Forma w lidze
Athletic Bilbao w tabeli
10. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do 6. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
2 mecze bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
5:4 bramki
1,25 gola/mecz
3 pkt
2:2 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Athleticu
Wartość drużyny: 132 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Hiszpania | 24 | napastnik | 6 | 7 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Ghana | 32 | napastnik | 6 | 8 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,00 średnia ocena | Hiszpania | 29 | bramkarz | 6 | 22 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Hiszpania | 29 | bramkarz | 6 | 22 mln € |
Przewidywany skład Athleticu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Athletic Bilbao w tabeli La Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 24 |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 19 |
| ··· | |||||||
9
|
Celta Vigo
|
8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | 8 |
10
|
Athletic Bilbao
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 8 |
11
|
Villarreal
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 8 |
Wyniki Athleticu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Wrz Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Deportivo Alaves
0
La Liga, 7. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Elche
1
La Liga, 5. kolejka
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Athletic Bilbao
3
Atletico Madryt
0
La Liga, 4. kolejka
|
Terminarz Athleticu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 21:00
|
Valencia
Athletic Bilbao
La Liga, 9. kolejka
|
|
|
21 Paź 20:00
|
Levante
Athletic Bilbao
La Liga, 6. kolejka
|
|
|
25 Paź 14:00
|
Athletic Bilbao
Getafe
La Liga, 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Athleticu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
500 tys. € | |
| 09 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
4,5 mln € |
Athletic Bilbao to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w La Liga. Swoim domowym obiektem jest San Mamés Barria, który może pomieścić 53 289 widzów. Zespół prowadzi Edin Terzic. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 132 miliony euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Athletic Bilbao?
Klub piłkarski Athletic Bilbao zdobył w swojej historii 37 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Hiszpanii oraz Mistrzostwo Hiszpanii. Ponadto triumfował w Superpuchar Hiszpanii oraz Copa Eva Duarte.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Athletic Bilbao w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Athleticu trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 9,5 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Julen Agirrezabala do Racingu Santander za 4,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Athletic Bilbao w tabeli La Ligi?
Athletic Bilbao zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli La Ligi z dorobkiem 8 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Barcelony wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Athleticu ?
W wyjściowym ustawieniu Athleticu między słupkami staje Unai Simon, a linię obrony najczęściej tworzą J. Areso, Y. Alvarez, A. Laporte oraz Y. Berchiche. W środku pola grają Alejandro Rego Mora, Inigo Ruiz de Galarreta, Robert Navarro Munoz, Benat Gerenabarrena Zendoia oraz M. Jauregizar, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Williams. Trener Edin Terzic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga i pucharach.
Kiedy Athletic Bilbao gra następny mecz?
Najbliższy mecz Athleticu to spotkanie z Valencią, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio de Mestalla w ramach La Ligi (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Athleticu ?
Ostatni mecz Athleticu to remis Deportivo Alaves 0:0 w La Lidze, 19 września 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Athletic Bilbao w tym sezonie?
Bilans Athleticu w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-2-2 przy 7 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 12,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Athleticu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Athletic Bilbao w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Athleticu
Athletic Bilbao terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 21:00
|
La Liga, 9. kolejka
|
Estadio de Mestalla Wyjazd | Łatwy | |
|
21 Paź 20:00
|
La Liga, 6. kolejka
|
Estadio Ciudad de Valencia Wyjazd | Łatwy | |
|
25 Paź 14:00
|
La Liga, 10. kolejka
|
San Mamés Barria U siebie | Łatwy | |
|
01 Lis 21:00
|
La Liga, 11. kolejka
|
San Mamés Barria U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 17:00
|
La Liga, 12. kolejka
|
Estadio El Sadar Wyjazd | Łatwy | |
|
22 Lis 17:00
|
La Liga, 13. kolejka
|
San Mamés Barria U siebie | Umiarkowany | |
|
29 Lis 17:00
|
La Liga, 14. kolejka
|
Estadio La Rosaleda Wyjazd | Łatwy | |
|
06 Gru 17:00
|
La Liga, 15. kolejka
|
San Mamés Barria U siebie | Trudny | |
|
12 Gru 20:00
|
La Liga, 16. kolejka
|
Estadio Abanca-Riazor Wyjazd | Umiarkowany | |
|
19 Gru 20:00
|
La Liga, 17. kolejka
|
San Mamés Barria U siebie | Trudny |
Kiedy Athletic Bilbao gra następny mecz?
