Goncalo Guedes jest piłkarzem występującym obecnie w Real Sociedad. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Goncalo Guedes
Ocena807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Goncalo Guedes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Goncalo Guedes wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.62, a skuteczność strzałów to 10,0%. Goncalo Guedes oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Goncalo Guedes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Goncalo Guedes rozegrał w barwach Realu Sociedad w La Lidze 10 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Portugalii. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 830 minut. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Goncalo Guedes
Pierwszy transfer Goncalo Guedes w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z SL Benfiki do PSG za 30 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Goncalo Guedes było przejście z PSG do Valencii w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 40 milionów euro.
Ile zarabia Goncalo Guedes?
Na podstawie kontraktu z Real Sociedad, Goncalo Guedes otrzymuje 4,2 miliona euro rocznej pensji, co daje około 347,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Guedes w listopadzie 2026 to 80,2 tysiąca euro, a dziennie około 11,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Goncalo Guedes ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Goncalo Guedes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Goncalo Guedes to uraz z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 112 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Goncalo Guedes?
Goncalo Guedes ma na koncie 16 trofeów — 15 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Portugalii — 4 razy. Najwięcej sukcesów świętował z SL Benfiką — 8 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Goncalo Guedes?
Goncalo Guedes najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Goncalo Guedes?
Wycena 29-letniego Goncalo Guedes według stanu na czerwiec 2026 wynosi 6 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 40 milionów euro, a najniższa 1,5 miliona euro.
Kiedy urodził się Goncalo Guedes?
Goncalo Guedes urodził się 29 listopada 1996 w Benavente w Portugalii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Goncalo Guedes – statystyki
Szczegółowe statystyki Goncalo Guedes w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Real Sociedad oraz reprezentacja Portugalii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Goncalo Guedes vs. inni
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Goncalo Guedes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Goncalo Guedes wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.62, a skuteczność strzałów to 10,0%. Goncalo Guedes oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Goncalo Guedes – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Goncalo Guedes w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
2:1 | 89' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
2:1 | 85' | 0 | 1 | – | 7.0 | ||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
0:6 | 90' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
2:5 | 29' | 1 | 0 | – | 7.6 | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
1:1 | 79' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
3:2 | 56' | 1 | 0 | – | 7.1 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
17 Wrz
Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
0:3 | 72' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
07 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
2:3 | 58' | 0 | 0 | – | 6.2 |
Ile meczów rozegrał Goncalo Guedes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Goncalo Guedes rozegrał w barwach Realu Sociedad w La Lidze 10 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Portugalii. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 830 minut. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Goncalo Guedes – transfery
W trakcie kariery Goncalo Guedes zmieniał klub 17 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 106,6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Real Sociedad 2025 – obecnie
-
Wolverhampton 2024 – 2025
-
Villarreal 2024 – 2024
-
Wolverhampton 2024 – 2024
-
SL Benfica 2023 – 2024
-
Wolverhampton 2023 – 2023
-
SL Benfica 2023 – 2023
-
Wolverhampton 2022 – 2023
-
Valencia 2018 – 2022
-
Paris Saint Germain 2018 – 2018
-
Valencia 2017 – 2018
-
Paris Saint Germain 2017 – 2017
-
SL Benfica 2014 – 2017
-
Benfica B 2014 – 2014
-
Benfica U19 2012 – 2014
-
Benfica Sad U17 2011 – 2012

-
Benfica U15 2009 – 2011

-
Benfica Youth do 2009

807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Goncalo Guedes
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 03.08.2025 |
|
4 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 18.01.2024 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 17.01.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 28.08.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 18.01.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 07.08.2022 |
|
32,6 mln € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 26.08.2018 |
|
40 mln € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 31.08.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 24.01.2017 |
|
30 mln € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 31.12.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Goncalo Guedes
Pierwszy transfer Goncalo Guedes w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z SL Benfiki do PSG za 30 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Goncalo Guedes było przejście z PSG do Valencii w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 40 milionów euro.
