Forma w lidze
Europa FC w tabeli
16. miejsce / 7 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
4:6 bramki
1,00 gola/mecz
1 pkt
2:5 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Europa FC
Wartość drużyny: 450 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Hiszpania | 24 | pomocnik | 7 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Hiszpania | 25 | obrońca | 7 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,17 średnia ocena | Hiszpania | 24 | pomocnik | 7 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Hiszpania | 23 | bramkarz | 7 | 150 tys. € |
Przewidywany skład Europa FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Europa FC w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Real Saragossa
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 16 |
2
|
Real Murcia
|
7 | 5 | 0 | 2 | 11:7 | 15 |
| ··· | |||||||
15
|
Algeciras
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:13 | 7 |
16
|
Europa FC
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:11 | 7 |
17
|
Águilas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:12 | 6 |
Wyniki Europa FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Europa FC
2
Algeciras
1
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 2
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Huesca
3
Europa FC
1
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 2
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Europa FC
1
Rayo Majadahonda
0
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 2
|
Terminarz Europa FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 19:00
|
Cartagena
Europa FC
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 2
|
|
|
23 Paź 21:15
|
Europa FC
Real Saragossa
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 2
|
|
|
27 Paź 19:00
|
Calamocha
Europa FC
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Ostatnie transfery Europa FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Wrz 2026 |
|
Japonia |
![]() |
za darmo | |
| 18 Wrz 2026 |
![]() |
Hiszpania |
![]() |
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | – | za darmo |
Europa FC to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w Primera Division RFEF. Swoim domowym obiektem jest Camp Municipal de Futbol Nou Sardenya, który może pomieścić 7 000 widzów. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 450 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Hiszpanii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Europa FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Europa FC trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Europa FC w tabeli Primera Division RFEF?
Europa FC zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 7 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Realu Saragossa wynosi 9 punktów, a przewaga nad 17. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Europa FC?
W wyjściowym ustawieniu Europa FC między słupkami staje N. Ruiz, a linię obrony najczęściej tworzą M. Vales, E. Coto, V. Morales oraz Marcel Sgró. W środku pola grają J. Cano, Gregorio Gracia Sanchez oraz A. Martin, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Boussid.
Kiedy Europa FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Europa FC to spotkanie z Cartageną, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Estadio Municipal Cartagonova w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Europa FC?
Ostatni mecz Europa FC to wygrana z Algeciras 2:1 w Primera Division RFEF, 11 października 2026. Bramkę zdobył Castro. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Europa FC w tym sezonie?
Bilans Europa FC w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-1-4 przy 6 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Europa FC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Europa FC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Europa FC
Europa FC terminarz
Kiedy Europa FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Europa FC to spotkanie z Cartageną, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Estadio Municipal Cartagonova w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Wyniki Europa FC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Europa FC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Europa FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Europa FC wyniki
Europa FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 7 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 3 z 7 meczów, ze średnią 0,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Europa FC zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Europa FC?
Ostatni mecz Europa FC to wygrana z Algeciras 2:1 w Primera Division RFEF, 11 października 2026. Bramkę zdobył Castro. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Europa FC – tabela Primera Division RFEF
Jakie miejsce w tabeli Primera Division RFEF zajmuje Europa FC w sezonie 2026/2027.
