiec oraz Puchar Niemiec. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Niemiec oraz Puchar Niemiec Zachodnich.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski 1.FC Koln w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do 1.FC Koln trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 10,7 mln €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 18 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Luka Lochoshvili z Nurnberg za 4,9 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jakub Kamiński do SL Benfiki za 17 mln €.
Które miejsce zajmuje 1.FC Koln w tabeli Bundesligi?
1.FC Koln zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Bundesligi z dorobkiem 7 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Freiburga wynosi 6 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład 1.FC Koln?
W wyjściowym ustawieniu 1.FC Koln między słupkami staje M. Schwabe, a linię obrony najczęściej tworzą Sebastian Soraas Sebulonsen, J. Simpson-Pusey, L. Lochoshvili oraz G. Mensah. W środku pola grają L. Maina, T. Krauss, E. Skhiri, Isak Bergmann Jóhannesson oraz Said El Mala, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Bulter. Trener Rene Wagner ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Bundesliga i pucharach.
Kiedy 1.FC Koln gra następny mecz?
Najbliższy mecz 1.FC Koln to spotkanie z Eintrachtem Frankfurt, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Deutsche Bank Park w ramach Bundesligi (6. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz 1.FC Koln?
Ostatni mecz 1.FC Koln to wygrana z Borussią Mönchengladbach 2:1 w Bundeslidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Bergmann Jóhannesson, Scally oraz El Mala. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma 1.FC Koln w tym sezonie?
Bilans 1.FC Koln w tym sezonie to 5 meczów i wynik 2-1-2 przy 8 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 12,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz 1.FC Koln w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra 1.FC Koln w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań 1.FC Koln
1.FC Koln terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 20:30
|
Bundesliga, 6. kolejka
|
Deutsche Bank Park Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Paź 15:30
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
RheinEnergieSTADION U siebie | Łatwy | |
|
27 Paź 20:45
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
RheinEnergieSTADION U siebie | Łatwy | |
|
01 Lis 15:30
|
Bundesliga, 8. kolejka
|
Stadion An der Alten Försterei Wyjazd | Łatwy | |
|
08 Lis 15:30
|
Bundesliga, 9. kolejka
|
RheinEnergieSTADION U siebie | Trudny | |
|
20 Lis 20:30
|
Bundesliga, 10. kolejka
|
Allianz Arena Wyjazd | Trudny | |
|
28 Lis 15:30
|
Bundesliga, 11. kolejka
|
RheinEnergieSTADION U siebie | Umiarkowany | |
|
05 Gru 15:30
|
Bundesliga, 12. kolejka
|
WWK Arena Wyjazd | Trudny | |
|
12 Gru 15:30
|
Bundesliga, 13. kolejka
|
RheinEnergieSTADION U siebie | Trudny | |
|
18 Gru 14:30
|
Bundesliga, 14. kolejka
|
MEWA ARENA Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy 1.FC Koln gra następny mecz?
Najbliższy mecz 1.FC Koln to spotkanie z Eintrachtem Frankfurt, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Deutsche Bank Park w ramach Bundesligi (6. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki 1.FC Koln w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub 1.FC Koln w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki 1.FC Koln w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
1.FC Koln wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
2:1 | 4-1-2-1-2 | 6/12 | 1/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Bundesliga, 4. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 5/8 | 3/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Bundesliga, 3. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 8/13 | 2/3 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Bundesliga, 2. kolejka
|
4:1 | 4-3-3 | 8/18 | 3/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
Bundesliga, 1. kolejka
|
3:2 | 4-3-3 | 6/13 | 0/2 | |
|
24 Sie Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
1:2 | 4-2-3-1 | 5/10 | 1/2 | |
|
16 Maj Koniec
|
Bundesliga, 34. kolejka
|
5:1 | 5-3-2 | 5/10 | 1/2 | |
|
10 Maj Koniec
|
Bundesliga, 33. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 6/10 | 2/4 | |
|
02 Maj Koniec
|
Bundesliga, 32. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 5/7 | 3/5 | |
|
25 Kwi Koniec
|
Bundesliga, 31. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 2/7 | 1/3 |
1.FC Koln ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 2 z 5 meczów, ze średnią 0,50 punktu. W pozostałych ustawieniach 1.FC Koln zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz 1.FC Koln?
Ostatni mecz 1.FC Koln to wygrana z Borussią Mönchengladbach 2:1 w Bundeslidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Bergmann Jóhannesson, Scally oraz El Mala. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
1.FC Koln – tabela Bundesliga
Jakie miejsce w tabeli Bundesliga zajmuje 1.FC Koln w sezonie 2026/2027.
Miejsce 1.FC Koln w tabeli Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Freiburg
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14:4 | 10 | 13 | |
2
|
Borussia Dortmund
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 13 | |
3
|
Bayern Monachium
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:4 | 12 | 11 | |
4
|
Bayer Leverkusen
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:8 | 6 | 10 | |
5
|
RB Lipsk
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | 10 | 9 | |
6
|
Augsburg
|
5 | 2 | 2 | 1 | 13:8 | 5 | 8 | |
7
|
Werder Brema
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
8
|
FSV Mainz 05
|
5 | 2 | 1 | 2 | 13:10 | 3 | 7 | |
9
|
SV Elversberg
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
10
|
1.FC Koln
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
11
|
VfB Stuttgart
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 6 | |
12
|
Hamburger SV
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:15 | -10 | 6 | |
13
|
Schalke 04
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 5 | |
14
|
Eintracht Frankfurt
|
5 | 1 | 2 | 2 | 9:16 | -7 | 5 | |
15
|
Paderborn
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 4 | |
16
|
Union Berlin
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:17 | -12 | 4 | |
17
|
TSG 1899 Hoffenheim
|
5 | 1 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 3 | |
18
|
Borussia Mönchengladbach
|
5 | 0 | 0 | 5 | 7:18 | -11 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Freiburg
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14:4 | 10 | 13 | |
2
|
Borussia Dortmund
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 13 | |
3
|
Bayern Monachium
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:4 | 12 | 11 | |
4
|
Bayer Leverkusen
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:8 | 6 | 10 | |
5
|
RB Lipsk
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | 10 | 9 | |
6
|
Augsburg
|
5 | 2 | 2 | 1 | 13:8 | 5 | 8 | |
7
|
Werder Brema
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
8
|
FSV Mainz 05
|
5 | 2 | 1 | 2 | 13:10 | 3 | 7 | |
9
|
SV Elversberg
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
10
|
1.FC Koln
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
11
|
VfB Stuttgart
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 6 | |
12
|
Hamburger SV
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:15 | -10 | 6 | |
13
|
Schalke 04
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 5 | |
14
|
Eintracht Frankfurt
|
5 | 1 | 2 | 2 | 9:16 | -7 | 5 | |
15
|
Paderborn
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 4 | |
16
|
Union Berlin
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:17 | -12 | 4 | |
17
|
TSG 1899 Hoffenheim
|
5 | 1 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 3 | |
18
|
Borussia Mönchengladbach
|
5 | 0 | 0 | 5 | 7:18 | -11 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Freiburg
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 9 | |
| 2 |
RB Lipsk
|
3 | 3 | 0 | 0 | 14:0 | 14 | 9 | |
| 3 |
Borussia Dortmund
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 4 |
1.FC Koln
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 5 |
Bayern Monachium
|
2 | 2 | 0 | 0 | 12:1 | 11 | 6 | |
| 6 |
Bayer Leverkusen
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | 6 | 6 | |
| 7 |
Werder Brema
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 8 |
Augsburg
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 9 |
Union Berlin
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 10 |
SV Elversberg
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 11 |
VfB Stuttgart
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 3 | |
| 12 |
Hamburger SV
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 13 |
Paderborn
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 14 |
TSG 1899 Hoffenheim
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | -1 | 3 | |
| 15 |
Schalke 04
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 | 2 | |
| 16 |
FSV Mainz 05
