Forma w lidze
Atletico Madryt w tabeli
2. miejsce / 19 punktów Awans do Ligi Mistrzów UEFA
Strata do lidera: 5 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 zwycięstw z rzędu
6 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
10:3 bramki
2,50 gola/mecz
9 pkt
8:5 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Atletico Madryt
Wartość drużyny: 618 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Francja | 27 | napastnik | 7 | 200 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Brazylia | 26 | napastnik | 7 | 130 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,82 średnia ocena | Francja | 27 | napastnik | 7 | 200 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Słowenia | 33 | bramkarz | 8 | 15 mln € |
Skład i oceny Atletico Madryt w ostatnim meczu 4-4-2
Zmiany
- 60' Pablo Barrios Rivas → M. Pubill
- 61' K. Lee → J. David
- 71' Alejandro Baena Rodriguez → A. Lookman
- 71' J. Alvarez → M. Hjulmand
- 88' Giuliano Simeone Baldini → Robin le Normand
Atletico Madryt w tabeli La Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 24 |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 19 |
3
|
Real Betis
|
8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | 19 |
4
|
Real Madryt
|
8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | 18 |
5
|
Sevilla
|
8 | 4 | 2 | 2 | 13:12 | 14 |
Wyniki Atletico Madryt
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Atletico Madryt
2
Manchester United
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Atletico Madryt
2
La Liga, 8. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Atletico Madryt
2
Real Madryt
1
La Liga, 7. kolejka
|
Terminarz Atletico Madryt
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:00
|
Espanyol
Atletico Madryt
La Liga, 9. kolejka
|
|
|
20 Paź 21:00
|
VfB Stuttgart
Atletico Madryt
Liga Mistrzów, 3. runda
|
|
|
24 Paź 21:00
|
Atletico Madryt
Deportivo La Coruna
La Liga, 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Atletico Madryt
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Urugwaj |
|
koniec wypożyczenia | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Hiszpania |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Kanada |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo |
Atletico Madryt to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w La Liga. Swoim domowym obiektem jest Estádio Cívitas Metropolitano, który może pomieścić 70 460 widzów. Zespół prowadzi Diego Simeone. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 618 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Mistrzów.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Atletico Madryt?
Klub piłkarski Atletico Madryt zdobył w swojej historii 35 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Hiszpanii oraz Puchar Hiszpanii. Ponadto triumfował w Superpuchar Europy, Liga Europy, Superpuchar Hiszpanii, Copa Eva Duarte, Puchar Audi, Puchar Intertoto, Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii oraz Puchar Zdobywców Pucharów.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Atletico Madryt w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Atletico Madryt trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 108 mln €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 59 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Morten Hjulmand z Sportingu za 40 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Matteo Ruggeri do Aston Villi za 25 mln €.
Które miejsce zajmuje Atletico Madryt w tabeli La Ligi?
Atletico Madryt zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli La Ligi z dorobkiem 19 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Barcelony wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Atletico Madryt?
W wyjściowym ustawieniu Atletico Madryt między słupkami staje J. Oblak, a linię obrony najczęściej tworzą M. Llorente, C. Romero, D. Hancko oraz A. Grimaldo. W środku pola grają Giuliano Simeone Baldini, Pablo Barrios Rivas, J. Cardoso oraz Alejandro Baena Rodriguez, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Lee, A. Lookman. Trener Diego Simeone ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga i pucharach.
Kiedy Atletico Madryt gra następny mecz?
Najbliższy mecz Atletico Madryt to spotkanie z Espanyolem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Stage Front Stadium w ramach La Ligi (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Atletico Madryt?
Ostatni mecz Atletico Madryt to wygrana z Manchesterem United 2:0 w Lidze Mistrzów , 13 października 2026. Bramki zdobyli Barrios Rivas, Lookman. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Atletico Madryt w tym sezonie?
Bilans Atletico Madryt w tym sezonie to 8 meczów i wynik 6-1-1 przy 18 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 11,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Atletico Madryt w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Atletico Madryt w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Atletico Madryt
Atletico Madryt terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 14:00
|
La Liga, 9. kolejka
|
Stage Front Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
20 Paź 21:00
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
MHPArena Wyjazd | – | |
|
24 Paź 21:00
|
La Liga, 10. kolejka
|
Estádio Cívitas Metropolitano U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 14:00
|
La Liga, 11. kolejka
|
Estadio Ciudad de Valencia Wyjazd | Łatwy | |
|
03 Lis 21:00
|
Liga Mistrzów, 4. runda
|
Estádio Cívitas Metropolitano U siebie | – | |
|
08 Lis 21:00
|
La Liga, 12. kolejka
|
Estádio Cívitas Metropolitano U siebie | Trudny | |
|
22 Lis 17:00
|
La Liga, 13. kolejka
|
Estadio Coliseum Wyjazd | Łatwy | |
|
25 Lis 21:00
|
Liga Mistrzów, 5. runda
|
Estádio Cívitas Metropolitano U siebie | – | |
|
29 Lis 17:00
|
La Liga, 14. kolejka
|
Estadio Manuel Martínez Valero Wyjazd | Łatwy | |
|
06 Gru 17:00
|
La Liga, 15. kolejka
|
Estádio Cívitas Metropolitano U siebie | Trudny |
Kiedy Atletico Madryt gra następny mecz?
Najbliższy mecz Atletico Madryt to spotkanie z Espanyolem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Stage Front Stadium w ramach La Ligi (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Atletico Madryt w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Atletico Madryt w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Atletico Madryt w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Atletico Madryt wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
2:0 | 4-4-2 | 2/7 | 1/3 | |
|
10 Paź Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 10/10 | 3/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 3/4 | 2/5 | |
|
16 Wrz Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
4:0 | 4-4-2 | 8/8 | 1/3 | |
|
13 Wrz Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
0:3 | 3-4-2-1 | 3/12 | 1/3 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Liga Mistrzów, 1. runda
|
2:1 | 3-5-2 | 5/12 | 1/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
3:0 | 4-4-2 | 8/11 | 1/1 | |
|
29 Sie Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
1:3 | 4-4-2 | 2/6 | 2/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
La Liga, 2. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 5/8 | 4/6 | |
|
19 Sie Koniec
|
La Liga, 1. kolejka
|
2:0 | 4-1-4-1 | 6/7 | 2/5 |
Atletico Madryt ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 39 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 5 z 8 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Atletico Madryt zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Atletico Madryt?
Ostatni mecz Atletico Madryt to wygrana z Manchesterem United 2:0 w Lidze Mistrzów , 13 października 2026. Bramki zdobyli Barrios Rivas, Lookman. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Atletico Madryt – tabela La Liga
Jakie miejsce w tabeli La Liga zajmuje Atletico Madryt w sezonie 2026/2027.
Miejsce Atletico Madryt w tabeli La Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 27 | 24 | |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
3
|
Real Betis
|
8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 19 | |
4
|
Real Madryt
|
8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | 11 | 18 | |
5
|
Sevilla
|
8 | 4 | 2 | 2 | 13:12 | 1 | 14 | |
6
|
Real Sociedad
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 13 | |
7
|
Deportivo Alaves
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | 4 | 11 | |
8
|
Deportivo La Coruna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
9
|
Celta Vigo
|
8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
10
|
Athletic Bilbao
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
11
|
Villarreal
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 | 8 | |
12
|
Espanyol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | |
13
|
Rayo Vallecano
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | |
14
|
Getafe
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 8 | |
15
|
Racing Santander
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:23 | -10 | 8 | |
16
|
Osasuna
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:18 | -10 | 8 | |
17
|
Levante
|
7 | 1 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 6 | |
18
|
Elche
|
8 | 1 | 3 | 4 | 11:17 | -6 | 6 | |
19
|
Valencia
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:15 | -9 | 5 | |
20
|
Malaga
|
8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 27 | 24 | |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
3
|
Real Betis
|
8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 19 | |
4
|
Real Madryt
|
8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | 11 | 18 | |
5
|
Sevilla
|
8 | 4 | 2 | 2 | 13:12 | 1 | 14 | |
6
|
Real Sociedad
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 13 | |
7
|
Deportivo Alaves
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | 4 | 11 | |
8
|
Deportivo La Coruna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
9
|
Celta Vigo
|
8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
10
|
Athletic Bilbao
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
11
|
Villarreal
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 | 8 | |
12
|
Espanyol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | |
13
|
Rayo Vallecano
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | |
14
|
Getafe
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 8 | |
15
|
Racing Santander
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:23 | -10 | 8 | |
16
|
Osasuna
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:18 | -10 | 8 | |
17
|
Levante
|
7 | 1 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 6 | |
18
|
Elche
|
8 | 1 | 3 | 4 | 11:17 | -6 | 6 | |
19
|
Valencia
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:15 | -9 | 5 | |
20
|
Malaga
|
8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Barcelona
|
4 | 4 | 0 | 0 | 17:4 | 13 | 12 | |
| 2 |
Real Betis
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:2 | 6 | 12 | |
| 3 |
Real Madryt
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 12 | |
| 4 |
Atletico Madryt
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 5 |
Deportivo Alaves
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 9 | |
| 6 |
Getafe
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 8 | |
| 7 |
Racing Santander
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:7 | 2 | 8 | |
| 8 |
Real Sociedad
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 7 | |
| 9 |
Rayo Vallecano
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 10 |
Sevilla
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 11 |
Deportivo La Coruna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 12 |
Athletic Bilbao
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 13 |
Osasuna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 5 | |
| 14 |
Celta Vigo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:5 | 2 | 4 | |
| 15 |
Espanyol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 16 |
Levante
|
3 | 1 | 1 | 1 | 10:9 | 1 | 4 | |
| 17 |
Villarreal
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 3 | |
| 18 |
Malaga
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 19 |
Elche
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:11 | -7 | 1 | |
| 20 |
Valencia
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:9 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Barcelona
|
4 | 4 | 0 | 0 | 17:3 | 14 | 12 | |
| 2 |
Atletico Madryt
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 3 |
Sevilla
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 4 |
Real Betis
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 5 |
Real Madryt
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 6 |
Real Sociedad
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:9 | -2 | 6 | |
| 7 |
Deportivo La Coruna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 8 |
Villarreal
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 9 |
Elche
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 10 |
Celta Vigo
|
4 | 0 | 4 | 0 | 1:1 | 0 | 4 | |
| 11 |
Espanyol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
Valencia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 13 |
Athletic Bilbao
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 14 |
Osasuna
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:15 | -9 | 3 | |
| 15 |
Deportivo Alaves
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 16 |
Levante
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:6 | -5 | 2 | |
| 17 |
Rayo Vallecano
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 1 | |
| 18 |
Malaga
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:8 | -7 | 1 | |
| 19 |
Getafe
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:8 | -8 | 0 | |
| 20 |
Racing Santander
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:16 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Atletico Madryt w tabeli La Ligi?
Atletico Madryt zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli La Ligi z dorobkiem 19 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Barcelony wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Atletico Madryt w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Atletico Madryt na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Atletico Madryt na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,9
- Strzały celne / mecz 6,5
- Asysty / mecz 1,63
- Udane dryblingi / mecz 9,8
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 38%
- Odbiory / mecz 17,3
- Przechwyty / mecz 9,9
- Wybicia / mecz 16,1
- Zablokowane strzały / mecz 5,6
Strzelcy Atletico Madryt
-
Kylian Mbappe 7
-
Alejandro Baena Rodriguez 4
-
Alejandro Grimaldo 3
-
Jude Bellingham 3
-
Jonathan David 3
-
Lee Kang-In 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Atletico Madryt i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Atletico Madryt to 76–90+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Espanyol - Atletico Madryt Po przerwie pada 72% bramek Atletico Madryt.Przebieg meczu Atletico Madryt i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 6-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 4-1-1 |
Gdy Atletico Madryt otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Atletico Madryt
89% bramek Atletico Madryt pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Atletico Madryt zdobywa w sezonie średnio 2,38 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 2,38.
Aktualne serie Atletico Madryt
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 7 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Atletico Madryt, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Atletico Madryt wygra mecz Espanyol - Atletico Madryt Atletico Madryt nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Atletico Madryt
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 88%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 88% meczów Atletico Madryt padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Espanyol - Atletico Madryt Powyżej 2,5 bramki padło w 88% meczów Atletico Madryt.Atletico Madryt – faule i karne
- Faule / mecz 12,6
- Faule rywali / mecz 11,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Atletico Madryt fauluje średnio 12,6 razy na mecz, a wymusza 11,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Atletico Madryt, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Atletico Madryt zdobywa 2,50 punktu na mecz wobec 2,25 na wyjeździe.
Atletico Madryt wygra mecz Espanyol - Atletico Madryt Atletico Madryt zdobywa u siebie 83% możliwych punktów, na wyjeździe 75%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Atletico Madryt ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 72% goli Atletico Madryt, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 8 meczów.
Atletico Madryt wygra drugą połowę meczu Espanyol - Atletico Madryt Drugą połowę Atletico Madryt wygrywał w 5 z 8 meczów.Atletico Madryt – strzały
- Celne / mecz 6,5
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 55%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,3
Atletico Madryt oddaje 11,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 55% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Espanyol - Atletico Madryt Atletico Madryt oddaje 11,9 strzałów na mecz.Atletico Madryt – posiadanie piłki
- U siebie 58,5%
- Na wyjeździe 59,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 8
- Najniższe w sezonie 46%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 8 meczów. Średnio Atletico Madryt utrzymuje przy piłce 58,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 46%.
Atletico Madryt wygra mecz Espanyol - Atletico Madryt Atletico Madryt utrzymuje średnio 58,8% posiadania piłki.Atletico Madryt – podania
- Kluczowe / mecz 13,9
- Dośrodkowania / mecz 15,8
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 50
- Celność długich podań 54%
Atletico Madryt wymienia średnio 581 podań na mecz przy celności 88%, z czego 13,9 to podania kluczowe.
Atletico Madryt – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 88%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Atletico Madryt to 38% meczów sezonu (3 z 8), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Espanyol - Atletico Madryt Czyste konto Atletico Madryt zachowuje w 38% meczów.Atletico Madryt – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 38%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 5,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,8
Atletico Madryt wykonuje średnio 5,6 rzutów rożnych na mecz wobec 2,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 38% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Espanyol - Atletico Madryt Powyżej 8,5 rożnego padło w 38% meczów Atletico Madryt.Atletico Madryt – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 0%
Atletico Madryt ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Atletico Madryt – 1,6. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Atletico Madryt według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,67 | 0,67 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,33 | 2,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 3,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Atletico Madryt zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Atletico Madryt na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 3,00 | 4,25 4,25 | 1,00 0,75 |
|
2.
|
2,50 2,25 | 2,50 2,00 | 0,75 1,25 |
|
3.
|
3,00 1,75 | 2,00 1,50 | 0,50 1,75 |
|
4.
|
3,00 1,50 | 3,25 1,50 | 0,50 1,50 |
|
5.
|
1,50 2,00 | 1,25 2,00 | 1,75 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Atletico Madryt
Skrajne wyniki i osiągnięcia Atletico Madryt w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Atletico Madryt - Osasuna 4:0 La Liga, 16.09.2026
- Najwyższa porażka Athletic Bilbao - Atletico Madryt 3:0 La Liga, 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Atletico Madryt - Villarreal 2:2, La Liga, 23.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Baena Rodriguez, Sevilla - Atletico Madryt 1:3, La Liga, 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Simeone Baldini, Real Sociedad - Atletico Madryt 0:3, La Liga, 13.09.2026
Jakie statystyki ma Atletico Madryt w tym sezonie?
