Forma w lidze
Valencia w tabeli
19. miejsce / 5 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 19 punktów
Strata do bezpiecznego 17. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
2:9 bramki
0,50 gola/mecz
4 pkt
4:6 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Valencii
Wartość drużyny: 43 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Hiszpania | 19 | napastnik | 8 | 3,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Hiszpania | 23 | pomocnik | 8 | 25 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,67 średnia ocena | Holandia | 29 | napastnik | 8 | 3 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Macedonia | 32 | bramkarz | 8 | 2 mln € |
Przewidywany skład Valencii 5-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Valencia w tabeli La Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 24 |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 19 |
| ··· | |||||||
18
|
Elche
|
8 | 1 | 3 | 4 | 11:17 | 6 |
19
|
Valencia
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:15 | 5 |
20
|
Malaga
|
8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | 4 |
Wyniki Valencii
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Racing Santander
2
Valencia
2
La Liga, 8. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Valencia
2
Real Sociedad
3
La Liga, 7. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Valencia
1
La Liga, 6. kolejka
|
Terminarz Valencii
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 21:00
|
Valencia
Athletic Bilbao
La Liga, 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:30
|
Valencia
Villarreal
La Liga, 10. kolejka
|
|
|
28 Paź 21:00
|
![]()
UE Tavernes
Valencia
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Ostatnie transfery Valencii
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Portugalia |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
5 mln € |
Valencia to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w La Liga. Swoim domowym obiektem jest Estadio de Mestalla, który może pomieścić 55 000 widzów. Zespół prowadzi Javier Aguirre. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 43 miliony euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Hiszpanii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Valencię?
Klub piłkarski Valencia zdobył w swojej historii 26 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Hiszpanii oraz Mistrzostwo Hiszpanii. Ponadto triumfował w Superpuchar Europy, Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii, Puchar Miast Targowych, Copa Eva Duarte, Puchar UEFA, Superpuchar Hiszpanii, Puchar Intertoto oraz Puchar Zdobywców Pucharów.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Valencia w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Valencii trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 9 mln €, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 1,8 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Arnau Martinez López z Girony za 5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Cenk Ozkacar do Trabzonsporu za 1,8 mln €.
Które miejsce zajmuje Valencia w tabeli La Ligi?
Valencia zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli La Ligi z dorobkiem 5 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Barcelony wynosi 19 punktów, a przewaga nad 20. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Valencii?
W wyjściowym ustawieniu Valencii między słupkami staje S. Dimitrievski, a linię obrony najczęściej tworzą P. Maffeo, J. Vazquez, Jose Luis Garcia Vaya, Justin de Haas oraz J. Gaya. W środku pola grają R. Sato, F. Ugrinic, G. Rodriguez oraz J. Guerra, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Duro. Trener Javier Aguirre ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga i pucharach.
Kiedy Valencia gra następny mecz?
Najbliższy mecz Valencii to spotkanie z Athletikiem Bilbao, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio de Mestalla w ramach La Ligi (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Valencii?
Ostatni mecz Valencii to remis z Santanderem 2:2 w La Lidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Raba Antolin, Zabiri, Martin oraz Otorbi Ejedewawe. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Valencia w tym sezonie?
Bilans Valencii w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-2-5 przy 6 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 6,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Valencii w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Valencia w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Valencii
Valencia terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 21:00
|
La Liga, 9. kolejka
|
Estadio de Mestalla U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 18:30
|
La Liga, 10. kolejka
|
Estadio de Mestalla U siebie | Umiarkowany | |
|
28 Paź 21:00
|
![]() Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Wyjazd | – | |
|
01 Lis 18:30
|
La Liga, 11. kolejka
|
Estadio Manuel Martínez Valero Wyjazd | Łatwy | |
|
07 Lis 21:00
|
La Liga, 12. kolejka
|
Estadio de Mestalla U siebie | Trudny | |
|
22 Lis 17:00
|
La Liga, 13. kolejka
|
Estadio de Vallecas Wyjazd | Łatwy | |
|
29 Lis 17:00
|
La Liga, 14. kolejka
|
Estadio de Mestalla U siebie | Łatwy | |
|
06 Gru 17:00
|
La Liga, 15. kolejka
|
Estadio Coliseum Wyjazd | Łatwy | |
|
13 Gru 17:00
|
La Liga, 16. kolejka
|
Estádio Cívitas Metropolitano Wyjazd | Trudny | |
|
19 Gru 20:00
|
La Liga, 17. kolejka
|
Estadio de Mestalla U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Valencia gra następny mecz?
