Forma w lidze
Real Murcia w tabeli
2. miejsce / 15 punktów Play-offy
Strata do lidera: 1 punkt
Przewaga nad 6. miejscem: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
8:1 bramki
2,67 gola/mecz
6 pkt
3:6 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Real Murcia
Wartość drużyny: 1,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Słowenia | 24 | napastnik | 7 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Hiszpania | 26 | napastnik | 7 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,53 średnia ocena | Hiszpania | 36 | bramkarz | 7 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Hiszpania | 36 | bramkarz | 7 | 150 tys. € |
Przewidywany skład Real Murcia 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Real Murcia w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Real Saragossa
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 16 |
2
|
Real Murcia
|
7 | 5 | 0 | 2 | 11:7 | 15 |
3
|
Villarreal B
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:9 | 14 |
4
|
Hércules
|
7 | 4 | 1 | 2 | 6:5 | 13 |
5
|
Alcorcon
|
7 | 3 | 3 | 1 | 13:5 | 12 |
Wyniki Real Murcia
Terminarz Real Murcia
Ostatnie transfery Real Murcia
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
![]() |
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania |
![]() |
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Mali |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo |
Real Murcia to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w Primera Division RFEF. Swoim domowym obiektem jest Estadio Enrique Roca de Murcia, który może pomieścić 31 179 widzów. Zespół prowadzi Sergi Guilló. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Real Murcia?
Klub piłkarski Real Murcia zdobył w swojej historii 9 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii oraz Copa RFEF.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Real Murcia w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Real Murcia trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Real Murcia w tabeli Primera Division RFEF?
Real Murcia zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 15 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Realu Saragossa wynosi 1 punkt, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Real Murcia?
W wyjściowym ustawieniu Real Murcia między słupkami staje D. Jimenez, a linię obrony najczęściej tworzą J. Mier, Alberto Gonzalez Marin, Ó. Gil oraz C. Romero. W środku pola grają C. Nunez, Sergio Moyita oraz J. Mier, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Moreno, David Flakus Bosilj oraz J. Jorquera. Trener Sergi Guilló ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Kiedy Real Murcia gra następny mecz?
Najbliższy mecz Real Murcia to spotkanie z Realem Saragossa, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:15 na obiekcie Estadio Enrique Roca de Murcia w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Real Murcia?
Ostatni mecz Real Murcia to wygrana z Rayo Majadahonda 0:1 w Primera Division RFEF, 11 października 2026. Bramkę zdobył Flakus Bosilj. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Real Murcia w tym sezonie?
Bilans Real Murcia w tym sezonie to 7 meczów i wynik 5-0-2 przy 11 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Real Murcia w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Real Murcia w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Real Murcia
Real Murcia terminarz
Kiedy Real Murcia gra następny mecz?
Najbliższy mecz Real Murcia to spotkanie z Realem Saragossa, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:15 na obiekcie Estadio Enrique Roca de Murcia w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Wyniki Real Murcia w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Real Murcia w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Real Murcia w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Real Murcia wyniki
Real Murcia ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 5 z 7 meczów, ze średnią 1,80 punktu. W pozostałych ustawieniach Real Murcia zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Real Murcia?
Ostatni mecz Real Murcia to wygrana z Rayo Majadahonda 0:1 w Primera Division RFEF, 11 października 2026. Bramkę zdobył Flakus Bosilj. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Real Murcia – tabela Primera Division RFEF
Jakie miejsce w tabeli Primera Division RFEF zajmuje Real Murcia w sezonie 2026/2027.