Bilans Atletico Madryt w tym sezonie to 8 meczów i wynik 6-1-1 przy 18 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 11,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Atletico Madryt – zawodnicy
Jak wygląda kadra Atletico Madryt w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Atletico Madryt w ostatnim meczu 4-4-2
Zmiany
- 60' Pablo Barrios Rivas → M. Pubill
- 61' K. Lee → J. David
- 71' Alejandro Baena Rodriguez → A. Lookman
- 71' J. Alvarez → M. Hjulmand
- 88' Giuliano Simeone Baldini → Robin le Normand
Kontuzje w kadrze Atletico Madryt
-
Pablo Barrios Rivas Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 34 dniopuszczone: 4 mecze
Kadra Atletico Madryt
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
25 | Hiszpania | 45 mln € | 8,3 mln € | 8 | 100% | 4 | 2 | 500' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
23 | Argentyna | 40 mln € | 3,8 mln € | 8 | 100% | 2 | 2 | 547' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | Argentyna | 110 mln € | 12,5 mln € | 4 | 50% | 0 | 0 | 128' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Norwegia | 15 mln € | 7,3 mln € | 1 | 13% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Nigeria | 40 mln € | 12,5 mln € | 8 | 100% | 1 | 0 | 505' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
26 | Kanada | 30 mln € | 11,1 mln € | 5 | 63% | 3 | 2 | 205' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
24 | Hiszpania | 6 mln € | 152 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 149' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
23 | Hiszpania | 70 mln € | 6,3 mln € | 5 | 63% | 0 | 1 | 351' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
34 | Hiszpania | 5 mln € | 6,7 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 448' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
25 | Korea Południowa | 35 mln € | 4,6 mln € | 8 | 100% | 2 | 1 | 502' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
27 | Dania | 45 mln € | 2 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 342' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
25 | USA | 20 mln € | 4,2 mln € | 8 | 100% | 0 | 1 | 315' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
21 | Hiszpania | 20 mln € | 1,7 mln € | 7 | 88% | 0 | 0 | 107' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
21 | Meksyk | 10 mln € | 112 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
28 | Słowacja | 35 mln € | 6,7 mln € | 8 | 100% | 0 | 2 | 573' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
31 | Hiszpania | 20 mln € | 8,3 mln € | 8 | 100% | 0 | 1 | 555' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
31 | Hiszpania | 20 mln € | 7,2 mln € | 8 | 100% | 3 | 1 | 625' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
28 | Argentyna | 40 mln € | 12 mln € | 6 | 75% | 1 | 0 | 368' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
23 | Hiszpania | 50 mln € | 1,5 mln € | 8 | 100% | 1 | 0 | 403' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
|
29 | Hiszpania | 18 mln € | 6,3 mln € | 7 | 88% | 1 | 0 | 319' | 1 | 1 | |||||||
| 30 |
|
22 | Hiszpania | 500 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
33 | Słowenia | 15 mln € | 20,8 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
32 | Argentyna | 3 mln € | 3,3 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
21 | Hiszpania | 1 mln € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Atletico Madryt
693,5 mln €
śr. 28,9 mln € / zawodnika
Ile Atletico Madryt wydaje na pensje
147,1 mln € rocznie
śr. 6,1 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Hiszpania (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Atletico Madryt w sezonie 2026/2027
Atletico Madryt wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Atletico Madryt
Jak wygląda skład Atletico Madryt?
W wyjściowym ustawieniu Atletico Madryt między słupkami staje J. Oblak, a linię obrony najczęściej tworzą M. Llorente, C. Romero, D. Hancko oraz A. Grimaldo. W środku pola grają Giuliano Simeone Baldini, Pablo Barrios Rivas, J. Cardoso oraz Alejandro Baena Rodriguez, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Lee, A. Lookman. Trener Diego Simeone ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga i pucharach.
Atletico Madryt – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Atletico Madryt w sezonie 2026/2027.
Atletico Madryt transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Urugwaj | 31 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Hiszpania | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Kanada | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 21 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 30 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Urugwaj | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 18 Sie 2026 |
|
Włochy | 24 |
|
25 mln € | |
| 14 Sie 2026 |
|
Argentyna | 28 |
|
33 mln € | |
| 11 Sie 2026 |
|
Argentyna | 28 |
|
13 mln € | |
| 07 Sie 2026 |
|
Argentyna | 25 |
|
20 mln € |
Kluczowe transfery Atletico Madryt
Atletico Madryt bilans transferowy
- -41 mln € 2026
- -93,5 mln € 2025
- -89,3 mln € 2024
- +72,7 mln € 2023
- -3,5 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Atletico Madryt
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Atletico Madryt w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Atletico Madryt trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 108 mln €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 59 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Morten Hjulmand z Sportingu za 40 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Matteo Ruggeri do Aston Villi za 25 mln €.
Atletico Madryt – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Atletico Madryt? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Atletico Madryt?
Klub piłkarski Atletico Madryt zdobył w swojej historii 35 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Hiszpanii oraz Puchar Hiszpanii. Ponadto triumfował w Superpuchar Europy, Liga Europy, Superpuchar Hiszpanii, Copa Eva Duarte, Puchar Audi, Puchar Intertoto, Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii oraz Puchar Zdobywców Pucharów.
