Jarzinho Malanga jest piłkarzem występującym obecnie w VfB Stuttgart. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Jarzinho Malanga
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Jarzinho Malanga w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jarzinho Malanga wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.07, a skuteczność strzałów to 22,2%. Jarzinho Malanga oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jarzinho Malanga w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jarzinho Malanga rozegrał w barwach Stuttgartu II w 3. Lidze (Niemcy) 9 meczów, a w barwach Stuttgartu w Lidze Mistrzów 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 780 minut. Średnio dawało to 78 minut gry na spotkanie.
Czy Jarzinho Malanga ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jarzinho Malanga nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jarzinho Malanga to uraz mięśnia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 31 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jarzinho Malanga?
Jarzinho Malanga ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Jarzinho Malanga?
Jarzinho Malanga najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Jarzinho Malanga?
Wycena 20-letniego Jarzinho Malanga według stanu na październik 2026 wynosi 1,4 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,7 miliona euro, a najniższa 700 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jarzinho Malanga?
Jarzinho Malanga urodził się 10 lipca 2006 w Mannheim w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 20 lat.
Jarzinho Malanga – statystyki
Szczegółowe statystyki Jarzinho Malanga w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział VfB Stuttgart. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jarzinho Malanga vs. inni
Jakie statystyki ma Jarzinho Malanga w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jarzinho Malanga wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.07, a skuteczność strzałów to 22,2%. Jarzinho Malanga oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Jarzinho Malanga – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jarzinho Malanga w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 12. kolejka
|
3:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 11. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 10. kolejka
|
0:1 | 70' | 0 | 0 | ||||
|
13 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 9. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 8. kolejka
|
1:1 | 88' | 1 | 0 | – | |||
|
09 Wrz
Koniec
|
Liga Mistrzów, 1. runda
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 4. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 3. kolejka
|
1:0 | 82' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 2. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Sie
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 1. kolejka
|
2:3 | 90' | 1 | 0 |
Ile meczów rozegrał Jarzinho Malanga w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jarzinho Malanga rozegrał w barwach Stuttgartu II w 3. Lidze (Niemcy) 9 meczów, a w barwach Stuttgartu w Lidze Mistrzów 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 780 minut. Średnio dawało to 78 minut gry na spotkanie.
Jarzinho Malanga – transfery
W trakcie kariery Jarzinho Malanga zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
VfB Stuttgart 2026 – obecnie
-
Stuttgart II 2026 – 2026
-
SV Elversberg 2025 – 2026
-
Stuttgart II 2024 – 2025
-
VfB Stuttgart U19 2023 – 2024

-
VfB Stuttgart U17 2022 – 2023

-
SV Waldhof Mannheim Youth 2020 – 2022

-
Hoffenheim Yth. 2018 – 2020

-
SV Waldhof Mannheim Youth do 2018

Jarzinho Malanga – forma
W ostatnich 5 meczach Jarzinho Malanga zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,38. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jarzinho Malanga ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.38.
W ostatnich 10 meczach Jarzinho Malanga 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.51.
W jakiej formie jest Jarzinho Malanga?
Jarzinho Malanga jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.38 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.07). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Jarzinho Malanga – zarobki
Jarzinho Malanga gra w VfB Stuttgart na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 180 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jarzinho Malanga w VfB Stuttgart (2025/26)
| Rocznie | 180 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 15 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 493 € |
Jarzinho Malanga – kontuzje
W trakcie kariery Jarzinho Malanga zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 7 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jarzinho Malanga
-
Naderwanie mięśnia brzucha
09.09.26 – 13.10.26 (11 dni)
Stuttgart II opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia
15.08.25 – 14.09.25 (31 dni)
SV Elversberg opuszczone: 4 mecze
Czy Jarzinho Malanga ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jarzinho Malanga nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jarzinho Malanga to uraz mięśnia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 31 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jarzinho Malanga – trofea
W trakcie kariery Jarzinho Malanga zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Jarzinho Malanga?
Jarzinho Malanga zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Stuttgarcie — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Niemiec — 1 raz.
Jarzinho Malanga – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jarzinho Malanga wynosi obecnie 1,4 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jarzinho Malanga na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jarzinho Malanga?
Wycena Jarzinho Malanga wynosi obecnie 1,4 mln €. W szczycie kariery Jarzinho Malanga wyceniano na 1,7 mln €, a najniżej na 700 tys. €.