Marvin Schwabe jest piłkarzem występującym obecnie w 1.FC Koln. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Marvin Schwabe
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Marvin Schwabe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marvin Schwabe wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.98. Marvin Schwabe oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marvin Schwabe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marvin Schwabe rozegrał w barwach 1.FC Koln w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 900 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Marvin Schwabe
Pierwszy transfer Marvin Schwabe w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z TSG 1899 Hoffenheim do Brøndby za 700 tysięcy euro.
Ile zarabia Marvin Schwabe?
Na podstawie kontraktu z 1.FC Koln, Marvin Schwabe otrzymuje 2,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 188,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Schwabe w listopadzie 2026 to 43,5 tysiąca euro, a dziennie około 6,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Marvin Schwabe ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Marvin Schwabe nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marvin Schwabe to uraz łąkotki z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 33 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Marvin Schwabe?
Marvin Schwabe ma na koncie 5 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Marvin Schwabe?
Marvin Schwabe najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Marvin Schwabe?
Wycena 31-letniego Marvin Schwabe według stanu na maj 2026 wynosi 3 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7 milionów euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marvin Schwabe?
Marvin Schwabe urodził się 25 kwietnia 1995 w Dieburg w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Marvin Schwabe – statystyki
Szczegółowe statystyki Marvin Schwabe w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział 1.FC Koln. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Marvin Schwabe vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Marvin Schwabe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marvin Schwabe wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.98. Marvin Schwabe oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Marvin Schwabe – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Marvin Schwabe w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Bundesliga, 8. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
5:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.8 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.5 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.7 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.6 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 4. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.5 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 3. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
04 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 2. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Bundesliga, 1. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
24 Sie
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 |
Ile meczów rozegrał Marvin Schwabe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marvin Schwabe rozegrał w barwach 1.FC Koln w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 900 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Marvin Schwabe – transfery
W trakcie kariery Marvin Schwabe zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 700 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
1.FC Koln 2021 – obecnie
-
Brøndby 2018 – 2021
-
TSG 1899 Hoffenheim 2018 – 2018
-
Dynamo Drezno 2016 – 2018
-
TSG 1899 Hoffenheim 2016 – 2016
-
VfL Osnabrück 2015 – 2016
-
TSG 1899 Hoffenheim 2014 – 2015
-
Hoffenheim II 2013 – 2014
-
Eintracht Frankf U19 2012 – 2013
-
Eintracht Frankfurt U17 2010 – 2012

-
Eintracht Frankfurt AM 2009 – 2010

-
Kickers Offenbach (Youth) do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Marvin Schwabe
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
700 tys. € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 05.07.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Marvin Schwabe
Pierwszy transfer Marvin Schwabe w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z TSG 1899 Hoffenheim do Brøndby za 700 tysięcy euro.
Marvin Schwabe – forma
W ostatnich 5 meczach Marvin Schwabe zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,44. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Marvin Schwabe i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Union Berlin
1
1.FC Koln
1
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
1.FC Koln
5
Union Berlin
0
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
24 Paź
Koniec
|
1.FC Koln
0
Schalke 04
0
Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
1
1.FC Koln
0
Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
11 Paź
Koniec
|
1.FC Koln
2
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Hamburger SV
2
1.FC Koln
1
Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
1.FC Koln
1
Werder Brema
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
4
1.FC Koln
1
Bundesliga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
1.FC Koln
3
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Würzburger Kickers
1
1.FC Koln
2
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
5
1.FC Koln
1
Bundesliga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
1.FC Koln
1
Heidenheim
3
Bundesliga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Union Berlin
2
1.FC Koln
2
Bundesliga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
1.FC Koln
1
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
St. Pauli
1
1.FC Koln
1
Bundesliga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
1.FC Koln
3
Werder Brema
1
Bundesliga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
1.FC Koln
2
Bundesliga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
21 Mar
Koniec
|
1.FC Koln
3
Borussia Mönchengladbach
3
Bundesliga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Hamburger SV
1
1.FC Koln
1
Bundesliga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
1.FC Koln
1
Borussia Dortmund
2
Bundesliga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Augsburg
2
1.FC Koln
0
Bundesliga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lut
Koniec
|
1.FC Koln
2
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
1.FC Koln
1
Bundesliga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
08 Lut
Koniec
|
1.FC Koln
1
RB Lipsk
2
Bundesliga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
1
VfL Wolfsburg
0
Bundesliga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Freiburg
2
1.FC Koln
1
Bundesliga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Heidenheim
2
1.FC Koln
2
Bundesliga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Gru
Koniec
|
1.FC Koln
0
Union Berlin
1
Bundesliga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
1.FC Koln
0
Bundesliga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
1.FC Koln
1
St. Pauli
1
Bundesliga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Werder Brema
1
1.FC Koln
1
Bundesliga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lis
Koniec
|
1.FC Koln
3
Eintracht Frankfurt
4
Bundesliga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
1.FC Koln
1
Bundesliga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
1.FC Koln
4
Hamburger SV
1
Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
1.FC Koln
1
Bayern Monachium
4
Puchar Niemiec, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
1.FC Koln
0
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
1.FC Koln
1
Augsburg
1
Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
1.FC Koln
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
1.FC Koln
1
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
RB Lipsk
3
1.FC Koln
1
Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
VfL Wolfsburg
3
1.FC Koln
3
Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
1.FC Koln
4
Freiburg
1
Bundesliga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
1.FC Koln
1
Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Jahn Regensburg
1
1.FC Koln
2
Puchar Niemiec, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
1.FC Koln
4
FC Kaiserslautern
0
2. Bundesliga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Nurnberg
