Forma w lidze
Malaga w tabeli
20. miejsce / 4 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 20 punktów
Strata do bezpiecznego 17. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
8 meczów bez zwycięstwa
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
3:5 bramki
0,75 gola/mecz
1 pkt
1:8 bramki
0,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Malagi
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Hiszpania | 22 | napastnik | 4 | 2 mln € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Hiszpania | 21 | obrońca | 8 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,89 średnia ocena | Hiszpania | 32 | bramkarz | 8 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Hiszpania | 32 | bramkarz | 8 | 400 tys. € |
Przewidywany skład Malagi 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Malaga w tabeli La Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 24 |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 19 |
| ··· | |||||||
19
|
Valencia
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:15 | 5 |
20
|
Malaga
|
8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | 4 |
Wyniki Malagi
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Malaga
1
Espanyol
1
La Liga, 8. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Getafe
1
Malaga
0
La Liga, 7. kolejka
|
|
|
17 Wrz Koniec
|
Malaga
1
Villarreal
3
La Liga, 6. kolejka
|
Terminarz Malagi
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 18:30
|
Malaga
Real Sociedad
La Liga, 9. kolejka
|
|
|
23 Paź 21:00
|
Deportivo Alaves
Malaga
La Liga, 10. kolejka
|
|
|
27 Paź 21:00
|
![]()
Sporting Alcazar
Malaga
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Ostatnie transfery Malagi
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Szwecja |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Maroko |
|
wypożyczenie |
Malaga to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w La Liga. Swoim domowym obiektem jest Estadio La Rosaleda, który może pomieścić 30 389 widzów. Zespół prowadzi Juan Funes. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Hiszpanii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Malagę?
Klub piłkarski Malaga zdobył w swojej historii 5 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii oraz Puchar Intertoto.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Malaga w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Malagi trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 300 tys. €, a klub opuściło 9 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Juan Cruz z Leganes za 300 tys. €.
Które miejsce zajmuje Malaga w tabeli La Ligi?
Malaga zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli La Ligi z dorobkiem 4 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Barcelony wynosi 20 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Malagi?
W wyjściowym ustawieniu Malagi między słupkami staje A. Herrero, a linię obrony najczęściej tworzą C. Puga, Angel Recio Gutierrez, Rafael Garrido Hierro oraz E. Galilea. W środku pola grają D. Larrubia, C. Dotor, Pablo Martinez Andres, D. Lorenzo oraz J. Munoz, a za skuteczność w ataku odpowiadają Carlos Ruiz Rubio. Trener Juan Funes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga i pucharach.
Kiedy Malaga gra następny mecz?
Najbliższy mecz Malagi to spotkanie z Realem Sociedad, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie Estadio La Rosaleda w ramach La Ligi (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Malagi?
Ostatni mecz Malagi to remis z Espanyolem 1:1 w La Lidze, 9 października 2026. Bramki zdobyli Zaragoza, Nino. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Malaga w tym sezonie?
Bilans Malagi w tym sezonie to 8 meczów i wynik 0-4-4 przy 4 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Malagi w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Malaga w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Malagi

Malaga terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 18:30
|
La Liga, 9. kolejka
|
Estadio La Rosaleda U siebie | Trudny | |
|
23 Paź 21:00
|
La Liga, 10. kolejka
|
Estadio de Mendizorroza Wyjazd | Umiarkowany | |
|
27 Paź 21:00
|
![]() Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Wyjazd | – | |
|
31 Paź 18:30
|
La Liga, 11. kolejka
|
Estadio La Cartuja de Sevilla Wyjazd | Trudny | |
|
07 Lis 14:00
|
La Liga, 12. kolejka
|
Estadio La Rosaleda U siebie | Łatwy | |
|
22 Lis 17:00
|
La Liga, 13. kolejka
|
Estadio El Sadar Wyjazd | Łatwy | |
|
29 Lis 17:00
|
La Liga, 14. kolejka
|
Estadio La Rosaleda U siebie | Umiarkowany | |
|
06 Gru 17:00
|
La Liga, 15. kolejka
|
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Wyjazd | Trudny | |
|
13 Gru 17:00
|
La Liga, 16. kolejka
|
Estadio La Rosaleda U siebie | Trudny | |
|
19 Gru 20:00
|
La Liga, 17. kolejka
|
Estadio de Vallecas Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Malaga gra następny mecz?
