Marius Bulter jest piłkarzem występującym obecnie w 1.FC Koln. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Marius Bulter
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Marius Bulter w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marius Bulter wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.43, a skuteczność strzałów to 0,0%. Marius Bulter oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marius Bulter w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marius Bulter rozegrał w barwach 1.FC Koln w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 655 minut. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Marius Bulter
Pierwszy transfer Marius Bulter w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Magdeburga do Unionu Berlina za 400 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Marius Bulter było przejście z Schalke 04 do TSG 1899 Hoffenheim w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3 miliony euro.
Ile zarabia Marius Bulter?
Na podstawie kontraktu z 1.FC Koln, Marius Bulter otrzymuje 1,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 110 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bulter w listopadzie 2026 to 25,4 tysiąca euro, a dziennie około 3,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Marius Bulter ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Marius Bulter nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marius Bulter to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 59 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Marius Bulter?
Marius Bulter ma na koncie 2 trofea — 1 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Marius Bulter?
Marius Bulter najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik lub Napastnik.
Jaka jest wartość rynkowa Marius Bulter?
Wycena 33-letniego Marius Bulter według stanu na maj 2026 wynosi 1,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marius Bulter?
Marius Bulter urodził się 29 marca 1993 w Ibbenbüren w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Marius Bulter – statystyki
Szczegółowe statystyki Marius Bulter w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział 1.FC Koln. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Marius Bulter vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Marius Bulter w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marius Bulter wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.43, a skuteczność strzałów to 0,0%. Marius Bulter oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Marius Bulter – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Marius Bulter w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Bundesliga, 8. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
5:0 | 90' | 0 | 2 | – | 8.0 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 4. kolejka
|
2:1 | 9' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 3. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
04 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 2. kolejka
|
4:1 | 15' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Bundesliga, 1. kolejka
|
3:2 | 1' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
24 Sie
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 |
Ile meczów rozegrał Marius Bulter w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marius Bulter rozegrał w barwach 1.FC Koln w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 655 minut. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Marius Bulter – transfery
W trakcie kariery Marius Bulter zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 6,7 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
1.FC Koln 2025 – obecnie
-
TSG 1899 Hoffenheim 2023 – 2025
-
Schalke 04 2021 – 2023
-
Union Berlin 2020 – 2021
-
Magdeburg 2020 – 2020
-
Union Berlin 2019 – 2020
-
Magdeburg 2018 – 2019
-
SV Rodinghausen 2014 – 2018

