Forma w lidze
Borussia Mönchengladbach w tabeli
18. miejsce / 0 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 13 punktów
Strata do bezpiecznego 15. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
5 porażek z rzędu
2 mecze ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
6:8 bramki
3,00 gola/mecz
0 pkt
1:10 bramki
0,33 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Borussii Mönchengladbach
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Szwecja | 23 | napastnik | 5 | 7,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Niemcy | 22 | obrońca | 5 | 6 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,64 średnia ocena | Niemcy | 28 | bramkarz | 5 | 8 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Niemcy | 28 | bramkarz | 5 | 8 mln € |
Przewidywany skład Borussii Mönchengladbach 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Borussia Mönchengladbach w tabeli Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Freiburg
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14:4 | 13 |
2
|
Borussia Dortmund
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | 13 |
| ··· | |||||||
17
|
TSG 1899 Hoffenheim
|
5 | 1 | 0 | 4 | 9:13 | 3 |
18
|
Borussia Mönchengladbach
|
5 | 0 | 0 | 5 | 7:18 | 0 |
Wyniki Borussii Mönchengladbach
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
1.FC Koln
2
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga, 5. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
FSV Mainz 05
4
Bundesliga, 4. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Freiburg
5
Borussia Mönchengladbach
0
Bundesliga, 3. kolejka
|
Terminarz Borussii Mönchengladbach
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 17:30
|
Borussia Mönchengladbach
TSG 1899 Hoffenheim
Bundesliga, 6. kolejka
|
|
|
23 Paź 20:30
|
VfB Stuttgart
Borussia Mönchengladbach
Bundesliga, 7. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
Borussia Mönchengladbach
Karlsruhe
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
Ostatnie transfery Borussii Mönchengladbach
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Japonia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Czechy |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Niemcy |
|
wypożyczenie | |
| 19 Sie 2026 |
|
Japonia |
|
3,5 mln € |
Borussia Mönchengladbach to klub piłkarski z Niemiec występujący w Bundesliga. Swoim domowym obiektem jest BORUSSIA-PARK, który może pomieścić 54 057 widzów. Zespół prowadzi Alexander Blessin. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Niemiec.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Borussia Mönchengladbach?
Klub piłkarski Borussia Mönchengladbach zdobył w swojej historii 12 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Niemiec oraz Puchar Niemiec. Ponadto triumfował w Puchar UEFA, Mistrzostwo 2. ligi Niemiec oraz Puchar Niemiec Zachodnich.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Borussia Mönchengladbach w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Borussii Mönchengladbach trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 3,5 mln €, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 11,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Ko Itakura z Ajaksu za 3,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Nico Elvedi do Leeds United za 8 mln €.
Które miejsce zajmuje Borussia Mönchengladbach w tabeli Bundesligi?
Borussia Mönchengladbach zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli Bundesligi z dorobkiem 0 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Freiburga wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Jak wygląda skład Borussii Mönchengladbach?
W wyjściowym ustawieniu Borussii Mönchengladbach między słupkami staje M. Nicolas, a linię obrony najczęściej tworzą J. Scally, J. Leszczyński, K. Diks oraz L. Ullrich. W środku pola grają H. Bolin, P. Sander, W. Mohya, K. Stoger oraz R. Hack, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Lidberg. Trener Alexander Blessin ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Bundesliga i pucharach.
Kiedy Borussia Mönchengladbach gra następny mecz?
Najbliższy mecz Borussii Mönchengladbach to spotkanie z TSG 1899 Hoffenheim, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie BORUSSIA-PARK w ramach Bundesligi (6. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Borussii Mönchengladbach?
Ostatni mecz Borussii Mönchengladbach to porażka z 1.FC Koln 2:1 w Bundeslidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Bergmann Jóhannesson, Scally oraz El Mala. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Borussia Mönchengladbach w tym sezonie?
Bilans Borussii Mönchengladbach w tym sezonie to 5 meczów i wynik 0-0-5 przy 7 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Borussii Mönchengladbach w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Borussia Mönchengladbach w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Borussii Mönchengladbach
Borussia Mönchengladbach terminarz
Kiedy Borussia Mönchengladbach gra następny mecz?
