Jamal Musiala jest piłkarzem występującym obecnie w Bayern Monachium. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Jamal Musiala
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jamal Musiala w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jamal Musiala wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.13, a skuteczność strzałów to 20,0%. Jamal Musiala oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jamal Musiala w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jamal Musiala rozegrał w barwach Bayernu Monachium w Bundeslidze 3 mecze, w Lidze Mistrzów 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Niemiec. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 383 minuty. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Jamal Musiala
Pierwszy transfer Jamal Musiala w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Chelsea FC Youth do Bayern Munchen U17 za 200 tysięcy euro.
Ile zarabia Jamal Musiala?
Na podstawie kontraktu z Bayern Monachium, Jamal Musiala otrzymuje 20,8 miliona euro rocznej pensji, co daje około 1,7 miliona euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Musiala w listopadzie 2026 to 399 tysięcy euro, a dziennie około 56,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Czy Jamal Musiala ma kontuzję?
Obecnie Jamal Musiala ma uraz — uraz mięśnia — i pauzuje w Bayernie Monachium.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jamal Musiala to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 174 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jamal Musiala?
Jamal Musiala ma na koncie 17 trofeów — 16 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Niemiec — 6 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Bayernem Monachium — 13 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Jamal Musiala?
Jamal Musiala najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10).
Jaka jest wartość rynkowa Jamal Musiala?
Wycena 23-letniego Jamal Musiala według stanu na październik 2026 wynosi 80 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 140 milionów euro, a najniższa 1 milion euro.
Kiedy urodził się Jamal Musiala?
Jamal Musiala urodził się 26 lutego 2003 w Stuttgart w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Jamal Musiala – statystyki
Szczegółowe statystyki Jamal Musiala w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Bayern Monachium oraz reprezentacja Niemiec. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jamal Musiala vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jamal Musiala w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jamal Musiala wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.13, a skuteczność strzałów to 20,0%. Jamal Musiala oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Jamal Musiala – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jamal Musiala w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
18 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 4. kolejka
|
7:0 | 90' | 1 | 1 | – | 8.8 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 3. kolejka
|
1:2 | 25' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
10 Wrz
Koniec
|
Liga Mistrzów, 1. runda
|
5:0 | 65' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 2. kolejka
|
0:0 | 33' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
29 Cze
Karne
|
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
1:1 | 57' | 0 | 0 | 7.3 | |||
|
25 Cze
Koniec
|
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
20 Cze
Koniec
|
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
2:1 | 60' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
14 Cze
Koniec
|
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
7:1 | 64' | 1 | 0 | – | 8.1 | ||
|
06 Cze
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
1:2 | 80' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
23 Maj
Koniec
|
Puchar Niemiec, finał
|
3:0 | 76' | 0 | 0 | – | 6.5 |
Ile meczów rozegrał Jamal Musiala w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jamal Musiala rozegrał w barwach Bayernu Monachium w Bundeslidze 3 mecze, w Lidze Mistrzów 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Niemiec. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 383 minuty. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Jamal Musiala – transfery
W trakcie kariery Jamal Musiala zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 200 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Bayern Monachium 2020 – obecnie
-
Bayern Monachium U19 2019 – 2020
-
Bayern Munchen U17 2019 – 2019

-
Chelsea FC Youth 2011 – 2019

-
Southampton (Youth) 2010 – 2011

-
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz Youth do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Jamal Musiala
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 31.12.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 03.07.2019 |
![]() |
200 tys. € | Transfer definitywny |
| 2010/11 | 11.04.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 31.10.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Jamal Musiala
Pierwszy transfer Jamal Musiala w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Chelsea FC Youth do Bayern Munchen U17 za 200 tysięcy euro.
