Mujaid Sadick jest piłkarzem występującym obecnie w Rayo Vallecano. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Mujaid Sadick
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Mujaid Sadick w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mujaid Sadick wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.66, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mujaid Sadick oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mujaid Sadick w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mujaid Sadick rozegrał w barwach Rayo Vallecano w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 436 minut. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Mujaid Sadick
Pierwszy transfer Mujaid Sadick w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Deportivo oLa Coruny do Genku za 1,7 miliona euro.
Czy Mujaid Sadick ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Mujaid Sadick nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mujaid Sadick to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 82 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Mujaid Sadick?
Mujaid Sadick najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Mujaid Sadick?
Wycena 26-letniego Mujaid Sadick według stanu na czerwiec 2026 wynosi 5 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 8 milionów euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mujaid Sadick?
Mujaid Sadick urodził się 14 marca 2000 w Logroño w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Mujaid Sadick – statystyki
Szczegółowe statystyki Mujaid Sadick w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rayo Vallecano. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Mujaid Sadick vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Mujaid Sadick w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mujaid Sadick wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.66, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mujaid Sadick oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Mujaid Sadick – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mujaid Sadick w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Gru
20:00
|
La Liga, 8. kolejka
|
45' | 0 | 0 | – | 6.5 | |||
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
27 Paź
Dogryw.
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
19 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
15 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
2:1 | 61' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
4:1 | 15' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
23 Maj
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 40. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.3 |
Ile meczów rozegrał Mujaid Sadick w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mujaid Sadick rozegrał w barwach Rayo Vallecano w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 436 minut. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Mujaid Sadick – transfery
W trakcie kariery Mujaid Sadick zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,7 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rayo Vallecano 2026 – obecnie
-
KRC Genk 2021 – 2026
-
Deportivo La Coruna 2019 – 2021
-
Deportivo Fabril 2018 – 2019

-
Deportivo de La Coruña U19 2017 – 2018

-
Deportivo de La Coruña Youth do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Mujaid Sadick
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 31.08.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
1,7 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Mujaid Sadick
Pierwszy transfer Mujaid Sadick w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Deportivo oLa Coruny do Genku za 1,7 miliona euro.
Mujaid Sadick – forma
W ostatnich 5 meczach Mujaid Sadick zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,78. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Mujaid Sadick i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Gru
20:00
|
Rayo Vallecano
Athletic Bilbao
La Liga, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Celta Vigo
0
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Paź
Dogryw.
|
Recreativo Huelva
2
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Elche
3
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Getafe
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Osasuna
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Espanyol
1
La Liga, 6. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
4
Rayo Vallecano
1
La Liga, 5. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Racing Santander
2
La Liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
OH Leuven
0
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia), 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Maj
Koniec
|
KRC Genk
0
Antwerp
0
Jupiler Pro League (Belgia), 39. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Standard Liege
0
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia), 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Royal Charleroi
2
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia), 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
KRC Genk
1
Standard Liege
1
Jupiler Pro League (Belgia), 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
KRC Genk
1
Royal Charleroi
1
Jupiler Pro League (Belgia), 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
KVC Westerlo
1
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
KRC Genk
0
OH Leuven
0
Jupiler Pro League (Belgia), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Antwerp
1
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia), 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Mar
Koniec
|
RAAL La Louvière
5
KRC Genk
5
Jupiler Pro League (Belgia), 30. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Freiburg
5
KRC Genk
1
Liga Europy, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
KRC Genk
1
Freiburg
0
Liga Europy, 1/16 finału
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Royale Union SG
2
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Mar
Koniec
|
KRC Genk
3
KAA Gent
0
Jupiler Pro League (Belgia), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Lut
Dogryw.
|
KRC Genk
3
Dinamo Zagrzeb
3
Liga Europy, 1/32 finału
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
KRC Genk
0
Standard Liege
3
Jupiler Pro League (Belgia), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
KRC Genk
3
Liga Europy, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lut
Koniec
|
KV Mechelen
2
KRC Genk
3
Jupiler Pro League (Belgia), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lut
Koniec
|
KRC Genk
2
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Dender FC
1
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
KRC Genk
2
Malmo
1
Liga Europy, 8. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
KRC Genk
1
Cercle Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Utrecht
0
KRC Genk
2
Liga Europy, 7. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Zulte Waregem
2
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Gru
Koniec
|
KRC Genk
3
Club Brugge
5
Jupiler Pro League (Belgia), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Royal Charleroi
2
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Gru
Koniec
|
KRC Genk
1
KVC Westerlo
1
Jupiler Pro League (Belgia), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Gru
Koniec
|
FC Midtjylland
1
KRC Genk
0
Liga Europy, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Antwerp
3
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Gru
Dogryw.
|
KRC Genk
1
RSC Anderlecht
3
Puchar Belgii, 1/16 finału
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lis
Koniec
|
KRC Genk
2
OH Leuven
1
Jupiler Pro League (Belgia), 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
27 Lis
Koniec
|
KRC Genk
2
FC Basel 1893
1
Liga Europy, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
KRC Genk
0
KV Mechelen
1
Jupiler Pro League (Belgia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
KAA Gent
1
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Lis
Koniec
|
SC Braga
3
KRC Genk
4
Liga Europy, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lis
Koniec
|
KVC Westerlo
0
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Paź
Koniec
|
KRC Genk
3
RWDM
0
Puchar Belgii, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
KRC Genk
1
RAAL La Louvière
1
Jupiler Pro League (Belgia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
KRC Genk
0
Real Betis
0
Liga Europy, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Cercle Brugge
2
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
KRC Genk
2
Dender FC
1
Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Paź
Koniec
|
KRC Genk
0
Ferencvaros
1
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Sint-Truidense VV
1
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Rangers
0
KRC Genk
1
Liga Europy, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
KRC Genk
1
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
KRC Genk
0
Royal Charleroi
1
Jupiler Pro League (Belgia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
KRC Genk
3
Zulte Waregem
2
Jupiler Pro League (Belgia), 6. kolejka
|
33'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 5.9 | |
|
28 Sie
Koniec
|
KRC Genk
1
Lech Poznań
2
Liga Europy, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Lech Poznań
1
KRC Genk
5
Liga Europy, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Sie
Koniec
|
OH Leuven
1
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Standard Liege
2
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Sie
Koniec
|
KRC Genk
1
Antwerp
1
Jupiler Pro League (Belgia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Club Brugge
2
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Maj
Koniec
|
KRC Genk
2
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Antwerp
1
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lut
Koniec
|
KRC Genk
2
Cercle Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Lut
Koniec
|
KRC Genk
1
Club Brugge
1
Puchar Belgii, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lut
Koniec
|
KRC Genk
1
Beerschot VA
0
Jupiler Pro League (Belgia), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Sint-Truidense VV
0
KRC Genk
4
Puchar Belgii, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Club Brugge
2
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia), 18. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Gru
Dogryw.
|
KRC Genk
2
Standard Liege
1
Puchar Belgii, 1/8 finału
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
KRC Genk
3
Royal Charleroi
0
Jupiler Pro League (Belgia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Royale Union SG
4
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lis
Koniec
|
KRC Genk
2
Antwerp
0
Jupiler Pro League (Belgia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Paź
Koniec
|
KAA Gent
0
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
KRC Genk
4
Dender FC
0
Jupiler Pro League (Belgia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia), 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
02 Cze
Koniec
|
KRC Genk
0
KAA Gent
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
KRC Genk
0
Club Brugge
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Club Brugge
4
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
KRC Genk
2
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
KRC Genk
1
Cercle Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Antwerp
0
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
KRC Genk
1
Royale Union SG
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Mar
Koniec
|
KVC Westerlo
1
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
KRC Genk
1
Standard Liege
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
KRC Genk
0
Club Brugge
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Royal Charleroi
0
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
KRC Genk
3
RWDM
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
KRC Genk
0
Royale Union SG
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sty
Koniec
|
OH Leuven
2
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Sint-Truidense VV
1
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
KRC Genk
1
Cercle Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Gru
Koniec
|
KRC Genk
3
Antwerp
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
10 Gru
Koniec
|
AS Eupen
1
KRC Genk
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Gru
Koniec
|
KRC Genk
2
KAA Gent
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Lis
Koniec
|
KRC Genk
3
OH Leuven
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
KV Kortrijk
0
KRC Genk
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
KRC Genk
4
KV Mechelen
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Paź
Koniec
|
KAA Gent
1
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Cukaricki
0
KRC Genk
2
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
KRC Genk
3
KVC Westerlo
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Club Brugge
1
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
KRC Genk
2
Fiorentina
2
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Sie
Koniec
|
KRC Genk
1
Olympiakos
1
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Olympiakos
1
KRC Genk
0
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
KRC Genk
0
AS Eupen
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
02 Sie
Karne
|
KRC Genk
(1)
2
Servette FC
(4)
2
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
