Andres Martin jest piłkarzem występującym obecnie w Racing Santander. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Andres Martin
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Andres Martin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Andres Martin wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.60, a skuteczność strzałów to 6,7%. Andres Martin oddaje średnio 2,5 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Andres Martin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Andres Martin rozegrał w barwach Racingu Santander w La Lidze 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 380 minut. Średnio dawało to 63 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Andres Martin
Pierwszy transfer Andres Martin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Cordoby CF do Rayo Vallecano za 2,5 miliona euro.
Ile zarabia Andres Martin?
Na podstawie kontraktu z Racing Santander, Andres Martin otrzymuje 520 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 43,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Martin w listopadzie 2026 to 10 tysięcy euro, a dziennie około 1,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Andres Martin ma kontuzję?
Obecnie Andres Martin ma uraz — stłuczenie mięśnia — i pauzuje w Racingu Santander.
Najpoważniejszy uraz w karierze Andres Martin to kolano skoczka z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 41 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Andres Martin?
Andres Martin ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Andres Martin?
Andres Martin najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Andres Martin?
Wycena 27-letniego Andres Martin według stanu na czerwiec 2026 wynosi 8 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 8 milionów euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Andres Martin?
Andres Martin urodził się 11 lipca 1999 w Aguadulce w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Andres Martin – statystyki
Szczegółowe statystyki Andres Martin w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Racing Santander. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Andres Martin vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Andres Martin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Andres Martin wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.60, a skuteczność strzałów to 6,7%. Andres Martin oddaje średnio 2,5 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Andres Martin – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Andres Martin w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
2:1 | 67' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
2:0 | 45' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
2:2 | 29' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
28 Sie
Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
3:2 | 59' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
La Liga, 2. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
16 Sie
Koniec
|
La Liga, 1. kolejka
|
2:2 | 90' | 1 | 0 | – | 6.6 | ||
|
31 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 42. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
24 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 41. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
16 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 40. kolejka
|
4:1 | 84' | 2 | 0 | – | 7.6 | ||
|
10 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 39. kolejka
|
1:2 | 67' | 0 | 0 | – | 6.6 |
Ile meczów rozegrał Andres Martin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Andres Martin rozegrał w barwach Racingu Santander w La Lidze 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 380 minut. Średnio dawało to 63 minuty gry na spotkanie.
Andres Martin – transfery
W trakcie kariery Andres Martin zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 4,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Racing Santander 2024 – obecnie
-
Rayo Vallecano 2024 – 2024
-
Racing Santander 2023 – 2024
-
Rayo Vallecano 2022 – 2023
-
Tenerife 2022 – 2022
-
Rayo Vallecano 2019 – 2022
-
Cordoba CF 2018 – 2019
-
Córdoba CF B 2017 – 2018

-
Cordoba U19 do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Andres Martin
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 01.08.2024 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 30.08.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 26.01.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
2,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Andres Martin
Pierwszy transfer Andres Martin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Cordoby CF do Rayo Vallecano za 2,5 miliona euro.
Andres Martin – forma
W ostatnich 5 meczach Andres Martin zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,59. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Andres Martin i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Espanyol
1
La Liga, 10. kolejka
|
67'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Osasuna
2
Racing Santander
0
La Liga, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Valencia
2
La Liga, 8. kolejka
|
29'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Racing Santander
3
Elche
2
La Liga, 3. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Getafe
1
Racing Santander
0
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Villarreal
2
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Racing Santander
4
Cadiz
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Malaga
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Racing Santander
4
Real Valladolid
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
84'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Leganes
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Racing Santander
4
Huesca
2
La Liga 2, 38. kolejka
|
95'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
AD Ceuta FC
0
Racing Santander
0
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (5 celnych)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 36. kolejka
|
67'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
5
Almeria
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
6
Racing Santander
2
La Liga 2, 34. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
2
Racing Santander
0
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Racing Santander
0
Albacete
4
La Liga 2, 31. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Racing Santander
4
Cordoba CF
3
La Liga 2, 29. kolejka
|
82'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Racing Santander
1
Burgos CF
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.2 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Racing Santander
1
Mirandes
0
La Liga 2, 25. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Granada
1
Racing Santander
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Racing Santander
4
Las Palmas
1
La Liga 2, 22. kolejka
|
61'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Racing Santander
0
Barcelona
2
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Saragossa
3
La Liga 2, 21. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 5.9 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Huesca
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
Villarreal
1
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Racing Santander
1
Leganes
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Cadiz
2
Racing Santander
3
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Racing Santander
4
Eibar
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
59'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Burgos CF
0
Racing Santander
2
La Liga 2, 15. kolejka
|
78'
|
0 goli
4 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Granada
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Las Palmas
3
Racing Santander
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Racing Santander
1
Real Sociedad II
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
89'
|
0 goli
7 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Mirandes
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 11. kolejka
|
85'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Racing Santander
3
Malaga
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
8 kluczowych podań
|
Istotny | 8.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
FC Andorra
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Cordoba CF
2
Racing Santander
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
2
Cultural Leonesa
4
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Almeria
2
Racing Santander
3
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Racing Santander
4
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Albacete
2
Racing Santander
3
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Racing Santander
3
CD Castellón
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Mirandes
4
Racing Santander
1
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Racing Santander
3
Mirandes
3
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Racing Santander
2
Granada
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
89'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Eldense
3
Racing Santander
3
La Liga 2, 41. kolejka
|
102'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Almeria
2
Racing Santander
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Racing Santander
1
Real Oviedo
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Cartagena
1
Racing Santander
0
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.6 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
1
CD Castellón
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Levante
3
Racing Santander