Najbliższy mecz Valencii to spotkanie z Athletikiem Bilbao, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio de Mestalla w ramach La Ligi (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Valencii w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Valencia w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Valencii w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Valencia wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
2:2 | 5-4-1 | 3/11 | 3/6 | |
|
20 Wrz Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
2:3 | 4-4-2 | 7/12 | 2/5 | |
|
15 Wrz Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 5/7 | 4/5 | |
|
11 Wrz Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
1:0 | 4-4-1-1 | 4/10 | 2/3 | |
|
06 Wrz Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
0:5 | 5-4-1 | 1/5 | 1/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
3:1 | 5-4-1 | 5/10 | 1/3 | |
|
25 Sie Koniec
|
La Liga, 1. kolejka
|
0:1 | 5-4-1 | 8/10 | 2/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
La Liga, 2. kolejka
|
0:0 | 5-4-1 | 1/3 | 2/5 | |
|
23 Maj Koniec
|
La Liga, 38. kolejka
|
3:1 | 4-4-2 | 8/16 | 2/4 | |
|
17 Maj Koniec
|
La Liga, 37. kolejka
|
3:4 | 4-4-2 | 2/5 | 1/5 |
Valencia ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-4-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-4-1 – w 5 z 8 meczów, ze średnią 0,40 punktu. W pozostałych ustawieniach Valencia zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Valencii?
Ostatni mecz Valencii to remis z Santanderem 2:2 w La Lidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Raba Antolin, Zabiri, Martin oraz Otorbi Ejedewawe. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Valencia – tabela La Liga
Jakie miejsce w tabeli La Liga zajmuje Valencia w sezonie 2026/2027.
Miejsce Valencii w tabeli La Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 27 | 24 | |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
3
|
Real Betis
|
8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 19 | |
4
|
Real Madryt
|
8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | 11 | 18 | |
5
|
Sevilla
|
8 | 4 | 2 | 2 | 13:12 | 1 | 14 | |
6
|
Real Sociedad
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 13 | |
7
|
Deportivo Alaves
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | 4 | 11 | |
8
|
Deportivo La Coruna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
9
|
Celta Vigo
|
8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
10
|
Athletic Bilbao
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
11
|
Villarreal
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 | 8 | |
12
|
Espanyol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | |
13
|
Rayo Vallecano
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | |
14
|
Getafe
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 8 | |
15
|
Racing Santander
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:23 | -10 | 8 | |
16
|
Osasuna
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:18 | -10 | 8 | |
17
|
Levante
|
7 | 1 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 6 | |
18
|
Elche
|
8 | 1 | 3 | 4 | 11:17 | -6 | 6 | |
19
|
Valencia
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:15 | -9 | 5 | |
20
|
Malaga
|
8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 27 | 24 | |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
3
|
Real Betis
|
8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 19 | |
4
|
Real Madryt
|
8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | 11 | 18 | |
5
|
Sevilla
|
8 | 4 | 2 | 2 | 13:12 | 1 | 14 | |
6
|
Real Sociedad
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 13 | |
7
|
Deportivo Alaves
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | 4 | 11 | |
8
|
Deportivo La Coruna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
9
|
Celta Vigo
|
8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
10
|
Athletic Bilbao
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
11
|
Villarreal
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 | 8 | |
12
|
Espanyol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | |
13
|
Rayo Vallecano
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | |
14
|
Getafe
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 8 | |
15
|
Racing Santander
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:23 | -10 | 8 | |
16
|
Osasuna
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:18 | -10 | 8 | |
17
|
Levante
|
7 | 1 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 6 | |
18
|
Elche
|
8 | 1 | 3 | 4 | 11:17 | -6 | 6 | |
19
|
Valencia
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:15 | -9 | 5 | |
20
|
Malaga
|
8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Barcelona
|
4 | 4 | 0 | 0 | 17:4 | 13 | 12 | |
| 2 |
Real Betis
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:2 | 6 | 12 | |
| 3 |
Real Madryt
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 12 | |
| 4 |
Atletico Madryt
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 5 |
Deportivo Alaves
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 9 | |
| 6 |
Getafe
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 8 | |
| 7 |