Najbliższy mecz Borussii Mönchengladbach to spotkanie z TSG 1899 Hoffenheim, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie BORUSSIA-PARK w ramach Bundesligi (6. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Borussii Mönchengladbach w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Borussia Mönchengladbach w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Borussii Mönchengladbach w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Borussia Mönchengladbach wyniki
Borussia Mönchengladbach ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 2 z 5 meczów, ze średnią 0,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Borussia Mönchengladbach zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Borussii Mönchengladbach?
Ostatni mecz Borussii Mönchengladbach to porażka z 1.FC Koln 2:1 w Bundeslidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Bergmann Jóhannesson, Scally oraz El Mala. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Borussia Mönchengladbach – tabela Bundesliga
Jakie miejsce w tabeli Bundesliga zajmuje Borussia Mönchengladbach w sezonie 2026/2027.
Miejsce Borussii Mönchengladbach w tabeli Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Freiburg
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14:4 | 10 | 13 | |
2
|
Borussia Dortmund
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 13 | |
3
|
Bayern Monachium
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:4 | 12 | 11 | |
4
|
Bayer Leverkusen
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:8 | 6 | 10 | |
5
|
RB Lipsk
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | 10 | 9 | |
6
|
Augsburg
|
5 | 2 | 2 | 1 | 13:8 | 5 | 8 | |
7
|
Werder Brema
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
8
|
FSV Mainz 05
|
5 | 2 | 1 | 2 | 13:10 | 3 | 7 | |
9
|
SV Elversberg
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
10
|
1.FC Koln
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
11
|
VfB Stuttgart
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 6 | |
12
|
Hamburger SV
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:15 | -10 | 6 | |
13
|
Schalke 04
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 5 | |
14
|
Eintracht Frankfurt
|
5 | 1 | 2 | 2 | 9:16 | -7 | 5 | |
15
|
Paderborn
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 4 | |
16
|
Union Berlin
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:17 | -12 | 4 | |
17
|
TSG 1899 Hoffenheim
|
5 | 1 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 3 | |
18
|
Borussia Mönchengladbach
|
5 | 0 | 0 | 5 | 7:18 | -11 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Freiburg
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14:4 | 10 | 13 | |
2
|
Borussia Dortmund
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 13 | |
3
|
Bayern Monachium
|
5 | 3 | 2 | 0 | 16:4 | 12 | 11 | |
4
|
Bayer Leverkusen
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:8 | 6 | 10 | |
5
|
RB Lipsk
|
5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | 10 | 9 | |
6
|
Augsburg
|
5 | 2 | 2 | 1 | 13:8 | 5 | 8 | |
7
|
Werder Brema
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | |
8
|
FSV Mainz 05
|
5 | 2 | 1 | 2 | 13:10 | 3 | 7 | |
9
|
SV Elversberg
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
10
|
1.FC Koln
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
11
|
VfB Stuttgart
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 6 | |
12
|
Hamburger SV
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:15 | -10 | 6 | |
13
|
Schalke 04
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 5 | |
14
|
Eintracht Frankfurt
|
5 | 1 | 2 | 2 | 9:16 | -7 | 5 | |
15
|
Paderborn
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 4 | |
16
|
Union Berlin
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:17 | -12 | 4 | |
17
|
TSG 1899 Hoffenheim
|
5 | 1 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 3 | |
18
|
Borussia Mönchengladbach
|
5 | 0 | 0 | 5 | 7:18 | -11 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Freiburg
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 9 | |
| 2 |
RB Lipsk
|
3 | 3 | 0 | 0 | 14:0 | 14 | 9 | |
| 3 |
Borussia Dortmund
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 4 |
1.FC Koln
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 5 |
Bayern Monachium
|
2 | 2 | 0 | 0 | 12:1 | 11 | 6 | |
| 6 |
Bayer Leverkusen
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | 6 | 6 | |
| 7 |
Werder Brema
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 8 |
Augsburg
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 9 |
Union Berlin
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 10 |
SV Elversberg
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 11 |
VfB Stuttgart
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 3 | |
| 12 |
Hamburger SV
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 13 |
Paderborn
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 14 |
TSG 1899 Hoffenheim
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | -1 | 3 | |
| 15 |
Schalke 04
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 | 2 | |
| 16 |
FSV Mainz 05
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 17 |
Eintracht Frankfurt
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 18 |
Borussia Mönchengladbach
|
2 | 0 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Borussia Dortmund
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 2 |
FSV Mainz 05
|
2 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | 6 | 6 | |
| 3 |
Bayern Monachium
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 4 |
Freiburg
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 5 |
Bayer Leverkusen
|
3 | 1 | 1 | 1 | 8:8 | 0 | 4 | |
| 6 |
SV Elversberg
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 7 |
Eintracht Frankfurt
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 8 |
Augsburg
|
2 | 1 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 3 | |
| 9 |
VfB Stuttgart
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 10 |
Hamburger SV
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:9 | -6 | 3 | |
| 11 |
Schalke 04
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 12 |
Werder Brema
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 13 |
Paderborn
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 | 1 | |
| 14 |
RB Lipsk
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 | |
| 15 |
1.FC Koln
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 | |
| 16 |
Union Berlin
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:11 | -11 | 0 | |
| 17 |
TSG 1899 Hoffenheim
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 0 | |
| 18 |
Borussia Mönchengladbach
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:10 | -9 | 0 |
Które miejsce zajmuje Borussia Mönchengladbach w tabeli Bundesligi?