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Saragossa
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Mirandes
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Tenerife
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Elche
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Racing Santander
2
La Liga 2, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Burgos CF
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Malaga
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.3 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 24. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Racing Santander
6
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
68'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Albacete
2
Racing Santander
2
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
Eldense
2
La Liga 2, 21. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Elche
3
Racing Santander
0
La Liga 2, 20. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Racing Santander
0
Huesca
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Granada
3
Racing Santander
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Racing Santander
0
Mirandes
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Malaga
0
Racing Santander
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
81'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Racing Santander
1
Albacete
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (4 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
32'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Cadiz
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
88'
|
0 goli
5 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Racing Santander
1
Levante
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
2
Racing Santander
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
55'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
Cartagena
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
CD Castellón
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Tenerife
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
77'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 3. kolejka
|
74'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Eibar
2
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 6.3 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Almeria
2
La Liga 2, 1. kolejka
|
73'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Villarreal B
1
Racing Santander
0
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Huesca
0
Racing Santander
3
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Racing Santander
1
Mirandes
0
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Racing Santander
3
Elche
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
29'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
12'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Racing Santander
4
Tenerife
2
La Liga 2
|
24'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Espanyol
0
La Liga 2
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Racing Santander
0
Cartagena
2
La Liga 2
|
61'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Levante
2
Racing Santander
4
La Liga 2
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Valladolid
3
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Alcorcon
3
Racing Santander
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
01 Lis
Karne
|
Zamora
(4)
2
Racing Santander
(3)
2
Puchar Hiszpanii
|
54'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Racing Santander
1
Racing Ferrol
3
La Liga 2
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Racing Santander
3
Burgos CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Cartagena
2
Racing Santander
3
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Racing Santander
3
Sporting Gijon
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Tenerife
2
Racing Santander
0
La Liga 2
|
33'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Racing Santander
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
2
Albacete
1
La Liga 2
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
Amorebieta
0
La Liga 2
|
74'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Elche
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Mallorca
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Espanyol
2
La Liga
|
3'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Real Betis
3
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Real Valladolid
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Elche
4
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
2
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Atletico Madryt
2
La Liga
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Getafe
1
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Villarreal
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Real Sociedad
2
La Liga
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Cze
Koniec
|
Tenerife
1
Girona
3
La Liga 2
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Girona
0
Tenerife
0
La Liga 2
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Lugo
0
Tenerife
2
La Liga 2
|
13'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.5 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Tenerife
0
Almeria
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Tenerife
2
Ibiza
0
La Liga 2
|
27'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Alcorcon
0
Tenerife
2
La Liga 2
|
63'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.0 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Tenerife
0
Leganes
0
La Liga 2
|
30'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Girona
1
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Mirandes
0
Rayo Vallecano
1
Puchar Hiszpanii
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Bergantiños
1
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
02 Gru
Karne
|
Guijuelo
(3)
1
Rayo Vallecano
(4)
1
Puchar Hiszpanii
|
78'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Real Madryt
2
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Elche
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Cadiz
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Cze
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Girona
2
La Liga 2
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
Leganes
1
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
32'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Lugo
1
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
4
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Sabadell
2
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
UD Logroñés
0
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Tenerife
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Espanyol
2
Rayo Vallecano
3
La Liga 2
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
1
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
CD Castellón
1
La Liga 2
|
79'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 9.0 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Almeria
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Lugo
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
0
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Tenerife
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Mallorca
0
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Almeria
3
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lip
Koniec
|
Real Saragossa
2
Rayo Vallecano
4
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Malaga
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
10 Cze
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Extremadura 1924
1
La Liga 2
|
93'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Ponferradina
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 5.8 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Cadiz
1
La Liga 2
|
32'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Lugo
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Fuenlabrada
2
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Malaga
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Cordoba CF
2
Osasuna
3
La Liga 2
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Las Palmas
1
Cordoba CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Cordoba CF
0
Real Saragossa
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Cordoba CF
0
Lugo
4
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Elche
1
Cordoba CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Cordoba CF
3
Mallorca
2
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Cordoba CF
1
Sporting Gijon
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Extremadura 1924
3
Cordoba CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Almeria
3
Cordoba CF
1
La Liga 2
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Cordoba CF
1
Granada
2
La Liga 2
|
66'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Tenerife
0
Cordoba CF
2
La Liga 2
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Cordoba CF
1
Albacete
3
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Numancia
3
Cordoba CF
2
La Liga 2
|
36'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
1
Cordoba CF
0
La Liga 2
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Reddis
1
Cordoba CF
1
La Liga 2
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
0
Cordoba CF
0
La Liga 2
|
9'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Cordoba CF
1
Elche
1
La Liga 2
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Malaga
3
Cordoba CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Cordoba CF
0
Alcorcon
0
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Andres Martin ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.59.
