Forma w lidze
Deportivo La Coruna w tabeli
8. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 14 punktów
Strata do 6. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
9 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
5:4 bramki
1,25 gola/mecz
5 pkt
7:7 bramki
1,75 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Deportivo oLa Coruny
Wartość drużyny: 40 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Gabon | 37 | napastnik | 7 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Hiszpania | 24 | pomocnik | 8 | 6 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,79 średnia ocena | Gabon | 37 | napastnik | 7 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Hiszpania | 26 | bramkarz | 8 | 9 mln € |
Przewidywany skład Deportivo oLa Coruny 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Deportivo La Coruna w tabeli La Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 24 |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 19 |
| ··· | |||||||
7
|
Deportivo Alaves
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | 11 |
8
|
Deportivo La Coruna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 10 |
9
|
Celta Vigo
|
8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | 8 |
Wyniki Deportivo oLa Coruny
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Real Sociedad
3
Deportivo La Coruna
2
La Liga, 8. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Real Betis
1
La Liga, 7. kolejka
|
|
|
16 Wrz Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Sevilla
1
La Liga, 6. kolejka
|
Terminarz Deportivo oLa Coruny
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 21:00
|
Deportivo La Coruna
Levante
La Liga, 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 21:00
|
Atletico Madryt
Deportivo La Coruna
La Liga, 10. kolejka
|
|
|
29 Paź 21:00
|
![]()
Auriense
Deportivo La Coruna
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Ostatnie transfery Deportivo oLa Coruny
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Urugwaj |
|
koniec wypożyczenia | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Holandia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Urugwaj |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
wypożyczenie |
Deportivo La Coruna to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w La Liga. Swoim domowym obiektem jest Estadio Abanca-Riazor, który może pomieścić 34 611 widzów. Zespół prowadzi Antonio Hidalgo. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 40 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Hiszpanii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Deportivo La Corunę?
Klub piłkarski Deportivo La Coruna zdobył w swojej historii 13 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii oraz Superpuchar Hiszpanii. Ponadto triumfował w Puchar Hiszpanii, Puchar Intertoto oraz Mistrzostwo Hiszpanii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Deportivo La Coruna w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Deportivo oLa Coruny trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 25 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 500 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Leonardo Roman Riquelme z Mallorki za 9 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Luis Rodriguez Chacón do Realu Valladolid za 500 tys. €.
Które miejsce zajmuje Deportivo La Coruna w tabeli La Ligi?
Deportivo La Coruna zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli La Ligi z dorobkiem 10 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Barcelony wynosi 14 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Deportivo oLa Coruny?
W wyjściowym ustawieniu Deportivo oLa Coruny między słupkami staje Leonardo Roman Riquelme, a linię obrony najczęściej tworzą J. Navarro, Jose Maria Gimenez, B. Ede oraz G. Quagliata. W środku pola grają L. Cruz, M. Soriano, R. Rodriguez oraz Jonathan Asp Jensen, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Nsongo, Y. Hernandez. Trener Antonio Hidalgo ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga i pucharach.
Kiedy Deportivo La Coruna gra następny mecz?
Najbliższy mecz Deportivo oLa Coruny to spotkanie z Levante, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio Abanca-Riazor w ramach La Ligi (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Deportivo oLa Coruny?
Ostatni mecz Deportivo oLa Coruny to porażka z Realem Sociedad 3:2 w La Lidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Martin, Zakharyan, Guedes, Soriano oraz Hernandez. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Deportivo La Coruna w tym sezonie?
Bilans Deportivo oLa Coruny w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-4-2 przy 12 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Deportivo oLa Coruny w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Deportivo La Coruna w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Deportivo oLa Coruny
Deportivo La Coruna terminarz
Kiedy Deportivo La Coruna gra następny mecz?
Najbliższy mecz Deportivo oLa Coruny to spotkanie z Levante, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio Abanca-Riazor w ramach La Ligi (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Deportivo oLa Coruny w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Deportivo La Coruna w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Deportivo oLa Coruny w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Deportivo La Coruna wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 10/17 | 3/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 11/16 | 1/2 | |
|
16 Wrz Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 4/8 | 2/6 | |
|
13 Wrz Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
1:1 | 4-1-3-2 | 7/10 | 1/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
2:3 | 4-4-2 | 1/8 | 2/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
3:1 | 4-4-2 | 5/10 | 2/3 | |
|
24 Sie Koniec
|
La Liga, 2. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/12 | 4/5 | |
|
17 Sie Koniec
|
La Liga, 1. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 2/9 | 2/4 | |
|
31 Maj Koniec
|
La Liga 2, 42. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 2/7 | 1/1 | |
|
24 Maj Koniec
|
La Liga 2, 41. kolejka
|
0:2 | 3-4-2-1 | 3/9 | 1/7 |
Deportivo La Coruna ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 4 z 8 meczów, ze średnią 1,75 punktu. W pozostałych ustawieniach Deportivo La Coruna zdobywa 0,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Deportivo oLa Coruny?
Ostatni mecz Deportivo oLa Coruny to porażka z Realem Sociedad 3:2 w La Lidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Martin, Zakharyan, Guedes, Soriano oraz Hernandez. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Deportivo La Coruna – tabela La Liga
Jakie miejsce w tabeli La Liga zajmuje Deportivo La Coruna w sezonie 2026/2027.
Miejsce Deportivo oLa Coruny w tabeli La Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 27 | 24 | |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
3
|
Real Betis
|
8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 19 | |
4
|
Real Madryt
|
8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | 11 | 18 | |
5
|
Sevilla
|
8 | 4 | 2 | 2 | 13:12 | 1 | 14 | |
6
|
Real Sociedad
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 13 | |
7
|
Deportivo Alaves
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | 4 | 11 | |
8
|
Deportivo La Coruna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
9
|
Celta Vigo
|
8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
10
|
Athletic Bilbao
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
11
|
Villarreal
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 | 8 | |
12
|
Espanyol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | |
13
|
Rayo Vallecano
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | |
14
|
Getafe
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 8 | |
15
|
Racing Santander
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:23 | -10 | 8 | |
16
|
Osasuna
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:18 | -10 | 8 | |
17
|
Levante
|
7 | 1 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 6 | |
18
|
Elche
|
8 | 1 | 3 | 4 | 11:17 | -6 | 6 | |
19
|
Valencia
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:15 | -9 | 5 | |
20
|
Malaga
|
8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 27 | 24 | |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
3
|
Real Betis
|
8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 19 | |
4
|
Real Madryt
|
8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | 11 | 18 | |
5
|
Sevilla
|
8 | 4 | 2 | 2 | 13:12 | 1 | 14 | |
6
|
Real Sociedad
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 13 | |
7
|
Deportivo Alaves
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | 4 | 11 | |
8
|
Deportivo La Coruna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
9
|
Celta Vigo
|
8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
10
|
Athletic Bilbao
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
11
|
Villarreal
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 | 8 | |
12
|
Espanyol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | |
13
|
Rayo Vallecano
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | |
14
|
Getafe
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 8 | |
15
|
Racing Santander
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:23 | -10 | 8 | |
16
|
Osasuna
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:18 | -10 | 8 | |
17
|
Levante
|
7 | 1 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 6 | |
18
|
Elche
|
8 | 1 | 3 | 4 | 11:17 | -6 | 6 | |
19
|
Valencia
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:15 | -9 | 5 | |
20
|
Malaga
|
8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Barcelona
|
4 | 4 | 0 | 0 | 17:4 | 13 | 12 | |
| 2 |
Real Betis
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:2 | 6 | 12 | |
| 3 |
Real Madryt
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 12 | |
| 4 |
Atletico Madryt
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 5 |
Deportivo Alaves
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 9 | |
| 6 |
Getafe
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 8 | |
| 7 |
Racing Santander
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:7 | 2 | 8 | |
| 8 |
Real Sociedad
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 7 | |
| 9 |
Rayo Vallecano
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 10 |
Sevilla
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 11 |
Deportivo La Coruna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 12 |
Athletic Bilbao
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 13 |
Osasuna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 5 | |
| 14 |
Celta Vigo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:5 | 2 | 4 | |
| 15 |
Espanyol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 16 |
Levante
|
3 | 1 | 1 | 1 | 10:9 | 1 | 4 | |
| 17 |
Villarreal
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 3 | |
| 18 |
Malaga
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 19 |
Elche
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:11 | -7 | 1 | |
| 20 |
Valencia
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:9 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Barcelona
|
4 | 4 | 0 | 0 | 17:3 | 14 | 12 | |
| 2 |
Atletico Madryt
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 3 |
Sevilla
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 4 |
Real Betis
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 5 |
Real Madryt
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 6 |
Real Sociedad
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:9 | -2 | 6 | |
| 7 |
Deportivo La Coruna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 8 |
Villarreal
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 9 |
Elche
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 10 |
Celta Vigo
|
4 | 0 | 4 | 0 | 1:1 | 0 | 4 | |
| 11 |
Espanyol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
Valencia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 13 |
Athletic Bilbao
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 14 |
Osasuna
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:15 | -9 | 3 | |
| 15 |
Deportivo Alaves
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 16 |
Levante
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:6 | -5 | 2 | |
| 17 |
Rayo Vallecano
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 1 | |
| 18 |
Malaga
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:8 | -7 | 1 | |
| 19 |
Getafe
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:8 | -8 | 0 | |
| 20 |
Racing Santander
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:16 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Deportivo La Coruna w tabeli La Ligi?
Deportivo La Coruna zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli La Ligi z dorobkiem 10 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Barcelony wynosi 14 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Deportivo oLa Coruny w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Deportivo oLa Coruny na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Deportivo La Coruna na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,8
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 7,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,38
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 17,9
- Przechwyty / mecz 10,4
- Wybicia / mecz 27,9
- Zablokowane strzały / mecz 2,8
Strzelcy Deportivo oLa Coruny
-
Pierre-Emerick Aubameyang 5
-
Mario Soriano 1
-
Luismi Cruz 1
-
Diego Villares 1
-
Yeremay Hernandez 1
-
Zakaria Eddahchouri 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Deportivo oLa Coruny i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Deportivo oLa Coruny to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Deportivo La Coruna - Levante Po przerwie pada 58% bramek Deportivo oLa Coruny.Przebieg meczu Deportivo oLa Coruny i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Deportivo La Coruna otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Deportivo oLa Coruny
75% bramek Deportivo oLa Coruny pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Deportivo La Coruna zdobywa w sezonie średnio 1,25 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,25.
Aktualne serie Deportivo oLa Coruny
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Deportivo oLa Coruny, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Deportivo La Coruna wygra mecz Deportivo La Coruna - Levante Deportivo La Coruna przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Deportivo oLa Coruny
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 0%
W 38% meczów Deportivo oLa Coruny padają co najmniej trzy bramki, a w 88% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Deportivo La Coruna - Levante Powyżej 2,5 bramki padło w 38% meczów Deportivo oLa Coruny.Deportivo La Coruna – faule i karne
- Faule / mecz 12,5
- Faule rywali / mecz 11,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Deportivo La Coruna fauluje średnio 12,5 razy na mecz, a wymusza 11,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Deportivo oLa Coruny, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Deportivo La Coruna - Levante Deportivo La Coruna popełnia 12,5 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Deportivo La Coruna zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 1,25 na wyjeździe.
Deportivo La Coruna wygra mecz Deportivo La Coruna - Levante Deportivo La Coruna zdobywa u siebie 42% możliwych punktów, na wyjeździe 42%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Deportivo oLa Coruny ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli Deportivo oLa Coruny, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 8 meczów.
Deportivo La Coruna wygra drugą połowę meczu Deportivo La Coruna - Levante Drugą połowę Deportivo La Coruna wygrywał w 4 z 8 meczów.Deportivo La Coruna – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,8
Deportivo La Coruna oddaje 8,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Deportivo La Coruna - Levante Deportivo La Coruna oddaje 8,8 strzałów na mecz.Deportivo La Coruna – posiadanie piłki
- U siebie 45,0%
- Na wyjeździe 51,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 8
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 8 meczów. Średnio Deportivo La Coruna utrzymuje przy piłce 48,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Deportivo La Coruna wygra mecz Deportivo La Coruna - Levante Deportivo La Coruna utrzymuje średnio 48,3% posiadania piłki.Deportivo La Coruna – podania
- Kluczowe / mecz 8,9
- Dośrodkowania / mecz 17,4
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 53
- Celność długich podań 46%
Deportivo La Coruna wymienia średnio 453 podań na mecz przy celności 85%, z czego 8,9 to podania kluczowe.
Deportivo La Coruna – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,38
- Bez straty do przerwy 38%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Deportivo oLa Coruny to 0% meczów sezonu (0 z 8), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Deportivo La Coruna - Levante Czyste konto Deportivo La Coruna zachowuje w 0% meczów.Deportivo La Coruna – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 5,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,5
Deportivo La Coruna wykonuje średnio 5,5 rzutów rożnych na mecz wobec 5,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Deportivo La Coruna - Levante Powyżej 8,5 rożnego padło w 75% meczów Deportivo oLa Coruny.Deportivo La Coruna – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 63%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 13%
Deportivo La Coruna ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Deportivo oLa Coruny – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Deportivo La Coruna - Levante Deportivo La Coruna ogląda średnio 1,6 żółtych kartek na mecz.Deportivo La Coruna według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,00 | 1,67 |
| Środka tabeli (7–14) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 1,50 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,67 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Deportivo La Coruna zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Deportivo La Coruna na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,75 1,50 | 1,25 1,75 | 1,50 2,25 |
|
7.
|
1,80 0,67 | 2,00 0,67 | 1,00 1,00 |
|
8.
|
1,25 1,25 | 1,25 1,75 | 1,00 1,75 |
|
9.
|
1,00 1,00 | 1,75 0,25 | 1,25 0,25 |
|
10.
|
1,25 1,50 | 1,25 1,00 | 1,00 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Deportivo oLa Coruny
Skrajne wyniki i osiągnięcia Deportivo oLa Coruny w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Deportivo La Coruna - Valencia 3:1 La Liga, 30.08.2026
- Najwyższa porażka Deportivo La Coruna - Sevilla 0:1 La Liga, 16.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Villarreal - Deportivo La Coruna 2:3, La Liga, 5.09.2026
- Najszybsza bramka 13. minuta Tarrega Requeni, Deportivo La Coruna - Valencia 3:1, La Liga, 30.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Aubameyang, Villarreal - Deportivo La Coruna 2:3, La Liga, 5.09.2026
Jakie statystyki ma Deportivo La Coruna w tym sezonie?
Bilans Deportivo oLa Coruny w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-4-2 przy 12 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Deportivo La Coruna – zawodnicy
Jak wygląda kadra Deportivo oLa Coruny w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Deportivo oLa Coruny 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Deportivo oLa Coruny
-
Pierre-Emerick Aubameyang Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 23 dniopuszczone: 3 mecze
-
Zakaria Eddahchouri Napastnik Uraz nadgarstka pauzuje od 25 dniopuszczone: 4 mecze
-
Marc Casadó Pomocnik Złamanie obojczyka pauzuje od 25 dniopuszczone: 4 mecze
-
Noe Carrillo Napastnik Skręcenie kostki pauzuje od 33 dniopuszczone: 3 mecze
-
Jonathan Asp Jensen Pomocnik Rana pauzuje od 40 dniopuszczone: 1 mecz
-
Adama Traore Napastnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 161 dniopuszczone: 14 meczów
-
David Mella Napastnik Uraz pauzuje od 222 dniopuszczone: 13 meczów
Kadra Deportivo oLa Coruny
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
37 | Gabon | 2,5 mln € | 4,6 mln € | 7 | 88% | 5 | 2 | 560' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
25 | Hiszpania | 2 mln € | 420 tys. € | 8 | 100% | 1 | 1 | 456' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
23 | Hiszpania | 25 mln € | 620 tys. € | 7 | 88% | 1 | 1 | 251' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
30 | Hiszpania | 4 mln € | 4,3 mln € | 5 | 63% | 0 | 0 | 145' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
22 | Kamerun | 5 mln € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 495' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
26 | Holandia | 2,5 mln € | 200 tys. € | 7 | 88% | 1 | 0 | 69' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
21 | Hiszpania | 5 mln € | 80 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 167' | 1 | 0 | |||||||
| 37 |
|
19 | Hiszpania | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
24 | Hiszpania | 6 mln € | 120 tys. € | 8 | 100% | 1 | 2 | 598' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
22 | Włochy | 10 mln € | 420 tys. € | 7 | 88% | 0 | 1 | 573' | 3 | 1 | |||||||
| 18 |
|
20 | Dania | 6 mln € | 300 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 238' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
23 | Hiszpania | 15 mln € | 1,3 mln € | 4 | 50% | 0 | 0 | 120' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
29 | Hiszpania | 1,5 mln € | 620 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 285' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
30 | Hiszpania | 1 mln € | 320 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 171' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
31 | Urugwaj | 6 mln € | 6,3 mln € | 5 | 63% | 0 | 0 | 419' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
26 | Włochy | 4 mln € | 520 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 648' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
36 | Hiszpania | 100 tys. € | 270 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 590' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
25 | Hiszpania | 1,8 mln € | 420 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 273' | 2 | 2 | |||||||
| 22 |
|
19 | Polska | 6 mln € | 20 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 376' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
21 | Belgia | 1,5 mln € | 320 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
29 | Hiszpania | 150 tys. € | 520 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 195' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | Hiszpania | 4 mln € | 3,7 mln € | 7 | 88% | 0 | 0 | 59' | 0 | 1 | |||||||
| 3 |
|
26 | Hiszpania | 500 tys. € | 520 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
23 | Hiszpania | 1,2 mln € | 240 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
26 | Hiszpania | 9 mln € | 1,3 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
33 | Hiszpania | 200 tys. € | 240 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
28 | Hiszpania | 1,5 mln € | 1 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Deportivo oLa Coruny
121,5 mln €
śr. 4,5 mln € / zawodnika
Ile Deportivo La Coruna wydaje na pensje
28,5 mln € rocznie
śr. 1,1 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Hiszpania (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Deportivo oLa Coruny w sezonie 2026/2027
Deportivo La Coruna wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Deportivo oLa Coruny
Jak wygląda skład Deportivo oLa Coruny?
W wyjściowym ustawieniu Deportivo oLa Coruny między słupkami staje Leonardo Roman Riquelme, a linię obrony najczęściej tworzą J. Navarro, Jose Maria Gimenez, B. Ede oraz G. Quagliata. W środku pola grają L. Cruz, M. Soriano, R. Rodriguez oraz Jonathan Asp Jensen, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Nsongo, Y. Hernandez. Trener Antonio Hidalgo ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga i pucharach.
Deportivo La Coruna – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Deportivo La Coruna w sezonie 2026/2027.
Deportivo La Coruna transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Urugwaj | 31 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Holandia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Urugwaj | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 34 | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Anglia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 35 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 30 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 29 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Deportivo oLa Coruny
Deportivo La Coruna bilans transferowy
- -26 mln € 2026
- -1,3 mln € 2025
- -2,5 mln € 2024
- -35 tys. € 2023
- -450 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Deportivo oLa Coruny
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Deportivo La Coruna w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Deportivo oLa Coruny trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 25 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 500 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Leonardo Roman Riquelme z Mallorki za 9 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Luis Rodriguez Chacón do Realu Valladolid za 500 tys. €.
Deportivo La Coruna – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Deportivo La Coruna? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Deportivo La Corunę?
Klub piłkarski Deportivo La Coruna zdobył w swojej historii 13 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii oraz Superpuchar Hiszpanii. Ponadto triumfował w Puchar Hiszpanii, Puchar Intertoto oraz Mistrzostwo Hiszpanii.