Forma w lidze
Rayo Vallecano w tabeli
13. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do 6. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
7 meczów ze strzeloną bramką
9 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
6:4 bramki
2,00 gola/mecz
1 pkt
5:12 bramki
1,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Rayo Vallecano
Wartość drużyny: 24 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Hiszpania | 25 | napastnik | 7 | 10 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Hiszpania | 30 | pomocnik | 7 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,70 średnia ocena | Hiszpania | 25 | napastnik | 7 | 10 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Senegal | 32 | obrońca | 7 | 1,8 mln € |
Przewidywany skład Rayo Vallecano 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Rayo Vallecano w tabeli La Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 24 |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 19 |
| ··· | |||||||
12
|
Espanyol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 8 |
13
|
Rayo Vallecano
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | 8 |
14
|
Getafe
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | 8 |
Wyniki Rayo Vallecano
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Wrz Koniec
|
Osasuna
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 7. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Espanyol
1
La Liga, 6. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Real Madryt
4
Rayo Vallecano
1
La Liga, 5. kolejka
|
Terminarz Rayo Vallecano
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 21:00
|
Getafe
Rayo Vallecano
La Liga, 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 14:00
|
Rayo Vallecano
Elche
La Liga, 10. kolejka
|
|
|
27 Paź 21:00
|
Recreativo Huelva
Rayo Vallecano
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Ostatnie transfery Rayo Vallecano
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Hiszpania |
|
500 tys. € | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Hiszpania | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Indonezja |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
wypożyczenie |
Rayo Vallecano to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w La Liga. Swoim domowym obiektem jest Estadio de Vallecas, który może pomieścić 15 500 widzów. Zespół prowadzi Benat San Jose. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 24 miliony euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Hiszpanii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Rayo Vallecano?
Klub piłkarski Rayo Vallecano zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rayo Vallecano w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Rayo Vallecano trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 1,1 mln €, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 23,4 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Gnangoro Bouare z Real Betis B za 600 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Nobel Mendy do Hull City za 23,4 mln €.
Które miejsce zajmuje Rayo Vallecano w tabeli La Ligi?
Rayo Vallecano zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli La Ligi z dorobkiem 8 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Barcelony wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Rayo Vallecano?
W wyjściowym ustawieniu Rayo Vallecano między słupkami staje E. Audero, a linię obrony najczęściej tworzą A. Ratiu, F. Lejeune, M. Sadick oraz A. Pedrosa. W środku pola grają P. Diaz, U. López, Óscar Valentin, P. Ciss oraz A. Garcia, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Camello. Trener Benat San Jose ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga i pucharach.
Kiedy Rayo Vallecano gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rayo Vallecano to spotkanie z Getafe, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio Coliseum w ramach La Ligi (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rayo Vallecano?
Ostatni mecz Rayo Vallecano to remis z Osasuną 1:1 w La Lidze, 19 września 2026. Bramki zdobyli Budimir, Camello. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Rayo Vallecano w tym sezonie?