Borussia Mönchengladbach zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli Bundesligi z dorobkiem 0 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Freiburga wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Statystyki Borussii Mönchengladbach w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Borussii Mönchengladbach na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Borussia Mönchengladbach na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 4,8
- Asysty / mecz 0,80
- Udane dryblingi / mecz 4,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 3,60
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 14,4
- Przechwyty / mecz 6,6
- Wybicia / mecz 26,4
- Zablokowane strzały / mecz 6,6
Strzelcy Borussii Mönchengladbach
Rozkład bramek w czasie
Bramki Borussii Mönchengladbach i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Borussii Mönchengladbach to 0–15 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Borussia Mönchengladbach - TSG 1899 Hoffenheim Po przerwie pada 43% bramek Borussii Mönchengladbach.Przebieg meczu Borussii Mönchengladbach i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Borussia Mönchengladbach nie wygrał żadnego z 2 meczów, w których obejmował prowadzenie.
Jak padają bramki dla Borussii Mönchengladbach
86% bramek Borussii Mönchengladbach pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Borussia Mönchengladbach zdobywa w sezonie średnio 0,00 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 0,00.
Aktualne serie Borussii Mönchengladbach
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Borussii Mönchengladbach, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Borussia Mönchengladbach wygra mecz Borussia Mönchengladbach - TSG 1899 Hoffenheim Borussia Mönchengladbach przegrał 5 ostatnich meczów, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Borussii Mönchengladbach
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 100%
- Powyżej 3,5 60%
- Powyżej 4,5 60%
- Powyżej 5,5 40%
W 100% meczów Borussii Mönchengladbach padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Borussia Mönchengladbach - TSG 1899 Hoffenheim Powyżej 2,5 bramki padło w 100% meczów Borussii Mönchengladbach.Borussia Mönchengladbach – faule i karne
- Faule / mecz 15,2
- Faule rywali / mecz 9,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Borussia Mönchengladbach fauluje średnio 15,2 razy na mecz, a wymusza 9,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Borussii Mönchengladbach, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Borussia Mönchengladbach zdobywa 0,00 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Borussia Mönchengladbach wygra mecz Borussia Mönchengladbach - TSG 1899 Hoffenheim Borussia Mönchengladbach przegrał 5 ostatnich meczów, postaw na przełamanie.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Borussii Mönchengladbach ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 43% goli Borussii Mönchengladbach, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 5 meczów.
Borussia Mönchengladbach wygra drugą połowę meczu Borussia Mönchengladbach - TSG 1899 Hoffenheim Drugą połowę Borussia Mönchengladbach wygrywał w 0 z 5 meczów.Borussia Mönchengladbach – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,0
Borussia Mönchengladbach oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Borussia Mönchengladbach - TSG 1899 Hoffenheim Borussia Mönchengladbach oddaje 9,8 strzałów na mecz.Borussia Mönchengladbach – posiadanie piłki
- U siebie 49,5%
- Na wyjeździe 48,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 5
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 5 meczów. Średnio Borussia Mönchengladbach utrzymuje przy piłce 48,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Borussia Mönchengladbach wygra mecz Borussia Mönchengladbach - TSG 1899 Hoffenheim Borussia Mönchengladbach utrzymuje średnio 48,8% posiadania piłki.Borussia Mönchengladbach – podania
- Kluczowe / mecz 12,2
- Dośrodkowania / mecz 21,6
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 50
- Celność długich podań 42%
Borussia Mönchengladbach wymienia średnio 405 podań na mecz przy celności 82%, z czego 12,2 to podania kluczowe.
