Alvaro Bustos jest piłkarzem występującym obecnie w Real Murcia. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Alvaro Bustos
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Alvaro Bustos w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alvaro Bustos wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.29, a skuteczność strzałów to 0,0%. Alvaro Bustos oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Alvaro Bustos w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alvaro Bustos rozegrał w barwach Real Murcia w Primera Division RFEF 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 246 minut. Średnio dawało to 25 minut gry na spotkanie.
Czy Alvaro Bustos ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Alvaro Bustos nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alvaro Bustos to uraz z 2013 roku, który wykluczył go z gry na 287 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Alvaro Bustos?
Alvaro Bustos najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Alvaro Bustos?
Wycena 31-letniego Alvaro Bustos według stanu na czerwiec 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Alvaro Bustos?
Alvaro Bustos urodził się 26 czerwca 1995 w Gijón w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Alvaro Bustos – statystyki
Szczegółowe statystyki Alvaro Bustos w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Real Murcia. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Alvaro Bustos vs. inni
Jakie statystyki ma Alvaro Bustos w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alvaro Bustos wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.29, a skuteczność strzałów to 0,0%. Alvaro Bustos oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Alvaro Bustos – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Alvaro Bustos w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Ile meczów rozegrał Alvaro Bustos w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alvaro Bustos rozegrał w barwach Real Murcia w Primera Division RFEF 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 246 minut. Średnio dawało to 25 minut gry na spotkanie.
Alvaro Bustos – transfery
W trakcie kariery Alvaro Bustos zmieniał klub 15 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Real Murcia 2025 – obecnie
-
Ponferradina 2024 – 2025
-
Recreativo Huelva 2024 – 2024

-
Alcorcon 2022 – 2024
-
Racing Santander 2020 – 2022
-
Pontevedra 2019 – 2020
-
Mallorca 2019 – 2019
-
Pontevedra 2019 – 2019
-
Mallorca 2019 – 2019
-
Rayo Majadahonda 2018 – 2019
-
Mallorca 2018 – 2018
-
Gimnastic de Tarragona 2017 – 2018
-
Sporting Gijon 2017 – 2017
-
Mirandes 2016 – 2017
-
Sporting de Gijon B 2012 – 2016

-
Sporting Gijon U19 do 2012

Alvaro Bustos – forma
W ostatnich 5 meczach Alvaro Bustos zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,40. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Alvaro Bustos ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.40, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.40.
W ostatnich 10 meczach Alvaro Bustos 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.61.
W jakiej formie jest Alvaro Bustos?
Alvaro Bustos jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.40 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.29). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Alvaro Bustos – zarobki
Alvaro Bustos gra w Real Murcia na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 70 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Alvaro Bustos w Real Murcia (2023/24)
| Rocznie | 70 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 6 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 192 € |
Alvaro Bustos – kontuzje
W trakcie kariery Alvaro Bustos zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 20 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Alvaro Bustos
-
Uraz
01.05.22 – 10.05.22 (10 dni)
Racing Santander opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
14.03.21 – 23.03.21 (10 dni)
Racing Santander opuszczone: 1 mecz
-
Złamanie
30.01.21 – 16.02.21 (18 dni)
Racing Santander opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
13.12.20 – 17.12.20 (5 dni)
Racing Santander opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
27.10.20 – 17.11.20 (22 dni)
Racing Santander opuszczone: 1 mecz
-
Uraz palca dłoni
05.11.17 – 05.12.17 (31 dni)
Gimnastic de Tarragona opuszczone: 3 mecze
- Uraz 15.02.13 – 28.11.13 (287 dni) opuszczone: 12 meczów
Czy Alvaro Bustos ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Alvaro Bustos nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alvaro Bustos to uraz z 2013 roku, który wykluczył go z gry na 287 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Alvaro Bustos – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Alvaro Bustos wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Alvaro Bustos na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Alvaro Bustos?
Wycena Alvaro Bustos wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Alvaro Bustos wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 0 €.