Miejsce Real Murcia w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Real Saragossa
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
2
|
Real Murcia
|
7 | 5 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 15 | |
3
|
Villarreal B
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:9 | 6 | 14 | |
4
|
Hércules
|
7 | 4 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 13 | |
5
|
Alcorcon
|
7 | 3 | 3 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
6
|
Cartagena
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:5 | 5 | 12 | |
7
|
Real Jaén
|
7 | 3 | 3 | 1 | 11:8 | 3 | 12 | |
8
|
Antequera
|
7 | 2 | 4 | 1 | 11:9 | 2 | 10 | |
9
|
Ibiza
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 10 | |
10
|
Huesca
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9:9 | 0 | 10 | |
11
|
Atletico Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:12 | 3 | 9 | |
12
|
Real Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
Sant Andreu
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 8 | |
14
|
Gimnastic de Tarragona
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Algeciras
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 7 | |
16
|
Europa FC
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 7 | |
17
|
Águilas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
18
|
Teruel
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:12 | -9 | 5 | |
19
|
Rayo Majadahonda
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:8 | -3 | 4 | |
20
|
Juventud Torremolinos
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:18 | -10 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Real Saragossa
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
2
|
Real Murcia
|
7 | 5 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 15 | |
3
|
Villarreal B
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:9 | 6 | 14 | |
4
|
Hércules
|
7 | 4 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 13 | |
5
|
Alcorcon
|
7 | 3 | 3 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
6
|
Cartagena
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:5 | 5 | 12 | |
7
|
Real Jaén
|
7 | 3 | 3 | 1 | 11:8 | 3 | 12 | |
8
|
Antequera
|
7 | 2 | 4 | 1 | 11:9 | 2 | 10 | |
9
|
Ibiza
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 10 | |
10
|
Huesca
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9:9 | 0 | 10 | |
11
|
Atletico Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:12 | 3 | 9 | |
12
|
Real Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
Sant Andreu
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 8 | |
14
|
Gimnastic de Tarragona
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Algeciras
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 7 | |
16
|
Europa FC
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 7 | |
17
|
Águilas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
18
|
Teruel
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:12 | -9 | 5 | |
19
|
Rayo Majadahonda
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:8 | -3 | 4 | |
20
|
Juventud Torremolinos
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:18 | -10 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Real Saragossa
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 2 |
Real Murcia
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 3 |
Antequera
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 4 |
Hércules
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 7 | |
| 5 |
Alcorcon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | 8 | 7 | |
| 6 |
Cartagena
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 7 |
Ibiza
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 8 |
Huesca
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 9 |
Real Madryt B
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 10 |
Gimnastic de Tarragona
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 11 |
Europa FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 12 |
Real Jaén
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 13 |
Atletico Madryt B
|
4 | 1 | 2 | 1 | 11:9 | 2 | 5 | |
| 14 |
Sant Andreu
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 5 | |
| 15 |
Águilas
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 16 |
Teruel
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 17 |
Villarreal B
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 18 |
Algeciras
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 19 |
Rayo Majadahonda
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 20 |
Juventud Torremolinos
|
3 | 0 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Villarreal B
|
4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 6 | 10 | |
| 2 |
Real Saragossa
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10:9 | 1 | 7 | |
| 3 |
Real Jaén
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 4 |
Real Murcia
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 5 |
Hércules
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 6 |
Alcorcon
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 7 |
Cartagena
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 8 |
Atletico Madryt B
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 9 |
Ibiza
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 10 |
Huesca
|
3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 11 |
Real Madryt B
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Sant Andreu
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 13 |
Algeciras
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:9 | -3 | 3 | |
| 14 |
Antequera
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 15 |
Gimnastic de Tarragona
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:7 | -5 | 2 | |
| 16 |
Europa FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 17 |
Águilas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 18 |
Juventud Torremolinos
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:10 | -8 | 1 | |
| 19 |
Teruel
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:10 | -9 | 0 | |
| 20 |
Rayo Majadahonda
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje Real Murcia w tabeli Primera Division RFEF?
Real Murcia zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 15 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Realu Saragossa wynosi 1 punkt, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Real Murcia w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Real Murcia na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Real Murcia na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,4
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 0,71
- Udane dryblingi / mecz 5,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 43%
- Odbiory / mecz 14,6
- Przechwyty / mecz 8,4
- Wybicia / mecz 24,7
- Zablokowane strzały / mecz 3,6
Strzelcy Real Murcia
Rozkład bramek w czasie
Bramki Real Murcia i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Real Murcia to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Real Murcia i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 1-0-1 |
Gdy Real Murcia otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Real Murcia
82% bramek Real Murcia pada z gry. Z karnych odpowiadają za 18% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Real Murcia zdobywa w sezonie średnio 2,14 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 2,14.
Aktualne serie Real Murcia
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Real Murcia, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Real Murcia
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 57%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 57% meczów Real Murcia padają co najmniej trzy bramki, a w 29% spotkań trafiają obie drużyny.
Real Murcia – faule i karne
- Faule / mecz 14,4
- Faule rywali / mecz 14,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Real Murcia fauluje średnio 14,4 razy na mecz, a wymusza 14,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Real Murcia, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Real Murcia zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Real Murcia ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 73% goli Real Murcia, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 7 meczów.
Real Murcia – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 6,0
Real Murcia oddaje 9,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,0 strzału.
Real Murcia – posiadanie piłki
- U siebie 50,3%
- Na wyjeździe 46,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 7
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 7 meczów. Średnio Real Murcia utrzymuje przy piłce 48,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
Real Murcia – podania
- Kluczowe / mecz 10,1
- Dośrodkowania / mecz 19,7
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 51
- Celność długich podań 41%
Real Murcia wymienia średnio 428 podań na mecz przy celności 82%, z czego 10,1 to podania kluczowe.
Real Murcia – czyste konta
- U siebie 2 z 3
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 71%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 14%
Czyste konto Real Murcia to 43% meczów sezonu (3 z 7), z czego 2 w 3 meczach u siebie.
Real Murcia – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 86%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Real Murcia wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 86% spotkań.
Real Murcia – kartki
- Żółte kartki 17
- Pow. 3,5 kartki w meczu 86%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 71%
- Kartki rywali / mecz 3,1
- Mecze bez kartki 14%
Real Murcia ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Real Murcia – 3,1.
Real Murcia według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,33 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Real Murcia zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Real Murcia na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 1,75 | 2,00 2,50 | 0,33 2,25 |
|
2.
|
3,00 1,50 | 2,67 0,75 | 0,33 1,50 |
|
3.
|
1,33 2,50 | 1,33 2,75 | 1,33 1,25 |
|
4.
|
1,40 3,00 | 0,60 1,50 | 0,80 0,50 |
|
5.
|
2,33 1,25 | 2,67 1,25 | 0,00 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Real Murcia
Skrajne wyniki i osiągnięcia Real Murcia w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Real Murcia - Teruel 4:0 Primera Division RFEF, 6.09.2026
- Najwyższa porażka Atletico Madryt B - Real Murcia 4:0 Primera Division RFEF, 13.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Real Murcia - Teruel 4:0, Primera Division RFEF, 6.09.2026
- Najszybsza bramka 7. minuta Flakus Bosilj, Rayo Majadahonda - Real Murcia 0:1, Primera Division RFEF, 11.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+11 minuta Real Murcia - Europa FC 2:1, Primera Division RFEF, 19.09.2026
Jakie statystyki ma Real Murcia w tym sezonie?
Bilans Real Murcia w tym sezonie to 7 meczów i wynik 5-0-2 przy 11 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Real Murcia – zawodnicy
Jak wygląda kadra Real Murcia w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Real Murcia 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Real Murcia
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
26 | Hiszpania | 250 tys. € | 250 tys. € | 7 | 100% | 2 | 2 | 615' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
31 | Hiszpania | 200 tys. € | 70 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 211' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
24 | Słowenia | 400 tys. € | 100 tys. € | 7 | 100% | 3 | 0 | 570' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
35 | Hiszpania | 100 tys. € | 354 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 86' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
34 | Hiszpania | 100 tys. € | 152 tys. € | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
24 | Brazylia | 0 € | 152 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
27 | Hiszpania | 400 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 437' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
|
29 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 245' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
34 | Hiszpania | 100 tys. € | 253 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 64' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | Hiszpania | 350 tys. € | – | 7 | 100% | 2 | 0 | 521' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
21 | Hiszpania | – | – | 2 | 29% | 0 | 0 | 27' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
27 | Hiszpania | 300 tys. € | 97 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 542' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
31 | Hiszpania | 200 tys. € | 202 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 581' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | Hiszpania | 250 tys. € | 424 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 607' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
26 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 280' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 6 |
|
33 | Hiszpania | 150 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 369' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
27 | Maroko | 200 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 26' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
36 | Hiszpania | 150 tys. € | 720 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
25 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry Real Murcia
3,6 mln €
śr. 178 tys. € / zawodnika
Ile Real Murcia wydaje na pensje
2,8 mln € rocznie
śr. 139 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Hiszpania (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Real Murcia w sezonie 2026/2027
Real Murcia wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Real Murcia
Jak wygląda skład Real Murcia?
W wyjściowym ustawieniu Real Murcia między słupkami staje D. Jimenez, a linię obrony najczęściej tworzą J. Mier, Alberto Gonzalez Marin, Ó. Gil oraz C. Romero. W środku pola grają C. Nunez, Sergio Moyita oraz J. Mier, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Moreno, David Flakus Bosilj oraz J. Jorquera. Trener Sergi Guilló ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Real Murcia – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Real Murcia w sezonie 2026/2027.
Real Murcia transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Mali | 22 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 35 |
|
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 26 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 32 | – | za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 30 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 26 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Maroko | 27 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Hiszpania | 27 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Real Murcia
Real Murcia bilans transferowy
- 0 € 2026
- -400 tys. € 2025
- +275 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Real Murcia
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Real Murcia w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Real Murcia trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Real Murcia – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Real Murcia? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Real Murcia?
Klub piłkarski Real Murcia zdobył w swojej historii 9 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii oraz Copa RFEF.