-
SuS Neuenkirchen 2013 – 2014

-
FC Eintracht Rheine 2012 – 2013

-
FC Eintracht Rheine U19 2011 – 2012

-
Preußen Münster U19 2010 – 2011

-
Preußen Münster U17 2009 – 2010

-
Brukteria Dreierwalde U17 2008 – 2009

-
Brukteria Dreierwalde Jugend do 2008

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Marius Bulter
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.07.2025 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 05.07.2023 |
|
3 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
800 tys. € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
1,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 29.06.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 03.07.2019 |
|
400 tys. € | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Marius Bulter
Pierwszy transfer Marius Bulter w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Magdeburga do Unionu Berlina za 400 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Marius Bulter było przejście z Schalke 04 do TSG 1899 Hoffenheim w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3 miliony euro.
Marius Bulter – forma
W ostatnich 5 meczach Marius Bulter zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,75. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Marius Bulter i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Union Berlin
1
1.FC Koln
1
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Paź
Koniec
|
1.FC Koln
5
Union Berlin
0
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
24 Paź
Koniec
|
1.FC Koln
0
Schalke 04
0
Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
1
1.FC Koln
0
Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Paź
Koniec
|
1.FC Koln
2
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Hamburger SV
2
1.FC Koln
1
Bundesliga, 4. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
1.FC Koln
1
Werder Brema
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
4
1.FC Koln
1
Bundesliga, 2. kolejka
|
15'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Sie
Koniec
|
1.FC Koln
3
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga, 1. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Würzburger Kickers
1
1.FC Koln
2
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
5
1.FC Koln
1
Bundesliga, 34. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
1.FC Koln
1
Heidenheim
3
Bundesliga, 33. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Union Berlin
2
1.FC Koln
2
Bundesliga, 32. kolejka
|
71'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
1.FC Koln
1
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 31. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
St. Pauli
1
1.FC Koln
1
Bundesliga, 30. kolejka
|
39'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
1.FC Koln
3
Werder Brema
1
Bundesliga, 29. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
1.FC Koln
2
Bundesliga, 28. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
21 Mar
Koniec
|
1.FC Koln
3
Borussia Mönchengladbach
3
Bundesliga, 27. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Hamburger SV
1
1.FC Koln
1
Bundesliga, 26. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Mar
Koniec
|
1.FC Koln
1
Borussia Dortmund
2
Bundesliga, 25. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Augsburg
2
1.FC Koln
0
Bundesliga, 24. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
1.FC Koln
2
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga, 23. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
1.FC Koln
1
Bundesliga, 22. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lut
Koniec
|
1.FC Koln
1
RB Lipsk
2
Bundesliga, 21. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
1
VfL Wolfsburg
0
Bundesliga, 20. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Freiburg
2
1.FC Koln
1
Bundesliga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 17. kolejka
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Heidenheim
2
1.FC Koln
2
Bundesliga, 16. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Gru
Koniec
|
1.FC Koln
0
Union Berlin
1
Bundesliga, 15. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
1.FC Koln
0
Bundesliga, 14. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
1.FC Koln
1
St. Pauli
1
Bundesliga, 13. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Werder Brema
1
1.FC Koln
1
Bundesliga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Lis
Koniec
|
1.FC Koln
3
Eintracht Frankfurt
4
Bundesliga, 11. kolejka
|
14'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
1.FC Koln
1
Bundesliga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lis
Koniec
|
1.FC Koln
4
Hamburger SV
1
Bundesliga, 9. kolejka
|
17'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
1.FC Koln
1
Bayern Monachium
4
Puchar Niemiec, 2. runda
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
1.FC Koln
0
Bundesliga, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
1.FC Koln
1
Augsburg
1
Bundesliga, 7. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
RB Lipsk
3
1.FC Koln
1
Bundesliga, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
VfL Wolfsburg
3
1.FC Koln
3
Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sie
Koniec
|
1.FC Koln
4
Freiburg
1
Bundesliga, 2. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
1.FC Koln
1
Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Jahn Regensburg
1
1.FC Koln
2
Puchar Niemiec, 1. runda
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Maj
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga, 34. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Maj
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga, 33. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
4
TSG 1899 Hoffenheim
4
Bundesliga, 32. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
Borussia Dortmund
3
Bundesliga, 31. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Freiburg
3
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga, 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
FSV Mainz 05
0
Bundesliga, 29. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
RB Lipsk
3
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 28. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Mar
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Augsburg
1
Bundesliga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Mar
Koniec
|
St. Pauli
1
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 26. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lut
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 23. kolejka
|
77'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Werder Brema
1
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lut
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
Union Berlin
4
Bundesliga, 21. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 20. kolejka
|
