Unai López jest piłkarzem występującym obecnie w Rayo Vallecano. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Unai López
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Unai López w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Unai López wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.08, a skuteczność strzałów to 9,1%. Unai López oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Unai López w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Unai López rozegrał w barwach Rayo Vallecano w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 805 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Unai López?
Na podstawie kontraktu z Rayo Vallecano, Unai López otrzymuje 1,7 miliona euro rocznej pensji, co daje około 139,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki López w listopadzie 2026 to 32,1 tysiąca euro, a dziennie około 4,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Unai López ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Unai López nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Unai López to uraz mięśnia z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 11 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Unai López?
Unai López ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Unai López?
Unai López najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Unai López?
Wycena 31-letniego Unai López według stanu na czerwiec 2026 wynosi 2,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 12 milionów euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Unai López?
Unai López urodził się 30 października 1995 w Errenteria w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Unai López – statystyki
Szczegółowe statystyki Unai López w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rayo Vallecano. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Unai López vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Unai López w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Unai López wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.08, a skuteczność strzałów to 9,1%. Unai López oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Unai López – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Unai López w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Gru
20:00
|
La Liga, 8. kolejka
|
45' | 0 | 0 | – | 6.4 | |||
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
3:0 | 79' | 1 | 0 | 8.2 | |||
|
27 Paź
Dogryw.
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
19 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
1:1 | 80' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
1:1 | 87' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
15 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
2:1 | 61' | 0 | 0 | 6.7 | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
4:1 | 75' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 2 | – | 8.1 | ||
|
31 Sie
Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
5:2 | 75' | 0 | 1 | – | 7.3 |
Ile meczów rozegrał Unai López w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Unai López rozegrał w barwach Rayo Vallecano w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 805 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Unai López – transfery
W trakcie kariery Unai López zmieniał klub 14 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rayo Vallecano 2022 – obecnie
-
Athletic Bilbao 2022 – 2022
-
Rayo Vallecano 2021 – 2022
-
Athletic Bilbao 2018 – 2021
-
Rayo Vallecano 2017 – 2018
-
Athletic Bilbao 2017 – 2017
-
Leganes 2016 – 2017
-
Athletic Bilbao 2016 – 2016
-
Athletic Club B 2015 – 2016
-
Athletic Bilbao 2014 – 2015
-
Athletic Club B 2013 – 2014
-
Athletic U19 2012 – 2013
-
Athletic Bilbao U18 2011 – 2012

-
Real Sociedad Youth 2010 – 2011

-
Antiguoko KE Youth do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Unai López
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 30.08.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 31.07.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 25.07.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Unai López – forma
W ostatnich 5 meczach Unai López zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,24. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Unai López i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Gru
20:00
|
Rayo Vallecano
Athletic Bilbao
La Liga, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Celta Vigo
0
La Liga, 11. kolejka
|
79'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
27 Paź
Dogryw.
|
Recreativo Huelva
2
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Elche
3
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Getafe
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 9. kolejka
|
80'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Osasuna
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 7. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Espanyol
1
La Liga, 6. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
4
Rayo Vallecano
1
La Liga, 5. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Racing Santander
2
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.1 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Barcelona
5
Rayo Vallecano
2
La Liga, 3. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Sevilla
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 1. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
1
Rayo Vallecano
0
Liga Konferencji, finał
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
0
La Liga, 37. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Valencia
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 36. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
1
La Liga, 35. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Strasburg
0
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, półfinał
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Getafe
0
Rayo Vallecano
2
La Liga, 34. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Strasburg
0
Liga Konferencji, półfinał
|
89'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Sociedad
3
La Liga, 32. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Espanyol
0
La Liga, 33. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
AEK Ateny
3
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
AEK Ateny
0
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
55'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Elche
0
La Liga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Barcelona
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 29. kolejka
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Samsunspor
1
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
80'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Levante
1
La Liga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Samsunspor
1
Rayo Vallecano
3
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 27. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Oviedo
0
La Liga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Athletic Bilbao
1
La Liga, 26. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Atletico Madryt
0
La Liga, 24. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Osasuna
3
La Liga, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Getafe
1
La Liga, 18. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Elche
4
Rayo Vallecano
0
La Liga, 17. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Drita
0
Liga Konferencji, 6. runda
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
1
Rayo Vallecano
2
Liga Konferencji, 5. runda
|
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Espanyol
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 15. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Gru
Dogryw.
|
Real Ávila
1
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga, 14. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, 4. runda
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Madryt
0
La Liga, 12. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Lech Poznań
2
Liga Konferencji, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
CD Yuncos
1
Rayo Vallecano
6
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 10. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
BK Hacken
2
Rayo Vallecano
2
Liga Konferencji, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Levante
0
Rayo Vallecano
3
La Liga, 9. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Shkendija
0
Liga Konferencji, 1. runda
|
59'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Sevilla
1
La Liga, 7. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Rayo Vallecano
2
La Liga, 6. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Celta Vigo
1
La Liga, 5. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Osasuna
2
Rayo Vallecano
0
La Liga, 4. kolejka
|
64'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Barcelona
1
La Liga, 3. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
4
Neman
0
Liga Konferencji
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 2. kolejka
|
55'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Neman
0
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji
|
70'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Girona
1
Rayo Vallecano
3
La Liga, 1. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Mallorca
0
La Liga, 38. kolejka
|
50'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 37. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Betis
2
La Liga, 36. kolejka
|
23'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Las Palmas
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 35. kolejka
|
59'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Getafe
0
La Liga, 34. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Rayo Vallecano
0
La Liga, 33. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga, 32. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
3
Rayo Vallecano
1
La Liga, 31. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Espanyol
4
La Liga, 30. kolejka
|
75'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Rayo Vallecano
2
La Liga, 29. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Sociedad
2
La Liga, 28. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Real Madryt
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 27. kolejka
|
5'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Real Valladolid
0
La Liga, 23. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Leganes
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 22. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Girona
1
La Liga, 21. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Osasuna
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 20. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Celta Vigo
1
La Liga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Real Betis
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 18. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Villarreal
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Madryt
3
La Liga, 17. kolejka
|
66'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Valencia
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 16. kolejka
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Unionistas de Salamanca
2
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 14. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Villamuriel
0
Rayo Vallecano
5
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 11. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Mallorca
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 10. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 9. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Leganes
1
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Girona
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Atletico Madryt
1
La Liga, 6. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Osasuna
1
La Liga, 5. kolejka
|
26'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Espanyol
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 4. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Barcelona
2
La Liga, 3. kolejka
|
56'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Getafe
0
Rayo Vallecano
0
La Liga, 2. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Real Sociedad
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 1. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
78'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Barcelona
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Villarreal
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
64'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Osasuna
1
La Liga
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Real Madryt
1
La Liga
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
2
La Liga
|
73'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Girona
3
Rayo Vallecano
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Celta Vigo
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Yeclano
0
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
2
La Liga
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Las Palmas
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Sevilla
2
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
35'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Mallorca
2
La Liga
|
60'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Villarreal
1
La Liga
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Granada
0
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
78'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Almeria
0
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Mallorca
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
1
La Liga
|
18'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Espanyol
2
La Liga
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Real Betis
3
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
14'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Valladolid
1
La Liga
|
22'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Elche
4
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
2
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Atletico Madryt
2
La Liga
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Getafe
1
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Villarreal
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Sociedad
2
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Lis
Koniec
|
![]()
CFJ Mollerussa
1
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Madryt
2
La Liga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sevilla
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
67'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
5
Cadiz
1
La Liga
|
20'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Valencia
1
La Liga
|
14'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Espanyol
0
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
85'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Barcelona
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Getafe
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Granada
2
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
2
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Mallorca
0
Puchar Hiszpanii
|
27'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Girona
1
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Bergantiños
1
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
02 Gru
Karne
|
Guijuelo
(3)
1
Rayo Vallecano
(4)
1
Puchar Hiszpanii
|
59'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Real Madryt
2
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Elche
1
La Liga
|
16'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Cadiz
1
La Liga
|
64'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Elche
2
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Real Madryt
1
La Liga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Osasuna
2
La Liga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Real Valladolid
2
La Liga
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Atletico Madryt
1
La Liga
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Real Betis
0
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
28'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Barcelona
4
Puchar Hiszpanii
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
1
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Real Sociedad
1
Puchar Hiszpanii
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Eibar
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
0
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Granada
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Dogryw.
|
Levante
1
Athletic Bilbao
2
Puchar Hiszpanii
|
105'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Cadiz
0
Athletic Bilbao
4
La Liga
|
76'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Valencia
1
La Liga
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Barcelona
2
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Gru
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Real Sociedad
1
La Liga
|
17'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Real Madryt
3
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Celta Vigo
2
La Liga
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Getafe
1
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Real Valladolid
2
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
75'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Eibar
1
Athletic Bilbao
2
La Liga
|
89'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Granada
4
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
50'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Leganes
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Real Madryt
1
La Liga
|
63'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Eibar
2
Athletic Bilbao
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Getafe
2
La Liga
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Sty
Karne
|
Elche
(4)
1
Athletic Bilbao
(5)
1
Puchar Hiszpanii
|
55'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Sestao River
0
Athletic Bilbao
4
Puchar Hiszpanii
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Real Sociedad
0
La Liga
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
3
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
32'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Valencia
0
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
2
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
19'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Cadiz
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Reddis
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Almeria
0
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Sevilla Atletico
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Osasuna
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Numancia
0
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Granada
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Tenerife
2
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Albacete
1
La Liga 2
|
54'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Cadiz
0
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
4
Real Valladolid
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Huesca
2
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Numancia
2
La Liga 2
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
1
Leganes
1
La Liga
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Valencia
1
Leganes
0
La Liga
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Leganes
4
Deportivo La Coruna
0
La Liga
|
18'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Barcelona
2
Leganes
1
La Liga
|
25'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Leganes
0
La Liga
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Real Betis
2
Leganes
0
La Liga
|
77'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Leganes
0
Villarreal
0
La Liga
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Leganes
2
Osasuna
0
La Liga
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Real Madryt
3
Leganes
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Leganes
0
Real Sociedad
2
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Malaga
4
Leganes
0
La Liga
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Leganes
1
Valencia
2
La Liga
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Leganes
1
Barcelona
5
La Liga
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Leganes
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Leganes
0
Atletico Madryt
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Almeria
3
Athletic Club B
2
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Huesca
1
Athletic Club B
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Numancia
3
Athletic Club B
2
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Athletic Club B
0
Real Valladolid
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Mallorca
2
Athletic Club B
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Athletic Club B
0
Elche
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Girona
2
Athletic Club B
1
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
3
Athletic Club B
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Mirandes
3
Athletic Club B
0
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Athletic Club B
2
![]()
UE Llagostera
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
0
Athletic Club B
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Athletic Club B
0
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Athletic Club B
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Athletic Club B
3
Mallorca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Unai López 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.42, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.24.
W ostatnich 10 meczach Unai López 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.41, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.11.
W jakiej formie jest Unai López?
Unai López jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.24 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (7.08). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Unai López – zarobki
Unai López gra w Rayo Vallecano na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,7 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Unai López w Rayo Vallecano (2025/26)
| Rocznie | 1,7 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 139 tys. € |
| Tygodniowo | 32 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Unai López w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,7 mln € |
| 2024/25 |
|
1,7 mln € |
| 2023/24 |
|
540 tys. € |
| 2022/23 |
|
540 tys. € |
| 2021/22 |
|
540 tys. € |
| 2020/21 |
|
880 tys. € |
| 2019/20 |
|
880 tys. € |
| 2018/19 |
|
880 tys. € |
| 2016/17 |
|
340 tys. € |
| 2014/15 |
|
340 tys. € |
Ile zarabia Unai López?
Na podstawie kontraktu z Rayo Vallecano, Unai López otrzymuje 1,7 miliona euro rocznej pensji, co daje około 139,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki López w listopadzie 2026 to 32,1 tysiąca euro, a dziennie około 4,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Unai López – kontuzje
W trakcie kariery Unai López zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Unai López
-
Uraz mięśnia
02.01.22 – 12.01.22 (11 dni)
Rayo Vallecano opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
12.02.20 – 19.02.20 (8 dni)
Athletic Bilbao opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
02.02.20 – 09.02.20 (8 dni)
Athletic Bilbao opuszczone: 2 mecze
-
Uraz pachwiny
30.10.19 – 08.11.19 (10 dni)
Athletic Bilbao opuszczone: 1 mecz
Czy Unai López ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Unai López nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Unai López to uraz mięśnia z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 11 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Unai López – trofea
W trakcie kariery Unai López zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Unai López
Jakie trofea zdobył Unai López?
Unai López zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Rayo Vallecano — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 1 raz.
Unai López – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Unai López wynosi obecnie 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Unai López na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Unai López
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 30 |
|
2,5 mln € |
| 11.12.2025 | 30 |
|
2,5 mln € |
| 08.06.2025 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 26.12.2024 | 29 |
|
2,8 mln € |
| 06.06.2024 | 28 |
|
3 mln € |
| 21.12.2023 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 12.06.2023 | 27 |
|
3,5 mln € |
| 22.03.2023 | 27 |
|
4 mln € |
| 06.11.2022 | 27 |
|
3,5 mln € |
| 02.06.2022 | 26 |
|
4 mln € |
| 20.03.2022 | 26 |
|
5 mln € |
| 29.12.2021 | 26 |
|
12 mln € |
| 09.06.2021 | 25 |
|
12 mln € |
| 04.01.2021 | 25 |
|
10 mln € |
| 22.11.2020 | 25 |
|
10 mln € |
| 07.10.2020 | 24 |
|
7,5 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
2,4 mln € |
| 19.12.2019 | 24 |
|
3 mln € |
| 10.06.2019 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 20.12.2018 | 23 |
|
2 mln € |
| 29.05.2018 | 22 |
|
2 mln € |
| 31.12.2017 | 22 |
|
2 mln € |
| 04.06.2017 | 21 |
|
2 mln € |
| 23.01.2017 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 14.07.2016 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 21.02.2016 | 20 |
|
1,8 mln € |
| 19.11.2015 | 20 |
|
1,8 mln € |
| 30.06.2015 | 19 |
|
2 mln € |
| 22.01.2015 | 19 |
|
1 mln € |
| 15.08.2014 | 18 |
|
500 tys. € |
| 19.07.2014 | 18 |
|
500 tys. € |
| 20.10.2013 | 17 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Unai López?
Wycena Unai López wynosi obecnie 2,5 mln €. W szczycie kariery Unai López wyceniano na 12 mln €, a najniżej na 200 tys. €.