Miejsce Europa FC w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Real Saragossa
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
2
|
Real Murcia
|
7 | 5 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 15 | |
3
|
Villarreal B
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:9 | 6 | 14 | |
4
|
Hércules
|
7 | 4 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 13 | |
5
|
Alcorcon
|
7 | 3 | 3 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
6
|
Cartagena
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:5 | 5 | 12 | |
7
|
Real Jaén
|
7 | 3 | 3 | 1 | 11:8 | 3 | 12 | |
8
|
Antequera
|
7 | 2 | 4 | 1 | 11:9 | 2 | 10 | |
9
|
Ibiza
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 10 | |
10
|
Huesca
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9:9 | 0 | 10 | |
11
|
Atletico Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:12 | 3 | 9 | |
12
|
Real Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
Sant Andreu
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 8 | |
14
|
Gimnastic de Tarragona
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Algeciras
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 7 | |
16
|
Europa FC
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 7 | |
17
|
Águilas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
18
|
Teruel
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:12 | -9 | 5 | |
19
|
Rayo Majadahonda
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:8 | -3 | 4 | |
20
|
Juventud Torremolinos
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:18 | -10 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Real Saragossa
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
2
|
Real Murcia
|
7 | 5 | 0 | 2 | 11:7 | 4 | 15 | |
3
|
Villarreal B
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:9 | 6 | 14 | |
4
|
Hércules
|
7 | 4 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 13 | |
5
|
Alcorcon
|
7 | 3 | 3 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
6
|
Cartagena
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:5 | 5 | 12 | |
7
|
Real Jaén
|
7 | 3 | 3 | 1 | 11:8 | 3 | 12 | |
8
|
Antequera
|
7 | 2 | 4 | 1 | 11:9 | 2 | 10 | |
9
|
Ibiza
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 10 | |
10
|
Huesca
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9:9 | 0 | 10 | |
11
|
Atletico Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 15:12 | 3 | 9 | |
12
|
Real Madryt B
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
Sant Andreu
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 8 | |
14
|
Gimnastic de Tarragona
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Algeciras
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 7 | |
16
|
Europa FC
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 7 | |
17
|
Águilas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | |
18
|
Teruel
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:12 | -9 | 5 | |
19
|
Rayo Majadahonda
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:8 | -3 | 4 | |
20
|
Juventud Torremolinos
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:18 | -10 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Real Saragossa
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 2 |
Real Murcia
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 3 |
Antequera
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 4 |
Hércules
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 7 | |
| 5 |
Alcorcon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | 8 | 7 | |
| 6 |
Cartagena
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 7 |
Ibiza
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 8 |
Huesca
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 9 |
Real Madryt B
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 10 |
Gimnastic de Tarragona
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 11 |
Europa FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 12 |
Real Jaén
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 13 |
Atletico Madryt B
|
4 | 1 | 2 | 1 | 11:9 | 2 | 5 | |
| 14 |
Sant Andreu
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 5 | |
| 15 |
Águilas
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 16 |
Teruel
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 17 |
Villarreal B
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 18 |
Algeciras
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 19 |
Rayo Majadahonda
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 20 |
Juventud Torremolinos
|
3 | 0 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Villarreal B
|
4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 6 | 10 | |
| 2 |
Real Saragossa
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10:9 | 1 | 7 | |
| 3 |
Real Jaén
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 4 |
Real Murcia
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 5 |
Hércules
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 6 |
Alcorcon
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 7 |
Cartagena
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 8 |
Atletico Madryt B
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 9 |
Ibiza
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 10 |
Huesca
|
3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 11 |
Real Madryt B
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Sant Andreu
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 13 |
Algeciras
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:9 | -3 | 3 | |
| 14 |
Antequera
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 15 |
Gimnastic de Tarragona
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:7 | -5 | 2 | |
| 16 |
Europa FC
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 17 |
Águilas
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 18 |
Juventud Torremolinos
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:10 | -8 | 1 | |
| 19 |
Teruel
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:10 | -9 | 0 | |
| 20 |
Rayo Majadahonda
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje Europa FC w tabeli Primera Division RFEF?
Europa FC zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 7 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Realu Saragossa wynosi 9 punktów, a przewaga nad 17. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Europa FC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Europa FC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Europa FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,9
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 0,14
- Udane dryblingi / mecz 3,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,57
- Czyste konta 29%
- Odbiory / mecz 16,7
- Przechwyty / mecz 7,7
- Wybicia / mecz 26,6
- Zablokowane strzały / mecz 2,4
Rozkład bramek w czasie
Bramki Europa FC i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Europa FC to 76–90+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cartagena - Europa FC Po przerwie pada 67% bramek Europa FC.Przebieg meczu Europa FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Europa FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Europa FC
83% bramek Europa FC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Europa FC zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Europa FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Europa FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Europa FC wygra mecz Cartagena - Europa FC Europa FC nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Europa FC
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 71%
- Powyżej 3,5 14%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 71% meczów Europa FC padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cartagena - Europa FC Powyżej 2,5 bramki padło w 71% meczów Europa FC.Europa FC – faule i karne
- Faule / mecz 15,7
- Faule rywali / mecz 9,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Europa FC fauluje średnio 15,7 razy na mecz, a wymusza 9,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Europa FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Europa FC zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 0,33 na wyjeździe.
Europa FC wygra mecz Cartagena - Europa FC Europa FC zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 11%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Europa FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Europa FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 7 meczów.
Europa FC – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 5,9
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,5
Europa FC oddaje 9,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cartagena - Europa FC Europa FC oddaje 9,9 strzałów na mecz.Europa FC – posiadanie piłki
- U siebie 50,3%
- Na wyjeździe 43,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 7
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 7 meczów. Średnio Europa FC utrzymuje przy piłce 47,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Europa FC wygra mecz Cartagena - Europa FC Europa FC utrzymuje średnio 47,3% posiadania piłki.Europa FC – podania
- Kluczowe / mecz 9,7
- Dośrodkowania / mecz 16,7
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 71
- Celność długich podań 46%
Europa FC wymienia średnio 385 podań na mecz przy celności 79%, z czego 9,7 to podania kluczowe.
Europa FC – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,57
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 57%
Czyste konto Europa FC to 29% meczów sezonu (2 z 7), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Europa FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 57%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,7
Europa FC wykonuje średnio 3,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 57% spotkań.
Europa FC – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 71%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 29%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 14%
Europa FC ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Europa FC – 1,6.
Europa FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 1,33 |
| Środka tabeli (7–14) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 3,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Europa FC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Europa FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
2,00 0,50 | 2,33 0,50 | 1,33 1,75 |
|
15.
|
1,33 0,75 | 1,00 1,50 | 1,33 2,25 |
|
16.
|
1,50 0,33 | 1,00 0,67 | 1,50 1,67 |
|
17.
|
1,25 0,33 | 1,25 0,67 | 1,25 2,33 |
|
18.
|
1,25 0,00 | 0,50 0,33 | 0,50 3,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Europa FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Europa FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Europa FC - Rayo Majadahonda 1:0 Primera Division RFEF, 27.09.2026
- Najwyższa porażka Europa FC - Real Jaén 0:3 Primera Division RFEF, 30.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Huesca - Europa FC 3:1, Primera Division RFEF, 4.10.2026
- Najszybsza bramka 16. minuta Europa FC - Algeciras 2:1, Primera Division RFEF, 11.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Europa FC - Rayo Majadahonda 1:0, Primera Division RFEF, 27.09.2026
Jakie statystyki ma Europa FC w tym sezonie?
Bilans Europa FC w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-1-4 przy 6 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Europa FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Europa FC w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Europa FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Europa FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
25 | Hiszpania | 450 tys. € | 243 tys. € | 3 | 43% | 0 | 0 | 208' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 9 |
![]() |
29 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 19 |
![]() |
29 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
25 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
26 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
– | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
24 | Hiszpania | 100 tys. € | 70 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 601' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Japonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
36 | Andora | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
30 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
31 | Hiszpania | 500 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
34 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
25 | Gabon | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
28 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
– | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
– | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
– | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
![]() |
– | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
![]() |
22 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
22 | – | – | 2 | 29% | 0 | 0 | 29' | 0 | 0 | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
25 | Hiszpania | 200 tys. € | 90 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 414' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
29 | Hiszpania | 50 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 345' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
32 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
38 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
29 | Hiszpania | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
32 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
26 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
29 | Hiszpania | 250 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 483' | 2 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
23 | Hiszpania | 150 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry Europa FC
1,9 mln €
śr. 56 tys. € / zawodnika
Ile Europa FC wydaje na pensje
403 tys. € rocznie
śr. 12 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Hiszpania (25 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Europa FC w sezonie 2026/2027
Europa FC wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Europa FC
Jak wygląda skład Europa FC?
W wyjściowym ustawieniu Europa FC między słupkami staje N. Ruiz, a linię obrony najczęściej tworzą M. Vales, E. Coto, V. Morales oraz Marcel Sgró. W środku pola grają J. Cano, Gregorio Gracia Sanchez oraz A. Martin, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Boussid.
Europa FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Europa FC w sezonie 2026/2027.
Europa FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Wrz 2026 |
|
Japonia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 18 Wrz 2026 |
![]() |
Hiszpania | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Hiszpania | 25 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | – | – | za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 25 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 29 |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Gibraltar | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 25 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Nigeria | 26 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | – | – | za darmo |
Europa FC bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +16 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Europa FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Europa FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Europa FC trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy.