Forma w lidze
Antequera w tabeli
8. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Strata do 5. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez porażki
2 mecze bez zwycięstwa
5 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
7:4 bramki
1,75 gola/mecz
2 pkt
4:5 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Antequera
Wartość drużyny: 700 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | – | napastnik | 6 | – | |||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | 30 | napastnik | 7 | – | |||
|
|
Najwyższa ocena 6,04 średnia ocena | Hiszpania | 25 | pomocnik | 7 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Hiszpania | 25 | pomocnik | 7 | 250 tys. € |
Przewidywany skład Antequera 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Antequera w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Real Saragossa
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 16 |
2
|
Real Murcia
|
7 | 5 | 0 | 2 | 11:7 | 15 |
| ··· | |||||||
7
|
Real Jaén
|
7 | 3 | 3 | 1 | 11:8 | 12 |
8
|
Antequera
|
7 | 2 | 4 | 1 | 11:9 | 10 |
9
|
Ibiza
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:9 | 10 |
Wyniki Antequera
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Antequera
1
Cartagena
1
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 2
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Sant Andreu
2
Antequera
2
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 2
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Antequera
2
Real Jaén
0
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 2
|
Terminarz Antequera
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 12:00
|
Real Madryt B
Antequera
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 2
|
|
|
24 Paź 16:30
|
Huesca
Antequera
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 2
|
|
|
29 Paź 20:00
|
Antequera
Águilas
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Ostatnie transfery Antequera
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Haiti |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
![]() |
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania |
![]() |
za darmo |
Antequera to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w Primera Division RFEF. Swoim domowym obiektem jest Estadio El Maulí, który może pomieścić 7 000 widzów. Zespół prowadzi Abraham Paz. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 700 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Hiszpanii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Antequera w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Antequera trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Antequera w tabeli Primera Division RFEF?
Antequera zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 10 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Realu Saragossa wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Antequera?
W wyjściowym ustawieniu Antequera między słupkami staje D. Alcover, a linię obrony najczęściej tworzą S. Almagro, J. Aspra oraz D. Barreno. W środku pola grają A. Quintana, Carlos Mangada Rodriguez oraz G. Luismi, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Antón, M. Parra, Israel Dominguez Velasco oraz A. Zarzana. Trener Abraham Paz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Kiedy Antequera gra następny mecz?
Najbliższy mecz Antequera to spotkanie z Real Madryt B, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Estadio Alfredo Di Stéfano w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Antequera?
Ostatni mecz Antequera to remis z Cartageną 1:1 w Primera Division RFEF, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Antequera w tym sezonie?
Bilans Antequera w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-4-1 przy 11 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Antequera w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Antequera w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Antequera
Antequera terminarz
Kiedy Antequera gra następny mecz?
Najbliższy mecz Antequera to spotkanie z Real Madryt B, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Estadio Alfredo Di Stéfano w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Wyniki Antequera w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Antequera w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Antequera w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Antequera wyniki
Antequera ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 3 z 7 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Antequera zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Antequera?
Ostatni mecz Antequera to remis z Cartageną 1:1 w Primera Division RFEF, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Antequera – tabela Primera Division RFEF
Jakie miejsce w tabeli Primera Division RFEF zajmuje Antequera w sezonie 2026/2027.