Bilans Rayo Vallecano w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-2-3 przy 11 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Rayo Vallecano w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Rayo Vallecano w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Rayo Vallecano
Rayo Vallecano terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 21:00
|
La Liga, 9. kolejka
|
Estadio Coliseum Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Paź 14:00
|
La Liga, 10. kolejka
|
Estadio de Vallecas U siebie | Łatwy | |
|
27 Paź 21:00
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Estadio Nuevo Colombino Wyjazd | – | |
|
31 Paź 16:15
|
La Liga, 11. kolejka
|
Estadio de Vallecas U siebie | Umiarkowany | |
|
08 Lis 16:15
|
La Liga, 12. kolejka
|
Reale Arena Wyjazd | Trudny | |
|
22 Lis 17:00
|
La Liga, 13. kolejka
|
Estadio de Vallecas U siebie | Łatwy | |
|
29 Lis 17:00
|
La Liga, 14. kolejka
|
Estadio La Cartuja de Sevilla Wyjazd | Trudny | |
|
06 Gru 17:00
|
La Liga, 15. kolejka
|
Estadio de Vallecas U siebie | Łatwy | |
|
13 Gru 17:00
|
La Liga, 16. kolejka
|
Estadio de la Cerámica Wyjazd | Umiarkowany | |
|
19 Gru 20:00
|
La Liga, 17. kolejka
|
Estadio de Vallecas U siebie | Łatwy |
Kiedy Rayo Vallecano gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rayo Vallecano to spotkanie z Getafe, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio Coliseum w ramach La Ligi (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Rayo Vallecano w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Rayo Vallecano w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Rayo Vallecano w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Rayo Vallecano wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
19 Wrz Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 4/8 | 2/5 | |
|
15 Wrz Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 3/8 | 5/7 | |
|
12 Wrz Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
4:1 | 4-2-3-1 | 5/16 | 1/1 | |
|
05 Wrz Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
3:2 | 4-3-3 | 9/15 | 5/7 | |
|
31 Sie Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
5:2 | 4-2-3-1 | 5/14 | 1/1 | |
|
20 Sie Koniec
|
La Liga, 2. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 9/16 | 1/3 | |
|
15 Sie Koniec
|
La Liga, 1. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 2/3 | 4/9 | |
|
27 Maj Koniec
|
Liga Konferencji, finał
|
1:0 | 4-2-3-1 | 1/5 | 6/9 | |
|
23 Maj Koniec
|
La Liga, 38. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 5/15 | 3/6 | |
|
17 Maj Koniec
|
La Liga, 37. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 1/10 | 2/3 |
Rayo Vallecano ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 4 z 7 meczów, ze średnią 0,75 punktu. W pozostałych ustawieniach Rayo Vallecano zdobywa 1,67 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rayo Vallecano?
Ostatni mecz Rayo Vallecano to remis z Osasuną 1:1 w La Lidze, 19 września 2026. Bramki zdobyli Budimir, Camello. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Rayo Vallecano – tabela La Liga
Jakie miejsce w tabeli La Liga zajmuje Rayo Vallecano w sezonie 2026/2027.
Miejsce Rayo Vallecano w tabeli La Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 27 | 24 | |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
3
|
Real Betis
|
8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 19 | |
4
|
Real Madryt
|
8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | 11 | 18 | |
5
|
Sevilla
|
8 | 4 | 2 | 2 | 13:12 | 1 | 14 | |
6
|
Real Sociedad
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 13 | |
7
|
Deportivo Alaves
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | 4 | 11 | |
8
|
Deportivo La Coruna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
9
|
Celta Vigo
|
8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
10
|
Athletic Bilbao
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
11
|
Villarreal
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 | 8 | |
12
|
Espanyol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | |
13
|
Rayo Vallecano
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | |
14
|
Getafe
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 8 | |
15
|
Racing Santander
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:23 | -10 | 8 | |
16
|
Osasuna
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:18 | -10 | 8 | |
17
|
Levante
|
7 | 1 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 6 | |
18
|
Elche
|
8 | 1 | 3 | 4 | 11:17 | -6 | 6 | |
19
|
Valencia
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:15 | -9 | 5 | |
20
|
Malaga
|
8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 27 | 24 | |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
3
|
Real Betis
|
8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 19 | |
4
|
Real Madryt
|
8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | 11 | 18 | |
5
|
Sevilla
|
8 | 4 | 2 | 2 | 13:12 | 1 | 14 | |
6
|
Real Sociedad
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 13 | |
7
|
Deportivo Alaves
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | 4 | 11 | |
8
|
Deportivo La Coruna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
9
|
Celta Vigo
|
8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
10
|
Athletic Bilbao
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
11
|
Villarreal
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 | 8 | |
12
|
Espanyol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | |
13
|
Rayo Vallecano
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | |
14
|
Getafe
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 8 | |
15
|
Racing Santander
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:23 | -10 | 8 | |
16
|
Osasuna
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:18 | -10 | 8 | |
17
|
Levante
|
7 | 1 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 6 | |
18
|
Elche
|
8 | 1 | 3 | 4 | 11:17 | -6 | 6 | |
19
|
Valencia
