Javier Moreno

pomocnik #10
Narodowość Hiszpania
Wiek / data ur.29 lat (20.06.1997)
Wzrost1,75 m
Wagab.d.
Pozycjapomocnik
Preferowana nogalewa
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt do29.06.2028
Wartość rynkowa350 tys. €

Javier Moreno jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.

Forma w ostatnich meczach Javier Moreno

Ocena
31.07 Gyori ETO FC Piunik Erywań 3:1 6.4
24.07 Piunik Erywań Gyori ETO FC 2:1 6.2
17.07 Piunik Erywań Tre Fiori 5:0 6.6
10.07 Tre Fiori Piunik Erywań 1:0 6.6
Najbliższy mecz Javier Moreno
FC Urartu Piunik Erywań
02.08.2026·19:00
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Transfery

ostatni transfer1.07.2025
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

350 tys. €
+50 tys. € (+16,7%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Prawoskrzydłowy (7)
Dodatkowe pozycje Lewoskrzydłowy (11)
Preferowana noga Lewa
Wzrost 1,75 m
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Na jakiej pozycji gra Javier Moreno?

Javier Moreno najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.

Jaka jest wartość rynkowa Javier Moreno?

Wycena 29-letniego Javier Moreno według stanu na maj 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 350 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Javier Moreno?

Javier Moreno urodził się 20 czerwca 1997 w Almería (Hiszpania). Obecnie piłkarz ma 29 lat.