Miejsce Antequera w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Real Saragossa
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
2
|
Real Murcia
|
7 | 5 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 15 | |
3
|
Villarreal B
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:9 | 6 | 14 | |
4
|
Hércules
|
7 | 4 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 13 | |
5
|
Alcorcon
|
7 | 3 | 3 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
6
|
Cartagena
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:5 | 5 | 12 | |
7
|
Real Jaén
|
7 | 3 | 3 | 1 | 11:8 | 3 | 12 | |
8
|
Antequera
|
7 | 2 | 4 | 1 | 11:9 | 2 | 10 | |
9
|
Ibiza
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 10 | |
10
|
Huesca
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9:9 | 0 | 10 | |
11
|
Atletico Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:12 | 3 | 9 | |
12
|
Real Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
Sant Andreu
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 8 | |
14
|
Gimnastic de Tarragona
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Algeciras
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 7 | |
16
|
Europa FC
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 7 | |
17
|
Águilas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
18
|
Teruel
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:12 | -9 | 5 | |
19
|
Rayo Majadahonda
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:8 | -3 | 4 | |
20
|
Juventud Torremolinos
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:18 | -10 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Real Saragossa
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
2
|
Real Murcia
|
7 | 5 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 15 | |
3
|
Villarreal B
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:9 | 6 | 14 | |
4
|
Hércules
|
7 | 4 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 13 | |
5
|
Alcorcon
|
7 | 3 | 3 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
6
|
Cartagena
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:5 | 5 | 12 | |
7
|
Real Jaén
|
7 | 3 | 3 | 1 | 11:8 | 3 | 12 | |
8
|
Antequera
|
7 | 2 | 4 | 1 | 11:9 | 2 | 10 | |
9
|
Ibiza
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 10 | |
10
|
Huesca
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9:9 | 0 | 10 | |
11
|
Atletico Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:12 | 3 | 9 | |
12
|
Real Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
Sant Andreu
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 8 | |
14
|
Gimnastic de Tarragona
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Algeciras
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 7 | |
16
|
Europa FC
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 7 | |
17
|
Águilas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
18
|
Teruel
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:12 | -9 | 5 | |
19
|
Rayo Majadahonda
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:8 | -3 | 4 | |
20
|
Juventud Torremolinos
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:18 | -10 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Real Saragossa
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 2 |
Real Murcia
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 3 |
Antequera
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 4 |
Hércules
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 7 | |
| 5 |
Alcorcon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | 8 | 7 | |
| 6 |
Cartagena
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 7 |
Ibiza
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 8 |
Huesca
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 9 |
Real Madryt B
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 10 |
Gimnastic de Tarragona
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 11 |
Europa FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 12 |
Real Jaén
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 13 |
Atletico Madryt B
|
4 | 1 | 2 | 1 | 11:9 | 2 | 5 | |
| 14 |
Sant Andreu
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 5 | |
| 15 |
Águilas
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 16 |
Teruel
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 17 |
Villarreal B
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 18 |
Algeciras
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 19 |
Rayo Majadahonda
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 20 |
Juventud Torremolinos
|
3 | 0 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Villarreal B
|
4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 6 | 10 | |
| 2 |
Real Saragossa
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10:9 | 1 | 7 | |
| 3 |
Real Jaén
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 4 |
Real Murcia
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 5 |
Hércules
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 6 |
Alcorcon
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 7 |
Cartagena
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 8 |
Atletico Madryt B
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 9 |
Ibiza
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 10 |
Huesca
|
3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 11 |
Real Madryt B
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Sant Andreu
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 13 |
Algeciras
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:9 | -3 | 3 | |
| 14 |
Antequera
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 15 |
Gimnastic de Tarragona
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:7 | -5 | 2 | |
| 16 |
Europa FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 17 |
Águilas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 18 |
Juventud Torremolinos
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:10 | -8 | 1 | |
| 19 |
Teruel
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:10 | -9 | 0 | |
| 20 |
Rayo Majadahonda
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje Antequera w tabeli Primera Division RFEF?
Antequera zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 10 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Realu Saragossa wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Antequera w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Antequera na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Antequera na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,0
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 0,29
- Udane dryblingi / mecz 8,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,29
- Czyste konta 14%
- Odbiory / mecz 14,1
- Przechwyty / mecz 8,9
- Wybicia / mecz 21,6
- Zablokowane strzały / mecz 4,3
Strzelcy Antequera
-
Destiny Ilahude 3

-
Alberto Quintana 1
-
Antonio Zarzana 1
-
Gutierrez Luismi 1
-
Rafael Julio Escorcia Martinez 1
-
Destiny Ilahude Enebeli 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Antequera i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Antequera to 0–15 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Real Madryt B - Antequera Po przerwie pada 45% bramek Antequera.Przebieg meczu Antequera i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 2-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 0-3-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Antequera otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Antequera
91% bramek Antequera pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Antequera zdobywa w sezonie średnio 1,43 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,43.
Aktualne serie Antequera
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Antequera, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Antequera wygra mecz Real Madryt B - Antequera Antequera nie przegrywa od 5 meczów.Bramki w meczach Antequera
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 43%
- Powyżej 3,5 43%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 0%
W 43% meczów Antequera padają co najmniej trzy bramki, a w 71% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Real Madryt B - Antequera Powyżej 2,5 bramki padło w 43% meczów Antequera.Antequera – faule i karne
- Faule / mecz 14,7
- Faule rywali / mecz 13,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Antequera fauluje średnio 14,7 razy na mecz, a wymusza 13,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Antequera, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Antequera zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,67 na wyjeździe.
Antequera wygra mecz Real Madryt B - Antequera Antequera zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 22%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Antequera ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 45% goli Antequera, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 7 meczów.