Racing Santander
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:7 | 2 | 8 | |
| 8 |
Real Sociedad
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 7 | |
| 9 |
Rayo Vallecano
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 10 |
Sevilla
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 11 |
Deportivo La Coruna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 12 |
Athletic Bilbao
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 13 |
Osasuna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 5 | |
| 14 |
Celta Vigo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:5 | 2 | 4 | |
| 15 |
Espanyol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 16 |
Levante
|
3 | 1 | 1 | 1 | 10:9 | 1 | 4 | |
| 17 |
Villarreal
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 3 | |
| 18 |
Malaga
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 19 |
Elche
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:11 | -7 | 1 | |
| 20 |
Valencia
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:9 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Barcelona
|
4 | 4 | 0 | 0 | 17:3 | 14 | 12 | |
| 2 |
Atletico Madryt
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 3 |
Sevilla
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 4 |
Real Betis
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 5 |
Real Madryt
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 6 |
Real Sociedad
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:9 | -2 | 6 | |
| 7 |
Deportivo La Coruna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 8 |
Villarreal
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 9 |
Elche
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 10 |
Celta Vigo
|
4 | 0 | 4 | 0 | 1:1 | 0 | 4 | |
| 11 |
Espanyol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
Valencia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 13 |
Athletic Bilbao
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 14 |
Osasuna
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:15 | -9 | 3 | |
| 15 |
Deportivo Alaves
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 16 |
Levante
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:6 | -5 | 2 | |
| 17 |
Rayo Vallecano
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 1 | |
| 18 |
Malaga
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:8 | -7 | 1 | |
| 19 |
Getafe
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:8 | -8 | 0 | |
| 20 |
Racing Santander
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:16 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Valencia w tabeli La Ligi?
Valencia zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli La Ligi z dorobkiem 5 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Barcelony wynosi 19 punktów, a przewaga nad 20. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Valencii w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Valencii na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Valencia na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,8
- Strzały celne / mecz 2,6
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 8,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,88
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 16,9
- Przechwyty / mecz 8,4
- Wybicia / mecz 25,9
- Zablokowane strzały / mecz 3,8
Strzelcy Valencii
Rozkład bramek w czasie
Bramki Valencii i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Valencii to 76–90+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Valencia - Athletic Bilbao Po przerwie pada 67% bramek Valencii.Przebieg meczu Valencii i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-0-5 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Valencia otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Valencii
83% bramek Valencii pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Valencia zdobywa w sezonie średnio 0,63 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 0,63.
Aktualne serie Valencii
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Valencii, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Valencia wygra mecz Valencia - Athletic Bilbao Valencia nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Valencii
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Valencii padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Valencia - Athletic Bilbao Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Valencii.Valencia – faule i karne
- Faule / mecz 10,5
- Faule rywali / mecz 11,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Valencia fauluje średnio 10,5 razy na mecz, a wymusza 11,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Valencii, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Valencia - Athletic Bilbao Valencia popełnia 10,5 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Valencia zdobywa 0,25 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Valencia wygra mecz Valencia - Athletic Bilbao Valencia zdobywa u siebie 8% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Valencii ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Valencii, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 8 meczów.
