Einar Galilea jest piłkarzem występującym obecnie w Malaga. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Einar Galilea
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Einar Galilea w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Einar Galilea wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.76. Einar Galilea oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Einar Galilea w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Einar Galilea rozegrał w barwach Malagi w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 649 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Czy Einar Galilea ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Einar Galilea nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Einar Galilea to uraz z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 213 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Einar Galilea?
Einar Galilea ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2016 roku.
Na jakiej pozycji gra Einar Galilea?
Einar Galilea najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Einar Galilea?
Wycena 32-letniego Einar Galilea według stanu na czerwiec 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Einar Galilea?
Einar Galilea urodził się 22 maja 1994 w Vitoria w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Einar Galilea – statystyki
Szczegółowe statystyki Einar Galilea w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Malaga. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Einar Galilea vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Einar Galilea w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Einar Galilea wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.76. Einar Galilea oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Einar Galilea – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Einar Galilea w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
27 Paź
Koniec
|
![]() Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
0:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
23 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
2:5 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
09 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | 6.0 | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
4:0 | 74' | 0 | 0 | – | 6.0 |
Ile meczów rozegrał Einar Galilea w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Einar Galilea rozegrał w barwach Malagi w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 649 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Einar Galilea – transfery
W trakcie kariery Einar Galilea zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Malaga 2023 – obecnie
-
Istra 1961 2021 – 2023
-
Deportivo Alaves 2021 – 2021
-
Istra 1961 2019 – 2021
-
Deportivo Alaves 2019 – 2019
-
Sochaux-Montbéliard 2018 – 2019
-
Deportivo Alaves 2018 – 2018
-
Deportivo Alaves B 2018 – 2018

-
NK Rudeš 2018 – 2018
-
Deportivo Alaves B 2012 – 2018

-
Deportivo Alavés U19 do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Einar Galilea
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 06.07.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 28.01.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 07.01.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 01.07.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 01.02.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Einar Galilea – forma
W ostatnich 5 meczach Einar Galilea zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,82. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Einar Galilea i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Real Betis
2
Malaga
1
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
![]()
Sporting Alcazar
0
Malaga
3
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Malaga
1
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Malaga
2
Real Sociedad
5
La Liga, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
Malaga
1
Espanyol
1
La Liga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Getafe
1
Malaga
0
La Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Malaga
1
Villarreal
3
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Celta Vigo
1
Malaga
1
La Liga, 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Malaga
0
Levante
0
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Real Madryt
4
Malaga
0
La Liga, 3. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Malaga
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Malaga
0
La Liga, 1. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Las Palmas
0
Malaga
1
La Liga 2, półfinał
|
41'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
0
Malaga
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Malaga
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Maj
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Malaga
4
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Malaga
2
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Eibar
2
Malaga
4
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Malaga
2
CD Castellón
3
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Almeria
3
Malaga
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Malaga
2
Las Palmas
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Malaga
1
Albacete
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Malaga
2
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Mirandes
2
Malaga
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Malaga
3
Burgos CF
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
0
Malaga
1
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Malaga
2
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Malaga
3
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Malaga
2
Almeria
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Albacete
1
Malaga
3
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Malaga
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
03 Gru
Koniec
|
CF Talavera
2
Malaga
1
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Real Valladolid
1
Malaga
1
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Malaga
3
Mirandes
2
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
Malaga
0
La Liga 2, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Malaga
2
Cordoba CF
2
La Liga 2, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
CD Castellón
2
Malaga
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Estepona
1
Malaga
3
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Malaga
4
FC Andorra
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Leganes
2
Malaga
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Malaga
3
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
2
Malaga
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Malaga
0
Cadiz
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Huesca
1
Malaga
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Malaga
2
Granada
2
La Liga 2, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Las Palmas
0
Malaga
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Malaga
1
Real Sociedad II
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Malaga
1
Eibar
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Malaga
2
Burgos CF
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Elche
2
Malaga
0
La Liga 2, 41. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Eldense
1
Malaga
0
La Liga 2, 39. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Malaga
1
Granada
0
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Malaga
1
CD Castellón
0
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Eibar
2
Malaga
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Malaga
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Malaga
0
Cordoba CF
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
2
Malaga
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Malaga
2
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Albacete
2
Malaga
0
La Liga 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Malaga
0
Cadiz
2
La Liga 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Malaga
1
Tenerife
0
La Liga 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Cartagena
0
Malaga
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Malaga
1
Levante
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Malaga
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Malaga
1
Real Saragossa
2
La Liga 2, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Mirandes
3
Malaga
2
La Liga 2, 23. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Malaga
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Malaga
3
La Liga 2, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Malaga
3
Eldense
0
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Burgos CF
0
Malaga
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Malaga
1
Almeria
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Malaga
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Malaga
1
Cartagena
0
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
31 Paź
Dogryw.
|
Estepona
3
Malaga
2
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Malaga
1
Eibar
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Tenerife
0
Malaga
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Malaga
0
Real Oviedo
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Cadiz
2
Malaga
2
La Liga 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Malaga
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Malaga
0
Elche
3
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Granada
2
Malaga
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Malaga
1
Huesca
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Cordoba CF
0
Malaga
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Malaga
2
Albacete
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
47'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Malaga
1
Mirandes
1
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Malaga
2
La Liga 2, 1. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Real Madryt B
1
Malaga
2
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
Malaga
1
Mérida AD
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
Malaga
1
Intercity
0
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
Alcoyano
0
Malaga
3
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Malaga
2
Recreativo Huelva
0
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Melilla
1
Malaga
0
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Malaga
3
Atlético Baleares
0
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Malaga
0
CD Castellón
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
AD Ceuta FC
3
Malaga
2
Primera Division RFEF
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Malaga
1
Eldense
0
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Malaga
0
Sanluqueño
0
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Real Murcia
1
Malaga
4
Primera Division RFEF
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lis
Karne
|
Barakaldo
(2)
0
Malaga
(4)
0
Puchar Hiszpanii
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Malaga
1
Melilla
0
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Recreativo Huelva
1
Malaga
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Atlético Baleares
1
Malaga
2
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Malaga
2
Atletico Madryt B
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
3
Istra 1961
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Istra 1961
3
Sibenik
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Hajduk Split
2
Istra 1961
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Slaven Belupo
2
Istra 1961
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Istra 1961
0
Rijeka
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Istra 1961
0
Sibenik
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Osijek
2
Istra 1961
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Hajduk Split
2
Istra 1961
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Istra 1961
1
Lokomotiva Zagrzeb
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Istra 1961
1
Rijeka
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Sibenik
0
Istra 1961
0
Prva HNL
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sie
Koniec
|
Istra 1961
1
Osijek
0
Prva HNL
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Istra 1961
0
Hajduk Split
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Osijek
2
Istra 1961
2
Prva HNL
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Istra 1961
2
Lokomotiva Zagrzeb
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Istra 1961
0
Rijeka
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Hrvatski Dragovoljac
0
Istra 1961
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Slaven Belupo
0
Istra 1961
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Istra 1961
1
Hajduk Split
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
1
Istra 1961
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Istra 1961
2
HNK Gorica
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Rijeka
1
Istra 1961
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Istra 1961
0
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Istra 1961
1
Slaven Belupo
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Istra 1961
2
Lokomotiva Zagrzeb
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Paź
Koniec
|
HNK Gorica
1
Istra 1961
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Istra 1961
3
Rijeka
6
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Hrvatski Dragovoljac
0
Istra 1961
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Istra 1961
1
Hajduk Split
3
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Sibenik
3
Istra 1961
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Istra 1961
2
Osijek
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
4
Istra 1961
0
Prva HNL
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Istra 1961
1
HNK Gorica
2
Prva HNL
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Sibenik
1
Istra 1961
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Istra 1961
1
Rijeka
2
Prva HNL
|
68'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Istra 1961
0
Osijek
2
Prva HNL
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Istra 1961
3
Lokomotiva Zagrzeb
1
Prva HNL
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Istra 1961
3
Sibenik
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Hajduk Split
1
Istra 1961
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Istra 1961
1
HNK Gorica
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Istra 1961
1
Osijek
4
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
HNK Gorica
2
Istra 1961
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Istra 1961
0
Varazdin
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lip
Koniec
|
Istra 1961
0
Dinamo Zagrzeb
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Istra 1961
1
Lokomotiva Zagrzeb
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
Varazdin
3
Istra 1961
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Metz
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Nancy
0
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
![]()
Avenir Sportif Beziers
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Leganes
2
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Real Oviedo
1
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
3
Athletic Club B
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Leganes
0
La Liga 2
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Einar Galilea 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.46, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.82.
W ostatnich 10 meczach Einar Galilea 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.02, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.46.
W jakiej formie jest Einar Galilea?
Einar Galilea jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.82 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.76). Jego dyspozycja słabnie.
Einar Galilea – kontuzje
W trakcie kariery Einar Galilea zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 30 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Einar Galilea
-
Uraz mięśnia
25.02.26 – 21.03.26 (25 dni)
Malaga opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
13.01.17 – 13.08.17 (213 dni)
Deportivo Alaves opuszczone: 26 meczów
Czy Einar Galilea ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Einar Galilea nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Einar Galilea to uraz z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 213 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Einar Galilea – trofea
W trakcie kariery Einar Galilea zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Einar Galilea
Jakie trofea zdobył Einar Galilea?
Einar Galilea zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował Deportivo Alaves — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 1 raz.
Einar Galilea – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Einar Galilea wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Einar Galilea na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Einar Galilea
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 32 |
|
350 tys. € |
| 29.12.2025 | 31 |
|
400 tys. € |
| 23.06.2025 | 31 |
|
400 tys. € |
| 12.12.2024 | 30 |
|
400 tys. € |
| 23.06.2024 | 30 |
|
400 tys. € |
| 19.12.2023 | 29 |
|
400 tys. € |
| 05.06.2023 | 29 |
|
400 tys. € |
| 07.11.2022 | 28 |
|
400 tys. € |
| 05.06.2022 | 28 |
|
400 tys. € |
| 29.12.2021 | 27 |
|
200 tys. € |
| 09.06.2021 | 27 |
|
200 tys. € |
| 27.12.2020 | 26 |
|
100 tys. € |
| 26.07.2020 | 26 |
|
100 tys. € |
| 26.12.2019 | 25 |
|
100 tys. € |
| 15.09.2019 | 25 |
|
150 tys. € |
| 10.03.2019 | 24 |
|
150 tys. € |
| 07.01.2019 | 24 |
|
150 tys. € |
| 17.03.2018 | 23 |
|
150 tys. € |
| 21.08.2017 | 23 | 0 € | |
| 14.07.2016 | 22 | 200 tys. € | |
| 21.02.2016 | 21 | 200 tys. € | |
| 30.06.2015 | 21 | 200 tys. € | |
| 07.01.2015 | 20 | 200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Einar Galilea?
Wycena Einar Galilea wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Einar Galilea wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 0 €.