Jorge De Frutos Sebastian jest piłkarzem występującym obecnie w Rayo Vallecano. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Jorge de Frutos
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jorge de Frutos w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jorge de Frutos wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.78, a skuteczność strzałów to 40,0%. Jorge de Frutos oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jorge de Frutos w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jorge de Frutos rozegrał w barwach Rayo Vallecano w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 660 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Jorge de Frutos
Pierwszy transfer Jorge de Frutos w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Rayo Majadahonda do Real Madryt B za 100 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Jorge de Frutos było przejście z Levante do Rayo Vallecano w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 8 milionów euro.
Ile zarabia Jorge de Frutos?
Na podstawie kontraktu z Rayo Vallecano, Jorge de Frutos otrzymuje 1,9 miliona euro rocznej pensji, co daje około 156,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki De Frutos Sebastian w listopadzie 2026 to 36,2 tysiąca euro, a dziennie około 5,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Jorge de Frutos ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jorge de Frutos nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jorge de Frutos to uraz stopy z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 138 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Jorge de Frutos?
Jorge de Frutos najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Napastnik.
Jaka jest wartość rynkowa Jorge de Frutos?
Wycena 29-letniego Jorge de Frutos według stanu na czerwiec 2026 wynosi 12 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 15 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jorge de Frutos?
Jorge de Frutos urodził się 20 lutego 1997 w Navares de Enmedio w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Jorge de Frutos – statystyki
Szczegółowe statystyki Jorge de Frutos w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rayo Vallecano oraz reprezentacja Hiszpanii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jorge De Frutos Sebastian vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jorge de Frutos w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jorge de Frutos wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.78, a skuteczność strzałów to 40,0%. Jorge de Frutos oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Jorge de Frutos – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jorge de Frutos w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Gru
20:00
|
La Liga, 8. kolejka
|
45' | 0 | 0 | – | 6.7 | |||
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
3:0 | 90' | 2 | 0 | – | 9.1 | ||
|
27 Paź
Dogryw.
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
2:3 | 63' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
0:3 | 45' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
19 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
1:1 | 65' | 0 | 1 | – | 7.1 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
1:1 | 71' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
3:2 | 89' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
31 Sie
Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
5:2 | 57' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
20 Sie
Koniec
|
La Liga, 2. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | – | 7.1 | ||
|
15 Sie
Koniec
|
La Liga, 1. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 |
Ile meczów rozegrał Jorge de Frutos w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jorge de Frutos rozegrał w barwach Rayo Vallecano w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 660 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Jorge de Frutos – transfery
W trakcie kariery Jorge de Frutos zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 14,1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rayo Vallecano 2023 – obecnie
-
Levante 2020 – 2023
-
Real Madryt 2020 – 2020
-
Rayo Vallecano 2020 – 2020
-
Real Madryt 2020 – 2020
-
Real Valladolid 2019 – 2020
-
Real Madryt 2019 – 2019
-
Real Madryt B 2018 – 2019
-
Rayo Majadahonda 2016 – 2018
-
CF Rayo Majadahonda U19 do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Jorge de Frutos
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 16.08.2023 |
|
8 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 03.08.2020 |
|
6 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 20.07.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 16.01.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 15.01.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 01.07.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
100 tys. € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Jorge de Frutos
Pierwszy transfer Jorge de Frutos w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Rayo Majadahonda do Real Madryt B za 100 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Jorge de Frutos było przejście z Levante do Rayo Vallecano w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 8 milionów euro.
Jorge de Frutos – forma
W ostatnich 5 meczach Jorge de Frutos zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,32. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Jorge de Frutos i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Gru
20:00
|
Rayo Vallecano
Athletic Bilbao
La Liga, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Celta Vigo
0
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.1 | |
|
27 Paź
Dogryw.
|
Recreativo Huelva
2
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
63'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Elche
3
La Liga, 10. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Getafe
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 9. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Osasuna
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 7. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Racing Santander
2
La Liga, 4. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Barcelona
5
Rayo Vallecano
2
La Liga, 3. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Sevilla
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
1
Rayo Vallecano
0
Liga Konferencji, finał
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 38. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
0
La Liga, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Valencia
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 36. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
1
La Liga, 35. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Strasburg
0
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, półfinał
|
78'
|
0 goli
6 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Getafe
0
Rayo Vallecano
2
La Liga, 34. kolejka
|
68'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Strasburg
0
Liga Konferencji, półfinał
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Sociedad
3
La Liga, 32. kolejka
|
26'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Espanyol
0
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
AEK Ateny
3
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
AEK Ateny
0
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
80'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Elche
0
La Liga, 30. kolejka
|
89'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Barcelona
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 29. kolejka
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Samsunspor
1
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
80'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Levante
1
La Liga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Samsunspor
1
Rayo Vallecano
3
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 27. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Oviedo
0
La Liga, 23. kolejka
|
65'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Athletic Bilbao
1
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 25. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Atletico Madryt
0
La Liga, 24. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Real Madryt
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 22. kolejka
|
56'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Osasuna
3
La Liga, 21. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
3
Rayo Vallecano
0
La Liga, 20. kolejka
|
78'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Rayo Vallecano
0
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Mallorca
1
La Liga, 19. kolejka
|
69'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Granada
1
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Getafe
1
La Liga, 18. kolejka
|
67'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Betis
0
La Liga, 16. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
1
Rayo Vallecano
2
Liga Konferencji, 5. runda
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Espanyol
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 15. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Gru
Dogryw.
