Forma w lidze
Racing Santander w tabeli
15. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do 6. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
9:7 bramki
2,25 gola/mecz
0 pkt
4:16 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Racingu Santander
Wartość drużyny: 20 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Maroko | 21 | napastnik | 8 | 20 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Hiszpania | 28 | napastnik | 8 | 7 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,34 średnia ocena | Maroko | 21 | napastnik | 8 | 20 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Hiszpania | 25 | bramkarz | 8 | 6 mln € |
Przewidywany skład Racingu Santander 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Racing Santander w tabeli La Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 24 |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 19 |
| ··· | |||||||
14
|
Getafe
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | 8 |
15
|
Racing Santander
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:23 | 8 |
16
|
Osasuna
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:18 | 8 |
Wyniki Racingu Santander
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Racing Santander
2
Valencia
2
La Liga, 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Celta Vigo
5
Racing Santander
0
La Liga, 7. kolejka
|
|
|
16 Wrz Koniec
|
Barcelona
7
Racing Santander
2
La Liga, 6. kolejka
|
Terminarz Racingu Santander
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Osasuna
Racing Santander
La Liga, 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:15
|
Racing Santander
Espanyol
La Liga, 10. kolejka
|
|
|
29 Paź 21:00
|
![]()
Ribadesella CF
Racing Santander
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Ostatnie transfery Racingu Santander
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Portugalia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo |
Racing Santander to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w La Liga. Swoim domowym obiektem jest Campos de Sport de El Sardinero, który może pomieścić 22 271 widzów. Zespół prowadzi Jose Alberto López. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 20 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Hiszpanii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Racing Santander?
Klub piłkarski Racing Santander zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Racing Santander w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Racingu Santander trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 9,5 mln €, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 20,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Julen Agirrezabala z Athleticu za 4,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Gustavo Puerta do Olympiakos za 16 mln €.
Które miejsce zajmuje Racing Santander w tabeli La Ligi?
Racing Santander zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli La Ligi z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Barcelony wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Racingu Santander?
W wyjściowym ustawieniu Racingu Santander między słupkami staje J. Agirrezabala, a linię obrony najczęściej tworzą A. Mantilla, J. Belocian, Pablo Ramon Parra oraz Jorge Salinas Viadero. W środku pola grają Pablo Garcia Fernandez, I. Martin, S. Canales, M. Prati oraz I. Vicente, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Zabiri. Trener Jose Alberto López ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga i pucharach.
Kiedy Racing Santander gra następny mecz?
Najbliższy mecz Racingu Santander to spotkanie z Osasuną, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Estadio El Sadar w ramach La Ligi (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Racingu Santander?
Ostatni mecz Racingu Santander to remis z Valencią 2:2 w La Lidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Raba Antolin, Zabiri, Martin oraz Otorbi Ejedewawe. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Racing Santander w tym sezonie?
Bilans Racingu Santander w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 13 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Racingu Santander w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Racing Santander w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Racingu Santander
Racing Santander terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
La Liga, 9. kolejka
|
Estadio El Sadar Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Paź 16:15
|
La Liga, 10. kolejka
|
Campos de Sport de El Sardinero U siebie | Umiarkowany | |
|
29 Paź 21:00
|
![]() Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Wyjazd | – | |
|
01 Lis 16:15
|
La Liga, 11. kolejka
|
Campos de Sport de El Sardinero U siebie | Trudny | |
|
07 Lis 14:00
|
La Liga, 12. kolejka
|
Estadio La Rosaleda Wyjazd | Łatwy | |
|
22 Lis 17:00
|
La Liga, 13. kolejka
|
Campos de Sport de El Sardinero U siebie | Trudny | |
|
29 Lis 17:00
|
La Liga, 14. kolejka
|
Estadio Ciudad de Valencia Wyjazd | Łatwy | |
|
06 Gru 17:00
|
La Liga, 15. kolejka
|
Campos de Sport de El Sardinero U siebie | Umiarkowany | |
|
13 Gru 17:00
|
La Liga, 16. kolejka
|
Estadio La Cartuja de Sevilla Wyjazd | Trudny | |
|
19 Gru 20:00
|
La Liga, 17. kolejka
|
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Wyjazd | Trudny |
Kiedy Racing Santander gra następny mecz?