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 17 |
Eintracht Frankfurt
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 18 |
Borussia Mönchengladbach
|
2 | 0 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Borussia Dortmund
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 2 |
FSV Mainz 05
|
2 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | 6 | 6 | |
| 3 |
Bayern Monachium
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 4 |
Freiburg
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 5 |
Bayer Leverkusen
|
3 | 1 | 1 | 1 | 8:8 | 0 | 4 | |
| 6 |
SV Elversberg
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 7 |
Eintracht Frankfurt
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 8 |
Augsburg
|
2 | 1 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 3 | |
| 9 |
VfB Stuttgart
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 10 |
Hamburger SV
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:9 | -6 | 3 | |
| 11 |
Schalke 04
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 12 |
Werder Brema
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 13 |
Paderborn
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 | 1 | |
| 14 |
RB Lipsk
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 | |
| 15 |
1.FC Koln
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 | |
| 16 |
Union Berlin
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:11 | -11 | 0 | |
| 17 |
TSG 1899 Hoffenheim
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 0 | |
| 18 |
Borussia Mönchengladbach
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:10 | -9 | 0 |
Które miejsce zajmuje 1.FC Koln w tabeli Bundesligi?
1.FC Koln zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Bundesligi z dorobkiem 7 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Freiburga wynosi 6 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki 1.FC Koln w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki 1.FC Koln na tle ligi w sezonie 2026/2027.
1.FC Koln na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,6
- Strzały celne / mecz 5,4
- Asysty / mecz 0,80
- Udane dryblingi / mecz 7,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,00
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 13,4
- Przechwyty / mecz 8,6
- Wybicia / mecz 28,4
- Zablokowane strzały / mecz 4,8
Strzelcy 1.FC Koln
Rozkład bramek w czasie
Bramki 1.FC Koln i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres 1.FC Koln to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Eintracht Frankfurt - 1.FC Koln Po przerwie pada 75% bramek 1.FC Koln.Przebieg meczu 1.FC Koln i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-0-2 |
Gdy 1.FC Koln otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla 1.FC Koln
88% bramek 1.FC Koln pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
1.FC Koln zdobywa w sezonie średnio 1,40 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie 1.FC Koln
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 5 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów 1.FC Koln, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
1.FC Koln wygra mecz Eintracht Frankfurt - 1.FC Koln 1.FC Koln nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach 1.FC Koln
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 40%
- Powyżej 5,5 0%
W 80% meczów 1.FC Koln padają co najmniej trzy bramki, a w 100% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Eintracht Frankfurt - 1.FC Koln Powyżej 2,5 bramki padło w 80% meczów 1.FC Koln.1.FC Koln – faule i karne
- Faule / mecz 10,0
- Faule rywali / mecz 11,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
1.FC Koln fauluje średnio 10,0 razy na mecz, a wymusza 11,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla 1.FC Koln, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Eintracht Frankfurt - 1.FC Koln 1.FC Koln popełnia 10,0 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie 1.FC Koln zdobywa 2,33 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
1.FC Koln wygra mecz Eintracht Frankfurt - 1.FC Koln 1.FC Koln zdobywa u siebie 78% możliwych punktów, na wyjeździe 0%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach 1.FC Koln ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 75% goli 1.FC Koln, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 5 meczów.
1.FC Koln wygra drugą połowę meczu Eintracht Frankfurt - 1.FC Koln Drugą połowę 1.FC Koln wygrywał w 2 z 5 meczów.1.FC Koln – strzały
- Celne / mecz 5,4
- Niecelne / mecz 7,2
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,9
1.FC Koln oddaje 12,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Eintracht Frankfurt - 1.FC Koln 1.FC Koln oddaje 12,6 strzałów na mecz.1.FC Koln – posiadanie piłki
- U siebie 45,3%
- Na wyjeździe 48,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 5
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 5 meczów. Średnio 1.FC Koln utrzymuje przy piłce 46,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
1.FC Koln wygra mecz Eintracht Frankfurt - 1.FC Koln 1.FC Koln utrzymuje średnio 46,6% posiadania piłki.1.FC Koln – podania
- Kluczowe / mecz 11,8
- Dośrodkowania / mecz 20,2
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 49
- Celność długich podań 43%
1.FC Koln wymienia średnio 429 podań na mecz przy celności 84%, z czego 11,8 to podania kluczowe.
1.FC Koln – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 2
- Stracone / mecz 2,00
- Bez straty do przerwy 20%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 60%
Czyste konto 1.FC Koln to 0% meczów sezonu (0 z 5), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Eintracht Frankfurt - 1.FC Koln Czyste konto 1.FC Koln zachowuje w 0% meczów.1.FC Koln – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 80%
- Rożne u siebie / mecz 6,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,5
1.FC Koln wykonuje średnio 6,6 rzutów rożnych na mecz wobec 6,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Eintracht Frankfurt - 1.FC Koln Powyżej 8,5 rożnego padło w 80% meczów 1.FC Koln.1.FC Koln – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 20%
1.FC Koln ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale 1.FC Koln – 1,8.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Eintracht Frankfurt - 1.FC Koln 1.FC Koln ogląda średnio 1,8 żółtych kartek na mecz.1.FC Koln według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,00 | 2,33 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,50 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz 1.FC Koln zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
1.FC Koln na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
0,33 3,00 | 1,33 4,50 | 2,33 1,50 |
|
9.
|
1,50 1,33 | 2,00 1,33 | 2,00 1,33 |
|
10.
|
2,33 0,00 | 2,00 1,00 | 1,33 3,00 |
|
11.
|
1,50 1,00 | 2,00 1,33 | 1,00 2,33 |
|
12.
|
1,50 1,00 | 1,00 1,00 | 3,00 3,00 |
Ciekawe rekordy w meczach 1.FC Koln
Skrajne wyniki i osiągnięcia 1.FC Koln w tym sezonie
- Najwyższa wygrana 1.FC Koln - TSG 1899 Hoffenheim 3:2 Bundesliga, 29.08.2026
- Najwyższa porażka VfB Stuttgart - 1.FC Koln 4:1 Bundesliga, 4.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek 1.FC Koln - TSG 1899 Hoffenheim 3:2, Bundesliga, 29.08.2026
- Najszybsza bramka 11. minuta Maina, 1.FC Koln - Werder Brema 1:1, Bundesliga, 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Ache, Hamburger SV - 1.FC Koln 2:1, Bundesliga, 19.09.2026
Jakie statystyki ma 1.FC Koln w tym sezonie?
