Jose Luis Garcia Vaya jest piłkarzem występującym obecnie w Valencia. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Jose Luis Garcia Vaya
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jose Luis Garcia Vaya w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jose Luis Garcia Vaya wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.66, a skuteczność strzałów to 33,3%. Jose Luis Garcia Vaya oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jose Luis Garcia Vaya w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jose Luis Garcia Vaya rozegrał w barwach Valencii w La Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 928 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Jose Luis Garcia Vaya
Pierwszy transfer Jose Luis Garcia Vaya w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Levante do Valencii za 5 milionów euro.
Ile zarabia Jose Luis Garcia Vaya?
Na podstawie kontraktu z Valencia, Jose Luis Garcia Vaya otrzymuje 1,7 miliona euro rocznej pensji, co daje około 139,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Garcia Vaya w listopadzie 2026 to 32,1 tysiąca euro, a dziennie około 4,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Jose Luis Garcia Vaya ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jose Luis Garcia Vaya nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jose Luis Garcia Vaya to koronawirus z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 9 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Jose Luis Garcia Vaya?
Jose Luis Garcia Vaya najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Jose Luis Garcia Vaya?
Wycena 28-letniego Jose Luis Garcia Vaya według stanu na czerwiec 2026 wynosi 8 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 22 miliony euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jose Luis Garcia Vaya?
Jose Luis Garcia Vaya urodził się 11 sierpnia 1998 w Dénia w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Jose Luis Garcia Vaya – statystyki
Szczegółowe statystyki Jose Luis Garcia Vaya w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Valencia oraz reprezentacja Hiszpanii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jose Luis Garcia Vaya vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jose Luis Garcia Vaya w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jose Luis Garcia Vaya wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.66, a skuteczność strzałów to 33,3%. Jose Luis Garcia Vaya oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Jose Luis Garcia Vaya – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jose Luis Garcia Vaya w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | 6.6 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | 7.2 | |||
|
11 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
15 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | 6.6 | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
0:5 | 54' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
3:1 | 66' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
25 Sie
Koniec
|
La Liga, 1. kolejka
|
0:1 | 88' | 0 | 0 | – | 7.0 |
Ile meczów rozegrał Jose Luis Garcia Vaya w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jose Luis Garcia Vaya rozegrał w barwach Valencii w La Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 928 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Jose Luis Garcia Vaya – transfery
W trakcie kariery Jose Luis Garcia Vaya zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Valencia 2023 – obecnie
-
Levante 2021 – 2023
-
Vitória Guimarães 2020 – 2021
-
Levante 2020 – 2020
-
CD Tondela 2019 – 2020
-
Levante 2019 – 2019
-
UD Levante B 2018 – 2019

-
Hércules 2017 – 2018
-
UD Levante B 2015 – 2017

-
Levante U19 2014 – 2015

-
CF Torre Levante Youth 2012 – 2014

-
CD Dénia U19 do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Jose Luis Garcia Vaya
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 07.07.2023 |
|
5 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 07.09.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 26.07.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 25.07.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 14.08.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Jose Luis Garcia Vaya
Pierwszy transfer Jose Luis Garcia Vaya w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Levante do Valencii za 5 milionów euro.
Jose Luis Garcia Vaya – forma
W ostatnich 5 meczach Jose Luis Garcia Vaya zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,86. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Jose Luis Garcia Vaya i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Elche
0
Valencia
1
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Valencia
1
Villarreal
2
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Valencia
0
Athletic Bilbao
0
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Valencia
2
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Valencia
2
Real Sociedad
3
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Valencia
1
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Valencia
0
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Valencia
0
Barcelona
5
La Liga, 4. kolejka
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Deportivo La Coruna
3
Valencia
1
La Liga, 3. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Valencia
0
Real Betis
1
La Liga, 1. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Valencia
0
Celta Vigo
0
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Valencia
3
Barcelona
1
La Liga, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Real Sociedad
3
Valencia
4
La Liga, 37. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Valencia
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 36. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Valencia
1
La Liga, 35. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Valencia
0
Atletico Madryt
2
La Liga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Valencia
2
Girona
1
La Liga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Mallorca
1
Valencia
1
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Elche
1
Valencia
0
La Liga, 31. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Valencia
2
Celta Vigo
3
La Liga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Sevilla
0
Valencia
2
La Liga, 29. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
1
Valencia
0
La Liga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Valencia
3
Deportivo Alaves
2
La Liga, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Valencia
1
Osasuna
0
La Liga, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Villarreal
2
Valencia
1
La Liga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Levante
0
Valencia
2
La Liga, 24. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Valencia
0
Real Madryt
2
La Liga, 23. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Valencia
1
Athletic Bilbao
2
Puchar Hiszpanii, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Real Betis
2
Valencia
1
La Liga, 22. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Valencia
3
Espanyol
2
La Liga, 21. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Getafe
0
Valencia
1
La Liga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Burgos CF
0
Valencia
2
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Elche
1
La Liga, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
4
Valencia
1
La Liga, 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Valencia
1
Mallorca
1
La Liga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Valencia
2
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Valencia
1
La Liga, 16. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Valencia
1
Sevilla
1
La Liga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Gru
Dogryw.
|
Cartagena
1
Valencia
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga, 14. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Valencia
1
Levante
0
La Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Valencia
1
Real Betis
1
La Liga, 12. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Real Madryt
4
Valencia
0
La Liga, 11. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Valencia
0
Villarreal
2
La Liga, 10. kolejka
|
83'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Valencia
0
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Girona
2
Valencia
1
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Valencia
1
Real Oviedo
2
La Liga, 7. kolejka
|
35'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Espanyol
2
Valencia
2
La Liga, 6. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Valencia
2
Athletic Bilbao
0
La Liga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Barcelona
6
Valencia
0
La Liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Valencia
3
Getafe
0
La Liga, 3. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Osasuna
1
Valencia
0
La Liga, 2. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Valencia
1
Real Sociedad
1
La Liga, 1. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Real Betis
1
Valencia
1
La Liga, 38. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Valencia
0
Athletic Bilbao
1
La Liga, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Valencia
0
La Liga, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Valencia
3
Getafe
0
La Liga, 35. kolejka
|
79'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Las Palmas
2
Valencia
3
La Liga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Espanyol
1
La Liga, 33. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga, 32. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Sevilla
0
La Liga, 31. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Real Madryt
1
Valencia
2
La Liga, 30. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Valencia
1
Mallorca
0
La Liga, 29. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Girona
1
Valencia
1
La Liga, 28. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Valencia
2
Real Valladolid
1
La Liga, 27. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Osasuna
3
Valencia
3
La Liga, 26. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Valencia
0
Atletico Madryt
3
La Liga, 25. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Villarreal
1
Valencia
1
La Liga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Valencia
2
Leganes
0
La Liga, 23. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Valencia
2
Celta Vigo
1
La Liga, 22. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Barcelona
7
Valencia
1
La Liga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Real Sociedad
0
La Liga, 20. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Ourense
0
Valencia
2
Puchar Hiszpanii, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Sevilla
1
Valencia
1
La Liga, 19. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Eldense
0
Valencia
2
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Valencia
2
Deportivo Alaves
2
La Liga, 18. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Espanyol
1
Valencia
1
La Liga, 13. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Real Valladolid
1
Valencia
0
La Liga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Valencia
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 16. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Mallorca
2
Valencia
1
La Liga, 15. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Valencia
2
Las Palmas
3
La Liga, 10. kolejka
|
69'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.0 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Leganes
0
Valencia
0
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
3
Valencia
0
La Liga, 8. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Valencia
0
Osasuna
0
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Valencia
2
Girona
0
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Valencia
0
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Szwajcaria
1
Hiszpania
4
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Serbia
0
Hiszpania
0
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Valencia
1
Villarreal
1
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Valencia
0
La Liga, 3. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
3
Valencia
1
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Valencia
1
Barcelona
2
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Real Betis
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Villarreal
1
Valencia
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Valencia
0
Sevilla
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Celta Vigo
3
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Cadiz
1
Valencia
4
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
07 Sty
Dogryw.