1
1.FC Koln
2
2. Bundesliga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Maj
Koniec
|
1.FC Koln
1
Jahn Regensburg
1
2. Bundesliga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Greuther Fürth
1
1.FC Koln
1
2. Bundesliga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Paderborn
1
1.FC Koln
2
2. Bundesliga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Karlsruhe
1
1.FC Koln
0
2. Bundesliga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lut
Koniec
|
1.FC Koln
1
Schalke 04
0
2. Bundesliga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Eintracht Braunschweig
1
1.FC Koln
2
2. Bundesliga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
1
SV Elversberg
0
2. Bundesliga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Hamburger SV
1
1.FC Koln
0
2. Bundesliga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Jahn Regensburg
0
1.FC Koln
1
2. Bundesliga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
04 Gru
Dogryw.
|
1.FC Koln
2
Hertha BSC
1
Puchar Niemiec, 1/8 finału
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
1.FC Koln
2
Hannover 96
2
2. Bundesliga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Paź
Koniec
|
1.FC Koln
2
SSV Ulm 1846
0
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Schalke 04
1
1.FC Koln
3
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
1.FC Koln
5
Eintracht Braunschweig
0
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Heidenheim
4
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
11 Maj
Koniec
|
1.FC Koln
3
Union Berlin
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Maj
Koniec
|
1.FC Koln
0
Freiburg
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
1.FC Koln
0
Darmstadt 98
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
2
1.FC Koln
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
1.FC Koln
2
VfL Bochum
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Augsburg
1
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
1.FC Koln
1
RB Lipsk
5
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
24 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Lut
Koniec
|
1.FC Koln
0
Werder Brema
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Lut
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Sty
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
0
Borussia Dortmund
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
13 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
1
Heidenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Freiburg
2
1.FC Koln
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Gru
Koniec
|
1.FC Koln
0
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Darmstadt 98
0
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Lis
Koniec
|
1.FC Koln
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Lis
Koniec
|
VfL Bochum
1
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
04 Lis
Koniec
|
1.FC Koln
1
Augsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
1.FC Koln
3
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
1.FC Koln
0
VfB Stuttgart
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Werder Brema
2
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
1.FC Koln
1
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
1
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
1.FC Koln
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Maj
Koniec
|
1.FC Koln
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
1.FC Koln
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
1.FC Koln
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
7
Werder Brema
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Hertha BSC
2
1.FC Koln
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Freiburg
2
1.FC Koln
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Paź
Koniec
|
FC Slovacko
0
1.FC Koln
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Nicea
1
1.FC Koln
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
1.FC Koln
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Sie
Koniec
|
1.FC Koln
0
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
1
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sie
Koniec
|
1.FC Koln
1
Fehérvár FC
2
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Sie
Koniec
|
RB Lipsk
2
1.FC Koln
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Augsburg
1
1.FC Koln
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Mar
Koniec
|
1.FC Koln
1
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
22 Sty
Koniec
|
VfL Bochum
2
1.FC Koln
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
10 Gru
Koniec
|
1.FC Koln
0
Augsburg
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Lis
Koniec
|
1.FC Koln
2
Union Berlin
2
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
1.FC Koln
2
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
5
1.FC Koln
0
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
1
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Karne
|
Carl Zeiss Jena
(2)
1
1.FC Koln
(4)
1
Puchar Niemiec
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Midtjylland
1
Brøndby
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Odense
0
Brøndby
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Brøndby
0
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Brøndby
2
Vejle
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
AGF Aarhus
3
Brøndby
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Brøndby
4
Lyngby
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Brøndby
3
Odense
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Brøndby
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Brøndby
1
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Brøndby
0
Aalborg
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Brøndby
4
Nordsjælland
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.7 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Nordsjælland
0
Brøndby
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Brøndby
0
AGF Aarhus
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Brøndby
1
Sønderjyske
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Nordsjælland
2
Brøndby
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Odense
0
Brøndby
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Gru
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Brøndby
1
Superligaen (Dania)
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Brøndby
5
Randers
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Lyngby
0
Brøndby
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Sønderjyske
2
Brøndby
1
Superligaen (Dania)
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
SC Braga
3
Brøndby
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sie
Koniec
|
Brøndby
1
AC Horsens
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Brøndby
3
Silkeborg
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Dynamo Drezno
0
Union Berlin
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Dynamo Drezno
1
Fortuna Düsseldorf
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
FC Kaiserslautern
0
Dynamo Drezno
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Dynamo Drezno
4
Erzgebirge Aue
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Nurnberg
2
Dynamo Drezno
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Dynamo Drezno
2
FC Ingolstadt 04
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Dynamo Drezno
0
Arminia Bielefeld
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Dynamo Drezno
1
Greuther Fürth
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Dynamo Drezno
0
SV Sandhausen
4
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Dynamo Drezno
2
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Dynamo Drezno
2
SV Sandhausen
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Würzburger Kickers
0
Dynamo Drezno
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Dynamo Drezno
1
Hannover 96
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Lut
Koniec
|
St. Pauli
2
Dynamo Drezno
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Marvin Schwabe 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.62, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.44 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W ostatnich 10 meczach Marvin Schwabe 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.85, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.05 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W jakiej formie jest Marvin Schwabe?
Marvin Schwabe jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.44 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.98). Jego dyspozycja słabnie.
Marvin Schwabe – zarobki
Marvin Schwabe gra w 1.FC Koln na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,3 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Marvin Schwabe w 1.FC Koln (2025/26)
| Rocznie | 2,3 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 188 tys. € |
| Tygodniowo | 43 tys. € |
| Dziennie | 6 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Marvin Schwabe w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,3 mln € |
| 2024/25 |
|
2,3 mln € |
| 2023/24 |
|
2,3 mln € |
| 2022/23 |
|
2,3 mln € |
| 2021/22 |
|
370 tys. € |
| 2014/15 |
|
40 tys. € |
Ile zarabia Marvin Schwabe?
Na podstawie kontraktu z 1.FC Koln, Marvin Schwabe otrzymuje 2,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 188,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Schwabe w listopadzie 2026 to 43,5 tysiąca euro, a dziennie około 6,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Marvin Schwabe – kontuzje
W trakcie kariery Marvin Schwabe zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Marvin Schwabe
-
Koronawirus
13.02.22 – 20.02.22 (8 dni)
1.FC Koln opuszczone: 1 mecz
-
Uraz łąkotki
16.01.18 – 17.02.18 (33 dni)
Dynamo Drezno opuszczone: 4 mecze
Czy Marvin Schwabe ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Marvin Schwabe nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marvin Schwabe to uraz łąkotki z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 33 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Marvin Schwabe – trofea
W trakcie kariery Marvin Schwabe zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Marvin Schwabe
Jakie trofea zdobył Marvin Schwabe?
Marvin Schwabe zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w 1.FC Koln — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Niemiec — 1 raz.
Marvin Schwabe – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marvin Schwabe wynosi obecnie 3 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marvin Schwabe na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Marvin Schwabe
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 26.05.2026 | 31 |
|
3 mln € |
| 18.12.2025 | 30 |
|
3 mln € |
| 13.10.2025 | 30 |
|
3 mln € |
| 18.06.2025 | 30 |
|
2 mln € |
| 18.12.2024 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 24.09.2024 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 28.05.2024 | 29 |
|
4 mln € |
| 26.03.2024 | 28 |
|
5,5 mln € |
| 13.12.2023 | 28 |
|
7 mln € |
| 21.06.2023 | 28 |
|
7 mln € |
| 08.11.2022 | 27 |
|
5 mln € |
| 08.06.2022 | 27 |
|
4 mln € |
| 23.03.2022 | 26 |
|
3 mln € |
| 21.12.2021 | 26 |
|
1 mln € |
| 03.06.2021 | 26 |
|
1 mln € |
| 22.12.2020 | 25 |
|
1 mln € |
| 30.07.2020 | 25 |
|
1 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
650 tys. € |
| 21.12.2019 | 24 |
|
800 tys. € |
| 07.06.2019 | 24 |
|
1 mln € |
| 20.12.2018 | 23 |
|
600 tys. € |
| 18.06.2018 | 23 |
|
700 tys. € |
| 21.01.2018 | 22 |
|
700 tys. € |
| 26.06.2017 | 22 |
|
700 tys. € |
| 22.01.2017 | 21 |
|
650 tys. € |
| 21.07.2016 | 21 |
|
650 tys. € |
| 07.02.2016 | 20 |
|
450 tys. € |
| 28.10.2015 | 20 |
|
350 tys. € |
| 30.06.2015 | 20 |
|
250 tys. € |
| 03.02.2015 | 19 |
|
200 tys. € |
| 16.04.2014 | 18 |
|
100 tys. € |
| 29.12.2013 | 18 |
|
50 tys. € |
| 24.07.2013 | 18 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Marvin Schwabe?
Wycena Marvin Schwabe wynosi obecnie 3 mln €. W szczycie kariery Marvin Schwabe wyceniano na 7 mln €, a najniżej na 25 tys. €.