Borussia Mönchengladbach – czyste konta
- U siebie 0 z 2
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 3,60
- Bez straty do przerwy 0%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 100%
Czyste konto Borussii Mönchengladbach to 0% meczów sezonu (0 z 5), z czego 0 w 2 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Borussia Mönchengladbach - TSG 1899 Hoffenheim Czyste konto Borussia Mönchengladbach zachowuje w 0% meczów.Borussia Mönchengladbach – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 60%
- Rożne u siebie / mecz 9,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,7
Borussia Mönchengladbach wykonuje średnio 6,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Borussia Mönchengladbach - TSG 1899 Hoffenheim Powyżej 8,5 rożnego padło w 80% meczów Borussii Mönchengladbach.Borussia Mönchengladbach – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 20%
Borussia Mönchengladbach ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Borussii Mönchengladbach – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Borussia Mönchengladbach według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,00 | 4,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 2,33 | 3,33 |
Najwięcej punktów na mecz Borussia Mönchengladbach zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Borussia Mönchengladbach na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
0,50 1,33 | 1,50 2,00 | 3,00 3,33 |
|
15.
|
1,00 0,50 | 1,00 0,00 | 1,33 1,50 |
|
16.
|
1,33 0,00 | 1,67 0,00 | 2,00 5,50 |
|
17.
|
1,00 0,00 | 2,00 1,50 | 2,33 3,00 |
|
18.
|
0,00 0,00 | 3,00 0,33 | 4,00 3,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Borussii Mönchengladbach
Skrajne wyniki i osiągnięcia Borussii Mönchengladbach w tym sezonie
- Najwyższa porażka Freiburg - Borussia Mönchengladbach 5:0 Bundesliga, 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Borussia Mönchengladbach - SV Elversberg 3:4, Bundesliga, 5.09.2026
- Najszybsza bramka 11. minuta Bolin, Borussia Mönchengladbach - SV Elversberg 3:4, Bundesliga, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Machino, Borussia Mönchengladbach - FSV Mainz 05 3:4, Bundesliga, 19.09.2026
Jakie statystyki ma Borussia Mönchengladbach w tym sezonie?
Bilans Borussii Mönchengladbach w tym sezonie to 5 meczów i wynik 0-0-5 przy 7 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Borussia Mönchengladbach – zawodnicy
Jak wygląda kadra Borussii Mönchengladbach w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Borussii Mönchengladbach 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Borussii Mönchengladbach
-
Franck Honorat Napastnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 9 dniopuszczone: 1 mecz
-
Tim Kleindienst Napastnik Rana pauzuje od 10 dniopuszczone: 1 mecz
-
Ko Itakura Obrońca Zerwanie mięśnia pauzuje od 10 dniopuszczone: 1 mecz
-
Hugo Bolin Napastnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 30 dni
-
Daiki Hashioka Obrońca Braki w przygotowaniu pauzuje od 30 dni
-
Zento Uno Pomocnik Braki w przygotowaniu pauzuje od 34 dniopuszczone: 2 mecze
-
Nicolas Kuhn Napastnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 37 dniopuszczone: 5 meczów
-
Enzo Leopold Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 41 dniopuszczone: 6 meczów

-
Fabio Cristian Chiarodia Obrońca Braki w przygotowaniu pauzuje od 51 dniopuszczone: 1 mecz

-
Jens Castrop Pomocnik Uraz barku pauzuje od 70 dniopuszczone: 10 meczów
-
Yukhym Konoplya Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 80 dniopuszczone: 8 meczów
Kadra Borussii Mönchengladbach
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
26 | Niemcy | 10 mln € | 2 mln € | 1 | 20% | 0 | 0 | 21' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
|
23 | Szwecja | 7,5 mln € | 570 tys. € | 5 | 100% | 2 | 0 | 399' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Francja | 7 mln € | 4,7 mln € | 4 | 80% | 0 | 2 | 238' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Szwecja | 5 mln € | 660 tys. € | 5 | 100% | 1 | 0 | 216' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
31 | Niemcy | 8 mln € | 3,8 mln € | 3 | 60% | 0 | 0 | 219' | 2 | 2 | |||||||
| 25 |
|
28 | Niemcy | 5 mln € | 3,8 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 222' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
27 | Japonia | 3 mln € | 2,3 mln € | 5 | 100% | 1 | 0 | 77' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
|
19 | Gwinea Bissau | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
28 | Niemcy | 4 mln € | 1,5 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 47 |
|
22 | Japonia | 1 mln € | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 22' | 1 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
