Forma w lidze
Huesca w tabeli
10. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Strata do 5. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
3 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
4:4 bramki
1,00 gola/mecz
3 pkt
5:5 bramki
1,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Hueski
Wartość drużyny: 2,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Hiszpania | 28 | pomocnik | 7 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Hiszpania | 28 | pomocnik | 7 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,07 średnia ocena | Wenezuela | 32 | obrońca | 7 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Hiszpania | 26 | obrońca | 7 | 300 tys. € |
Przewidywany skład Hueski 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Huesca w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Real Saragossa
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 16 |
2
|
Real Murcia
|
7 | 5 | 0 | 2 | 11:7 | 15 |
| ··· | |||||||
9
|
Ibiza
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:9 | 10 |
10
|
Huesca
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9:9 | 10 |
11
|
Atletico Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:12 | 9 |
Wyniki Hueski
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Águilas
2
Huesca
2
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 2
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Huesca
3
Europa FC
1
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 2
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Teruel
1
Huesca
1
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 2
|
Terminarz Hueski
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 21:15
|
Alcorcon
Huesca
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 2
|
|
|
24 Paź 16:30
|
Huesca
Antequera
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 2
|
|
|
02 Lis 20:30
|
Huesca
Gimnastic de Tarragona
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 2
|
Ostatnie transfery Hueski
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania |
|
wypożyczenie |
Huesca to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w Primera Division RFEF. Swoim domowym obiektem jest Estadio El Alcoraz, który może pomieścić 9 128 widzów. Zespół prowadzi Albert Rude. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,3 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Huescę?
Klub piłkarski Huesca zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Huesca w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hueski trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Huesca w tabeli Primera Division RFEF?
Huesca zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 10 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Realu Saragossa wynosi 6 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Hueski?
W wyjściowym ustawieniu Hueski między słupkami staje G. Gazzaniga, a linię obrony najczęściej tworzą V. Garcia, G. Molina, A. Juarez oraz Y. Kembo. W środku pola grają Ó. Sielva, L. Redondo, J. Suarez, Pascu oraz A. Gorostidi, a za skuteczność w ataku odpowiadają Diego Gómez Perez. Trener Albert Rude ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Kiedy Huesca gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hueski to spotkanie z Alcorconem, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 21:15 na obiekcie Estadio Santo Domingo w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hueski?
Ostatni mecz Hueski to remis z Águilas 2:2 w Primera Division RFEF, 10 października 2026. Bramki zdobyli Kembo, , Herrera oraz Abenza. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Huesca w tym sezonie?
Bilans Hueski w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-4-1 przy 9 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Hueski w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Huesca w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Hueski
Huesca terminarz
Kiedy Huesca gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hueski to spotkanie z Alcorconem, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 21:15 na obiekcie Estadio Santo Domingo w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Wyniki Hueski w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Huesca w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Hueski w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Huesca wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 2
|
2:2 | 4-2-3-1 | 3/6 | 2/2 | |
|
04 Paź Koniec
|
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 2
|
3:1 | 4-2-3-1 | 5/7 | 4/7 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 2
|
1:1 | 4-2-3-1 | 3/4 | 0/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 2
|
0:0 | 4-2-3-1 | 5/10 | 2/2 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 2
|
0:3 | 5-4-1 | 6/8 | 2/3 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 2
|
2:2 | 4-2-3-1 | 4/6 | 1/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Primera Division RFEF, 1. kolejka grupy 2
|
1:0 | 4-2-3-1 | 4/10 | 2/4 | |
|
31 Maj Koniec
|
La Liga 2, 42. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 4/13 | 3/5 | |
|
24 Maj Koniec
|
La Liga 2, 41. kolejka
|
0:1 | 5-4-1 | 2/11 | 4/4 | |
|
18 Maj Koniec
|
La Liga 2, 40. kolejka
|
0:0 | 5-4-1 | 7/10 | 2/4 |
Huesca ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 7 meczów, ze średnią 1,67 punktu. W pozostałych ustawieniach Huesca zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hueski?
Ostatni mecz Hueski to remis z Águilas 2:2 w Primera Division RFEF, 10 października 2026. Bramki zdobyli Kembo, , Herrera oraz Abenza. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Huesca – tabela Primera Division RFEF
Jakie miejsce w tabeli Primera Division RFEF zajmuje Huesca w sezonie 2026/2027.
Miejsce Hueski w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Real Saragossa
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
2
|
Real Murcia
|
7 | 5 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 15 | |
3
|
Villarreal B
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:9 | 6 | 14 | |
4
|
Hércules
|
7 | 4 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 13 | |
5
|
Alcorcon
|
7 | 3 | 3 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
6
|
Cartagena
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:5 | 5 | 12 | |
7
|
Real Jaén
|
7 | 3 | 3 | 1 | 11:8 | 3 | 12 | |
8
|
Antequera
|
7 | 2 | 4 | 1 | 11:9 | 2 | 10 | |
9
|
Ibiza
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 10 | |
10
|
Huesca
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9:9 | 0 | 10 | |
11
|
Atletico Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:12 | 3 | 9 | |
12
|
Real Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
Sant Andreu
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 8 | |
14
|
Gimnastic de Tarragona
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Algeciras
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 7 | |
16
|
Europa FC
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 7 | |
17
|
Águilas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
18
|
Teruel
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:12 | -9 | 5 | |
19
|
Rayo Majadahonda
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:8 | -3 | 4 | |
20
|
Juventud Torremolinos
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:18 | -10 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Real Saragossa
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
2
|
Real Murcia
|
7 | 5 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 15 | |
3
|
Villarreal B
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:9 | 6 | 14 | |
4
|
Hércules
|
7 | 4 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 13 | |
5
|
Alcorcon
|
7 | 3 | 3 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
6
|
Cartagena
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:5 | 5 | 12 | |
7
|
Real Jaén
|
7 | 3 | 3 | 1 | 11:8 | 3 | 12 | |
8
|
Antequera
|
7 | 2 | 4 | 1 | 11:9 | 2 | 10 | |
9
|
Ibiza
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 10 | |
10
|
Huesca
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9:9 | 0 | 10 | |
11
|
Atletico Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:12 | 3 | 9 | |
12
|
Real Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
Sant Andreu
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 8 | |
14
|
Gimnastic de Tarragona
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Algeciras
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 7 | |
16
|
Europa FC
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 7 | |
17
|
Águilas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
18
|
Teruel
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:12 | -9 | 5 | |
19
|
Rayo Majadahonda
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:8 | -3 | 4 | |
20
|
Juventud Torremolinos
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:18 | -10 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Real Saragossa
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 2 |
Real Murcia
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 3 |
Antequera
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 4 |
Hércules
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 7 | |
| 5 |
Alcorcon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | 8 | 7 | |
| 6 |
Cartagena
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 7 |
Ibiza
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 8 |
Huesca
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 9 |
Real Madryt B
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 10 |
Gimnastic de Tarragona
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 11 |
Europa FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 12 |
Real Jaén
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 13 |
Atletico Madryt B
|
4 | 1 | 2 | 1 | 11:9 | 2 | 5 | |
| 14 |
Sant Andreu
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 5 | |
| 15 |
Águilas
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 16 |
Teruel
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 17 |
Villarreal B
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 18 |
Algeciras
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 19 |
Rayo Majadahonda
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 20 |
Juventud Torremolinos
|
3 | 0 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Villarreal B
|
4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 6 | 10 | |
| 2 |
Real Saragossa
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10:9 | 1 | 7 | |
| 3 |
Real Jaén
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 4 |
Real Murcia
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 5 |
Hércules
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 6 |
Alcorcon
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 7 |
Cartagena
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 8 |
Atletico Madryt B
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 9 |
Ibiza
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 10 |
Huesca
|
3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 11 |
Real Madryt B
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Sant Andreu
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 13 |
Algeciras
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:9 | -3 | 3 | |
| 14 |
Antequera
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 15 |
Gimnastic de Tarragona
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:7 | -5 | 2 | |
| 16 |
Europa FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 17 |
Águilas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 18 |
Juventud Torremolinos
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:10 | -8 | 1 | |
| 19 |
Teruel
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:10 | -9 | 0 | |
| 20 |
Rayo Majadahonda
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje Huesca w tabeli Primera Division RFEF?
Huesca zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 10 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Realu Saragossa wynosi 6 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Hueski w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Hueski na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Huesca na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,0
- Strzały celne / mecz 3,1
- Asysty / mecz 0,71
- Udane dryblingi / mecz 4,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,29
- Czyste konta 29%
- Odbiory / mecz 15,3
- Przechwyty / mecz 11,0
- Wybicia / mecz 21,3
- Zablokowane strzały / mecz 2,7
Strzelcy Hueski
-
Luismi Redondo 2
-
Cristian Herrera 2
-
Oscar Sielva 1
-
Agustin Juarez 1

-
Yann Kembo 1
-
Rafael Tresaco Blasco 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Hueski i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Hueski to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Hueski i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-2-1 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-3-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Huesca otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Hueski
89% bramek Hueski pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Huesca zdobywa w sezonie średnio 1,43 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,43.
Aktualne serie Hueski
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Hueski, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Hueski
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 57%
- Powyżej 3,5 43%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 57% meczów Hueski padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Huesca – faule i karne
- Faule / mecz 14,3
- Faule rywali / mecz 11,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Huesca fauluje średnio 14,3 razy na mecz, a wymusza 11,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Hueski, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Huesca zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Hueski ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 44% goli Hueski, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 7 meczów.
Huesca – strzały
- Celne / mecz 3,1
- Niecelne / mecz 4,9
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,2
Huesca oddaje 8,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,2 strzału.
Huesca – posiadanie piłki
- U siebie 47,5%
- Na wyjeździe 48,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 7
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 7 meczów. Średnio Huesca utrzymuje przy piłce 48,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Huesca – podania
- Kluczowe / mecz 6,7
- Dośrodkowania / mecz 19,3
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 54
- Celność długich podań 43%
Huesca wymienia średnio 422 podań na mecz przy celności 81%, z czego 6,7 to podania kluczowe.
Huesca – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,29
- Bez straty do przerwy 43%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 43%
Czyste konto Hueski to 29% meczów sezonu (2 z 7), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Huesca – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 57%
- Pow. 8,5 w meczu 29%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Huesca wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 3,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 29% spotkań.
Huesca – kartki
- Żółte kartki 11
- Pow. 3,5 kartki w meczu 43%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 14%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 14%
Huesca ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Hueski – 1,4. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Huesca według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 3,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,00 | 0,67 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 2,00 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Huesca zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Huesca na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
2,00 0,67 | 1,75 1,33 | 1,00 1,67 |
|
9.
|
1,75 1,00 | 1,25 1,33 | 1,00 1,67 |
|
10.
|
1,75 1,00 | 1,00 1,67 | 1,00 1,67 |
|
11.
|
1,25 1,33 | 2,75 1,33 | 2,25 1,00 |
|
12.
|
2,00 0,75 | 2,00 0,50 | 1,33 0,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Hueski
Skrajne wyniki i osiągnięcia Hueski w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Huesca - Europa FC 3:1 Primera Division RFEF, 4.10.2026
- Najwyższa porażka Huesca - Villarreal B 0:3 Primera Division RFEF, 13.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Real Jaén - Huesca 2:2, Primera Division RFEF, 6.09.2026
- Najszybsza bramka 9. minuta Real Jaén - Huesca 2:2, Primera Division RFEF, 6.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Herrera, Huesca - Europa FC 3:1, Primera Division RFEF, 4.10.2026
Jakie statystyki ma Huesca w tym sezonie?
Bilans Hueski w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-4-1 przy 9 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Huesca – zawodnicy
Jak wygląda kadra Hueski w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Hueski 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Hueski
-
Quique Fornos Obrońca Uraz więzadła pobocznego pauzuje od 59 dniopuszczone: 7 meczów
Kadra Hueski
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
35 | Hiszpania | 100 tys. € | 420 tys. € | 6 | 86% | 2 | 0 | 189' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Hiszpania | 300 tys. € | – | 5 | 71% | 1 | 0 | 249' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
21 | Argentyna | 50 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 313' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Hiszpania | 400 tys. € | 310 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 183' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Brazylia | 600 tys. € | 180 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 170' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
36 | Hiszpania | 100 tys. € | 320 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 223' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | Hiszpania | 200 tys. € | 152 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 358' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
|
23 | Hiszpania | 200 tys. € | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
35 | Hiszpania | 300 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 505' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
29 | Hiszpania | 400 tys. € | 242 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 284' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
29 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 2 | 206' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
26 | Hiszpania | 350 tys. € | 77 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Hiszpania | 300 tys. € | – | 7 | 100% | 2 | 2 | 248' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
30 | Hiszpania | 200 tys. € | 47 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 269' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
32 | Wenezuela | 200 tys. € | 250 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 622' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
26 | Hiszpania | 300 tys. € | 50 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
31 | Hiszpania | 300 tys. € | 200 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 540' | 3 | 2 | |||||||
| 4 |
|
24 | Francja | 100 tys. € | 61 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 361' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
32 | Kamerun | 300 tys. € | 261 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 225' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
29 | Hiszpania | 300 tys. € | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
20 | Hiszpania | – | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
32 | Argentyna | 150 tys. € | 136 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
21 | Argentyna | 200 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Hueski
5,6 mln €
śr. 241 tys. € / zawodnika
Ile Huesca wydaje na pensje
3,1 mln € rocznie
śr. 133 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Hiszpania (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Hueski w sezonie 2026/2027
Huesca wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Hueski
Jak wygląda skład Hueski?
W wyjściowym ustawieniu Hueski między słupkami staje G. Gazzaniga, a linię obrony najczęściej tworzą V. Garcia, G. Molina, A. Juarez oraz Y. Kembo. W środku pola grają Ó. Sielva, L. Redondo, J. Suarez, Pascu oraz A. Gorostidi, a za skuteczność w ataku odpowiadają Diego Gómez Perez. Trener Albert Rude ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Huesca – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Huesca w sezonie 2026/2027.
Huesca transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Hiszpania | 24 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 35 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Brazylia | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 26 |
|
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
|
Ghana | 28 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 23 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Chile | 21 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Hueski
Huesca bilans transferowy
- +1,9 mln € 2026
- +1,2 mln € 2025
- +590 tys. € 2024
- +6,5 mln € 2023
- +1,3 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Hueski
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Huesca w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hueski trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.
Huesca – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Huesca? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Huescę?
Klub piłkarski Huesca zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii.