
Malek El Mala
napastnik #19Malek El Mala jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Malek El Mala
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Malek El Mala w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Malek El Mala wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.99, a skuteczność strzałów to 100,0%. Malek El Mala oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Malek El Mala w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Malek El Mala rozegrał w barwach 1.FC Koln w Bundeslidze 2 mecze, w Pucharze Niemiec 1 mecz. Na boisku spędził łącznie 18 minut. Średnio dawało to 6 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Malek El Mala
Pierwszy transfer Malek El Mala w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Viktorii Koln do 1.FC Koln za 125 tysięcy euro.
Czy Malek El Mala ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Malek El Mala nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Malek El Mala to zerwanie mięśnia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 186 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Malek El Mala?
Malek El Mala ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Malek El Mala?
Malek El Mala najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Malek El Mala?
Wycena 21-letniego Malek El Mala według stanu na maj 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Malek El Mala?
Malek El Mala urodził się 2 kwietnia 2005 w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Malek El Mala – statystyki
Szczegółowe statystyki Malek El Mala w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział 1.FC Koln. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Malek El Mala w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Malek El Mala wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.99, a skuteczność strzałów to 100,0%. Malek El Mala oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Malek El Mala – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Malek El Mala w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Bundesliga, 8. kolejka
|
1:1 | 18' | 1 | 0 | – | |||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
5:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Maj
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 38. kolejka
|
0:4 | 45' | 0 | 1 | – | |||
|
30 Mar
Koniec
|
Parva liga (Bułgaria)
|
3:1 | 27' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Mar
Koniec
|
Parva liga (Bułgaria)
|
2:1 | 25' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Lut
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 25. kolejka
|
1:1 | 14' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Lut
Koniec
|
Parva liga (Bułgaria)
|
3:1 | 10' | 1 | 0 | – | |||
|
01 Lut
Koniec
|
Parva liga (Bułgaria)
|
1:2 | 5' | 0 | 0 | ||||
|
26 Paź
Koniec
|
Parva liga (Bułgaria)
|
1:1 | 3' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Malek El Mala w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Malek El Mala rozegrał w barwach 1.FC Koln w Bundeslidze 2 mecze, w Pucharze Niemiec 1 mecz. Na boisku spędził łącznie 18 minut. Średnio dawało to 6 minut gry na spotkanie.
Malek El Mala – transfery
W trakcie kariery Malek El Mala zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 125 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
1.FC Koln 2025 – obecnie
-
Viktoria Koln 2024 – 2025
-
1.FC Koln 2024 – 2024
-
Viktoria Koln 2024 – 2024
-
Viktoria koln U19 2023 – 2024

-
TSV Meerbusch U19 2022 – 2023

-
TSV Meerbusch U17 2021 – 2022

-
FC Monchengladbach Youth do 2021

Historia transferów Malek El Mala
Pierwszy transfer Malek El Mala w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Viktorii Koln do 1.FC Koln za 125 tysięcy euro.
Malek El Mala – forma
W ostatnich 5 meczach Malek El Mala zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,34. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Malek El Mala 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.70, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.34.
W ostatnich 10 meczach Malek El Mala 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.70, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.34.
W jakiej formie jest Malek El Mala?
Malek El Mala jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.34 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.99). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Malek El Mala – zarobki
Malek El Mala gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 190 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Malek El Mala (2025/26)
| Rocznie | 190 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 16 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 521 € |
Malek El Mala – kontuzje
W trakcie kariery Malek El Mala zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 31 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Malek El Mala
-
Uraz
21.09.26 – 28.09.26 (8 dni)
Koln Youth opuszczone: 1 mecz

-
Zerwanie mięśnia
04.11.25 – 24.10.26 (186 dni)
Koln Youth opuszczone: 24 mecze

-
Uraz
01.04.25 – 10.05.25 (40 dni)
Viktoria Koln opuszczone: 6 meczów
Czy Malek El Mala ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Malek El Mala nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Malek El Mala to zerwanie mięśnia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 186 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Malek El Mala – trofea
W trakcie kariery Malek El Mala zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Malek El Mala?
Malek El Mala zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Viktorii Koln — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Środkowego Renu — 1 raz.
Malek El Mala – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Malek El Mala wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Malek El Mala na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Malek El Mala?
Wycena Malek El Mala wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Malek El Mala wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.