Goncalo Guedes – forma
W ostatnich 5 meczach Goncalo Guedes zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,82. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Goncalo Guedes i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Real Sociedad
1
La Liga, 11. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
2
Levante
1
La Liga, 10. kolejka
|
85'
|
0 goli
4 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Lillestrøm
0
Real Sociedad
6
Liga Europy, 3. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Malaga
2
Real Sociedad
5
La Liga, 9. kolejka
|
29'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Royale Union SG
1
Real Sociedad
1
Liga Europy, 2. runda
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
3
Deportivo La Coruna
2
La Liga, 8. kolejka
|
56'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Valencia
2
Real Sociedad
3
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
1
AFC Bournemouth
2
Liga Europy, 1. runda
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
0
Atletico Madryt
3
La Liga, 5. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Elche
2
Real Sociedad
3
La Liga, 4. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
0
Celta Vigo
0
La Liga, 6. kolejka
|
19'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Real Sociedad
2
Espanyol
1
La Liga, 3. kolejka
|
12'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Real Madryt
4
Real Sociedad
1
La Liga, 1. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Portugalia
0
Hiszpania
1
Mistrzostwa Świata, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lip
Koniec
|
Portugalia
2
Chorwacja
1
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
Kolumbia
0
Portugalia
0
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Cze
Koniec
|
Portugalia
5
Uzbekistan
0
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
Portugalia
1
DR Konga
1
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
Portugalia
2
Chile
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Real Sociedad
3
Valencia
4
La Liga, 37. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
(3)
2
Real Sociedad
(4)
2
Puchar Hiszpanii, finał
|
78'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
3
Deportivo Alaves
3
La Liga, 31. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
2
Levante
0
La Liga, 30. kolejka
|
85'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Villarreal
3
Real Sociedad
1
La Liga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Real Sociedad
3
Osasuna
1
La Liga, 28. kolejka
|
63'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Real Sociedad
2
La Liga, 27. kolejka
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Real Sociedad
1
Athletic Bilbao
0
Puchar Hiszpanii, półfinał
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Mallorca
0
Real Sociedad
1
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
3
Real Oviedo
3
La Liga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Real Madryt
4
Real Sociedad
1
La Liga, 24. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Real Sociedad
1
Puchar Hiszpanii, półfinał
|
95'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
3
Elche
1
La Liga, 23. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Real Sociedad
3
Puchar Hiszpanii, 1/4 finału
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Real Sociedad
1
La Liga, 22. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Real Sociedad
3
Celta Vigo
1
La Liga, 21. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Real Sociedad
2
Barcelona
1
La Liga, 20. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
13 Sty
Karne
|
Real Sociedad
(4)
2
Osasuna
(3)
2
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
46'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Getafe
1
Real Sociedad
2
La Liga, 19. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Real Sociedad
1
Atletico Madryt
1
La Liga, 18. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Levante
1
Real Sociedad
1
La Liga, 17. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Eldense
1
Real Sociedad
2
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Real Sociedad
1
Girona
2
La Liga, 16. kolejka
|
64'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.5 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Real Sociedad
0
La Liga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Reddis
0
Real Sociedad
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
2
Villarreal
3
La Liga, 14. kolejka
|
77'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Osasuna
1
Real Sociedad
3
La Liga, 13. kolejka
|
60'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Elche
1
Real Sociedad
1
La Liga, 12. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
3
Athletic Bilbao
2
La Liga, 11. kolejka
|
63'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
2
Sevilla
1
La Liga, 10. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
1
Real Sociedad
1
La Liga, 9. kolejka
|
23'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 8. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Barcelona
2
Real Sociedad
1
La Liga, 7. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
1
Mallorca
0
La Liga, 6. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Real Betis
3
Real Sociedad
1
La Liga, 5. kolejka
|
32'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
1
Real Madryt
2
La Liga, 4. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
1
Real Sociedad
0
La Liga, 3. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Real Sociedad
2
Espanyol
2
La Liga, 2. kolejka
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Valencia
1
Real Sociedad
1
La Liga, 1. kolejka
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Wolverhampton
1
Brentford
1
Premier League, 38. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
4
Wolverhampton
2
Premier League, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Wolverhampton
0
Brighton & Hove Albion
2
Premier League, 36. kolejka
|
59'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Manchester City
1
Wolverhampton
0
Premier League, 35. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Wolverhampton
3
Leicester City
0
Premier League, 34. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Ipswich Town
1
Wolverhampton
2
Premier League, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Southampton
1
Wolverhampton
2
Premier League, 29. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Wolverhampton
1
Everton
1
Premier League, 28. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Liverpool
2
Wolverhampton
1
Premier League, 25. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Blackburn
0
Wolverhampton
2
FA Cup (Anglia), 4. runda
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Wolverhampton
2
Aston Villa
0
Premier League, 24. kolejka
|
73'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Wolverhampton
0
Arsenal
1
Premier League, 23. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Chelsea
3
Wolverhampton
1
Premier League, 22. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Newcastle United
3
Wolverhampton
0
Premier League, 21. kolejka
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Wolverhampton
0
Nottingham Forest
3
Premier League, 20. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Tottenham
2
Wolverhampton
2
Premier League, 19. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Wolverhampton
2
Manchester United
0
Premier League, 18. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Leicester City
0
Wolverhampton
3
Premier League, 17. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Wolverhampton
1
Ipswich Town
2
Premier League, 16. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
09 Gru
Koniec
|
West Ham United
2
Wolverhampton
1
Premier League, 15. kolejka
|
28'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Everton
4
Wolverhampton
0
Premier League, 14. kolejka
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Wolverhampton
2
AFC Bournemouth
4
Premier League, 13. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Fulham
1
Wolverhampton
4
Premier League, 12. kolejka
|
1'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Wolverhampton
2
Southampton
0
Premier League, 11. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Wolverhampton
2
Crystal Palace
2
Premier League, 10. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
2
Wolverhampton
2
Premier League, 9. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Wolverhampton
1
Manchester City
2
Premier League, 8. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Brentford
5
Wolverhampton
3
Premier League, 7. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Wolverhampton
1
Liverpool
2
Premier League, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Aston Villa
3
Wolverhampton
1
Premier League, 5. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
3
Wolverhampton
2
Puchar Ligi Angielskiej, 3. runda
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Wolverhampton
1
Newcastle United
2
Premier League, 4. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Nottingham Forest
1
Wolverhampton
1
Premier League, 3. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Wolverhampton
2
Chelsea
6
Premier League, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Arsenal
2
Wolverhampton
0
Premier League, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
Villarreal
4
Real Madryt
4
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Girona
0
Villarreal
1
La Liga
|
65'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Villarreal
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
84'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Villarreal
1
Atletico Madryt
2
La Liga
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Villarreal
1
Valencia
0
La Liga
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Villarreal
3
Olympique Marsylia
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.0 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Villarreal
3
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Villarreal
5
Granada
1
La Liga
|
45'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.5 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Barcelona
3
Villarreal
5
La Liga
|
32'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
14 Sty
Koniec
|
SL Benfica
4
Rio Ave
1
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sty
Koniec
|
Arouca
0
SL Benfica
3
Liga Portugal
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Moreirense
0
SL Benfica
0
Liga Portugal
|
2'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
3
SL Benfica
1
Liga Mistrzów
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Chaves
0
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
SL Benfica
1
Casa Pia
1
Liga Portugal
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
SL Benfica
0
Real Sociedad
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Estoril Praia
0
SL Benfica
1
Liga Portugal
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
SL Benfica
1
Estoril Praia
0
Liga Portugal
|
4'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
3
SL Benfica
3
Liga Mistrzów
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Mar
Koniec
|
SL Benfica
5
Club Brugge
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
SL Benfica
3
Boavista
1
Liga Portugal
|
16'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Club Brugge
0
SL Benfica
2
Liga Mistrzów
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Paços de Ferreira
0
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
74'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Everton
1
Wolverhampton
2
Premier League
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Wolverhampton
1
Leeds United
0
Puchar Ligi Angielskiej
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Chelsea
3
Wolverhampton
0
Premier League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Wolverhampton
1
Southampton
0
Premier League
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Szwajcaria
1
Portugalia
0
Liga Narodów UEFA
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Hiszpania
1
Portugalia
1
Liga Narodów UEFA
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Valencia
0
Real Betis
3
La Liga
|
27'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Valencia
0
La Liga
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Kwi
Karne
|
Real Betis
(5)
1
Valencia
(4)
1
Puchar Hiszpanii
|
120'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Osasuna
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Portugalia
2
Macedonia Północna
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Valencia
1
Athletic Bilbao
0
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Valencia
1
Barcelona
4
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.7 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Valencia
1
Puchar Hiszpanii
|
75'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Valencia
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Atlético Baleares
0
Valencia
1
Puchar Hiszpanii
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Real Madryt
4
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Cartagena
1
Valencia
2
Puchar Hiszpanii
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Levante
3
Valencia
4
La Liga
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.9 | |
|
16 Gru
Dogryw.