17 | Niemcy | 17 mln € | 1,7 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 208' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
19 | Niemcy | – | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
29 | Niemcy | 2,5 mln € | 4 mln € | 3 | 60% | 1 | 0 | 132' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
33 | Austria | 1,8 mln € | 2,8 mln € | 4 | 80% | 0 | 0 | 161' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
19 | Polska | 3 mln € | 90 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 183' | 1 | 0 | |||||||
| 34 |
|
18 | Niemcy | 3 mln € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 123' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
26 | Niemcy | 4 mln € | 840 tys. € | 1 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
23 | Korea Południowa | 10 mln € | 1,1 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 29 |
|
23 | USA | 5 mln € | 1,5 mln € | 5 | 100% | 2 | 0 | 347' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
30 | Indonezja | 5 mln € | 2,8 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
29 | Japonia | 4 mln € | 3,5 mln € | 4 | 80% | 0 | 0 | 354' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
27 | Japonia | 1,5 mln € | 800 tys. € | 3 | 60% | 0 | 0 | 170' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
22 | Niemcy | 6 mln € | 1,5 mln € | 5 | 100% | 0 | 2 | 325' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
23 | Niemcy | 4 mln € | 180 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 125' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
21 | Włochy | 3 mln € | 660 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
27 | Ukraina | 5 mln € | 123 tys. € | 1 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Niemcy | 8 mln € | 2,8 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
38 | Niemcy | 300 tys. € | 470 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
24 | Niemcy | 450 tys. € | 380 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
35 | Niemcy | 350 tys. € | 380 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Borussii Mönchengladbach
134,7 mln €
śr. 4,5 mln € / zawodnika
Ile Borussia Mönchengladbach wydaje na pensje
45,1 mln € rocznie
śr. 1,5 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: Niemcy (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Borussii Mönchengladbach w sezonie 2026/2027
Borussia Mönchengladbach wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Borussii Mönchengladbach
Jak wygląda skład Borussii Mönchengladbach?
W wyjściowym ustawieniu Borussii Mönchengladbach między słupkami staje M. Nicolas, a linię obrony najczęściej tworzą J. Scally, J. Leszczyński, K. Diks oraz L. Ullrich. W środku pola grają H. Bolin, P. Sander, W. Mohya, K. Stoger oraz R. Hack, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Lidberg. Trener Alexander Blessin ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Bundesliga i pucharach.
Borussia Mönchengladbach – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Borussia Mönchengladbach w sezonie 2026/2027.
Borussia Mönchengladbach transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Japonia | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Czechy | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Niemcy | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Sie 2026 |
|
Japonia | 29 |
|
3,5 mln € | |
| 18 Sie 2026 |
|
Szwajcaria | 30 |
|
8 mln € | |
| 16 Sie 2026 |
|
Kamerun | 26 |
|
za darmo | |
| 08 Sie 2026 |
|
Niemcy | 18 |
![]() |
za darmo | |
| 08 Sie 2026 |
|
Niemcy | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 08 Sie 2026 |
|
Gwinea Bissau | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
USA | 23 |
|
3 mln € |
Kluczowe transfery Borussii Mönchengladbach
Borussia Mönchengladbach bilans transferowy
- +20 mln € 2026
- +7 mln € 2025
- +10,3 mln € 2024
- -4,5 mln € 2023
- +4,9 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Borussii Mönchengladbach
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Borussia Mönchengladbach w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Borussii Mönchengladbach trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 3,5 mln €, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 11,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Ko Itakura z Ajaksu za 3,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Nico Elvedi do Leeds United za 8 mln €.
Borussia Mönchengladbach – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Borussia Mönchengladbach? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Borussia Mönchengladbach?
Klub piłkarski Borussia Mönchengladbach zdobył w swojej historii 12 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Niemiec oraz Puchar Niemiec. Ponadto triumfował w Puchar UEFA, Mistrzostwo 2. ligi Niemiec oraz Puchar Niemiec Zachodnich.