Valencia wygra drugą połowę meczu Valencia - Athletic Bilbao Drugą połowę Valencia wygrywał w 1 z 8 meczów.Valencia – strzały
- Celne / mecz 2,6
- Niecelne / mecz 4,1
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,0
Valencia oddaje 6,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Valencia - Athletic Bilbao Valencia oddaje 6,8 strzałów na mecz.Valencia – posiadanie piłki
- U siebie 41,5%
- Na wyjeździe 53,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 8
- Najniższe w sezonie 26%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 8 meczów. Średnio Valencia utrzymuje przy piłce 47,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 26%.
Valencia wygra mecz Valencia - Athletic Bilbao Valencia utrzymuje średnio 47,3% posiadania piłki.Valencia – podania
- Kluczowe / mecz 6,8
- Dośrodkowania / mecz 17,3
- Celność dośrodkowań 18%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 38%
Valencia wymienia średnio 434 podań na mecz przy celności 82%, z czego 6,8 to podania kluczowe.
Valencia – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,88
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Valencii to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Valencia - Athletic Bilbao Czyste konto Valencia zachowuje w 25% meczów.Valencia – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 63%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Valencia wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 63% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Valencia - Athletic Bilbao Powyżej 8,5 rożnego padło w 63% meczów Valencii.Valencia – kartki
- Żółte kartki 17
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 0%
Valencia ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Valencii – 1,6.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Valencia - Athletic Bilbao Valencia ogląda średnio 2,1 żółtych kartek na mecz.Valencia według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 0,50 | 2,50 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 0,67 | 1,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Valencia zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Valencia na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
1,25 0,75 | 0,50 1,50 | 0,75 3,75 |
|
17.
|
1,33 0,50 | 3,33 0,25 | 3,00 1,50 |
|
18.
|
0,25 1,25 | 1,00 1,75 | 2,75 1,50 |
|
19.
|
0,25 1,00 | 0,50 1,00 | 2,25 1,50 |
|
20.
|
0,75 0,25 | 0,75 0,25 | 1,25 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Valencii
Skrajne wyniki i osiągnięcia Valencii w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Deportivo Alaves - Valencia 0:1 La Liga, 15.09.2026
- Najwyższa porażka Valencia - Barcelona 0:5 La Liga, 6.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Valencia - Barcelona 0:5, La Liga, 6.09.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Raba Antolin, Racing Santander - Valencia 2:2, La Liga, 11.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 84. minuta Beitia Aguirregomezcorta, Valencia - Real Sociedad 2:3, La Liga, 20.09.2026
Jakie statystyki ma Valencia w tym sezonie?
