Forma w lidze
Rayo Majadahonda w tabeli
19. miejsce / 4 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 12 punktów
Strata do bezpiecznego 15. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
3 mecze bez strzelonej bramki
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
4:4 bramki
1,00 gola/mecz
0 pkt
1:4 bramki
0,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Rayo Majadahonda
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | 26 | napastnik | 6 | – | |||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Hiszpania | 32 | napastnik | 5 | 150 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 5,98 średnia ocena | Hiszpania | 23 | napastnik | 7 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 544 minut | Hiszpania | 31 | pomocnik | 7 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Rayo Majadahonda 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Rayo Majadahonda w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Real Saragossa
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 16 |
2
|
Real Murcia
|
7 | 5 | 0 | 2 | 11:7 | 15 |
| ··· | |||||||
18
|
Teruel
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:12 | 5 |
19
|
Rayo Majadahonda
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:8 | 4 |
20
|
Juventud Torremolinos
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:18 | 2 |
Wyniki Rayo Majadahonda
Terminarz Rayo Majadahonda
Ostatnie transfery Rayo Majadahonda
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | – | za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania |
![]() |
wypożyczenie |
Rayo Majadahonda to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w Primera Division RFEF. Swoim domowym obiektem jest Miniestadio Cerro del Espino, który może pomieścić 3 865 widzów. Zespół prowadzi Guillermo Fernandez.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rayo Majadahonda w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Rayo Majadahonda trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Rayo Majadahonda w tabeli Primera Division RFEF?
Rayo Majadahonda zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 4 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Realu Saragossa wynosi 12 punktów, a przewaga nad 20. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Rayo Majadahonda?
W wyjściowym ustawieniu Rayo Majadahonda między słupkami staje M. Prieto, a linię obrony najczęściej tworzą Alejandro Diez Salomón, D. Ramos, A. Sotillos oraz J. Duran. W środku pola grają T. Aguado, David del Pozo, Ruben Quintanilla Rodriguez oraz Neco Celorio Garcia, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Cambra, Raul Hernandes Grados. Trener Guillermo Fernandez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Kiedy Rayo Majadahonda gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rayo Majadahonda to spotkanie z Real Jaén, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:15 na obiekcie Nuevo Estadio La Victoria w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rayo Majadahonda?
Ostatni mecz Rayo Majadahonda to porażka z Real Murcia 0:1 w Primera Division RFEF, 11 października 2026. Bramkę zdobył Flakus Bosilj. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Rayo Majadahonda w tym sezonie?
Bilans Rayo Majadahonda w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-1-5 przy 5 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Rayo Majadahonda w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Rayo Majadahonda w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Rayo Majadahonda
Rayo Majadahonda terminarz
Kiedy Rayo Majadahonda gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rayo Majadahonda to spotkanie z Real Jaén, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:15 na obiekcie Nuevo Estadio La Victoria w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Wyniki Rayo Majadahonda w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Rayo Majadahonda w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Rayo Majadahonda w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Rayo Majadahonda wyniki
Rayo Majadahonda ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 7 meczów, ze średnią 0,67 punktu. W pozostałych ustawieniach Rayo Majadahonda zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rayo Majadahonda?
Ostatni mecz Rayo Majadahonda to porażka z Real Murcia 0:1 w Primera Division RFEF, 11 października 2026. Bramkę zdobył Flakus Bosilj. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Rayo Majadahonda – tabela Primera Division RFEF
Jakie miejsce w tabeli Primera Division RFEF zajmuje Rayo Majadahonda w sezonie 2026/2027.