|
Arenteiro
1
Valencia
3
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
1
Valencia
2
La Liga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
0
Valencia
0
La Liga
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Real Betis
4
Valencia
1
La Liga
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Valencia
2
Mallorca
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Barcelona
3
Valencia
1
La Liga
|
75'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Portugalia
5
Luksemburg
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Portugalia
3
Katar
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
61'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Valencia
1
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Sevilla
3
Valencia
1
La Liga
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Valencia
1
Real Madryt
2
La Liga
|
79'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Osasuna
1
Valencia
4
La Liga
|
87'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.3 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Azerbejdżan
0
Portugalia
3
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Portugalia
2
Irlandia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Valencia
1
Getafe
0
La Liga
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Valencia
4
Eibar
1
La Liga
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Valencia
3
Real Valladolid
0
La Liga
|
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Osasuna
3
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Real Betis
2
Valencia
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.9 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Valencia
2
Real Sociedad
2
La Liga
|
86'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.0 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Levante
1
Valencia
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
6 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Valencia
2
Villarreal
1
La Liga
|
24'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Valencia
1
La Liga
|
89'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Elche
0
La Liga
|
87'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Valencia
1
La Liga
|
32'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Osasuna
1
La Liga
|
23'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Alcorcon
0
Valencia
2
Puchar Hiszpanii
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Granada
2
Valencia
1
La Liga
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Valencia
0
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Barcelona
2
Valencia
2
La Liga
|
87'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Eibar
0
Valencia
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Valencia
0
Atletico Madryt
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Valencia
2
La Liga
|
33'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Valencia
2
Getafe
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Elche
2
Valencia
1
La Liga
|
68'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Valencia
1
La Liga
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Valencia
0
Real Betis
2
La Liga
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Szwecja
0
Portugalia
2
Liga Narodów UEFA
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Valencia
1
Espanyol
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Leganes
1
Valencia
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lip
Koniec
|
Granada
2
Valencia
2
La Liga
|
24'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Villarreal
2
Valencia
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Eibar
1
Valencia
0
La Liga
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 3.5 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Valencia
0
Ajax
3
Liga Mistrzów
|
94'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
1
Valencia
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Valencia
3
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Huesca
2
Valencia
6
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Arsenal
3
Valencia
1
Liga Europy
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Villarreal
1
Valencia
3
Liga Europy
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Valencia
0
La Liga
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Valencia
1
Real Betis
0
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Valencia
1
Celtic
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Valencia
0
Espanyol
0
La Liga
|
32'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Celtic
0
Valencia
2
Liga Europy
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Valencia
1
Barcelona
1
La Liga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Manchester United
0
Valencia
0
Liga Mistrzów
|
83'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Valencia
0
Real Betis
0
La Liga
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Urugwaj
2
Portugalia
1
Mistrzostwa Świata
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Portugalia
3
Hiszpania
3
Mistrzostwa Świata
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Villarreal
1
Valencia
0
La Liga
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Leganes
0
Valencia
1
La Liga
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Valencia
1
La Liga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Valencia
2
Girona
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Valencia
0
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Espanyol
0
Valencia
2
La Liga
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Valencia
5
Malaga
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Levante
1
Valencia
1
La Liga
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Amiens SC
0
Ligue 1
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Nancy
0
Ligue 1
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Estoril Praia
0
SL Benfica
1
Liga Portugal
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Gru
Koniec
|
SL Benfica
2
Sporting CP
1
Liga Portugal
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Gru
Koniec
|
CS Marítimo
2
SL Benfica
1
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
27 Lis
Koniec
|
SL Benfica
3
Moreirense
0
Liga Portugal
|
83'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
23 Paź
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
0
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
SL Benfica
4
CD Tondela
1
Liga Portugal
|
32'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Lut
Koniec
|
SL Benfica
2
![]()
CF Uniao Madeira
0
Liga Portugal
|
5'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Estoril Praia
1
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
SL Benfica
3
Rio Ave
1
Liga Portugal
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
15 Gru
Koniec
|
![]()
CF Uniao Madeira
0
SL Benfica
0
Liga Portugal
|
59'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Gru
Koniec
|
SL Benfica
3
Académica Coimbra
0
Liga Portugal
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
SC Braga
0
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Paź
Koniec
|
CD Tondela
0
SL Benfica
4
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
FC Porto
1
SL Benfica
0
Liga Portugal
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
SL Benfica
3
Moreirense
2
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 |
W ostatnich 5 meczach Goncalo Guedes 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.85, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.82 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W ostatnich 10 meczach Goncalo Guedes 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.77, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.66 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W jakiej formie jest Goncalo Guedes?
Goncalo Guedes jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.82 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.62). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Goncalo Guedes – zarobki
Goncalo Guedes gra w Real Sociedad na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 4,2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Goncalo Guedes w Real Sociedad (2025/26)
| Rocznie | 4,2 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 348 tys. € |
| Tygodniowo | 80 tys. € |
| Dziennie | 11 tys. € |
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Goncalo Guedes w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
4,2 mln € |
| 2024/25 |
|
5,6 mln € |
| 2023/24 |
|
5,4 mln € |
| 2022/23 |
|
5,9 mln € |
| 2022/23 |
|
6,1 mln € |
| 2021/22 |
|
6,1 mln € |
| 2020/21 |
|
6,1 mln € |
| 2019/20 |
|
6,1 mln € |
| 2018/19 |
|
5,7 mln € |
| 2017/18 |
|
2,5 mln € |
| 2017/18 |
|
2,6 mln € |
| 2016/17 |
|
2,4 mln € |
| 2016/17 |
|
2,5 mln € |
| 2015/16 |
|
210 tys. € |
| 2014/15 |
|
40 tys. € |
Ile zarabia Goncalo Guedes?