|
Cartagena
1
Valencia
2
Puchar Hiszpanii
|
100'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Valencia
3
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Valencia
1
Barcelona
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Getafe
1
Valencia
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Girona
2
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Real Madryt
5
Valencia
1
La Liga
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Valencia
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Valencia
2
Cadiz
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Mallorca
1
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Valencia
0
Real Sociedad
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Valencia
3
Atletico Madryt
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Valencia
1
Las Palmas
0
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
17 Cze
Dogryw.
|
Levante
0
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
120'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Levante
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Levante
0
Ibiza
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 9.0 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
0
Levante
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Levante
1
Mirandes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Levante
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Racing Santander
0
Levante
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Levante
0
Albacete
0
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Ponferradina
0
Levante
0
La Liga 2
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Levante
1
FC Andorra
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Levante
1
Burgos CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Levante
0
Atletico Madryt
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Levante
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Levante
3
Getafe
2
Puchar Hiszpanii
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Levante
2
FC Andorra
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Levante
0
Eibar
0
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Levante
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Albacete
2
Levante
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Granada
0
Levante
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Ibiza
1
Levante
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Paź
Koniec
|
FC Andorra
3
Levante
1
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Levante
2
Real Sociedad
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Villarreal
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Levante
3
Elche
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Levante
1
La Liga
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Getafe
3
Levante
0
La Liga
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Levante
0
Cadiz
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Levante
3
Valencia
4
La Liga
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Gru
Karne
|
Alcoyano
(3)
3
Levante
(1)
3
Puchar Hiszpanii
|
120'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Levante
0
Osasuna
0
La Liga
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Gru
Koniec
|
![]()
CD Huracan Melilla
0
Levante
8
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
Levante
0
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Mallorca
1
Levante
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Elche
1
Levante
1
La Liga
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Vitória Guimarães
1
SL Benfica
3
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Maj
Koniec
|
CS Marítimo
0
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Farense
2
Vitória Guimarães
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
FC Porto
1
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Portimonense
3
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Sporting CP
1
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Vitória Guimarães
2
Boavista
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Paços de Ferreira
2
Vitória Guimarães
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Vitória Guimarães
2
Farense
2
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
1
Vitória Guimarães
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Famalicão
0
Vitória Guimarães
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Moreirense
2
Vitória Guimarães
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Vitória Guimarães
2
FC Porto
3
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Santa Clara
0
Vitória Guimarães
4
Liga Portugal
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Gru
Karne
|
SL Benfica
(4)
1
Vitória Guimarães
(1)
1
Puchar Ligi Portugalii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Karne
|
Arouca
(6)
0
Vitória Guimarães
(7)
0
Puchar Portugalii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Boavista
0
Vitória Guimarães
1
Liga Portugal
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Rio Ave
0
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lip
Koniec
|
CD Tondela
1
SC Braga
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Gil Vicente
3
CD Tondela
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Lip
Koniec
|
CD Tondela
1
FC Porto
3
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lip
Koniec
|
CD Tondela
0
Famalicão
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
11 Cze
Koniec
|
CD Tondela
2
![]()
Aves
0
Liga Portugal
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Santa Clara
1
CD Tondela
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sty
Koniec
|
CD Tondela
1
Moreirense
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
01 Gru
Koniec
|
CD Tondela
0
![]()
Belenenses SAD
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Paços de Ferreira
1
CD Tondela
0
Liga Portugal
|
95'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
CD Tondela
1
Sporting CP
0
Liga Portugal
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
CD Tondela
1
Vitória Guimarães
3
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sie
Koniec
|
CS Marítimo
2
CD Tondela
3
Liga Portugal
|
99'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Sie
Koniec
|
CD Tondela
1
Portimonense
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 |
W ostatnich 5 meczach Jose Luis Garcia Vaya 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.56, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.86 — wynik powyżej średniej ligowej (6.17).