Miejsce Rayo Majadahonda w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Real Saragossa
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
2
|
Real Murcia
|
7 | 5 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 15 | |
3
|
Villarreal B
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:9 | 6 | 14 | |
4
|
Hércules
|
7 | 4 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 13 | |
5
|
Alcorcon
|
7 | 3 | 3 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
6
|
Cartagena
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:5 | 5 | 12 | |
7
|
Real Jaén
|
7 | 3 | 3 | 1 | 11:8 | 3 | 12 | |
8
|
Antequera
|
7 | 2 | 4 | 1 | 11:9 | 2 | 10 | |
9
|
Ibiza
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 10 | |
10
|
Huesca
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9:9 | 0 | 10 | |
11
|
Atletico Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:12 | 3 | 9 | |
12
|
Real Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
Sant Andreu
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 8 | |
14
|
Gimnastic de Tarragona
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Algeciras
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 7 | |
16
|
Europa FC
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 7 | |
17
|
Águilas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
18
|
Teruel
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:12 | -9 | 5 | |
19
|
Rayo Majadahonda
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:8 | -3 | 4 | |
20
|
Juventud Torremolinos
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:18 | -10 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Real Saragossa
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
2
|
Real Murcia
|
7 | 5 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 15 | |
3
|
Villarreal B
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:9 | 6 | 14 | |
4
|
Hércules
|
7 | 4 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 13 | |
5
|
Alcorcon
|
7 | 3 | 3 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
6
|
Cartagena
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:5 | 5 | 12 | |
7
|
Real Jaén
|
7 | 3 | 3 | 1 | 11:8 | 3 | 12 | |
8
|
Antequera
|
7 | 2 | 4 | 1 | 11:9 | 2 | 10 | |
9
|
Ibiza
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 10 | |
10
|
Huesca
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9:9 | 0 | 10 | |
11
|
Atletico Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:12 | 3 | 9 | |
12
|
Real Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
Sant Andreu
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 8 | |
14
|
Gimnastic de Tarragona
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Algeciras
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 7 | |
16
|
Europa FC
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 7 | |
17
|
Águilas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
18
|
Teruel
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:12 | -9 | 5 | |
19
|
Rayo Majadahonda
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:8 | -3 | 4 | |
20
|
Juventud Torremolinos
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:18 | -10 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Real Saragossa
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 2 |
Real Murcia
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 3 |
Antequera
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 4 |
Hércules
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 7 | |
| 5 |
Alcorcon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | 8 | 7 | |
| 6 |
Cartagena
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 7 |
Ibiza
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 8 |
Huesca
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 9 |
Real Madryt B
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 10 |
Gimnastic de Tarragona
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 11 |
Europa FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 12 |
Real Jaén
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 13 |
Atletico Madryt B
|
4 | 1 | 2 | 1 | 11:9 | 2 | 5 | |
| 14 |
Sant Andreu
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 5 | |
| 15 |
Águilas
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 16 |
Teruel
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 17 |
Villarreal B
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 18 |
Algeciras
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 19 |
Rayo Majadahonda
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 20 |
Juventud Torremolinos
|
3 | 0 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Villarreal B
|
4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 6 | 10 | |
| 2 |
Real Saragossa
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10:9 | 1 | 7 | |
| 3 |
Real Jaén
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 4 |
Real Murcia
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 5 |
Hércules
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 6 |
Alcorcon
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 7 |
Cartagena
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 8 |
Atletico Madryt B
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 9 |
Ibiza
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 10 |
Huesca
|
3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 11 |
Real Madryt B
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Sant Andreu
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 13 |
Algeciras
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:9 | -3 | 3 | |
| 14 |
Antequera
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 15 |
Gimnastic de Tarragona
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:7 | -5 | 2 | |
| 16 |
Europa FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 17 |
Águilas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 18 |
Juventud Torremolinos
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:10 | -8 | 1 | |
| 19 |
Teruel
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:10 | -9 | 0 | |
| 20 |
Rayo Majadahonda
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje Rayo Majadahonda w tabeli Primera Division RFEF?
Rayo Majadahonda zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 4 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Realu Saragossa wynosi 12 punktów, a przewaga nad 20. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Rayo Majadahonda w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Rayo Majadahonda na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Rayo Majadahonda na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,3
- Strzały celne / mecz 3,3
- Asysty / mecz 0,43
- Udane dryblingi / mecz 5,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,14
- Czyste konta 14%
- Odbiory / mecz 15,7
- Przechwyty / mecz 7,7
- Wybicia / mecz 21,7
- Zablokowane strzały / mecz 4,6
Strzelcy Rayo Majadahonda
-
Luis Manin 3
-
Jose Cambra 1

-
Antonio Amaro Mendo 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Rayo Majadahonda i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Rayo Majadahonda to 61–75 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Rayo Majadahonda i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-1-5 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-1-3 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Rayo Majadahonda otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Rayo Majadahonda
80% bramek Rayo Majadahonda pada z gry. Z karnych odpowiadają za 20% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Rayo Majadahonda zdobywa w sezonie średnio 0,57 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 0,57.
Aktualne serie Rayo Majadahonda
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 4 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Rayo Majadahonda, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Rayo Majadahonda
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 57%
- Powyżej 2,5 29%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 29% meczów Rayo Majadahonda padają co najmniej trzy bramki, a w 43% spotkań trafiają obie drużyny.
Rayo Majadahonda – faule i karne
- Faule / mecz 16,1
- Faule rywali / mecz 17,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Rayo Majadahonda fauluje średnio 16,1 razy na mecz, a wymusza 17,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Rayo Majadahonda, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Rayo Majadahonda zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Rayo Majadahonda ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 80% goli Rayo Majadahonda, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 7 meczów.
Rayo Majadahonda – strzały
- Celne / mecz 3,3
- Niecelne / mecz 6,0
- Celność strzałów 35%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 13,0
Rayo Majadahonda oddaje 9,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 35% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 13,0 strzału.
Rayo Majadahonda – posiadanie piłki
- U siebie 54,5%
- Na wyjeździe 44,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 7
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 7 meczów. Średnio Rayo Majadahonda utrzymuje przy piłce 50,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Rayo Majadahonda – podania
- Kluczowe / mecz 11,0
- Dośrodkowania / mecz 17,9
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 60
- Celność długich podań 47%
Rayo Majadahonda wymienia średnio 447 podań na mecz przy celności 82%, z czego 11,0 to podania kluczowe.
Rayo Majadahonda – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,14
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 29%
Czyste konto Rayo Majadahonda to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Rayo Majadahonda – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 86%
- Pow. 10,5 w meczu 57%
- Rożne u siebie / mecz 6,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
Rayo Majadahonda wykonuje średnio 6,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 86% spotkań.
Rayo Majadahonda – kartki
- Żółte kartki 21
- Pow. 3,5 kartki w meczu 71%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 57%
- Kartki rywali / mecz 3,3
- Mecze bez kartki 0%
Rayo Majadahonda ogląda średnio 3,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Rayo Majadahonda – 3,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Rayo Majadahonda według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 1,33 |
| Środka tabeli (7–14) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 0,67 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Rayo Majadahonda zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Rayo Majadahonda na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
1,50 0,33 | 1,00 0,67 | 1,50 1,67 |
|
17.
|
1,25 0,33 | 1,25 0,67 | 1,25 2,33 |
|
18.
|
1,25 0,00 | 0,50 0,33 | 0,50 3,33 |
|
19.
|
1,00 0,00 | 1,00 0,33 | 1,00 1,33 |
|
20.
|
0,33 0,25 | 2,00 0,50 | 2,67 2,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Rayo Majadahonda
Skrajne wyniki i osiągnięcia Rayo Majadahonda w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Rayo Majadahonda - Teruel 2:0 Primera Division RFEF, 19.09.2026
- Najwyższa porażka Rayo Majadahonda - Villarreal B 1:2 Primera Division RFEF, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Rayo Majadahonda - Villarreal B 1:2, Primera Division RFEF, 29.08.2026
- Najszybsza bramka 40. minuta Manin, Rayo Majadahonda - Cartagena 1:1, Primera Division RFEF, 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 82. minuta , Ibiza - Rayo Majadahonda 2:1, Primera Division RFEF, 5.09.2026
Jakie statystyki ma Rayo Majadahonda w tym sezonie?
Bilans Rayo Majadahonda w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-1-5 przy 5 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Rayo Majadahonda – zawodnicy
Jak wygląda kadra Rayo Majadahonda w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Rayo Majadahonda 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Rayo Majadahonda
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
25 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
23 | Hiszpania | 150 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 524' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
32 | Hiszpania | 150 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 2 | 139' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
18 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 118' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Hiszpania | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
26 | Hiszpania | 500 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
25 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
31 | Peru | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
23 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
31 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 544' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
24 | Hiszpania | 150 tys. € | 71 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 392' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
25 | Portugalia | 150 tys. € | 29 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
29 | Hiszpania | 250 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 165' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
22 | Hiszpania | 300 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 171' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
30 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
– | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
30 | Hiszpania | 150 tys. € | 358 tys. € | 3 | 43% | 0 | 1 | 185' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
28 | Hiszpania | 200 tys. € | 57 tys. € | 2 | 29% | 0 | 0 | 92' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
25 | Hiszpania | 150 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 285' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Kostaryka | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
20 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
32 | Hiszpania | 150 tys. € | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
28 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 26 |
![]() |
– | Hiszpania | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
25 | Hiszpania | 200 tys. € | 152 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
26 | Hiszpania | – | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Rayo Majadahonda
3,4 mln €
śr. 116 tys. € / zawodnika
Ile Rayo Majadahonda wydaje na pensje
666 tys. € rocznie
śr. 23 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Hiszpania (25 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Rayo Majadahonda w sezonie 2026/2027
Rayo Majadahonda wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Rayo Majadahonda
Jak wygląda skład Rayo Majadahonda?
W wyjściowym ustawieniu Rayo Majadahonda między słupkami staje M. Prieto, a linię obrony najczęściej tworzą Alejandro Diez Salomón, D. Ramos, A. Sotillos oraz J. Duran. W środku pola grają T. Aguado, David del Pozo, Ruben Quintanilla Rodriguez oraz Neco Celorio Garcia, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Cambra, Raul Hernandes Grados. Trener Guillermo Fernandez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Rayo Majadahonda – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Rayo Majadahonda w sezonie 2026/2027.
Rayo Majadahonda transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Hiszpania | 22 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 31 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 23 | – | za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 18 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 07 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Hiszpania | 26 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
![]() |
Hiszpania | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 11 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 29 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Rayo Majadahonda
Rayo Majadahonda bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +100 tys. € 2024
- 0 € 2023
- +50 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Rayo Majadahonda
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rayo Majadahonda w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Rayo Majadahonda trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.