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:15 | -9 | 5 | |
20
|
Malaga
|
8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Barcelona
|
4 | 4 | 0 | 0 | 17:4 | 13 | 12 | |
| 2 |
Real Betis
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:2 | 6 | 12 | |
| 3 |
Real Madryt
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 12 | |
| 4 |
Atletico Madryt
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 5 |
Deportivo Alaves
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 9 | |
| 6 |
Getafe
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 8 | |
| 7 |
Racing Santander
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:7 | 2 | 8 | |
| 8 |
Real Sociedad
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 7 | |
| 9 |
Rayo Vallecano
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 10 |
Sevilla
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 11 |
Deportivo La Coruna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 12 |
Athletic Bilbao
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 13 |
Osasuna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 5 | |
| 14 |
Celta Vigo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:5 | 2 | 4 | |
| 15 |
Espanyol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 16 |
Levante
|
3 | 1 | 1 | 1 | 10:9 | 1 | 4 | |
| 17 |
Villarreal
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 3 | |
| 18 |
Malaga
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 19 |
Elche
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:11 | -7 | 1 | |
| 20 |
Valencia
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:9 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Barcelona
|
4 | 4 | 0 | 0 | 17:3 | 14 | 12 | |
| 2 |
Atletico Madryt
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 3 |
Sevilla
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 4 |
Real Betis
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 5 |
Real Madryt
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 6 |
Real Sociedad
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:9 | -2 | 6 | |
| 7 |
Deportivo La Coruna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 8 |
Villarreal
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 9 |
Elche
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 10 |
Celta Vigo
|
4 | 0 | 4 | 0 | 1:1 | 0 | 4 | |
| 11 |
Espanyol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
Valencia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 13 |
Athletic Bilbao
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 14 |
Osasuna
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:15 | -9 | 3 | |
| 15 |
Deportivo Alaves
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 16 |
Levante
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:6 | -5 | 2 | |
| 17 |
Rayo Vallecano
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 1 | |
| 18 |
Malaga
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:8 | -7 | 1 | |
| 19 |
Getafe
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:8 | -8 | 0 | |
| 20 |
Racing Santander
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:16 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Rayo Vallecano w tabeli La Ligi?
Rayo Vallecano zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli La Ligi z dorobkiem 8 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Barcelony wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Rayo Vallecano w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Rayo Vallecano na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Rayo Vallecano na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,1
- Strzały celne / mecz 4,6
- Asysty / mecz 1,14
- Udane dryblingi / mecz 7,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,29
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 17,4
- Przechwyty / mecz 9,7
- Wybicia / mecz 27,6
- Zablokowane strzały / mecz 3,3
Strzelcy Rayo Vallecano
Rozkład bramek w czasie
Bramki Rayo Vallecano i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Rayo Vallecano to 46–60 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Getafe - Rayo Vallecano Po przerwie pada 45% bramek Rayo Vallecano.Przebieg meczu Rayo Vallecano i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 1-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Rayo Vallecano otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Rayo Vallecano
100% bramek Rayo Vallecano pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Rayo Vallecano zdobywa w sezonie średnio 1,14 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,14.
Aktualne serie Rayo Vallecano
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 7 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 7 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Rayo Vallecano, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Rayo Vallecano wygra mecz Getafe - Rayo Vallecano Rayo Vallecano nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Rayo Vallecano
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 71%
- Powyżej 3,5 43%
- Powyżej 4,5 43%
- Powyżej 5,5 14%
W 71% meczów Rayo Vallecano padają co najmniej trzy bramki, a w 100% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Getafe - Rayo Vallecano Powyżej 2,5 bramki padło w 71% meczów Rayo Vallecano.Rayo Vallecano – faule i karne
- Faule / mecz 13,4
- Faule rywali / mecz 12,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Rayo Vallecano fauluje średnio 13,4 razy na mecz, a wymusza 12,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Rayo Vallecano, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Rayo Vallecano zdobywa 2,33 punktu na mecz wobec 0,25 na wyjeździe.
Rayo Vallecano wygra mecz Getafe - Rayo Vallecano Rayo Vallecano zdobywa u siebie 78% możliwych punktów, na wyjeździe 8%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Rayo Vallecano ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 45% goli Rayo Vallecano, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 7 meczów.