Jamal Musiala – forma
W ostatnich 5 meczach Jamal Musiala zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,31. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Jamal Musiala i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
18 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
7
Union Berlin
0
Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
SV Elversberg
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga, 3. kolejka
|
25'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Bodo/Glimt
0
Liga Mistrzów, 1. runda
|
65'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Schalke 04
0
Bayern Monachium
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
33'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Cze
Karne
|
Niemcy
(3)
1
Paragwaj
(4)
1
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Ekwador
2
Niemcy
1
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Niemcy
2
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
60'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Niemcy
7
Curaçao
1
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
64'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Stany Zjednoczone
1
Niemcy
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
3
VfB Stuttgart
0
Puchar Niemiec, finał
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
5
1.FC Koln
1
Bundesliga, 34. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Maj
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 33. kolejka
|
76'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Paris Saint Germain
1
Liga Mistrzów, półfinał
|
79'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Heidenheim
3
Bundesliga, 32. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Paris Saint Germain
5
Bayern Monachium
4
Liga Mistrzów, półfinał
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
Bayern Monachium
4
Bundesliga, 31. kolejka
|
33'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Bayern Monachium
2
Puchar Niemiec, półfinał
|
84'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
4
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 30. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
St. Pauli
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 29. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.9 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Real Madryt
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, 1/4 finału
|
21'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Freiburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 28. kolejka
|
25'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Atalanta
1
Bayern Monachium
6
Liga Mistrzów, 1/8 finału
|
45'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga, 25. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 24. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Eintracht Frankfurt
2
Bundesliga, 23. kolejka
|
78'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Werder Brema
0
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 22. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
2
RB Lipsk
0
Puchar Niemiec, 1/4 finału
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
5
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 21. kolejka
|
27'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Hamburger SV
2
Bayern Monachium
2
Bundesliga, 20. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Sty
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, 8. runda
|
62'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Augsburg
2
Bundesliga, 19. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Royale Union SG
0
Liga Mistrzów, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
1
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 18. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Bayern Monachium
0
Klubowe Mistrzostwa Świata, 1/4 finału
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Cze
Koniec
|
Flamengo
2
Bayern Monachium
4
Klubowe Mistrzostwa Świata, 1/8 finału
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Cze
Koniec
|
SL Benfica
1
Bayern Monachium
0
Klubowe Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Boca Juniors
1
Klubowe Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Bayern Monachium
10
Auckland City
0
Klubowe Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
29'
|
3 gole
· 30% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Augsburg
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 28. kolejka
|
54'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
3
St. Pauli
2
Bundesliga, 27. kolejka
|
78'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Union Berlin
1
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
2
VfL Bochum
3
Bundesliga, 25. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Bayer Leverkusen
0
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
28 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 24. kolejka
|
87'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Eintracht Frankfurt
0
Bundesliga, 23. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Celtic
1
Liga Mistrzów, play offy
|
95'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Bayern Monachium
0
Bundesliga, 22. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Celtic
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, play offy
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Werder Brema
0
Bundesliga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Holstein Kiel
3
Bundesliga, 20. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Slovan Bratysława
1
Liga Mistrzów, 8. runda
|
28'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Freiburg
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga, 19. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Bayern Monachium
0
Liga Mistrzów, 7. runda
|
83'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
3
VfL Wolfsburg
2
Bundesliga, 18. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
5
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 17. kolejka
|
9'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
5
RB Lipsk
1
Bundesliga, 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
14 Gru
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Szachtar Donieck
1
Bayern Monachium
5
Liga Mistrzów, 6. runda
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Heidenheim
2
Bundesliga, 13. kolejka
|
39'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 12. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Paris Saint Germain
0
Liga Mistrzów, 5. runda
|
77'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Augsburg
0
Bundesliga, 11. kolejka
|
88'
|
0 goli
10 strzałów (6 celnych)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
09 Lis
Koniec
|
St. Pauli
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 10. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
1
SL Benfica
0
Liga Mistrzów, 4. runda
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Union Berlin
0
Bundesliga, 9. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
VfL Bochum
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 8. kolejka
|
61'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Barcelona
4
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
30'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Aston Villa
1
Bayern Monachium
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Werder Brema
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
9 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
9
Dinamo Zagrzeb
2
Liga Mistrzów, 1. runda
|
68'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
7 kluczowych podań
|
Istotny | 8.8 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Holstein Kiel
1
Bayern Monachium
6
Bundesliga, 3. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Holandia
2
Niemcy
2
Liga Narodów UEFA
|
89'
|
0 goli
6 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Niemcy
5
Węgry
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
7 kluczowych podań
|
Istotny | 9.0 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Freiburg
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sie
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
2
1.FC Koln
0
Bundesliga
|
40'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
3
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
0
Borussia Dortmund
2
Bundesliga
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Francja
0
Niemcy
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
VfL Bochum
3
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
7 strzałów (4 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Lazio
1
Bayern Monachium
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Bayern Monachium
0
Bundesliga
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Augsburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
89'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Union Berlin
0
Bundesliga
|
76'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
3
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
83'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Manchester United
0
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
5
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Borussia Dortmund
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
89'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Freiburg
0
Bundesliga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
RB Lipsk
2
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Preußen Münster
0
Bayern Monachium
4
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
7
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Werder Brema
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
84'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Bayern Monachium
0
RB Lipsk
3
Superpuchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Niemcy
0
Kolumbia
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
27 Maj
Koniec
|
1.FC Koln
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
5'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 9.0 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Hertha BSC
0
Bundesliga
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Manchester City
3
Bayern Monachium
0
Liga Mistrzów
|
69'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Paris Saint Germain
0
Liga Mistrzów
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
04 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
63'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Hiszpania
1
Niemcy
1
Mistrzostwa Świata
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Oman
0
Niemcy
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Hertha BSC
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Viktoria Pilzno
0
Liga Mistrzów
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga
|
81'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Anglia
3
Niemcy
3
Liga Narodów UEFA
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Augsburg
1
Bayern Monachium
0
Bundesliga
|
78'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Lip
Koniec
|
RB Lipsk
3
Bayern Monachium
5
Superpuchar Niemiec
|
60'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Niemcy
5
Włochy
2
Liga Narodów UEFA
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Węgry
1
Niemcy
1
Liga Narodów UEFA
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Augsburg
0
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Holandia
1
Niemcy
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Niemcy
2
Izrael
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Union Berlin
0
Bundesliga
|
62'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
7
Red Bull Salzburg
1
Liga Mistrzów
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
3
RB Lipsk
2
Bundesliga
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Hertha BSC
1
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
10'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
60'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
14 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Arminia Bielefeld
0
Bundesliga
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Augsburg
2
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
38'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Freiburg
1
Bundesliga
|
19'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Union Berlin
2
Bayern Monachium
5
Bundesliga
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
5
Bayern Monachium
0
Puchar Niemiec
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Bayern Monachium
5
Bundesliga
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Macedonia Północna
0
Niemcy
4
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
16'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Dynamo Kijów
0
Liga Mistrzów
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Greuther Fürth
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Barcelona
0
Bayern Monachium
3
Liga Mistrzów
|
69'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Bayern Monachium
3
Superpuchar Niemiec
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Niemcy
1
Dania
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
73'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Paris Saint Germain
0
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Union Berlin
1
Bundesliga
|
74'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Paris Saint Germain
3
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
Niemcy
1
Macedonia Północna
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
4
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Lazio
1
Liga Mistrzów
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
5
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Lazio
1
Bayern Monachium
4
Liga Mistrzów
|
89'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.5 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
4
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Schalke 04
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Augsburg
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Sty
Karne
|
Holstein Kiel
(6)
2
Bayern Monachium
(5)
2
Puchar Niemiec
|
74'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Lokomotiv
0
Liga Mistrzów
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
3
RB Lipsk
3
Bundesliga
|
65'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.7 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Anglia U-21
5
Albania U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
61'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Lokomotiv
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Atletico Madryt
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
![]()
Uerdingen KFC 05
1
![]()
Bayern Munchen II
1
3. Liga (Niemcy)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Hertha BSC
3
Bundesliga
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Borussia Dortmund
2
Superpuchar Niemiec
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
![]()
Bayern Munchen II
2
![]()
Te Cu Kukuh Atta Seip
2
3. Liga (Niemcy)
|
66'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
24 Cze
Koniec
|
![]()
Bayern Munchen II
2
TSV 1860 Monachium
1
3. Liga (Niemcy)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Jamal Musiala 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.28, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.31.
W ostatnich 10 meczach Jamal Musiala 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.24, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.04.
W jakiej formie jest Jamal Musiala?
Jamal Musiala jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.31 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (7.13). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Jamal Musiala – zarobki
Jamal Musiala gra w Bayern Monachium na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 20,8 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jamal Musiala w Bayern Monachium (2025/26)
| Rocznie | 20,8 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 1,7 mln € |
| Tygodniowo | 399 tys. € |
| Dziennie | 57 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Jamal Musiala w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
20,8 mln € |
| 2024/25 |
|
18,9 mln € |
| 2023/24 |
|
5 mln € |
| 2022/23 |
|
5 mln € |
| 2021/22 |
|
5 mln € |
| 2020/21 |
|
5 mln € |
Ile zarabia Jamal Musiala?
Na podstawie kontraktu z Bayern Monachium, Jamal Musiala otrzymuje 20,8 miliona euro rocznej pensji, co daje około 1,7 miliona euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Musiala w listopadzie 2026 to 399 tysięcy euro, a dziennie około 56,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Jamal Musiala – kontuzje
W trakcie kariery Jamal Musiala zanotował 24 kontuzje, przez które opuścił łącznie 86 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jamal Musiala
-
Uraz mięśnia
pauzuje od 39 dni
23.09.26 (2 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 7 meczów
-
Odpoczynek
18.08.26 – 05.09.26 (17 dni)
Niemcy opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kostki
10.03.26 – 31.03.26 (22 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 5 meczów
-
Braki w przygotowaniu
26.12.25 – 14.01.26 (20 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
05.07.25 – 25.12.25 (174 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 31 meczów
-
Zerwanie mięśnia
04.04.25 – 13.06.25 (71 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 10 meczów
-
Uraz
05.01.25 – 11.01.25 (7 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
03.10.24 – 21.10.24 (19 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
08.05.24 – 25.05.24 (18 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Odpoczynek
02.05.24 – 04.05.24 (3 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
25.04.24 – 28.04.24 (4 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
17.04.24 – 20.04.24 (4 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
08.11.23 – 03.12.23 (26 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 5 meczów
-
Zerwanie mięśnia
22.08.23 – 07.09.23 (17 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
19.03.23 – 30.03.23 (12 dni)
Niemcy opuszczone: 2 mecze
-
Koronawirus
09.10.22 – 12.10.22 (4 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
- Uraz 18.09.22 – 21.09.22 (4 dni)
-
Naderwanie mięśnia
17.08.22 – 21.08.22 (5 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
04.05.22 – 08.05.22 (5 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
09.02.22 – 16.02.22 (8 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
21.11.21 – 24.11.21 (4 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
07.11.21 – 14.11.21 (8 dni)
Niemcy opuszczone: 2 mecze
-
Braki w przygotowaniu
30.05.21 – 16.06.21 (18 dni)
Niemcy opuszczone: 1 mecz
- Uraz 23.05.21 – 30.05.21 (8 dni)
Czy Jamal Musiala ma kontuzję?
Obecnie Jamal Musiala ma uraz — uraz mięśnia — i pauzuje w Bayernie Monachium.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jamal Musiala to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 174 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jamal Musiala – trofea
W trakcie kariery Jamal Musiala zdobył 17 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Jamal Musiala
Jakie trofea zdobył Jamal Musiala?
Jamal Musiala zdobył w karierze 17 trofeów — 16 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Bayernie Monachium — 13 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Niemiec — 6 razy.
Jamal Musiala – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jamal Musiala wynosi obecnie 80 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jamal Musiala na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jamal Musiala
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 01.10.2026 | 23 |
|
80 mln € |
| 26.05.2026 | 23 |
|
100 mln € |
| 19.03.2026 | 23 |
|
120 mln € |
| 18.12.2025 | 22 |
|
130 mln € |
| 04.06.2025 | 22 |
|
140 mln € |
| 19.12.2024 | 21 |
|
140 mln € |
| 17.07.2024 | 21 |
|
130 mln € |
| 28.05.2024 | 21 |
|
120 mln € |
| 13.12.2023 | 20 |
|
110 mln € |
| 21.06.2023 | 20 |
|
110 mln € |
| 28.03.2023 | 20 |
|
110 mln € |
| 08.11.2022 | 19 |
|
100 mln € |
| 20.09.2022 | 19 |
|
80 mln € |
| 08.06.2022 | 19 |
|
65 mln € |
| 21.12.2021 | 18 |
|
55 mln € |
| 06.10.2021 | 18 |
|
50 mln € |
| 31.05.2021 | 18 |
|
38 mln € |
| 09.02.2021 | 17 |
|
24 mln € |
| 25.11.2020 | 17 |
|
10 mln € |
| 30.06.2020 | 17 |
|
1 mln € |
Jaka jest wartość rynkowa Jamal Musiala?
Wycena Jamal Musiala wynosi obecnie 80 mln €. W szczycie kariery Jamal Musiala wyceniano na 140 mln €, a najniżej na 1 mln €.