Najbliższy mecz Malagi to spotkanie z Realem Sociedad, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie Estadio La Rosaleda w ramach La Ligi (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Malagi w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Malaga w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Malagi w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Malaga wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 8/10 | 4/9 | |
|
20 Wrz Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 9/14 | 2/6 | |
|
17 Wrz Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
1:3 | 4-1-4-1 | 4/12 | 5/6 | |
|
13 Wrz Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 5/6 | 1/2 | |
|
06 Wrz Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
0:0 | 4-3-3 | 6/10 | 4/6 | |
|
30 Sie Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
4:0 | 4-4-2 | 6/15 | 2/2 | |
|
24 Sie Koniec
|
La Liga, 2. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 8/12 | 1/5 | |
|
19 Sie Koniec
|
La Liga, 1. kolejka
|
2:0 | 4-1-4-1 | 1/7 | 3/5 | |
|
20 Cze Koniec
|
La Liga 2, finał
|
1:2 | 4-2-3-1 | 7/14 | 4/6 | |
|
14 Cze Koniec
|
La Liga 2, finał
|
0:0 | 4-4-1-1 | 4/6 | 2/2 |
Malaga ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 6 z 8 meczów, ze średnią 0,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Malaga zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Malagi?
Ostatni mecz Malagi to remis z Espanyolem 1:1 w La Lidze, 9 października 2026. Bramki zdobyli Zaragoza, Nino. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Malaga – tabela La Liga
Jakie miejsce w tabeli La Liga zajmuje Malaga w sezonie 2026/2027.
Miejsce Malagi w tabeli La Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 27 | 24 | |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
3
|
Real Betis
|
8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 19 | |
4
|
Real Madryt
|
8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | 11 | 18 | |
5
|
Sevilla
|
8 | 4 | 2 | 2 | 13:12 | 1 | 14 | |
6
|
Real Sociedad
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 13 | |
7
|
Deportivo Alaves
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | 4 | 11 | |
8
|
Deportivo La Coruna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
9
|
Celta Vigo
|
8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
10
|
Athletic Bilbao
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
11
|
Villarreal
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 | 8 | |
12
|
Espanyol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | |
13
|
Rayo Vallecano
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | |
14
|
Getafe
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 8 | |
15
|
Racing Santander
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:23 | -10 | 8 | |
16
|
Osasuna
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:18 | -10 | 8 | |
17
|
Levante
|
7 | 1 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 6 | |
18
|
Elche
|
8 | 1 | 3 | 4 | 11:17 | -6 | 6 | |
19
|
Valencia
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:15 | -9 | 5 | |
20
|
Malaga
|
8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 27 | 24 | |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
3
|
Real Betis
|
8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 19 | |
4
|
Real Madryt
|
8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | 11 | 18 | |
5
|
Sevilla
|
8 | 4 | 2 | 2 | 13:12 | 1 | 14 | |
6
|
Real Sociedad
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 13 | |
7
|
Deportivo Alaves
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | 4 | 11 | |
8
|
Deportivo La Coruna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
9
|
Celta Vigo
|
8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
10
|
Athletic Bilbao
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
11
|
Villarreal
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 | 8 | |
12
|
Espanyol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | |
13
|
Rayo Vallecano
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | |
14
|
Getafe
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 8 | |
15
|
Racing Santander
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:23 | -10 | 8 | |
16
|
Osasuna
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:18 | -10 | 8 | |
17
|
Levante
|
7 | 1 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 6 | |
18
|
Elche
|
8 | 1 | 3 | 4 | 11:17 | -6 | 6 | |
19
|
Valencia
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:15 | -9 | 5 | |
20
|
Malaga
|
8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Barcelona
|
4 | 4 | 0 | 0 | 17:4 | 13 | 12 | |
| 2 |
Real Betis
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:2 | 6 | 12 | |
| 3 |
Real Madryt
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 12 | |
| 4 |
Atletico Madryt
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 5 |
Deportivo Alaves
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 9 | |
| 6 |
Getafe
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 8 | |
| 7 |
Racing Santander
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:7 | 2 | 8 | |
| 8 |
Real Sociedad
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 7 | |
| 9 |
Rayo Vallecano
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 10 |
Sevilla
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 11 |
Deportivo La Coruna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 12 |
Athletic Bilbao
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 13 |
Osasuna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 5 | |
| 14 |
Celta Vigo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:5 | 2 | 4 | |
| 15 |
Espanyol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 16 |
Levante
|
3 | 1 | 1 | 1 | 10:9 | 1 | 4 | |
| 17 |
Villarreal
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 3 | |
| 18 |
Malaga
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 19 |
Elche
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:11 | -7 | 1 | |
| 20 |
Valencia
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:9 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Barcelona
|
4 | 4 | 0 | 0 | 17:3 | 14 | 12 | |
| 2 |
Atletico Madryt
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 3 |
Sevilla
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 4 |
Real Betis
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 5 |
Real Madryt
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 6 |
Real Sociedad
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:9 | -2 | 6 | |
| 7 |
Deportivo La Coruna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 8 |
Villarreal
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 9 |
Elche
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 10 |
Celta Vigo
|
4 | 0 | 4 | 0 | 1:1 | 0 | 4 | |
| 11 |
Espanyol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
Valencia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 13 |
Athletic Bilbao
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 14 |
Osasuna
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:15 | -9 | 3 | |
| 15 |
Deportivo Alaves
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 16 |
Levante
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:6 | -5 | 2 | |
| 17 |
Rayo Vallecano
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 1 | |
| 18 |
Malaga
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:8 | -7 | 1 | |
| 19 |
Getafe
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:8 | -8 | 0 | |
| 20 |
Racing Santander
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:16 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Malaga w tabeli La Ligi?