Bilans 1.FC Koln w tym sezonie to 5 meczów i wynik 2-1-2 przy 8 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 12,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
1.FC Koln – zawodnicy
Jak wygląda kadra 1.FC Koln w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład 1.FC Koln 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze 1.FC Koln
-
Rav van den Berg Obrońca Uraz mięśnia pauzuje od 4 dniopuszczone: 1 mecz
-
Thijs Dallinga Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 10 dniopuszczone: 1 mecz
-
Ragnar Ache Napastnik Uraz mięśnia pauzuje od 11 dniopuszczone: 1 mecz
-
Alessio Castro-Montes Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 21 dniopuszczone: 2 mecze
-
Paul Okon-Engstler Pomocnik Rana pauzuje od 31 dniopuszczone: 2 mecze

-
Timo Hubers Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 57 dniopuszczone: 7 meczów
Kadra 1.FC Koln
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 27 |
|
26 | Holandia | 9 mln € | 3 mln € | 3 | 60% | 2 | 0 | 153' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
|
27 | Niemcy | 3 mln € | 1,5 mln € | 5 | 100% | 1 | 2 | 335' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
28 | Niemcy | 9 mln € | 2,8 mln € | 4 | 80% | 1 | 0 | 192' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
|
19 | Anglia | 18 mln € | 308 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 294' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
30 | Niemcy | 2 mln € | 3 mln € | 2 | 40% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
33 | Niemcy | 1,8 mln € | 1,3 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 205' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
27 | Bośnia | 750 tys. € | 280 tys. € | 2 | 40% | 0 | 0 | 6' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Niemcy | 250 tys. € | 190 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
20 | Niemcy | 50 mln € | 720 tys. € | 4 | 80% | 2 | 0 | 249' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
31 | Tunezja | 2,5 mln € | 3,4 mln € | 5 | 100% | 0 | 2 | 295' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
23 | Islandia | 8 mln € | – | 5 | 100% | 1 | 0 | 318' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
25 | Niemcy | 4,5 mln € | 1,4 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 393' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | Belgia | 2,5 mln € | 2,6 mln € | 4 | 80% | 0 | 0 | 311' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
21 | Australia | 2 mln € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 111' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
18 | Anglia | 2 mln € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
20 | Anglia | 9 mln € | 389 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
28 | Gruzja | 4,5 mln € | 750 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 438' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
28 | Ghana | 4 mln € | 1,6 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 334' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
26 | Norwegia | 5,5 mln € | 1 mln € | 3 | 60% | 0 | 0 | 115' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
24 | Niemcy | 3 mln € | 1,2 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 147' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Chorwacja | 3 mln € | 2,2 mln € | 4 | 80% | 0 | 0 | 116' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
28 | Szwajcaria | 2,5 mln € | 1 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 13' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
30 | Niemcy | 1,5 mln € | 2,6 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
22 | Holandia | 5 mln € | 1,1 mln € | 2 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
31 | Niemcy | 3 mln € | 2,3 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
37 | Niemcy | 500 tys. € | 660 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
18 | Francja | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
|
29 | Niemcy | 100 tys. € | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry 1.FC Koln
157,3 mln €
śr. 5,6 mln € / zawodnika
Ile 1.FC Koln wydaje na pensje
35,8 mln € rocznie
śr. 1,3 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
14
najliczniej: Niemcy (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy 1.FC Koln w sezonie 2026/2027
1.FC Koln wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry 1.FC Koln
Jak wygląda skład 1.FC Koln?
W wyjściowym ustawieniu 1.FC Koln między słupkami staje M. Schwabe, a linię obrony najczęściej tworzą Sebastian Soraas Sebulonsen, J. Simpson-Pusey, L. Lochoshvili oraz G. Mensah. W środku pola grają L. Maina, T. Krauss, E. Skhiri, Isak Bergmann Jóhannesson oraz Said El Mala, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Bulter. Trener Rene Wagner ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Bundesliga i pucharach.
1.FC Koln – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub 1.FC Koln w sezonie 2026/2027.
1.FC Koln transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Bośnia | 22 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Niemcy | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Kongo | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Anglia | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Niemcy | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Tunezja | 31 |
|
1 mln € | |
| 16 Sie 2026 |
|
Holandia | 26 |
|
1 mln € | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Portugalia | 18 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Niemcy | 19 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery 1.FC Koln
1.FC Koln bilans transferowy
- -1,8 mln € 2026
- -9 mln € 2025
- -1,9 mln € 2024
- +600 tys. € 2023
- +7,1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii 1.FC Koln
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski 1.FC Koln w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do 1.FC Koln trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 10,7 mln €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 18 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Luka Lochoshvili z Nurnberg za 4,9 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jakub Kamiński do SL Benfiki za 17 mln €.
1.FC Koln – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski 1.FC Koln? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez 1.FC Koln?
Klub piłkarski 1.FC Koln zdobył w swojej historii 14 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Niemiec oraz Puchar Niemiec. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Niemiec oraz Puchar Niemiec Zachodnich.