Forma w lidze
Real Saragossa w tabeli
1. miejsce / 16 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 1 punkt
Przewaga nad 6. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez porażki
6 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
6:1 bramki
2,00 gola/mecz
7 pkt
10:9 bramki
2,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Realu Saragossa
Wartość drużyny: 7,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Hiszpania | 24 | napastnik | 7 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Hiszpania | 24 | napastnik | 7 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,77 średnia ocena | Hiszpania | 27 | obrońca | 6 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 554 minut | Hiszpania | 24 | napastnik | 7 | 400 tys. € |
Przewidywany skład Realu Saragossa 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Real Saragossa w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Real Saragossa
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 16 |
2
|
Real Murcia
|
7 | 5 | 0 | 2 | 11:7 | 15 |
3
|
Villarreal B
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:9 | 14 |
4
|
Hércules
|
7 | 4 | 1 | 2 | 6:5 | 13 |
5
|
Alcorcon
|
7 | 3 | 3 | 1 | 13:5 | 12 |
Wyniki Realu Saragossa
Terminarz Realu Saragossa
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 18:15
|
Real Murcia
Real Saragossa
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 2
|
|
|
23 Paź 21:15
|
Europa FC
Real Saragossa
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 2
|
|
|
27 Paź 21:00
|
Tudelano
Real Saragossa
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Ostatnie transfery Realu Saragossa
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Dominikana |
|
za darmo |
Real Saragossa to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w Primera Division RFEF. Swoim domowym obiektem jest Estadio de la Romareda, który może pomieścić 34 596 widzów. Zespół prowadzi Ibai Gómez. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 7,1 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Hiszpanii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Real Saragossa?
Klub piłkarski Real Saragossa zdobył w swojej historii 10 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Hiszpanii oraz Superpuchar Hiszpanii. Ponadto triumfował w Puchar Zdobywców Pucharów, Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii oraz Puchar Miast Targowych.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Real Saragossa w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Realu Saragossa trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 16 piłkarzy, co przyniosło 2 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Samed Bazdar do Sint-Truidense VV za 1,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Real Saragossa w tabeli Primera Division RFEF?
Real Saragossa zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 16 punktów po 7 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład Realu Saragossa?
W wyjściowym ustawieniu Realu Saragossa między słupkami staje S. Westerveld, a linię obrony najczęściej tworzą Ruben Iranzo Lendinez, S. Escudero, Diego Gonzalez Cabanes oraz R. Pereira. W środku pola grają Y. Saidu, R. Diez, A. Herrera, P. Ademo oraz Oscar Urena Garcia, a za skuteczność w ataku odpowiadają Jaume Jardi Poyato. Trener Ibai Gómez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Kiedy Real Saragossa gra następny mecz?
Najbliższy mecz Realu Saragossa to spotkanie z Real Murcia, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:15 na obiekcie Estadio Enrique Roca de Murcia w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Realu Saragossa?
Ostatni mecz Realu Saragossa to remis z Atletico Madryt B 4:4 w Primera Division RFEF, 11 października 2026. Bramki zdobyli Kamate, Espiau, Domenech, Iranzo Lendinez, Munoz Torres, Iranzo Lendinez oraz Jardi Poyato. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Real Saragossa w tym sezonie?
Bilans Realu Saragossa w tym sezonie to 7 meczów i wynik 5-1-1 przy 16 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 60%, a oddaje 13,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Realu Saragossa w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Real Saragossa w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Realu Saragossa
Real Saragossa terminarz
Kiedy Real Saragossa gra następny mecz?
Najbliższy mecz Realu Saragossa to spotkanie z Real Murcia, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:15 na obiekcie Estadio Enrique Roca de Murcia w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Wyniki Realu Saragossa w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Real Saragossa w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Realu Saragossa w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Real Saragossa wyniki
Real Saragossa ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 4 z 7 meczów, ze średnią 1,75 punktu. W pozostałych ustawieniach Real Saragossa zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Realu Saragossa?
Ostatni mecz Realu Saragossa to remis z Atletico Madryt B 4:4 w Primera Division RFEF, 11 października 2026. Bramki zdobyli Kamate, Espiau, Domenech, Iranzo Lendinez, Munoz Torres, Iranzo Lendinez oraz Jardi Poyato. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Real Saragossa – tabela Primera Division RFEF
Jakie miejsce w tabeli Primera Division RFEF zajmuje Real Saragossa w sezonie 2026/2027.