Na podstawie kontraktu z Real Sociedad, Goncalo Guedes otrzymuje 4,2 miliona euro rocznej pensji, co daje około 347,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Guedes w listopadzie 2026 to 80,2 tysiąca euro, a dziennie około 11,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Goncalo Guedes – kontuzje
W trakcie kariery Goncalo Guedes zanotował 9 kontuzji, przez które opuścił łącznie 56 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Goncalo Guedes
-
Operacja
31.07.26 – 23.08.26 (24 dni)
Real Sociedad opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
20.02.25 – 07.03.25 (16 dni)
Wolverhampton opuszczone: 3 mecze
-
Uraz łąkotki
08.03.23 – 09.04.23 (33 dni)
SL Benfica opuszczone: 6 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
28.02.23 – 04.03.23 (5 dni)
SL Benfica opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
14.10.19 – 02.02.20 (112 dni)
Valencia opuszczone: 23 mecze
-
Uraz pachwiny
08.12.18 – 31.01.19 (55 dni)
Valencia opuszczone: 11 meczów
-
Uraz przywodziciela
07.10.18 – 01.11.18 (26 dni)
Valencia opuszczone: 6 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
27.01.18 – 06.02.18 (11 dni)
Valencia opuszczone: 2 mecze
-
Uraz stopy
26.11.17 – 14.12.17 (19 dni)
Valencia opuszczone: 3 mecze
Czy Goncalo Guedes ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Goncalo Guedes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Goncalo Guedes to uraz z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 112 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Goncalo Guedes – trofea
W trakcie kariery Goncalo Guedes zdobył 16 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Goncalo Guedes
Jakie trofea zdobył Goncalo Guedes?
Goncalo Guedes zdobył w karierze 16 trofeów — 15 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w SL Benfice — 8 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Portugalii — 4 razy.
Goncalo Guedes – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Goncalo Guedes wynosi obecnie 6 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Goncalo Guedes na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Goncalo Guedes
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 29 |
|
6 mln € |
| 11.12.2025 | 29 |
|
6 mln € |
| 01.10.2025 | 28 |
|
8 mln € |
| 29.05.2025 | 28 |
|
11 mln € |
| 17.03.2025 | 28 |
|
13 mln € |
| 15.12.2024 | 28 |
|
15 mln € |
| 06.06.2024 | 27 |
|
15 mln € |
| 26.12.2023 | 27 |
|
18 mln € |
| 15.06.2023 | 26 |
|
23 mln € |
| 01.03.2023 | 26 |
|
28 mln € |
| 02.11.2022 | 25 |
|
32 mln € |
| 14.09.2022 | 25 |
|
35 mln € |
| 02.06.2022 | 25 |
|
40 mln € |
| 20.03.2022 | 25 |
|
40 mln € |
| 29.12.2021 | 25 |
|
30 mln € |
| 31.05.2021 | 24 |
|
25 mln € |
| 04.01.2021 | 24 |
|
15 mln € |
| 07.10.2020 | 23 |
|
17,5 mln € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
22,5 mln € |
| 19.12.2019 | 23 |
|
28 mln € |
| 10.06.2019 | 22 |
|
40 mln € |
| 20.12.2018 | 22 |
|
30 mln € |
| 29.05.2018 | 21 |
|
40 mln € |
| 31.12.2017 | 21 |
|
40 mln € |
| 31.05.2017 | 20 |
|
17 mln € |
| 21.02.2017 | 20 |
|
17 mln € |
| 30.10.2016 | 19 |
|
9 mln € |
| 28.07.2016 | 19 |
|
6,5 mln € |
| 23.02.2016 | 19 |
|
7 mln € |
| 06.10.2015 | 18 |
|
3,8 mln € |
| 30.06.2015 | 18 |
|
2 mln € |
| 16.02.2015 | 18 |
|
1,5 mln € |
Jaka jest wartość rynkowa Goncalo Guedes?
Wycena Goncalo Guedes wynosi obecnie 6 mln €. W szczycie kariery Goncalo Guedes wyceniano na 40 mln €, a najniżej na 1,5 mln €.