Bilans Valencii w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-2-5 przy 6 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 6,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Valencia – zawodnicy
Jak wygląda kadra Valencii w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Valencii 5-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Valencii
-
Umar Sadiq Napastnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 46 dniopuszczone: 6 meczów
-
Pablo Maffeo Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 49 dniopuszczone: 1 mecz
-
Guido Rodriguez Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 51 dniopuszczone: 4 mecze
-
Diego López Noguerol Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 145 dniopuszczone: 17 meczów
-
Sergi Canos Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 194 dniopuszczone: 25 meczów
Kadra Valencii
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
29 | Nigeria | 3,5 mln € | 2,3 mln € | 3 | 38% | 1 | 0 | 158' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
29 | Holandia | 3 mln € | 1,9 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 571' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
26 | Hiszpania | 11 mln € | 4,2 mln € | 8 | 100% | 0 | 1 | 348' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
19 | Hiszpania | 3,5 mln € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 295' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
30 | Hiszpania | 1,2 mln € | 1,3 mln € | 8 | 100% | 1 | 0 | 66' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
24 | Hiszpania | 9 mln € | 1,7 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
29 | Hiszpania | 600 tys. € | 1,5 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
33 | Hiszpania | 1,8 mln € | 1,9 mln € | 4 | 50% | 1 | 0 | 116' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
27 | Szwajcaria | 6 mln € | 1,9 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 567' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
28 | Hiszpania | 8 mln € | 1,7 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 658' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
32 | Argentyna | 3,5 mln € | 4,6 mln € | 5 | 63% | 0 | 0 | 407' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
23 | Hiszpania | 25 mln € | 2,1 mln € | 8 | 100% | 0 | 2 | 650' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
23 | Anglia | 18 mln € | 4 mln € | 5 | 63% | 0 | 0 | 117' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
29 | Mali | 4,5 mln € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 232' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
|
20 | Japonia | 4 mln € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 297' | 2 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
29 | Argentyna | 2,5 mln € | 1,5 mln € | 7 | 88% | 0 | 0 | 416' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
29 | Gwinea | 1,5 mln € | 4 mln € | 5 | 63% | 0 | 0 | 332' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
23 | Hiszpania | 4 mln € | 1 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 347' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
26 | Holandia | 7 mln € | 180 tys. € | 5 | 63% | 0 | 1 | 307' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
24 | Hiszpania | 9 mln € | 1,7 mln € | 6 | 75% | 0 | 0 | 330' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Hiszpania | 10 mln € | 1,3 mln € | 6 | 75% | 0 | 0 | 246' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
31 | Hiszpania | 4 mln € | 4,6 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 36 |
|
20 | Hiszpania | 1 mln € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 102' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
27 | Hiszpania | 5 mln € | 1 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
33 | Francja | 500 tys. € | 1,7 mln € | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
32 | Macedonia | 2 mln € | 1,3 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
28 | Hiszpania | 100 tys. € | 630 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
23 | Holandia | 4 mln € | 50 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Valencii
153,2 mln €
śr. 5,5 mln € / zawodnika
Ile Valencia wydaje na pensje
47,7 mln € rocznie
śr. 1,7 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Hiszpania (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Valencii w sezonie 2026/2027
Valencia wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Valencii
Jak wygląda skład Valencii?
W wyjściowym ustawieniu Valencii między słupkami staje S. Dimitrievski, a linię obrony najczęściej tworzą P. Maffeo, J. Vazquez, Jose Luis Garcia Vaya, Justin de Haas oraz J. Gaya. W środku pola grają R. Sato, F. Ugrinic, G. Rodriguez oraz J. Guerra, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Duro. Trener Javier Aguirre ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga i pucharach.
Valencia – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Valencia w sezonie 2026/2027.
Valencia transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Hiszpania | 25 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Portugalia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 23 |
|
5 mln € | |
| 23 Sie 2026 |
|
Holandia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Sie 2026 |
|
Argentyna | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 07 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Lip 2026 |
|
Szwajcaria | 28 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Turcja | 26 |
|
1,8 mln € | |
| 12 Lip 2026 |
|
Francja | 31 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Valencii
Valencia bilans transferowy
- -12,3 mln € 2026
- +13,1 mln € 2025
- +31,6 mln € 2024
- +15,5 mln € 2023
- +43,5 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Valencii
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Valencia w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Valencii trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 9 mln €, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 1,8 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Arnau Martinez López z Girony za 5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Cenk Ozkacar do Trabzonsporu za 1,8 mln €.
Valencia – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Valencia? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Valencię?
Klub piłkarski Valencia zdobył w swojej historii 26 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Hiszpanii oraz Mistrzostwo Hiszpanii. Ponadto triumfował w Superpuchar Europy, Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii, Puchar Miast Targowych, Copa Eva Duarte, Puchar UEFA, Superpuchar Hiszpanii, Puchar Intertoto oraz Puchar Zdobywców Pucharów.