Miejsce Realu Saragossa w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Real Saragossa
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
2
|
Real Murcia
|
7 | 5 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 15 | |
3
|
Villarreal B
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:9 | 6 | 14 | |
4
|
Hércules
|
7 | 4 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 13 | |
5
|
Alcorcon
|
7 | 3 | 3 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
6
|
Cartagena
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:5 | 5 | 12 | |
7
|
Real Jaén
|
7 | 3 | 3 | 1 | 11:8 | 3 | 12 | |
8
|
Antequera
|
7 | 2 | 4 | 1 | 11:9 | 2 | 10 | |
9
|
Ibiza
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 10 | |
10
|
Huesca
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9:9 | 0 | 10 | |
11
|
Atletico Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:12 | 3 | 9 | |
12
|
Real Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
Sant Andreu
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 8 | |
14
|
Gimnastic de Tarragona
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Algeciras
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 7 | |
16
|
Europa FC
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 7 | |
17
|
Águilas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
18
|
Teruel
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:12 | -9 | 5 | |
19
|
Rayo Majadahonda
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:8 | -3 | 4 | |
20
|
Juventud Torremolinos
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:18 | -10 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Real Saragossa
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
2
|
Real Murcia
|
7 | 5 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 15 | |
3
|
Villarreal B
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:9 | 6 | 14 | |
4
|
Hércules
|
7 | 4 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 13 | |
5
|
Alcorcon
|
7 | 3 | 3 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
6
|
Cartagena
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:5 | 5 | 12 | |
7
|
Real Jaén
|
7 | 3 | 3 | 1 | 11:8 | 3 | 12 | |
8
|
Antequera
|
7 | 2 | 4 | 1 | 11:9 | 2 | 10 | |
9
|
Ibiza
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 10 | |
10
|
Huesca
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9:9 | 0 | 10 | |
11
|
Atletico Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:12 | 3 | 9 | |
12
|
Real Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
Sant Andreu
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 8 | |
14
|
Gimnastic de Tarragona
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Algeciras
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 7 | |
16
|
Europa FC
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 7 | |
17
|
Águilas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
18
|
Teruel
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:12 | -9 | 5 | |
19
|
Rayo Majadahonda
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:8 | -3 | 4 | |
20
|
Juventud Torremolinos
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:18 | -10 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Real Saragossa
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 2 |
Real Murcia
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 3 |
Antequera
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 4 |
Hércules
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 7 | |
| 5 |
Alcorcon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | 8 | 7 | |
| 6 |
Cartagena
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 7 |
Ibiza
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 8 |
Huesca
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 9 |
Real Madryt B
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 10 |
Gimnastic de Tarragona
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 11 |
Europa FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 12 |
Real Jaén
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 13 |
Atletico Madryt B
|
4 | 1 | 2 | 1 | 11:9 | 2 | 5 | |
| 14 |
Sant Andreu
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 5 | |
| 15 |
Águilas
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 16 |
Teruel
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 17 |
Villarreal B
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 18 |
Algeciras
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 19 |
Rayo Majadahonda
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 20 |
Juventud Torremolinos
|
3 | 0 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Villarreal B
|
4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 6 | 10 | |
| 2 |
Real Saragossa
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10:9 | 1 | 7 | |
| 3 |
Real Jaén
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 4 |
Real Murcia
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 5 |
Hércules
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 6 |
Alcorcon
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 7 |
Cartagena
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 8 |
Atletico Madryt B
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 9 |
Ibiza
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 10 |
Huesca
|
3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 11 |
Real Madryt B
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Sant Andreu
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 13 |
Algeciras
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:9 | -3 | 3 | |
| 14 |
Antequera
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 15 |
Gimnastic de Tarragona
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:7 | -5 | 2 | |
| 16 |
Europa FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 17 |
Águilas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 18 |
Juventud Torremolinos
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:10 | -8 | 1 | |
| 19 |
Teruel
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:10 | -9 | 0 | |
| 20 |
Rayo Majadahonda
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje Real Saragossa w tabeli Primera Division RFEF?
Real Saragossa zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 16 punktów po 7 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Realu Saragossa w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Realu Saragossa na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Real Saragossa na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,6
- Strzały celne / mecz 7,0
- Asysty / mecz 0,86
- Udane dryblingi / mecz 8,1
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,43
- Czyste konta 43%
- Odbiory / mecz 15,4
- Przechwyty / mecz 8,6
- Wybicia / mecz 19,9
- Zablokowane strzały / mecz 4,9
Strzelcy Realu Saragossa
-
Jaume Jardi Poyato 4
-
Oscar Urena Garcia 3
-
Eduardo Espiau 3
-
Ruben Iranzo Lendinez 2
-
Pau Sans López 1
-
Yussif Saidu 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Realu Saragossa i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Realu Saragossa to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Real Murcia - Real Saragossa Po przerwie pada 75% bramek Realu Saragossa.Przebieg meczu Realu Saragossa i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 4-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Real Saragossa otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Realu Saragossa
88% bramek Realu Saragossa pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Real Saragossa zdobywa w sezonie średnio 2,29 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 2,29.
Aktualne serie Realu Saragossa
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Realu Saragossa, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Real Saragossa wygra mecz Real Murcia - Real Saragossa Real Saragossa nie przegrywa od 6 meczów.Bramki w meczach Realu Saragossa
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 43%
- Powyżej 3,5 43%
- Powyżej 4,5 43%
- Powyżej 5,5 29%
W 43% meczów Realu Saragossa padają co najmniej trzy bramki, a w 43% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Real Murcia - Real Saragossa Powyżej 2,5 bramki padło w 43% meczów Realu Saragossa.Real Saragossa – faule i karne
- Faule / mecz 15,9
- Faule rywali / mecz 14,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Real Saragossa fauluje średnio 15,9 razy na mecz, a wymusza 14,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Realu Saragossa, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Real Saragossa zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 1,75 na wyjeździe.
Real Saragossa wygra mecz Real Murcia - Real Saragossa Real Saragossa zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 58%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Realu Saragossa ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 75% goli Realu Saragossa, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 7 meczów.
Real Saragossa wygra drugą połowę meczu Real Murcia - Real Saragossa Drugą połowę Real Saragossa wygrywał w 4 z 7 meczów.Real Saragossa – strzały
- Celne / mecz 7,0
- Niecelne / mecz 6,6
- Celność strzałów 52%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,9
Real Saragossa oddaje 13,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 52% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Real Murcia - Real Saragossa Real Saragossa oddaje 13,6 strzałów na mecz.Real Saragossa – posiadanie piłki
- U siebie 59,7%
- Na wyjeździe 60,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 7
- Najniższe w sezonie 52%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 7 meczów. Średnio Real Saragossa utrzymuje przy piłce 59,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 52%.
Real Saragossa wygra mecz Real Murcia - Real Saragossa Real Saragossa utrzymuje średnio 59,9% posiadania piłki.Real Saragossa – podania
- Kluczowe / mecz 12,7
- Dośrodkowania / mecz 21,3
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 44
- Celność długich podań 46%
Real Saragossa wymienia średnio 507 podań na mecz przy celności 87%, z czego 12,7 to podania kluczowe.
Real Saragossa – czyste konta
- U siebie 2 z 3
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,43
- Bez straty do przerwy 43%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 43%
Czyste konto Realu Saragossa to 43% meczów sezonu (3 z 7), z czego 2 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Real Murcia - Real Saragossa Czyste konto Real Saragossa zachowuje w 43% meczów.Real Saragossa – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 57%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,8
Real Saragossa wykonuje średnio 6,6 rzutów rożnych na mecz wobec 3,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
Real Saragossa – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 86%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 0%
Real Saragossa ogląda średnio 3,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Realu Saragossa – 2,7.
Real Saragossa według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 1,75 | 1,50 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 4,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Real Saragossa zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Real Saragossa na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 1,75 | 2,00 2,50 | 0,33 2,25 |
|
2.
|
3,00 1,50 | 2,67 0,75 | 0,33 1,50 |
|
3.
|
1,33 2,50 | 1,33 2,75 | 1,33 1,25 |
|
4.
|
1,40 3,00 | 0,60 1,50 | 0,80 0,50 |
|
5.
|
2,33 1,25 | 2,67 1,25 | 0,00 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Realu Saragossa
Skrajne wyniki i osiągnięcia Realu Saragossa w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Real Saragossa - Teruel 4:1 Primera Division RFEF, 4.10.2026
- Najwyższa porażka Gimnastic de Tarragona - Real Saragossa 2:0 Primera Division RFEF, 30.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Atletico Madryt B - Real Saragossa 4:4, Primera Division RFEF, 11.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 24. minuta Espiau, Atletico Madryt B - Real Saragossa 4:4, Primera Division RFEF, 11.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+12 minuta Jardi Poyato, Atletico Madryt B - Real Saragossa 4:4, Primera Division RFEF, 11.10.2026
Jakie statystyki ma Real Saragossa w tym sezonie?
Bilans Realu Saragossa w tym sezonie to 7 meczów i wynik 5-1-1 przy 16 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 60%, a oddaje 13,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Real Saragossa – zawodnicy
Jak wygląda kadra Realu Saragossa w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Realu Saragossa 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Realu Saragossa
-
Ander Herrera Pomocnik Uraz pleców pauzuje od 30 dniopuszczone: 3 mecze

Kadra Realu Saragossa
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
21 | Hiszpania | 1,5 mln € | 180 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 278' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
31 | Hiszpania | 300 tys. € | – | 6 | 86% | 3 | 2 | 172' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
23 | Hiszpania | 400 tys. € | 200 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 120' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Hiszpania | 400 tys. € | – | 7 | 100% | 4 | 4 | 554' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
34 | Hiszpania | 150 tys. € | 300 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 495' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
|
23 | Dominikana | 300 tys. € | 58 tys. € | 7 | 100% | 3 | 1 | 278' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
33 | Hiszpania | 250 tys. € | 200 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 286' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
21 | Ghana | 1 mln € | 320 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 128' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
37 | Hiszpania | 400 tys. € | 1,7 mln € | 5 | 71% | 0 | 0 | 227' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
23 | Nigeria | 500 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 413' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
|
28 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 400 tys. € | 750 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
27 | Hiszpania | 600 tys. € | 200 tys. € | 6 | 86% | 1 | 1 | 511' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
23 | Hiszpania | 600 tys. € | – | 6 | 86% | 2 | 0 | 522' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
21 | Hiszpania | 200 tys. € | 150 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 444' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
37 | Hiszpania | 100 tys. € | 420 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 235' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
20 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 164' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
27 | Hiszpania | 400 tys. € | 180 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 142' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
29 | Hiszpania | 500 tys. € | 420 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 108' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
23 | Słowacja | 550 tys. € | 182 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
24 | Holandia | 400 tys. € | 61 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
25 | Argentyna | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Realu Saragossa
9,4 mln €
śr. 425 tys. € / zawodnika
Ile Real Saragossa wydaje na pensje
5,3 mln € rocznie
śr. 240 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Hiszpania (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Realu Saragossa w sezonie 2026/2027
Real Saragossa wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Realu Saragossa
Jak wygląda skład Realu Saragossa?
W wyjściowym ustawieniu Realu Saragossa między słupkami staje S. Westerveld, a linię obrony najczęściej tworzą Ruben Iranzo Lendinez, S. Escudero, Diego Gonzalez Cabanes oraz R. Pereira. W środku pola grają Y. Saidu, R. Diez, A. Herrera, P. Ademo oraz Oscar Urena Garcia, a za skuteczność w ataku odpowiadają Jaume Jardi Poyato. Trener Ibai Gómez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Real Saragossa – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Real Saragossa w sezonie 2026/2027.
Real Saragossa transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Hiszpania | 28 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 34 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 26 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Dominikana | 23 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 23 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Nigeria | 27 |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Szwecja | 28 | – | za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Ghana | 22 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 24 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Realu Saragossa
Real Saragossa bilans transferowy
- +2,1 mln € 2026
- +3,5 mln € 2025
- -400 tys. € 2024
- +30 tys. € 2023
- +450 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Realu Saragossa
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Real Saragossa w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Realu Saragossa trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 16 piłkarzy, co przyniosło 2 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Samed Bazdar do Sint-Truidense VV za 1,5 mln €.
Real Saragossa – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Real Saragossa? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Real Saragossa?
Klub piłkarski Real Saragossa zdobył w swojej historii 10 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Hiszpanii oraz Superpuchar Hiszpanii. Ponadto triumfował w Puchar Zdobywców Pucharów, Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii oraz Puchar Miast Targowych.