W ostatnich 10 meczach Jose Luis Garcia Vaya 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.65, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.63 — wynik powyżej średniej ligowej (6.17).
W jakiej formie jest Jose Luis Garcia Vaya?
Jose Luis Garcia Vaya jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.86 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.66). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Jose Luis Garcia Vaya – zarobki
Jose Luis Garcia Vaya gra w Valencia na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,7 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jose Luis Garcia Vaya w Valencia (2025/26)
| Rocznie | 1,7 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 139 tys. € |
| Tygodniowo | 32 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Jose Luis Garcia Vaya w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,7 mln € |
| 2024/25 |
|
1,7 mln € |
| 2023/24 |
|
1,7 mln € |
| 2022/23 |
|
600 tys. € |
| 2021/22 |
|
750 tys. € |
| 2020/21 |
|
170 tys. € |
| 2019/20 |
|
150 tys. € |
| 2015/16 |
|
40 tys. € |
Ile zarabia Jose Luis Garcia Vaya?
Na podstawie kontraktu z Valencia, Jose Luis Garcia Vaya otrzymuje 1,7 miliona euro rocznej pensji, co daje około 139,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Garcia Vaya w listopadzie 2026 to 32,1 tysiąca euro, a dziennie około 4,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Jose Luis Garcia Vaya – kontuzje
W trakcie kariery Jose Luis Garcia Vaya zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 1 mecz. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jose Luis Garcia Vaya
-
Koronawirus
26.01.21 – 03.02.21 (9 dni)
Vitória Guimarães opuszczone: 1 mecz
Czy Jose Luis Garcia Vaya ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jose Luis Garcia Vaya nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jose Luis Garcia Vaya to koronawirus z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 9 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jose Luis Garcia Vaya – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jose Luis Garcia Vaya wynosi obecnie 8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jose Luis Garcia Vaya na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jose Luis Garcia Vaya
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 27 |
|
8 mln € |
| 11.12.2025 | 27 |
|
9 mln € |
| 01.10.2025 | 27 |
|
7,5 mln € |
| 08.06.2025 | 26 |
|
9 mln € |
| 20.03.2025 | 26 |
|
12 mln € |
| 26.12.2024 | 26 |
|
15 mln € |
| 06.06.2024 | 25 |
|
22 mln € |
| 20.03.2024 | 25 |
|
16 mln € |
| 21.12.2023 | 25 |
|
12 mln € |
| 12.10.2023 | 25 |
|
8 mln € |
| 13.06.2023 | 24 |
|
3 mln € |
| 28.12.2022 | 24 |
|
3 mln € |
| 02.06.2022 | 23 |
|
3 mln € |
| 29.12.2021 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 20.05.2021 | 22 |
|
2,5 mln € |
| 27.01.2021 | 22 |
|
2,5 mln € |
| 16.08.2020 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
900 tys. € |
| 29.12.2019 | 21 |
|
1 mln € |
| 10.10.2019 | 21 |
|
700 tys. € |
| 28.06.2019 | 20 | 300 tys. € | |
| 18.02.2019 | 20 | 300 tys. € | |
| 29.05.2018 | 19 |
|
300 tys. € |
| 31.12.2017 | 19 |
|
300 tys. € |
| 04.06.2017 | 18 | 300 tys. € | |
| 01.02.2017 | 18 | 250 tys. € | |
| 26.10.2016 | 18 | 250 tys. € | |
| 31.07.2016 | 17 | 300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jose Luis Garcia Vaya?
Wycena Jose Luis Garcia Vaya wynosi obecnie 8 mln €. W szczycie kariery Jose Luis Garcia Vaya wyceniano na 22 mln €, a najniżej na 250 tys. €.