Malaga zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli La Ligi z dorobkiem 4 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Barcelony wynosi 20 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Malagi w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Malagi na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Malaga na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,8
- Strzały celne / mecz 2,6
- Asysty / mecz 0,38
- Udane dryblingi / mecz 11,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,63
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 16,1
- Przechwyty / mecz 8,1
- Wybicia / mecz 20,4
- Zablokowane strzały / mecz 2,9
Rozkład bramek w czasie
Bramki Malagi i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Malagi to 76–90+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Malaga - Real Sociedad Po przerwie pada 50% bramek Malagi.Przebieg meczu Malagi i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-3-3 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-2-2 |
Malaga nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla Malagi
75% bramek Malagi pada z gry. Z karnych odpowiadają za 25% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Malaga zdobywa w sezonie średnio 0,50 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 0,50.
Aktualne serie Malagi
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Malagi, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Malaga wygra mecz Malaga - Real Sociedad Malaga nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Malagi
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 25%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 25% meczów Malagi padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Malaga - Real Sociedad Powyżej 2,5 bramki padło w 25% meczów Malagi.Malaga – faule i karne
- Faule / mecz 12,5
- Faule rywali / mecz 11,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Malaga fauluje średnio 12,5 razy na mecz, a wymusza 11,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Malagi, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Malaga - Real Sociedad Malaga popełnia 12,5 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Malaga zdobywa 0,75 punktu na mecz wobec 0,25 na wyjeździe.
Malaga wygra mecz Malaga - Real Sociedad Malaga zdobywa u siebie 25% możliwych punktów, na wyjeździe 8%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Malagi ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Malagi, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Malaga wygra drugą połowę meczu Malaga - Real Sociedad Drugą połowę Malaga wygrywał w 2 z 8 meczów.Malaga – strzały
- Celne / mecz 2,6
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 34%
- Skuteczność (gole / strzały) 6%
- Strzałów na gola 15,5
Malaga oddaje 7,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 34% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 15,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Malaga - Real Sociedad Malaga oddaje 7,8 strzałów na mecz.Malaga – posiadanie piłki
- U siebie 53,3%
- Na wyjeździe 49,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 8
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 8 meczów. Średnio Malaga utrzymuje przy piłce 51,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Malaga wygra mecz Malaga - Real Sociedad Malaga utrzymuje średnio 51,5% posiadania piłki.Malaga – podania
- Kluczowe / mecz 7,5
- Dośrodkowania / mecz 13,3
- Celność dośrodkowań 18%
- Podania długie / mecz 46
- Celność długich podań 49%
Malaga wymienia średnio 481 podań na mecz przy celności 87%, z czego 7,5 to podania kluczowe.
Malaga – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,63
- Bez straty do przerwy 38%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Malagi to 13% meczów sezonu (1 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Malaga - Real Sociedad Czyste konto Malaga zachowuje w 13% meczów.Malaga – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 6,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
Malaga wykonuje średnio 5,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Malaga - Real Sociedad Powyżej 8,5 rożnego padło w 75% meczów Malagi.Malaga – kartki
- Żółte kartki 22
- Pow. 3,5 kartki w meczu 75%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 75%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 0%
Malaga ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Malagi – 2,4.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Malaga - Real Sociedad Malaga ogląda średnio 2,8 żółtych kartek na mecz.Malaga według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,00 | 3,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 5 | 0-3-2 | 0,60 | 0,80 | 1,40 |
| Dołu tabeli (15–20) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Malaga zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Malaga na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
1,25 0,75 | 0,50 1,50 | 0,75 3,75 |
|
17.
|
1,33 0,50 | 3,33 0,25 | 3,00 1,50 |
|
18.
|
0,25 1,25 | 1,00 1,75 | 2,75 1,50 |
|
19.
|
0,25 1,00 | 0,50 1,00 | 2,25 1,50 |
|
20.
|
0,75 0,25 | 0,75 0,25 | 1,25 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Malagi
Skrajne wyniki i osiągnięcia Malagi w tym sezonie
- Najwyższa porażka Real Madryt - Malaga 4:0 La Liga, 30.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Real Madryt - Malaga 4:0, La Liga, 30.08.2026
- Najszybsza bramka 12. minuta Dotor, Malaga - Villarreal 1:3, La Liga, 17.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Nino, Malaga - Espanyol 1:1, La Liga, 9.10.2026
Jakie statystyki ma Malaga w tym sezonie?
Bilans Malagi w tym sezonie to 8 meczów i wynik 0-4-4 przy 4 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Malaga – zawodnicy
Jak wygląda kadra Malagi w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Malagi 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kontuzje w kadrze Malagi
-
Carlos Dotor Pomocnik Choroba pauzuje od 33 dniopuszczone: 1 mecz
-
Adam Aznou Obrońca Uraz mięśnia pauzuje od 39 dniopuszczone: 4 mecze
-
Alex Pastor Obrońca Choroba pauzuje od 39 dniopuszczone: 2 mecze
-
Julen Lobete Napastnik Uraz kolana pauzuje od 46 dniopuszczone: 5 meczów
-
Aarón Ochoa Pomocnik Uraz kolana pauzuje od 56 dniopuszczone: 7 meczów
-
Fernando Calero Obrońca Uraz pauzuje od 69 dniopuszczone: 9 meczów
-
Diego Murillo Obrońca Uraz kolana pauzuje od 117 dniopuszczone: 14 meczów
Kadra Malagi
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
22 | Hiszpania | 2 mln € | 200 tys. € | 4 | 50% | 2 | 0 | 125' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
24 | Hiszpania | 6 mln € | 320 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 664' | 3 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
22 | Hiszpania | 10 mln € | 150 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 653' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | Hiszpania | 1,8 mln € | 720 tys. € | 7 | 88% | 0 | 1 | 242' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | Hiszpania | 2 mln € | 320 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 451' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
24 | Maroko | 200 tys. € | 60 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 41' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
26 | Hiszpania | 1,2 mln € | 420 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
30 | Hiszpania | 700 tys. € | 320 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 55' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
![]() |
23 | Hiszpania | 2,5 mln € | 320 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 501' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
23 | Hiszpania | 1 mln € | 797 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Hiszpania | 1,2 mln € | 350 tys. € | 7 | 88% | 1 | 0 | 495' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
28 | Hiszpania | 3 mln € | 1 mln € | 7 | 88% | 0 | 1 | 389' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
20 | Hiszpania | 5 mln € | 150 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 437' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
25 | Hiszpania | 400 tys. € | 310 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 117' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
23 | Hiszpania | 1 mln € | 150 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 221' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
27 | Szwecja | 7 mln € | 2,2 mln € | 2 | 25% | 0 | 0 | 4' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
19 | Irlandia | 800 tys. € | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 31 |
![]() |
21 | Hiszpania | 1,5 mln € | 120 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 652' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
31 | Hiszpania | 2 mln € | 1,3 mln € | 1 | 13% | 0 | 0 | 74' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
26 | Hiszpania | 2 mln € | 830 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Hiszpania | 1 mln € | 120 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 405' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
32 | Hiszpania | 350 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 469' | 2 | 0 | |||||||
| 39 |
|
20 | Maroko | 6 mln € | 1,5 mln € | 2 | 25% | 0 | 0 | 28' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
27 | Hiszpania | 1,5 mln € | 1,3 mln € | 5 | 63% | 0 | 0 | 92' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
27 | Hiszpania | 300 tys. € | 240 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | Hiszpania | 1,5 mln € | 320 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
32 | Hiszpania | 400 tys. € | 620 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
21 | Hiszpania | 100 tys. € | 70 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Malagi
62,5 mln €
śr. 2,2 mln € / zawodnika
Ile Malaga wydaje na pensje
14,3 mln € rocznie
śr. 511 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Hiszpania (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Malagi w sezonie 2026/2027
Malaga wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Malagi
Jak wygląda skład Malagi?
W wyjściowym ustawieniu Malagi między słupkami staje A. Herrero, a linię obrony najczęściej tworzą C. Puga, Angel Recio Gutierrez, Rafael Garrido Hierro oraz E. Galilea. W środku pola grają D. Larrubia, C. Dotor, Pablo Martinez Andres, D. Lorenzo oraz J. Munoz, a za skuteczność w ataku odpowiadają Carlos Ruiz Rubio. Trener Juan Funes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga i pucharach.
Malaga – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Malaga w sezonie 2026/2027.
Malaga transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 27 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Szwecja | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Maroko | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 27 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 26 | – | za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 32 |
|
za darmo | |
| 22 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 30 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 28 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 32 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Malagi
Malaga bilans transferowy
- -300 tys. € 2026
- +20 tys. € 2025
- +2,4 mln € 2024
- +1,6 mln € 2023
- +950 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Malagi
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Malaga w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Malagi trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 300 tys. €, a klub opuściło 9 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Juan Cruz z Leganes za 300 tys. €.
Malaga – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Malaga? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Malagę?
Klub piłkarski Malaga zdobył w swojej historii 5 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii oraz Puchar Intertoto.