Rayo Vallecano wygra drugą połowę meczu Getafe - Rayo Vallecano Drugą połowę Rayo Vallecano wygrywał w 2 z 7 meczów.Rayo Vallecano – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 5,6
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,5
Rayo Vallecano oddaje 10,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Getafe - Rayo Vallecano Rayo Vallecano oddaje 10,1 strzałów na mecz.Rayo Vallecano – posiadanie piłki
- U siebie 50,3%
- Na wyjeździe 47,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 7
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 7 meczów. Średnio Rayo Vallecano utrzymuje przy piłce 48,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
Rayo Vallecano wygra mecz Getafe - Rayo Vallecano Rayo Vallecano utrzymuje średnio 48,6% posiadania piłki.Rayo Vallecano – podania
- Kluczowe / mecz 9,3
- Dośrodkowania / mecz 18,6
- Celność dośrodkowań 20%
- Podania długie / mecz 55
- Celność długich podań 37%
Rayo Vallecano wymienia średnio 381 podań na mecz przy celności 81%, z czego 9,3 to podania kluczowe.
Rayo Vallecano – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 2,29
- Bez straty do przerwy 43%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 57%
Czyste konto Rayo Vallecano to 0% meczów sezonu (0 z 7), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Getafe - Rayo Vallecano Czyste konto Rayo Vallecano zachowuje w 0% meczów.Rayo Vallecano – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 57%
- Pow. 10,5 w meczu 57%
- Rożne u siebie / mecz 7,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Rayo Vallecano wykonuje średnio 5,3 rzutów rożnych na mecz wobec 6,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 57% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Getafe - Rayo Vallecano Powyżej 8,5 rożnego padło w 57% meczów Rayo Vallecano.Rayo Vallecano – kartki
- Żółte kartki 17
- Pow. 3,5 kartki w meczu 57%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 57%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 0%
Rayo Vallecano ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Rayo Vallecano – 1,7. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Rayo Vallecano według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,33 | 3,67 |
| Środka tabeli (7–14) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,50 | 1,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Rayo Vallecano zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Rayo Vallecano na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
1,00 1,00 | 2,00 1,40 | 2,00 1,40 |
|
12.
|
1,00 1,00 | 1,50 1,25 | 1,50 1,25 |
|
13.
|
2,33 0,25 | 2,00 1,25 | 1,33 3,00 |
|
14.
|
2,00 0,00 | 1,00 0,00 | 0,50 2,00 |
|
15.
|
2,00 0,00 | 2,25 1,00 | 1,75 4,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Rayo Vallecano
Skrajne wyniki i osiągnięcia Rayo Vallecano w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Rayo Vallecano - Racing Santander 3:2 La Liga, 5.09.2026
- Najwyższa porażka Barcelona - Rayo Vallecano 5:2 La Liga, 31.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Barcelona - Rayo Vallecano 5:2, La Liga, 31.08.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Garcia, Rayo Vallecano - Espanyol 2:1, La Liga, 15.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 59. minuta Camello, Barcelona - Rayo Vallecano 5:2, La Liga, 31.08.2026
Jakie statystyki ma Rayo Vallecano w tym sezonie?