W ostatnich 10 meczach Andres Martin 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.83.
W jakiej formie jest Andres Martin?
Andres Martin jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.59 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.60). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Andres Martin – zarobki
Andres Martin gra w Racing Santander na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 520 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Andres Martin w Racing Santander (2025/26)
| Rocznie | 520 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 43 tys. € |
| Tygodniowo | 10 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Andres Martin w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
520 tys. € |
| 2024/25 |
|
520 tys. € |
| 2023/24 |
|
160 tys. € |
| 2022/23 |
|
160 tys. € |
| 2021/22 |
|
160 tys. € |
| 2020/21 |
|
160 tys. € |
| 2019/20 |
|
160 tys. € |
Ile zarabia Andres Martin?
Na podstawie kontraktu z Racing Santander, Andres Martin otrzymuje 520 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 43,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Martin w listopadzie 2026 to 10 tysięcy euro, a dziennie około 1,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Andres Martin – kontuzje
W trakcie kariery Andres Martin zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 10 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Andres Martin
-
Stłuczenie mięśnia
pauzuje od 8 dni
24.10.26Racing Santander opuszczone: 2 mecze
-
Kolano skoczka
28.08.26 – 08.10.26 (41 dni)
Racing Santander opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
11.02.20 – 03.03.20 (22 dni)
Rayo Vallecano opuszczone: 3 mecze
Czy Andres Martin ma kontuzję?
Obecnie Andres Martin ma uraz — stłuczenie mięśnia — i pauzuje w Racingu Santander.
Najpoważniejszy uraz w karierze Andres Martin to kolano skoczka z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 41 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Andres Martin – trofea
W trakcie kariery Andres Martin zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Andres Martin
Jakie trofea zdobył Andres Martin?
Andres Martin zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Racingu Santander — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 1 raz.
Andres Martin – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Andres Martin wynosi obecnie 8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Andres Martin na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Andres Martin
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 26 |
|
8 mln € |
| 17.03.2026 | 26 |
|
7 mln € |
| 29.12.2025 | 26 |
|
5 mln € |
| 23.06.2025 | 25 |
|
4 mln € |
| 26.03.2025 | 25 |
|
3,2 mln € |
| 12.12.2024 | 25 |
|
2,8 mln € |
| 13.10.2024 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 23.06.2024 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 19.12.2023 | 24 |
|
1 mln € |
| 12.06.2023 | 23 |
|
1 mln € |
| 06.11.2022 | 23 |
|
1 mln € |
| 28.06.2022 | 22 |
|
1,2 mln € |
| 29.12.2021 | 22 |
|
1,2 mln € |
| 23.06.2021 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 07.01.2021 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 07.10.2020 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 22.07.2020 | 21 |
|
2 mln € |
| 07.04.2020 | 20 |
|
2,3 mln € |
| 19.12.2019 | 20 |
|
2,5 mln € |
| 09.09.2019 | 20 |
|
2,5 mln € |
| 28.06.2019 | 19 |
|
2 mln € |
| 26.03.2019 | 19 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Andres Martin?
Wycena Andres Martin wynosi obecnie 8 mln €. W szczycie kariery Andres Martin wyceniano na 8 mln €, a najniżej na 300 tys. €.