|
Real Ávila
1
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
62'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga, 14. kolejka
|
83'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, 4. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Madryt
0
La Liga, 12. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Lech Poznań
2
Liga Konferencji, 3. runda
|
10'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Villarreal
4
Rayo Vallecano
0
La Liga, 11. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
CD Yuncos
1
Rayo Vallecano
6
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 10. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Paź
Koniec
|
BK Hacken
2
Rayo Vallecano
2
Liga Konferencji, 2. runda
|
45'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Levante
0
Rayo Vallecano
3
La Liga, 9. kolejka
|
75'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 9.1 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Hiszpania
4
Bułgaria
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Hiszpania
2
Gruzja
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 8. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Shkendija
0
Liga Konferencji, 1. runda
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Sevilla
1
La Liga, 7. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Rayo Vallecano
2
La Liga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Celta Vigo
1
La Liga, 5. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Osasuna
2
Rayo Vallecano
0
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Turcja
0
Hiszpania
6
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Barcelona
1
La Liga, 3. kolejka
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
4
Neman
0
Liga Konferencji
|
30'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 2. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Neman
0
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Girona
1
Rayo Vallecano
3
La Liga, 1. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Mallorca
0
La Liga, 38. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 37. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Betis
2
La Liga, 36. kolejka
|
67'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Las Palmas
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 35. kolejka
|
31'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Getafe
0
La Liga, 34. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Rayo Vallecano
0
La Liga, 33. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga, 32. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
3
Rayo Vallecano
1
La Liga, 31. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Espanyol
4
La Liga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Rayo Vallecano
2
La Liga, 29. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Sociedad
2
La Liga, 28. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Villarreal
1
La Liga, 25. kolejka
|
42'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Barcelona
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Real Valladolid
0
La Liga, 23. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Leganes
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 22. kolejka
|
76'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Girona
1
La Liga, 21. kolejka
|
87'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Osasuna
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 20. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Celta Vigo
1
La Liga, 19. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 18. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Villarreal
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Madryt
3
La Liga, 17. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Valencia
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 16. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Unionistas de Salamanca
2
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Athletic Bilbao
2
La Liga, 15. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 14. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Las Palmas
3
La Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 11. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Mallorca
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.9 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Leganes
1
La Liga, 8. kolejka
|
80'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Girona
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 7. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Atletico Madryt
1
La Liga, 6. kolejka
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Osasuna
1
La Liga, 5. kolejka
|
33'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Espanyol
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 4. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Barcelona
2
La Liga, 3. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Getafe
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 2. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Real Sociedad
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 1. kolejka
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
78'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Barcelona
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Villarreal
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Osasuna
1
La Liga
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Real Madryt
1
La Liga
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
2
La Liga
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Girona
3
Rayo Vallecano
1
Puchar Hiszpanii
|
75'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Celta Vigo
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Yeclano
0
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
2
La Liga
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Las Palmas
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Sevilla
2
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Mallorca
2
La Liga
|
19'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Villarreal
1
La Liga
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
13'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.6 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Granada
0
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Cze
Dogryw.
|
Levante
0
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
111'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Levante
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Levante
0
Ibiza
0
La Liga 2
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
0
Levante
0
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Levante
1
Mirandes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Levante
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Levante
0
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Ponferradina
0
Levante
0
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Levante
1
FC Andorra
0
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Levante
1
Burgos CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Levante
0
Atletico Madryt
2
Puchar Hiszpanii
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Levante
3
Granada
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Levante
1
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Levante
3
Getafe
2
Puchar Hiszpanii
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Levante
2
FC Andorra
1
Puchar Hiszpanii
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Levante
0
Eibar
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Levante
2
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Albacete
2
Levante
3
La Liga 2
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Granada
0
Levante
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Ibiza
1
Levante
2
La Liga 2
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
01 Paź
Koniec
|
FC Andorra
3
Levante
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Levante
4
Villarreal B
1
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Levante
3
Elche
0
La Liga
|
76'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Levante
1
La Liga
|
68'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Getafe
3
Levante
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Levante
0
Cadiz
2
La Liga
|
35'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Levante
3
Valencia
4
La Liga
|
86'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Levante
0
Osasuna
0
La Liga
|
87'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Gru
Koniec
|
![]()
CD Huracan Melilla
0
Levante
8
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
Levante
0
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Mallorca
1
Levante
0
La Liga
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Getafe
2
Levante
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Levante
3
Barcelona
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Levante
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.9 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
2
Levante
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Elche
1
Levante
0
La Liga
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Levante
0
Sevilla
1
La Liga
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Levante
1
Villarreal
5
La Liga
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Eibar
0
Levante
1
La Liga
|
84'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.4 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Levante
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Levante
1
Valencia
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Real Sociedad
1
Levante
0
La Liga
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Mar
Dogryw.
|
Levante
1
Athletic Bilbao
2
Puchar Hiszpanii
|
120'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Levante
1
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Levante
2
La Liga
|
28'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.5 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Levante
1
Atletico Madryt
1
La Liga
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Levante
2
Real Valladolid
2
La Liga
|
64'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Cadiz
2
Levante
2
La Liga
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Levante
2
Real Sociedad
1
La Liga
|
33'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Levante
1
Elche
1
La Liga
|
74'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Levante
1
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Granada
1
Levante
1
La Liga
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Levante
1
Celta Vigo
1
La Liga
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Levante
0
Real Madryt
2
La Liga
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Osasuna
1
Levante
3
La Liga
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Almeria
3
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lip
Koniec
|
Real Saragossa
2
Rayo Vallecano
4
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Malaga
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lut
Koniec
|
Albacete
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Extremadura 1924
1
La Liga 2
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Ponferradina
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
30'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Gru
Koniec
|
![]()
Tolosa
0
Real Valladolid
3
Puchar Hiszpanii
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 |
W ostatnich 5 meczach Jorge de Frutos 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.32 — wynik powyżej średniej ligowej (3.18).
W ostatnich 10 meczach Jorge de Frutos 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.88 — wynik powyżej średniej ligowej (3.18).
W jakiej formie jest Jorge de Frutos?
Jorge de Frutos jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.32 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.78). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Jorge de Frutos – zarobki
Jorge de Frutos gra w Rayo Vallecano na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,9 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jorge de Frutos w Rayo Vallecano (2025/26)
| Rocznie | 1,9 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 157 tys. € |
| Tygodniowo | 36 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Jorge de Frutos w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,9 mln € |
| 2024/25 |
|
1,9 mln € |
| 2023/24 |
|
1,9 mln € |
| 2022/23 |
|
340 tys. € |
| 2021/22 |
|
420 tys. € |
| 2020/21 |
|
420 tys. € |
| 2019/20 |
|
310 tys. € |
Ile zarabia Jorge de Frutos?
Na podstawie kontraktu z Rayo Vallecano, Jorge de Frutos otrzymuje 1,9 miliona euro rocznej pensji, co daje około 156,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki De Frutos Sebastian w listopadzie 2026 to 36,2 tysiąca euro, a dziennie około 5,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Jorge de Frutos – kontuzje
W trakcie kariery Jorge de Frutos zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 18 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jorge de Frutos
-
Uraz kolana
14.12.25 – 01.01.26 (19 dni)
Rayo Vallecano opuszczone: 2 mecze
-
Uraz stopy
11.03.22 – 26.07.22 (138 dni)
Levante opuszczone: 10 meczów
-
Koronawirus
04.01.22 – 14.01.22 (11 dni)
Levante opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
28.08.21 – 19.09.21 (23 dni)
Levante opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
22.01.21 – 03.02.21 (13 dni)
Levante opuszczone: 3 mecze
Czy Jorge de Frutos ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jorge de Frutos nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jorge de Frutos to uraz stopy z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 138 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jorge de Frutos – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jorge de Frutos wynosi obecnie 12 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jorge de Frutos na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jorge de Frutos
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 29 |
|
12 mln € |
| 11.12.2025 | 28 |
|
12 mln € |
| 01.10.2025 | 28 |
|
12 mln € |
| 08.06.2025 | 28 |
|
4 mln € |
| 26.12.2024 | 27 |
|
4 mln € |
| 06.06.2024 | 27 |
|
4 mln € |
| 20.03.2024 | 27 |
|
4 mln € |
| 21.12.2023 | 26 |
|
5 mln € |
| 13.06.2023 | 26 |
|
8 mln € |
| 28.12.2022 | 25 |
|
8 mln € |
| 02.06.2022 | 25 |
|
10 mln € |
| 29.12.2021 | 24 |
|
12 mln € |
| 10.10.2021 | 24 |
|
12 mln € |
| 09.06.2021 | 24 |
|
15 mln € |
| 18.03.2021 | 24 |
|
8 mln € |
| 04.01.2021 | 23 |
|
4 mln € |
| 07.10.2020 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
2 mln € |
| 19.12.2019 | 22 |
|
2,5 mln € |
| 28.06.2019 | 22 |
|
5 mln € |
| 18.02.2019 | 21 |
|
300 tys. € |
| 29.06.2018 | 21 |
|
300 tys. € |
| 31.12.2017 | 20 |
|
200 tys. € |
| 29.06.2017 | 20 |
|
50 tys. € |
| 01.02.2017 | 19 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jorge de Frutos?
Wycena Jorge de Frutos wynosi obecnie 12 mln €. W szczycie kariery Jorge de Frutos wyceniano na 15 mln €, a najniżej na 50 tys. €.