Najbliższy mecz Racingu Santander to spotkanie z Osasuną, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Estadio El Sadar w ramach La Ligi (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Racingu Santander w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Racing Santander w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Racingu Santander w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Racing Santander wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
2:2 | 4-1-4-1 | 8/11 | 3/6 | |
|
19 Wrz Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
5:0 | 4-1-4-1 | 3/6 | 5/7 | |
|
16 Wrz Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
7:2 | 4-1-3-2 | 0/18 | 2/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 4/10 | 3/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 6/15 | 2/7 | |
|
28 Sie Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 5/15 | 2/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
La Liga, 2. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 6/14 | 3/4 | |
|
16 Sie Koniec
|
La Liga, 1. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 6/16 | 2/6 | |
|
31 Maj Koniec
|
La Liga 2, 42. kolejka
|
4:1 | 4-2-3-1 | 3/6 | 0/0 | |
|
24 Maj Koniec
|
La Liga 2, 41. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 7/12 | 5/6 |
Racing Santander ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 24 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 5 z 8 meczów, ze średnią 1,40 punktu. W pozostałych ustawieniach Racing Santander zdobywa 0,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Racingu Santander?
Ostatni mecz Racingu Santander to remis z Valencią 2:2 w La Lidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Raba Antolin, Zabiri, Martin oraz Otorbi Ejedewawe. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Racing Santander – tabela La Liga
Jakie miejsce w tabeli La Liga zajmuje Racing Santander w sezonie 2026/2027.
Miejsce Racingu Santander w tabeli La Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 27 | 24 | |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
3
|
Real Betis
|
8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 19 | |
4
|
Real Madryt
|
8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | 11 | 18 | |
5
|
Sevilla
|
8 | 4 | 2 | 2 | 13:12 | 1 | 14 | |
6
|
Real Sociedad
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 13 | |
7
|
Deportivo Alaves
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | 4 | 11 | |
8
|
Deportivo La Coruna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
9
|
Celta Vigo
|
8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
10
|
Athletic Bilbao
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
11
|
Villarreal
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 | 8 | |
12
|
Espanyol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | |
13
|
Rayo Vallecano
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | |
14
|
Getafe
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 8 | |
15
|
Racing Santander
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:23 | -10 | 8 | |
16
|
Osasuna
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:18 | -10 | 8 | |
17
|
Levante
|
7 | 1 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 6 | |
18
|
Elche
|
8 | 1 | 3 | 4 | 11:17 | -6 | 6 | |
19
|
Valencia
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:15 | -9 | 5 | |
20
|
Malaga
|
8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 27 | 24 | |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
3
|
Real Betis
|
8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 19 | |
4
|
Real Madryt
|
8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | 11 | 18 | |
5
|
Sevilla
|
8 | 4 | 2 | 2 | 13:12 | 1 | 14 | |
6
|
Real Sociedad
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 13 | |
7
|
Deportivo Alaves
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | 4 | 11 | |
8
|
Deportivo La Coruna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
9
|
Celta Vigo
|
8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
10
|
Athletic Bilbao
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
11
|
Villarreal
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 | 8 | |
12
|
Espanyol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | |
13
|
Rayo Vallecano
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | |
14
|
Getafe
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 8 | |
15
|
Racing Santander
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:23 | -10 | 8 | |
16
|
Osasuna
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:18 | -10 | 8 | |
17
|
Levante
|
7 | 1 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 6 | |
18
|
Elche
|
8 | 1 | 3 | 4 | 11:17 | -6 | 6 | |
19
|
Valencia
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:15 | -9 | 5 | |
20
|
Malaga
|
8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Barcelona
|
4 | 4 | 0 | 0 | 17:4 | 13 | 12 | |
| 2 |
Real Betis
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:2 | 6 | 12 | |
| 3 |
Real Madryt
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 12 | |
| 4 |
Atletico Madryt
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 5 |
Deportivo Alaves
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 9 | |
| 6 |
Getafe
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 8 | |
| 7 |
Racing Santander
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:7 | 2 | 8 | |
| 8 |
Real Sociedad
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 7 | |
| 9 |
Rayo Vallecano
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 10 |
Sevilla
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 11 |
Deportivo La Coruna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 12 |
Athletic Bilbao
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 13 |
Osasuna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 5 | |
| 14 |
Celta Vigo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:5 | 2 | 4 | |
| 15 |
Espanyol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 16 |
Levante
|
3 | 1 | 1 | 1 | 10:9 | 1 | 4 | |
| 17 |
Villarreal
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 3 | |
| 18 |
Malaga
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 19 |
Elche
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:11 | -7 | 1 | |
| 20 |
Valencia
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:9 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Barcelona
|
4 | 4 | 0 | 0 | 17:3 | 14 | 12 | |
| 2 |
Atletico Madryt
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 3 |
Sevilla
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 4 |
Real Betis
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 5 |
Real Madryt
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 6 |
Real Sociedad
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:9 | -2 | 6 | |
| 7 |
Deportivo La Coruna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 8 |
Villarreal
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 9 |
Elche
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 10 |
Celta Vigo
|
4 | 0 | 4 | 0 | 1:1 | 0 | 4 | |
| 11 |
Espanyol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
Valencia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 13 |
Athletic Bilbao
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 14 |
Osasuna
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:15 | -9 | 3 | |
| 15 |
Deportivo Alaves
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 16 |
Levante
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:6 | -5 | 2 | |
| 17 |
Rayo Vallecano
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 1 | |
| 18 |
Malaga
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:8 | -7 | 1 | |
| 19 |
Getafe
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:8 | -8 | 0 | |
| 20 |
Racing Santander
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:16 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Racing Santander w tabeli La Ligi?