62'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sty
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
TSG 1899 Hoffenheim
4
Liga Europy, 8. runda
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sty
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
Eintracht Frankfurt
2
Bundesliga, 19. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
4
RB Lipsk
3
Bundesliga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Augsburg
0
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 10. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
Lyon
2
Liga Europy, 4. runda
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
St. Pauli
2
Bundesliga, 9. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Heidenheim
0
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 8. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
VfL Bochum
1
Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
06 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
Dynamo Kijów
0
Liga Europy, 2. runda
|
16'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
Werder Brema
4
Bundesliga, 5. kolejka
|
69'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.9 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
FC Midtjylland
1
TSG 1899 Hoffenheim
1
Liga Europy, 1. runda
|
73'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Union Berlin
2
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bayer Leverkusen
4
Bundesliga, 3. kolejka
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
3
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sie
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
Holstein Kiel
2
Bundesliga, 1. kolejka
|
69'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
03 Maj
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
RB Lipsk
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
VfL Bochum
3
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
4
Borussia Mönchengladbach
3
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
4
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Mar
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
VfB Stuttgart
3
Bundesliga
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Heidenheim
1
Bundesliga
|
4'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Freiburg
3
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Gru
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
Darmstadt 98
3
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
3
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Gru
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
VfL Bochum
1
Bundesliga
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
2
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
31'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Werder Brema
2
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga
|
30'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Borussia Dortmund
3
Bundesliga
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Union Berlin
0
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
1.FC Koln
1
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Heidenheim
2
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Freiburg
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Sie
Koniec
|
![]()
VFB Lubeck
1
TSG 1899 Hoffenheim
4
Puchar Niemiec
|
80'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Schalke 04
2
Werder Brema
1
Bundesliga
|
87'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Schalke 04
5
Hertha BSC
2
Bundesliga
|
90'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.9 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Schalke 04
2
Borussia Dortmund
2
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
04 Mar
Koniec
|
VfL Bochum
0
Schalke 04
2
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.1 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
0
Schalke 04
0
Bundesliga
|
24'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Schalke 04
1
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Werder Brema
2
Schalke 04
1
Bundesliga
|
64'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Schalke 04
0
Freiburg
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Hertha BSC
2
Schalke 04
1
Bundesliga
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
Schalke 04
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Schalke 04
3
VfL Bochum
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Schalke 04
2
Borussia Mönchengladbach
2
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Schalke 04
1
Werder Brema
4
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Dynamo Drezno
1
Schalke 04
2
2. Bundesliga
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Schalke 04
2
Hannover 96
1
2. Bundesliga
|
71'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
13 Mar
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
0
Schalke 04
3
2. Bundesliga
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Karlsruhe
1
Schalke 04
1
2. Bundesliga
|
68'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Schalke 04
2
Paderborn
0
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
2
Schalke 04
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Schalke 04
1
Holstein Kiel
1
2. Bundesliga
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Schalke 04
2
Darmstadt 98
4
2. Bundesliga
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Heidenheim
1
Schalke 04
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Schalke 04
3
Dynamo Drezno
0
2. Bundesliga
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Hannover 96
0
Schalke 04
1
2. Bundesliga
|
74'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Schalke 04
1
Karlsruhe
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Paderborn
0
Schalke 04
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Holstein Kiel
0
Schalke 04
3
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Union Berlin
2
RB Lipsk
1
Bundesliga
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Union Berlin
3
Werder Brema
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
Union Berlin
0
Bundesliga
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Union Berlin
1
Bundesliga
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Union Berlin
2
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Arminia Bielefeld
0
Union Berlin
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Freiburg
0
Union Berlin
1
Bundesliga
|
76'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Union Berlin
1
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Werder Brema
0
Union Berlin
2
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Union Berlin
2
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
15 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
Union Berlin
2
Bundesliga
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Union Berlin
4
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Wrz
Dogryw.
|
Karlsruhe
0
Union Berlin
1
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Union Berlin
0
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
1
Union Berlin
2
Bundesliga
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Union Berlin
2
Augsburg
0
Bundesliga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
3
Union Berlin
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
2
Union Berlin
1
Bundesliga
|
83'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Schalke 04
2
Union Berlin
1
Bundesliga
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Union Berlin
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Union Berlin
3
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
76'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Augsburg
1
Union Berlin
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Magdeburg
2
Greuther Fürth
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Jahn Regensburg
1
Magdeburg
0
2. Bundesliga
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Magdeburg
0
Darmstadt 98
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Magdeburg
1
Paderborn
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
0
Magdeburg
1
2. Bundesliga
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Gru
Koniec
|
St. Pauli
4
Magdeburg
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Gru
Koniec
|
1.FC Koln
3
Magdeburg
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Darmstadt 98
3
Magdeburg
1
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
SV Sandhausen
0
Magdeburg
1
2. Bundesliga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Magdeburg
0
Arminia Bielefeld
0
2. Bundesliga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Magdeburg
0
Darmstadt 98
1
Puchar Niemiec
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Erzgebirge Aue
0
Magdeburg
0
2. Bundesliga
|
9'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Magdeburg
1
St. Pauli
2
2. Bundesliga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 |
W ostatnich 5 meczach Marius Bulter 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.98, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.75 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W ostatnich 10 meczach Marius Bulter 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.98, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.58 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W jakiej formie jest Marius Bulter?
Marius Bulter jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.75 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.43). Jego dyspozycja rośnie.
Marius Bulter – zarobki
Marius Bulter gra w 1.FC Koln na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,3 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Marius Bulter w 1.FC Koln (2025/26)
| Rocznie | 1,3 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 110 tys. € |
| Tygodniowo | 25 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Marius Bulter w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,3 mln € |
| 2024/25 |
|
2,1 mln € |
| 2023/24 |
|
2,1 mln € |
| 2022/23 |
|
2 mln € |
| 2021/22 |
|
2 mln € |
| 2020/21 |
|
570 tys. € |
| 2019/20 |
|
420 tys. € |
Ile zarabia Marius Bulter?
Na podstawie kontraktu z 1.FC Koln, Marius Bulter otrzymuje 1,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 110 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bulter w listopadzie 2026 to 25,4 tysiąca euro, a dziennie około 3,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Marius Bulter – kontuzje
W trakcie kariery Marius Bulter zanotował 9 kontuzji, przez które opuścił łącznie 23 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Marius Bulter
-
Uraz
20.09.25 – 14.10.25 (25 dni)
1.FC Koln opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
28.02.25 – 09.03.25 (10 dni)
TSG 1899 Hoffenheim opuszczone: 2 mecze
-
Braki w przygotowaniu
21.01.25 – 23.01.25 (3 dni)
TSG 1899 Hoffenheim opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
24.11.24 – 21.01.25 (59 dni)
TSG 1899 Hoffenheim opuszczone: 10 meczów
-
Uraz
21.10.24 – 24.10.24 (4 dni)
TSG 1899 Hoffenheim opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
10.02.24 – 19.02.24 (10 dni)
TSG 1899 Hoffenheim opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
02.12.21 – 16.12.21 (15 dni)
Schalke 04 opuszczone: 2 mecze
-
Koronawirus
05.11.20 – 22.11.20 (18 dni)
Union Berlin opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
19.08.18 – 26.08.18 (8 dni)
Magdeburg opuszczone: 1 mecz
Czy Marius Bulter ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Marius Bulter nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marius Bulter to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 59 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Marius Bulter – trofea
W trakcie kariery Marius Bulter zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Marius Bulter
Jakie trofea zdobył Marius Bulter?
Marius Bulter zdobył w karierze 2 trofea — 1 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Schalke 04 — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Niemiec — 1 raz.
Marius Bulter – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marius Bulter wynosi obecnie 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marius Bulter na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Marius Bulter
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 26.05.2026 | 33 |
|
1,8 mln € |
| 18.12.2025 | 32 |
|
2 mln € |
| 04.06.2025 | 32 |
|
2,5 mln € |
| 19.12.2024 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 28.05.2024 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 13.12.2023 | 30 |
|
3 mln € |
| 21.06.2023 | 30 |
|
3 mln € |
| 08.11.2022 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 20.09.2022 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 15.06.2022 | 29 |
|
2 mln € |
| 14.12.2021 | 28 |
|
1,7 mln € |
| 08.06.2021 | 28 |
|
1,7 mln € |
| 09.02.2021 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 07.07.2020 | 27 |
|
3 mln € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
2,4 mln € |
| 10.03.2020 | 26 |
|
3 mln € |
| 16.12.2019 | 26 |
|
2 mln € |
| 01.10.2019 | 26 |
|
1 mln € |
| 11.06.2019 | 26 |
|
400 tys. € |
| 07.01.2019 | 25 |
|
400 tys. € |
| 20.08.2018 | 25 |
|
250 tys. € |
| 02.02.2018 | 24 | 150 tys. € | |
| 15.10.2017 | 24 | 150 tys. € | |
| 30.06.2017 | 24 | 125 tys. € | |
| 11.11.2016 | 23 | 125 tys. € | |
| 14.07.2016 | 23 | 125 tys. € | |
| 14.01.2016 | 22 | 125 tys. € | |
| 29.06.2015 | 22 | 100 tys. € | |
| 31.12.2014 | 21 | 100 tys. € | |
| 26.07.2014 | 21 | 50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Marius Bulter?
Wycena Marius Bulter wynosi obecnie 1,8 mln €. W szczycie kariery Marius Bulter wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 50 tys. €.