KRC Genk
1
Royale Union SG
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Antwerp
2
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Royal Charleroi
2
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
KRC Genk
5
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Standard Liege
2
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
12 Mar
Koniec
|
KRC Genk
1
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
KRC Genk II
2
![]()
Standard Liege II
2
Challenger Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Beerschot VA
3
KRC Genk II
2
Challenger Pro League (Belgia)
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Gru
Koniec
|
KV Kortrijk
1
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
KRC Genk II
0
Dender FC
2
Challenger Pro League (Belgia)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Maj
Koniec
|
KV Mechelen
0
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
KRC Genk
0
KAA Gent
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Seraing United
0
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
KRC Genk
5
AS Eupen
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Club Brugge
3
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Cercle Brugge
2
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Lut
Koniec
|
KRC Genk
4
KV Mechelen
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
16 Sty
Koniec
|
KRC Genk
4
Beerschot VA
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Gru
Koniec
|
![]()
KV Oostende
0
KRC Genk
4
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
12 Gru
Koniec
|
KAA Gent
1
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lis
Koniec
|
KRC Genk
2
West Ham United
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Sie
Koniec
|
KRC Genk
1
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Szachtar Donieck
2
KRC Genk
1
Liga Mistrzów
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
KRC Genk
1
Szachtar Donieck
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lip
Koniec
|
KRC Genk
3
![]()
KV Oostende
4
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Marino de Luanco
0
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Zamora
0
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Guijuelo
0
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Salamanca UDS
0
Deportivo La Coruna
0
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
![]()
Ejido
0
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Unionistas de Salamanca
0
Deportivo La Coruna
1
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Fuenlabrada
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Tenerife
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Ponferradina
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
Real Oviedo
2
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Almeria
4
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Alcorcon
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Albacete
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Ponferradina
2
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Real Saragossa
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Extremadura 1924
2
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Elche
3
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Villarreal
4
La Liga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Mujaid Sadick 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.53, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.78.
W ostatnich 10 meczach Mujaid Sadick 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.76, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.69.
W jakiej formie jest Mujaid Sadick?
Mujaid Sadick jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.78 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.66). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Mujaid Sadick – kontuzje
W trakcie kariery Mujaid Sadick zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 28 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mujaid Sadick
-
Stłuczenie
28.05.26 – 14.06.26 (18 dni)
KRC Genk opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
05.05.26 – 12.05.26 (8 dni)
KRC Genk opuszczone: 1 mecz
-
Choroba
13.03.26 – 16.03.26 (4 dni)
KRC Genk opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
05.10.22 – 30.11.22 (57 dni)
KRC Genk opuszczone: 16 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
06.07.22 – 25.09.22 (82 dni)
KRC Genk opuszczone: 9 meczów
Czy Mujaid Sadick ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Mujaid Sadick nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mujaid Sadick to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 82 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mujaid Sadick – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mujaid Sadick wynosi obecnie 5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mujaid Sadick na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Mujaid Sadick
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 03.06.2026 | 26 |
|
5 mln € |
| 09.12.2025 | 25 |
|
8 mln € |
| 11.06.2025 | 25 |
|
8 mln € |
| 25.03.2025 | 25 |
|
8 mln € |
| 10.12.2024 | 24 |
|
6 mln € |
| 01.10.2024 | 24 |
|
5 mln € |
| 03.06.2024 | 24 |
|
3,5 mln € |
| 21.03.2024 | 24 |
|
3,5 mln € |
| 18.12.2023 | 23 |
|
4,5 mln € |
| 22.10.2023 | 23 |
|
3 mln € |
| 08.06.2023 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 03.11.2022 | 22 |
|
3 mln € |
| 11.04.2022 | 22 |
|
3 mln € |
| 05.01.2022 | 21 |
|
2 mln € |
| 29.06.2021 | 21 |
|
1,7 mln € |
| 06.01.2021 | 20 |
|
350 tys. € |
| 07.10.2020 | 20 |
|
350 tys. € |
| 07.04.2020 | 20 |
|
350 tys. € |
| 19.12.2019 | 19 |
|
400 tys. € |
| 28.06.2019 | 19 | 150 tys. € | |
| 18.02.2019 | 18 | 150 tys. € | |
| 22.11.2018 | 18 | 150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Mujaid Sadick?
Wycena Mujaid Sadick wynosi obecnie 5 mln €. W szczycie kariery Mujaid Sadick wyceniano na 8 mln €, a najniżej na 150 tys. €.