Racing Santander zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli La Ligi z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Barcelony wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Racingu Santander w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Racingu Santander na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Racing Santander na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,8
- Strzały celne / mecz 4,9
- Asysty / mecz 0,63
- Udane dryblingi / mecz 7,9
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,88
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 19,4
- Przechwyty / mecz 8,3
- Wybicia / mecz 29,4
- Zablokowane strzały / mecz 2,8
Strzelcy Racingu Santander
-
Yassir Zabiri 7
-
Sergio Canales 1
-
Maguette Gueye 1
-
Ivan Martin 1
-
Pablo Garcia Fernandez 1
-
Andres Martin 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Racingu Santander i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Racingu Santander to 16–30 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Osasuna - Racing Santander Po przerwie pada 23% bramek Racingu Santander.Przebieg meczu Racingu Santander i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Racing Santander otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Racingu Santander
92% bramek Racingu Santander pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Racing Santander zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Racingu Santander
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 6 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Racingu Santander, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Racing Santander wygra mecz Osasuna - Racing Santander Racing Santander nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Racingu Santander
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 88%
- Powyżej 3,5 75%
- Powyżej 4,5 50%
- Powyżej 5,5 13%
W 88% meczów Racingu Santander padają co najmniej trzy bramki, a w 75% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Osasuna - Racing Santander Powyżej 2,5 bramki padło w 88% meczów Racingu Santander.Racing Santander – faule i karne
- Faule / mecz 14,4
- Faule rywali / mecz 13,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Racing Santander fauluje średnio 14,4 razy na mecz, a wymusza 13,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Racingu Santander, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Osasuna - Racing Santander Racing Santander popełnia 14,4 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Racing Santander zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Racing Santander wygra mecz Osasuna - Racing Santander Racing Santander zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 0%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Racingu Santander ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 23% goli Racingu Santander, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 8 meczów.
Racing Santander wygra drugą połowę meczu Osasuna - Racing Santander Drugą połowę Racing Santander wygrywał w 1 z 8 meczów.Racing Santander – strzały
- Celne / mecz 4,9
- Niecelne / mecz 3,9
- Celność strzałów 56%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,4
Racing Santander oddaje 8,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 56% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Osasuna - Racing Santander Racing Santander oddaje 8,8 strzałów na mecz.Racing Santander – posiadanie piłki
- U siebie 48,0%
- Na wyjeździe 49,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 8
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 8 meczów. Średnio Racing Santander utrzymuje przy piłce 48,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
Racing Santander wygra mecz Osasuna - Racing Santander Racing Santander utrzymuje średnio 48,8% posiadania piłki.Racing Santander – podania
- Kluczowe / mecz 8,0
- Dośrodkowania / mecz 13,0
- Celność dośrodkowań 13%
- Podania długie / mecz 31
- Celność długich podań 41%
Racing Santander wymienia średnio 439 podań na mecz przy celności 83%, z czego 8,0 to podania kluczowe.
Racing Santander – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 2,88
- Bez straty do przerwy 25%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 75%
Czyste konto Racingu Santander to 0% meczów sezonu (0 z 8), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Osasuna - Racing Santander Czyste konto Racing Santander zachowuje w 0% meczów.Racing Santander – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 88%
- Pow. 10,5 w meczu 75%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Racing Santander wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 8,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 88% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Osasuna - Racing Santander Powyżej 8,5 rożnego padło w 88% meczów Racingu Santander.Racing Santander – kartki
- Żółte kartki 21
- Pow. 3,5 kartki w meczu 88%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 75%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 0%
Racing Santander ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Racingu Santander – 2,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Osasuna - Racing Santander Racing Santander ogląda średnio 2,6 żółtych kartek na mecz.Racing Santander według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 2,00 | 7,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 5 | 1-1-3 | 0,80 | 1,20 | 2,40 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,50 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Racing Santander zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Racing Santander na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
13.
|
2,33 0,25 | 2,00 1,25 | 1,33 3,00 |
|
14.
|
2,00 0,00 | 1,00 0,00 | 0,50 2,00 |
|
15.
|
2,00 0,00 | 2,25 1,00 | 1,75 4,00 |
|
16.
|
1,25 0,75 | 0,50 1,50 | 0,75 3,75 |
|
17.
|
1,33 0,50 | 3,33 0,25 | 3,00 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Racingu Santander
Skrajne wyniki i osiągnięcia Racingu Santander w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Racing Santander - Elche 3:2 La Liga, 28.08.2026
- Najwyższa porażka Barcelona - Racing Santander 7:2 La Liga, 16.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Barcelona - Racing Santander 7:2, La Liga, 16.09.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Canales, Rayo Vallecano - Racing Santander 3:2, La Liga, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 65. minuta Zabiri, Barcelona - Racing Santander 7:2, La Liga, 16.09.2026
Jakie statystyki ma Racing Santander w tym sezonie?
Bilans Racingu Santander w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 13 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Racing Santander – zawodnicy
Jak wygląda kadra Racingu Santander w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Racingu Santander 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Racingu Santander
-
Lars Simon Albin Eriksson Bramkarz Uraz barku pauzuje od 38 dniopuszczone: 3 mecze

-
Andres Martin Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 48 dniopuszczone: 5 meczów
Kadra Racingu Santander
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
21 | Maroko | 20 mln € | 820 tys. € | 8 | 100% | 7 | 0 | 473' | 4 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Hiszpania | 7 mln € | 620 tys. € | 8 | 100% | 0 | 3 | 634' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | Hiszpania | 8 mln € | 520 tys. € | 4 | 50% | 1 | 0 | 268' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
29 | Hiszpania | 1,5 mln € | 720 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 249' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
20 | Hiszpania | 8 mln € | 630 tys. € | 5 | 63% | 1 | 0 | 232' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Hiszpania | 2 mln € | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 137' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
25 | Gruzja | 3,5 mln € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 71' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
26 | Hiszpania | 1,5 mln € | 720 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 62' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
35 | Hiszpania | 3 mln € | 6 mln € | 8 | 100% | 1 | 0 | 582' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Portugalia | 5 mln € | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 183' | 0 | 1 | |||||||
| 23 |
|
27 | Hiszpania | 3 mln € | 2,3 mln € | 7 | 88% | 1 | 0 | 489' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
22 | Włochy | 5,5 mln € | 440 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 347' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
23 | Senegal | 2,5 mln € | 120 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 151' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
28 | Hiszpania | 1 mln € | 390 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 84' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 17 |
![]() |
19 | Hiszpania | 10 mln € | 200 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 634' | 3 | 0 | |||||||
| 2 |
|
26 | Hiszpania | 900 tys. € | 300 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 602' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
|
21 | Francja | 12 mln € | 750 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 305' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
25 | Hiszpania | 1,4 mln € | 210 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 443' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
28 | Hiszpania | 1,4 mln € | 520 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 397' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
23 | Urugwaj | 3 mln € | 1,3 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 246' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
29 | Hiszpania | 5 mln € | 1,3 mln € | 5 | 63% | 0 | 0 | 147' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
22 | Brazylia | 1,5 mln € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 76' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
25 | Hiszpania | 6 mln € | 2,7 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
20 | Szwecja | 2 mln € | 210 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Racingu Santander
114,7 mln €
śr. 4,8 mln € / zawodnika
Ile Racing Santander wydaje na pensje
20,7 mln € rocznie
śr. 861 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Hiszpania (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Racingu Santander w sezonie 2026/2027
Racing Santander wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Racingu Santander
Jak wygląda skład Racingu Santander?
W wyjściowym ustawieniu Racingu Santander między słupkami staje J. Agirrezabala, a linię obrony najczęściej tworzą A. Mantilla, J. Belocian, Pablo Ramon Parra oraz Jorge Salinas Viadero. W środku pola grają Pablo Garcia Fernandez, I. Martin, S. Canales, M. Prati oraz I. Vicente, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Zabiri. Trener Jose Alberto López ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga i pucharach.
Racing Santander – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Racing Santander w sezonie 2026/2027.
Racing Santander transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Hiszpania | 22 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Portugalia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 29 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 34 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Kolumbia | 23 |
|
16 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 21 |
|
1 mln € | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 19 |
|
3 mln € | |
| 25 Sie 2026 |
|
Włochy | 22 |
|
500 tys. € |
Kluczowe transfery Racingu Santander
Racing Santander bilans transferowy
- +12,1 mln € 2026
- -3,5 mln € 2025
- -490 tys. € 2024
- 0 € 2023
- +6 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Racingu Santander

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Racing Santander w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Racingu Santander trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 9,5 mln €, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 20,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Julen Agirrezabala z Athleticu za 4,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Gustavo Puerta do Olympiakos za 16 mln €.
Racing Santander – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Racing Santander? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Racing Santander?
Klub piłkarski Racing Santander zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii.