Cristian Herrera jest piłkarzem występującym obecnie w Huesca. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Cristian Herrera
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Cristian Herrera w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Cristian Herrera wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.85, a skuteczność strzałów to 16,7%. Cristian Herrera oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Cristian Herrera w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Cristian Herrera rozegrał w barwach Hueski w Copa del Rey 1 mecz, w Primera Division RFEF 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 320 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Czy Cristian Herrera ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Cristian Herrera nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Cristian Herrera to uraz kostki z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 7 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Cristian Herrera?
Cristian Herrera najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Cristian Herrera?
Wycena 35-letniego Cristian Herrera według stanu na czerwiec 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Cristian Herrera?
Cristian Herrera urodził się 13 marca 1991 w Las Palmas de Gran Canaria w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Cristian Herrera – statystyki
Szczegółowe statystyki Cristian Herrera w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Huesca. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Cristian Herrera vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Cristian Herrera w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Cristian Herrera wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.85, a skuteczność strzałów to 16,7%. Cristian Herrera oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Cristian Herrera – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Cristian Herrera w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
1:5 | 65' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 2
|
1:1 | 21' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 2
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 2
|
2:2 | 79' | 1 | 0 | – | 6.9 | ||
|
04 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 2
|
3:1 | 29' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 2
|
1:1 | 8' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 2
|
0:0 | 28' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 2
|
0:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 2
|
2:2 | 45' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
31 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 42. kolejka
|
1:2 | 70' | 0 | 0 | – | 6.5 |
Ile meczów rozegrał Cristian Herrera w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Cristian Herrera rozegrał w barwach Hueski w Copa del Rey 1 mecz, w Primera Division RFEF 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 320 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Cristian Herrera – transfery
W trakcie kariery Cristian Herrera zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Huesca 2026 – obecnie
-
Deportivo La Coruna 2024 – 2026
-
Las Palmas 2023 – 2024
-
Ibiza 2021 – 2023
-
Lugo 2017 – 2021
-
Girona 2016 – 2017
-
Almeria 2015 – 2016
-
Elche 2013 – 2015
-
Elche Ilicitano 2013 – 2013

-
Las Palmas B 2010 – 2013
-
Las Palmas U19 do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Cristian Herrera
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 27.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 12.08.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 13.07.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 31.01.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 15.08.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 31.12.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 08.07.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
Cristian Herrera – forma
W ostatnich 5 meczach Cristian Herrera zanotował bilans 2 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,78. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Cristian Herrera i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
Peña Sport
1
Huesca
5
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Huesca
1
Antequera
1
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 2
|
21'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Alcorcon
1
Huesca
1
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Águilas
2
Huesca
2
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 2
|
79'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Huesca
3
Europa FC
1
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 2
|
29'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Teruel
1
Huesca
1
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 2
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Huesca
0
Atletico Madryt B
0
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 2
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Huesca
0
Villarreal B
3
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Real Jaén
2
Huesca
2
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 2
|
45'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Las Palmas
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Real Valladolid
0
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 41. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
FC Andorra
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Cadiz
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Leganes
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Deportivo La Coruna
3
Mirandes
1
La Liga 2, 36. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Malaga
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Real Saragossa
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 30. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Granada
2
La Liga 2, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Real Sociedad II
2
Deportivo La Coruna
3
La Liga 2, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Eibar
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
CD Castellón
2
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Albacete
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Almeria
1
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Atletico Madryt
1
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Cadiz
2
La Liga 2, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
FC Andorra
1
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Mallorca
0
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
69'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Real Sociedad II
3
La Liga 2, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
CD Castellón
3
La Liga 2, 17. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Sabadell
0
Deportivo La Coruna
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Albacete
0
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 16. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 15. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Cordoba CF
1
Deportivo La Coruna
3
La Liga 2, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
3
Cultural Leonesa
0
La Liga 2, 13. kolejka
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Sámano
1
Deportivo La Coruna
5
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
90'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Real Valladolid
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Malaga
3
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Almeria
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Eibar
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
4
Huesca
0
La Liga 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
Deportivo La Coruna
5
La Liga 2, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Granada
1
Deportivo La Coruna
3
La Liga 2, 1. kolejka
|
6'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Elche
4
La Liga 2, 42. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
1
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 41. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Granada
3
La Liga 2, 40. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
5
Albacete
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Tenerife
0
La Liga 2, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Mirandes
2
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 35. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Cadiz
0
La Liga 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Cartagena
2
La Liga 2, 32. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Mar
Koniec
|
CD Castellón
2
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Cordoba CF
1
La Liga 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
1
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Huesca
0
La Liga 2, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Eldense
2
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Deportivo La Coruna
3
Almeria
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Eibar
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Tenerife
0
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Levante
2
La Liga 2, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Burgos CF
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Malaga
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 22. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Mirandes
4
La Liga 2, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
5
CD Castellón
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Ourense
1
Deportivo La Coruna
0
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Cadiz
2
Deportivo La Coruna
4
La Liga 2, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 16. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Almeria
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 15. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Eibar
0
La Liga 2, 14. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Cartagena
1
Deportivo La Coruna
5
La Liga 2, 13. kolejka
|
12'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
73'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Levante
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Eldense
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
20'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Elche
0
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Malaga
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Albacete
2
Deportivo La Coruna
5
La Liga 2, 7. kolejka
|
17'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Burgos CF
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
9'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Cordoba CF
2
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
11'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Granada
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
5
Las Palmas
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Dogryw.