Bilans Rayo Vallecano w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-2-3 przy 11 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Rayo Vallecano – zawodnicy
Jak wygląda kadra Rayo Vallecano w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Rayo Vallecano 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Rayo Vallecano
-
Randy Nteka Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 40 dniopuszczone: 4 mecze
-
Jozhua Vertrouwd Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 45 dniopuszczone: 5 meczów

-
Augusto Batalla Bramkarz Uraz łydki pauzuje od 56 dniopuszczone: 7 meczów
-
Isi Palazón Napastnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 56 dniopuszczone: 6 meczów
-
Raul de Tomas Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 282 dniopuszczone: 15 meczów
Kadra Rayo Vallecano
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
25 | Hiszpania | 10 mln € | 830 tys. € | 7 | 100% | 7 | 1 | 470' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
33 | Hiszpania | 1,5 mln € | 2,1 mln € | 7 | 100% | 2 | 2 | 530' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
31 | Hiszpania | 2,8 mln € | 2,1 mln € | 2 | 29% | 0 | 0 | 81' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
28 | Brazylia | 4 mln € | 1,5 mln € | 7 | 100% | 0 | 0 | 121' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
24 | Hiszpania | 2,5 mln € | 730 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 142' | 1 | 1 | |||||||
| 14 |
|
25 | Gruzja | 3 mln € | 730 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 201' | 1 | 0 | |||||||
| 37 |
|
21 | Hiszpania | 600 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 23' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
31 | Hiszpania | 400 tys. € | 3,1 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
20 | Hiszpania | – | 190 tys. € | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
30 | Hiszpania | 2,5 mln € | 1,7 mln € | 7 | 100% | 0 | 3 | 556' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
29 | Hiszpania | 12 mln € | 1,9 mln € | 5 | 71% | 0 | 1 | 397' | 0 | 1 | |||||||
| 23 |
|
32 | Hiszpania | 2 mln € | 1,9 mln € | 7 | 100% | 0 | 0 | 372' | 1 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
22 | Hiszpania | 1 mln € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 189' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
28 | Hiszpania | 3 mln € | 1,6 mln € | 7 | 100% | 0 | 0 | 322' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Angola | 1 mln € | 1,3 mln € | 4 | 57% | 0 | 0 | 153' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
28 | Hiszpania | 2,8 mln € | 1,6 mln € | 5 | 71% | 1 | 1 | 398' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
32 | Senegal | 1,8 mln € | 630 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 4 | 0 | |||||||
| 24 |
|
35 | Francja | 1,8 mln € | 2,1 mln € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
28 | Rumunia | 24 mln € | 1,9 mln € | 7 | 100% | 1 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
34 | Albania | 1 mln € | 940 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 209' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
26 | Hiszpania | 5 mln € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 166' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
22 | Holandia | 2 mln € | 310 tys. € | 3 | 43% | 0 | 0 | 122' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Hiszpania | 500 tys. € | 160 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 67' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | Albania | 3 mln € | 3,8 mln € | 3 | 43% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
29 | Włochy | 2 mln € | 2,1 mln € | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
30 | Argentyna | 6 mln € | 2,1 mln € | 2 | 29% | 0 | 0 | 150' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
29 | Indonezja | 2,8 mln € | 1,7 mln € | 4 | 57% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
29 | Hiszpania | 1,8 mln € | 630 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 210' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Rayo Vallecano
100,8 mln €
śr. 3,6 mln € / zawodnika
Ile Rayo Vallecano wydaje na pensje
37,2 mln € rocznie
śr. 1,3 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: Hiszpania (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Rayo Vallecano w sezonie 2026/2027
Rayo Vallecano wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Rayo Vallecano
Jak wygląda skład Rayo Vallecano?
W wyjściowym ustawieniu Rayo Vallecano między słupkami staje E. Audero, a linię obrony najczęściej tworzą A. Ratiu, F. Lejeune, M. Sadick oraz A. Pedrosa. W środku pola grają P. Diaz, U. López, Óscar Valentin, P. Ciss oraz A. Garcia, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Camello. Trener Benat San Jose ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga i pucharach.
Rayo Vallecano – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Rayo Vallecano w sezonie 2026/2027.
Rayo Vallecano transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Hiszpania | 21 |
|
500 tys. € | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Hiszpania | 26 | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Indonezja | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Kamerun | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 22 |
|
600 tys. € | |
| 17 Sie 2026 |
|
Ghana | 28 |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Gruzja | 25 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Senegal | 22 |
|
23,4 mln € |
Kluczowe transfery Rayo Vallecano
Rayo Vallecano bilans transferowy
- +12,6 mln € 2026
- -7,1 mln € 2025
- +2 mln € 2024
- -16,4 mln € 2023
- -12,5 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Rayo Vallecano
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rayo Vallecano w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Rayo Vallecano trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 1,1 mln €, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 23,4 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Gnangoro Bouare z Real Betis B za 600 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Nobel Mendy do Hull City za 23,4 mln €.
Rayo Vallecano – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Rayo Vallecano? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Rayo Vallecano?
Klub piłkarski Rayo Vallecano zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii.