Pablo Ramón Parra jest piłkarzem występującym obecnie w Racing Santander. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Pablo Ramon Parra
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Pablo Ramon Parra w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pablo Ramon Parra wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.26, a skuteczność strzałów to 0,0%. Pablo Ramon Parra oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Pablo Ramon Parra w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pablo Ramon Parra rozegrał w barwach Racingu Santander w La Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 675 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Pablo Ramon Parra
Pierwszy transfer Pablo Ramon Parra w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Mallorca U19 do Real Madryt U19 za 500 tysięcy euro.
Ile zarabia Pablo Ramon Parra?
Na podstawie kontraktu z Racing Santander, Pablo Ramon Parra otrzymuje 210 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 17,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ramón Parra w listopadzie 2026 to 4 tysiące euro, a dziennie około 575 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Pablo Ramon Parra ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Pablo Ramon Parra nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pablo Ramon Parra to uraz mięśnia z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 50 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Pablo Ramon Parra?
Pablo Ramon Parra ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Pablo Ramon Parra?
Pablo Ramon Parra najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Pablo Ramon Parra?
Wycena 25-letniego Pablo Ramon Parra według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,4 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,4 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Pablo Ramon Parra?
Pablo Ramon Parra urodził się 30 czerwca 2001 w Calvia w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Pablo Ramon Parra – statystyki
Szczegółowe statystyki Pablo Ramon Parra w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Racing Santander. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Pablo Ramón Parra vs. inni
Jakie statystyki ma Pablo Ramon Parra w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pablo Ramon Parra wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.26, a skuteczność strzałów to 0,0%. Pablo Ramon Parra oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Pablo Ramon Parra – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Pablo Ramon Parra w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
0:3 | 60' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
2:1 | 82' | 0 | 0 | ||||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
2:2 | 61' | 0 | 0 | ||||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
5:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
16 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
7:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
3:2 | 35' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
La Liga, 2. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Pablo Ramon Parra w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pablo Ramon Parra rozegrał w barwach Racingu Santander w La Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 675 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Pablo Ramon Parra – transfery
W trakcie kariery Pablo Ramon Parra zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 500 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Racing Santander 2026 – obecnie
-
Espanyol 2026 – 2026
-
Racing Santander 2025 – 2026
-
Espanyol 2025 – 2025
-
Real Madryt B 2024 – 2025
-
Mirandes 2023 – 2024
-
Real Madryt B 2020 – 2023
-
Real Madryt U19 2019 – 2020
-
Mallorca U19 2018 – 2019

-
CD San Francisco U19 2017 – 2018

-
RCD Mallorca Youth do 2017

Historia transferów Pablo Ramon Parra
Pierwszy transfer Pablo Ramon Parra w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Mallorca U19 do Real Madryt U19 za 500 tysięcy euro.
Pablo Ramon Parra – forma
W ostatnich 5 meczach Pablo Ramon Parra zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,30. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Pablo Ramon Parra 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.30 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.18).
W ostatnich 10 meczach Pablo Ramon Parra 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.44 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W jakiej formie jest Pablo Ramon Parra?
Pablo Ramon Parra jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.30 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.26). Jego dyspozycja rośnie.
Pablo Ramon Parra – zarobki
Pablo Ramon Parra gra w Racing Santander na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 210 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Pablo Ramon Parra w Racing Santander (2025/26)
| Rocznie | 210 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 18 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 575 € |
Ile zarabia Pablo Ramon Parra?
Na podstawie kontraktu z Racing Santander, Pablo Ramon Parra otrzymuje 210 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 17,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ramón Parra w listopadzie 2026 to 4 tysiące euro, a dziennie około 575 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Pablo Ramon Parra – kontuzje
W trakcie kariery Pablo Ramon Parra zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 7 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Pablo Ramon Parra
-
Uraz mięśnia
09.02.26 – 30.03.26 (50 dni)
Racing Santander opuszczone: 7 meczów
Czy Pablo Ramon Parra ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Pablo Ramon Parra nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pablo Ramon Parra to uraz mięśnia z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 50 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Pablo Ramon Parra – trofea
W trakcie kariery Pablo Ramon Parra zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Pablo Ramon Parra?
Pablo Ramon Parra zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Racingu Santander — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 1 raz.
Pablo Ramon Parra – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Pablo Ramon Parra wynosi obecnie 1,4 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Pablo Ramon Parra na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Pablo Ramon Parra?
Wycena Pablo Ramon Parra wynosi obecnie 1,4 mln €. W szczycie kariery Pablo Ramon Parra wyceniano na 1,4 mln €, a najniżej na 50 tys. €.