|
Tudelano
1
Las Palmas
2
Puchar Hiszpanii
|
120'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Las Palmas
2
Getafe
0
La Liga
|
5'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.5 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Osasuna
1
Las Palmas
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
![]()
CD Manacor
0
Las Palmas
3
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Las Palmas
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
2
Las Palmas
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Girona
1
Las Palmas
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Valencia
1
Las Palmas
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Ibiza
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Levante
0
Ibiza
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Ibiza
0
Albacete
5
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Ibiza
1
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Tenerife
4
Ibiza
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Mirandes
2
Ibiza
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Ibiza
0
Villarreal B
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Ibiza
2
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Ibiza
2
Cartagena
2
La Liga 2
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.7 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Eibar
1
Ibiza
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Gru
Koniec
|
AD Ceuta FC
3
Ibiza
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Ibiza
1
Malaga
1
La Liga 2
|
77'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Ibiza
0
FC Andorra
1
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Ibiza
1
Mirandes
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Ibiza
1
Levante
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Las Palmas
0
Ibiza
0
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Ibiza
1
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Ponferradina
2
Ibiza
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Ibiza
1
Real Valladolid
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Ibiza
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Ibiza
2
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Tenerife
2
Ibiza
0
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Ibiza
2
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Malaga
0
Ibiza
5
La Liga 2
|
61'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.7 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Ibiza
6
Alcorcon
2
La Liga 2
|
72'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 9.2 | |
|
15 Gru
Dogryw.
|
Ponferradina
2
Ibiza
1
Puchar Hiszpanii
|
72'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Ibiza
1
Girona
1
La Liga 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Gru
Koniec
|
![]()
Brea
0
Ibiza
2
Puchar Hiszpanii
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
1
Ibiza
1
La Liga 2
|
16'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.9 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Cartagena
5
Ibiza
1
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Eibar
3
Ibiza
1
La Liga 2
|
63'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.7 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Ibiza
2
Burgos CF
0
La Liga 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Ibiza
2
Malaga
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Lugo
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Lugo
2
Cartagena
1
La Liga 2
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Lugo
0
La Liga 2
|
59'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Lugo
1
Alcorcon
3
La Liga 2
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Lugo
0
CD Castellón
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Girona
1
Lugo
1
La Liga 2
|
32'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Lugo
1
Espanyol
1
La Liga 2
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Sabadell
1
Lugo
1
La Liga 2
|
59'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Sty
Dogryw.
|
Girona
2
Lugo
1
Puchar Hiszpanii
|
75'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Lugo
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Lugo
1
Las Palmas
1
La Liga 2
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Lugo
1
Albacete
0
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Lugo
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Lugo
0
Mallorca
1
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
Las Palmas
1
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Huesca
2
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Lugo
0
Almeria
4
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Malaga
1
Lugo
1
La Liga 2
|
103'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Lugo
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Almeria
0
Lugo
0
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Mirandes
1
Lugo
1
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Lugo
1
Tenerife
4
La Liga 2
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Lugo
2
Fuenlabrada
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Elche
1
Lugo
1
La Liga 2
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Lugo
1
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Lugo
0
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Lugo
4
Almeria
2
La Liga 2
|
65'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
4
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Lugo
1
Granada
2
La Liga 2
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Cordoba CF
0
Lugo
4
La Liga 2
|
77'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
1
Lugo
1
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Lugo
2
Elche
2
La Liga 2
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Mallorca
3
Lugo
0
La Liga 2
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Malaga
2
Lugo
1
La Liga 2
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Lugo
1
Extremadura 1924
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Almeria
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Lugo
4
Las Palmas
2
La Liga 2
|
85'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Albacete
1
Lugo
0
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Lugo
0
Alcorcon
1
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lugo
1
Levante
1
Puchar Hiszpanii
|
60'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Lugo
1
Cadiz
2
La Liga 2
|
31'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Lugo
1
Alcorcon
0
Puchar Hiszpanii
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Tenerife
0
Lugo
0
La Liga 2
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Elche
2
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Lugo
1
Mallorca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
0
Lugo
2
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Lugo
0
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Rayo Majadahonda
1
Lugo
0
La Liga 2
|
32'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Granada
1
Lugo
1
La Liga 2
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Lugo
1
Malaga
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Lugo
0
La Liga 2
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Lugo
0
Huesca
2
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Lugo
1
Sevilla Atletico
0
La Liga 2
|
21'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Lugo
1
![]()
La Hoya Lorca CF
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Numancia
2
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Lugo
0
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Lugo
2
Alcorcon
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Tenerife
3
Lugo
1
La Liga 2
|
56'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
2
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Lugo
1
Albacete
1
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Cadiz
1
Lugo
1
La Liga 2
|
30'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Lugo
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Lugo
1
Osasuna
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Lugo
0
Numancia
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
3
Lugo
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Lugo
1
Gimnastic de Tarragona
0
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Lugo
2
Cordoba CF
0
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Lugo
2
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Lugo
0
Reddis
0
La Liga 2
|
68'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
3
Girona
1
La Liga 2
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Girona
3
Huesca
1
La Liga 2
|
9'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Lugo
1
Girona
2
La Liga 2
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Girona
1
Ucam Murcia
2
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Numancia
0
Girona
2
La Liga 2
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
2
Girona
0
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Girona
5
Getafe
1
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Almeria
0
Girona
0
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Elche
1
Girona
0
La Liga 2
|
3'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Girona
2
Cordoba CF
0
La Liga 2
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Real Saragossa
0
Girona
2
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Girona
2
Levante
1
La Liga 2
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Girona
1
Tenerife
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Cadiz
0
Girona
0
La Liga 2
|
23'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Getafe
0
Girona
2
La Liga 2
|
26'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Real Valladolid
2
Girona
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Girona
3
Elche
1
La Liga 2
|
120'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
7 strzałów (5 celnych)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Girona
1
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Girona
0
Osasuna
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Huesca
0
Girona
1
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Almeria
1
Huesca
2
La Liga 2
|
21'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Almeria
1
Ponferradina
1
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Almeria
0
Deportivo Alaves
2
La Liga 2
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Almeria
2
Osasuna
1
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Cristian Herrera 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.78 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W ostatnich 10 meczach Cristian Herrera 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.66 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W jakiej formie jest Cristian Herrera?
Cristian Herrera jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.78 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.85). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Cristian Herrera – zarobki
Cristian Herrera gra w Huesca na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 420 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Cristian Herrera w Huesca (2025/26)
| Rocznie | 420 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 35 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Cristian Herrera w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
420 tys. € |
| 2024/25 |
|
420 tys. € |
| 2023/24 |
|
350 tys. € |
| 2022/23 |
|
310 tys. € |
| 2021/22 |
|
310 tys. € |
| 2020/21 |
|
170 tys. € |
| 2019/20 |
|
190 tys. € |
| 2014/15 |
|
250 tys. € |
| 2013/14 |
|
210 tys. € |
Cristian Herrera – kontuzje
W trakcie kariery Cristian Herrera zanotował 1 kontuzję. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Cristian Herrera
- Uraz kostki 08.05.14 – 14.05.14 (7 dni)
Czy Cristian Herrera ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Cristian Herrera nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Cristian Herrera to uraz kostki z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 7 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Cristian Herrera – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Cristian Herrera wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Cristian Herrera na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Cristian Herrera
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 35 |
|
100 tys. € |
| 29.12.2025 | 34 |
|
100 tys. € |
| 23.06.2025 | 34 |
|
200 tys. € |
| 12.12.2024 | 33 |
|
300 tys. € |
| 06.06.2024 | 33 |
|
300 tys. € |
| 21.12.2023 | 32 |
|
400 tys. € |
| 12.10.2023 | 32 |
|
400 tys. € |
| 13.06.2023 | 32 |
|
600 tys. € |
| 23.03.2023 | 32 |
|
600 tys. € |
| 28.12.2022 | 31 |
|
500 tys. € |
| 28.06.2022 | 31 |
|
500 tys. € |
| 26.12.2021 | 30 |
|
500 tys. € |
| 23.06.2021 | 30 |
|
500 tys. € |
| 07.01.2021 | 29 |
|
700 tys. € |
| 07.10.2020 | 29 |
|
700 tys. € |
| 07.04.2020 | 29 |
|
800 tys. € |
| 19.12.2019 | 28 |
|
1 mln € |
| 28.06.2019 | 28 |
|
1 mln € |
| 18.02.2019 | 27 |
|
700 tys. € |
| 29.05.2018 | 27 |
|
700 tys. € |
| 31.12.2017 | 26 |
|
700 tys. € |
| 28.06.2017 | 26 |
|
700 tys. € |
| 23.01.2017 | 25 |
|
800 tys. € |
| 14.07.2016 | 25 |
|
1 mln € |
| 21.02.2016 | 24 |
|
1 mln € |
| 30.06.2015 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 22.01.2015 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 19.07.2014 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 22.01.2014 | 22 |
|
1 mln € |
| 10.05.2013 | 22 |
|
100 tys. € |
| 01.12.2012 | 21 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Cristian Herrera?
Wycena Cristian Herrera wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Cristian Herrera wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.