Antequera wygra drugą połowę meczu Real Madryt B - Antequera Drugą połowę Antequera wygrywał w 3 z 7 meczów.Antequera – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 7,6
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,6
Antequera oddaje 12,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Real Madryt B - Antequera Antequera oddaje 12,0 strzałów na mecz.Antequera – posiadanie piłki
- U siebie 38,3%
- Na wyjeździe 44,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 7
- Najniższe w sezonie 0%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 7 meczów. Średnio Antequera utrzymuje przy piłce 40,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 0%.
Antequera wygra mecz Real Madryt B - Antequera Antequera utrzymuje średnio 40,9% posiadania piłki.Antequera – podania
- Kluczowe / mecz 11,7
- Dośrodkowania / mecz 19,7
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 63
- Celność długich podań 50%
Antequera wymienia średnio 362 podań na mecz przy celności 80%, z czego 11,7 to podania kluczowe.
Antequera – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,29
- Bez straty do przerwy 71%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 43%
Czyste konto Antequera to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Real Madryt B - Antequera Czyste konto Antequera zachowuje w 14% meczów.Antequera – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Antequera wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
Antequera – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 71%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 43%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 0%
Antequera ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Antequera – 2,6. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Antequera według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-3-1 | 0,75 | 1,00 | 1,25 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,33 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Antequera zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Antequera na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
2,33 1,25 | 1,67 1,25 | 0,33 1,00 |
|
7.
|
1,67 1,75 | 2,33 1,00 | 2,00 0,50 |
|
8.
|
2,00 0,67 | 1,75 1,33 | 1,00 1,67 |
|
9.
|
1,75 1,00 | 1,25 1,33 | 1,00 1,67 |
|
10.
|
1,75 1,00 | 1,00 1,67 | 1,00 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Antequera
Skrajne wyniki i osiągnięcia Antequera w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Antequera - Real Jaén 2:0 Primera Division RFEF, 27.09.2026
- Najwyższa porażka Real Saragossa - Antequera 1:0 Primera Division RFEF, 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Antequera - Ibiza 3:2, Primera Division RFEF, 30.08.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta Sant Andreu - Antequera 2:2, Primera Division RFEF, 4.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Quintana, Sant Andreu - Antequera 2:2, Primera Division RFEF, 4.10.2026
Jakie statystyki ma Antequera w tym sezonie?
Bilans Antequera w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-4-1 przy 11 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Antequera – zawodnicy
Jak wygląda kadra Antequera w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Antequera 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kadra Antequera
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
26 | Hiszpania | 250 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 497' | 3 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
24 | Hiszpania | 250 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 1 | 439' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
24 | Hiszpania | 200 tys. € | 40 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 192' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
23 | Hiszpania | 400 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 1 | 171' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
27 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
22 | Nigeria | 200 tys. € | – | 1 | 14% | 1 | 0 | 67' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
30 | – | – | 7 | 100% | 1 | 2 | 558' | 0 | 0 | ||||||||
| 17 |
|
32 | Hiszpania | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
25 | Hiszpania | 250 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
25 | Hiszpania | 250 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 220' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | Portugalia | 50 tys. € | 38 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
24 | Hiszpania | 300 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 506' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
21 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
24 | Hiszpania | 150 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 110' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
20 | Hiszpania | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 9' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
22 | Hiszpania | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
29 | Hiszpania | 100 tys. € | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
31 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
31 | Hiszpania | 200 tys. € | 112 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
22 | Hiszpania | 150 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Antequera
2,9 mln €
śr. 136 tys. € / zawodnika
Ile Antequera wydaje na pensje
190 tys. € rocznie
śr. 9 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Hiszpania (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Antequera w sezonie 2026/2027
Antequera wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Antequera
Jak wygląda skład Antequera?
W wyjściowym ustawieniu Antequera między słupkami staje D. Alcover, a linię obrony najczęściej tworzą S. Almagro, J. Aspra oraz D. Barreno. W środku pola grają A. Quintana, Carlos Mangada Rodriguez oraz G. Luismi, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Antón, M. Parra, Israel Dominguez Velasco oraz A. Zarzana. Trener Abraham Paz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Antequera – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Antequera w sezonie 2026/2027.
Antequera transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Francja | 38 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Haiti | 26 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Hiszpania | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Haiti | 26 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 28 |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Maroko | 28 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 25 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Antequera
Antequera bilans transferowy
- 0 € 2026
- +350 tys. € 2025
- +371 tys. € 2024
- +60 tys. € 2023
- +20 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Antequera
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Antequera w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Antequera trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.