Najbliższy mecz Athleticu to spotkanie z Valencią, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio de Mestalla w ramach La Ligi (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Athleticu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Athletic Bilbao w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Athleticu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Athletic Bilbao wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
19 Wrz Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 5/6 | 2/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 7/8 | 3/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 3/11 | 0/1 | |
|
30 Sie Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 7/11 | 3/3 | |
|
27 Sie Koniec
|
La Liga, 1. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 5/17 | 2/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
La Liga, 2. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 10/13 | 3/7 | |
|
23 Maj Koniec
|
La Liga, 38. kolejka
|
4:2 | 4-2-3-1 | 1/3 | 0/2 | |
|
17 Maj Koniec
|
La Liga, 37. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 5/5 | 2/4 | |
|
13 Maj Koniec
|
La Liga, 36. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 9/17 | 0/0 | |
|
10 Maj Koniec
|
La Liga, 35. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 13/18 | 2/5 |
Athletic Bilbao ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 6 meczów, ze średnią 1,33 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Athleticu ?
Ostatni mecz Athleticu to remis Deportivo Alaves 0:0 w La Lidze, 19 września 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Athletic Bilbao – tabela La Liga
Jakie miejsce w tabeli La Liga zajmuje Athletic Bilbao w sezonie 2026/2027.
Miejsce Athleticu w tabeli La Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 27 | 24 | |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
3
|
Real Betis
|
8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 19 | |
4
|
Real Madryt
|
8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | 11 | 18 | |
5
|
Sevilla
|
7 | 4 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 13 | |
6
|
Real Sociedad
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 13 | |
7
|
Deportivo Alaves
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | 4 | 11 | |
8
|
Deportivo La Coruna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
9
|
Celta Vigo
|
8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
10
|
Athletic Bilbao
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
11
|
Villarreal
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 | 8 | |
12
|
Espanyol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | |
13
|
Rayo Vallecano
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | |
14
|
Getafe
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 8 | |
15
|
Racing Santander
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:23 | -10 | 8 | |
16
|
Osasuna
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:18 | -10 | 8 | |
17
|
Elche
|
8 | 1 | 3 | 4 | 11:17 | -6 | 6 | |
18
|
Levante
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:12 | -4 | 5 | |
19
|
Valencia
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:15 | -9 | 5 | |
20
|
Malaga
|
8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 27 | 24 | |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
3
|
Real Betis
|
8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 19 | |
4
|
Real Madryt
|
8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | 11 | 18 | |
5
|
Sevilla
|
7 | 4 | 1 | 2 | 10:9 | 1 | 13 | |
6
|
Real Sociedad
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 13 | |
7
|
Deportivo Alaves
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | 4 | 11 | |
8
|
Deportivo La Coruna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
9
|
Celta Vigo
|
8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
10
|
Athletic Bilbao
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
11
|
Villarreal
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 | 8 | |
12
|
Espanyol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | |
13
|
Rayo Vallecano
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | |
14
|
Getafe
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 8 | |
15
|
Racing Santander
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:23 | -10 | 8 | |
16
|
Osasuna
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:18 | -10 | 8 | |
17
|
Elche
|
8 | 1 | 3 | 4 | 11:17 | -6 | 6 | |
18
|
Levante
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:12 | -4 | 5 | |
19
|
Valencia
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:15 | -9 | 5 | |
20
|
Malaga
|
8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Barcelona
|
4 | 4 | 0 | 0 | 17:4 | 13 | 12 | |
| 2 |
Real Betis
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:2 | 6 | 12 | |
| 3 |
Real Madryt
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 12 | |
| 4 |
Atletico Madryt
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 5 |
Deportivo Alaves
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 9 | |
| 6 |
Getafe
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 8 | |
| 7 |
Racing Santander
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:7 | 2 | 8 | |
| 8 |
Real Sociedad
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 7 | |
| 9 |
Rayo Vallecano
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 10 |
Sevilla
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 11 |
Deportivo La Coruna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 12 |
Athletic Bilbao
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 13 |
Osasuna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 5 | |
| 14 |
Celta Vigo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:5 | 2 | 4 | |
| 15 |
Espanyol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 16 |
Villarreal
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 3 | |
| 17 |
Levante
|
2 | 1 | 0 | 1 | 7:6 | 1 | 3 | |
| 18 |
Malaga
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 19 |
Elche
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:11 | -7 | 1 | |
| 20 |
Valencia
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:9 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Barcelona
|
4 | 4 | 0 | 0 | 17:3 | 14 | 12 | |
| 2 |
Atletico Madryt
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 3 |
Real Betis
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 4 |
Sevilla
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 5 |
Real Madryt
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 6 |
Real Sociedad
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:9 | -2 | 6 | |
| 7 |
Deportivo La Coruna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 8 |
Villarreal
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 9 |
Elche
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 10 |
Celta Vigo
|
4 | 0 | 4 | 0 | 1:1 | 0 | 4 | |
| 11 |
Espanyol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
Valencia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 13 |
Athletic Bilbao
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 14 |
Osasuna
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:15 | -9 | 3 | |
| 15 |
Deportivo Alaves
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 16 |
Levante
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:6 | -5 | 2 | |
| 17 |
Rayo Vallecano
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 1 | |
| 18 |
Malaga
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:8 | -7 | 1 | |
| 19 |
Getafe
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:8 | -8 | 0 | |
| 20 |
Racing Santander
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:16 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Athletic Bilbao w tabeli La Ligi?
Athletic Bilbao zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli La Ligi z dorobkiem 8 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Barcelony wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Athleticu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Athleticu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Athletic Bilbao na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,5
- Strzały celne / mecz 4,5
- Asysty / mecz 0,67
- Udane dryblingi / mecz 8,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 50%
- Odbiory / mecz 16,5
- Przechwyty / mecz 12,5
- Wybicia / mecz 17,7
- Zablokowane strzały / mecz 3,0
Strzelcy Athleticu
Rozkład bramek w czasie
Bramki Athleticu i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Athleticu to 16–30 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Valencia - Athletic Bilbao Po przerwie pada 71% bramek Athleticu .Przebieg meczu Athleticu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Athletic Bilbao otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Athleticu
86% bramek Athleticu pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Athletic Bilbao zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie Athleticu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Athleticu , najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Athletic Bilbao wygra mecz Valencia - Athletic Bilbao Athletic Bilbao nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Athleticu
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Athleticu padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Valencia - Athletic Bilbao Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Athleticu .Athletic Bilbao – faule i karne
- Faule / mecz 11,5
- Faule rywali / mecz 11,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Athletic Bilbao fauluje średnio 11,5 razy na mecz, a wymusza 11,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Athleticu , 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Athletic Bilbao zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Athletic Bilbao wygra mecz Valencia - Athletic Bilbao Athletic Bilbao zdobywa u siebie 42% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Athleticu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 71% goli Athleticu , a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
Athletic Bilbao wygra drugą połowę meczu Valencia - Athletic Bilbao Drugą połowę Athletic Bilbao wygrywał w 1 z 6 meczów.Athletic Bilbao – strzały
- Celne / mecz 4,5
- Niecelne / mecz 8,0
- Celność strzałów 36%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 10,7
Athletic Bilbao oddaje 12,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 36% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Valencia - Athletic Bilbao Athletic Bilbao oddaje 12,5 strzałów na mecz.Athletic Bilbao – posiadanie piłki
- U siebie 59,5%
- Na wyjeździe 38,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 6
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 6 meczów. Średnio Athletic Bilbao utrzymuje przy piłce 52,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
Athletic Bilbao wygra mecz Valencia - Athletic Bilbao Athletic Bilbao utrzymuje średnio 52,5% posiadania piłki.Athletic Bilbao – podania
- Kluczowe / mecz 11,2
- Dośrodkowania / mecz 21,8
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 46
- Celność długich podań 48%
Athletic Bilbao wymienia średnio 486 podań na mecz przy celności 85%, z czego 11,2 to podania kluczowe.
Athletic Bilbao – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 1 z 2
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Athleticu to 50% meczów sezonu (3 z 6), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Valencia - Athletic Bilbao Czyste konto Athletic Bilbao zachowuje w 50% meczów.Athletic Bilbao – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 67%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,0
Athletic Bilbao wykonuje średnio 6,2 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Valencia - Athletic Bilbao Powyżej 8,5 rożnego padło w 67% meczów Athleticu .Athletic Bilbao – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 17%
Athletic Bilbao ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Athleticu – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Athletic Bilbao według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,33 | 1,67 |
| Środka tabeli (7–14) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Athletic Bilbao zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z dołu tabeli (15–20).
Athletic Bilbao na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,25 1,25 | 1,25 1,75 | 1,00 1,75 |
|
9.
|
1,00 1,00 | 1,75 0,25 | 1,25 0,25 |
|
10.
|
1,25 1,50 | 1,25 1,00 | 1,00 1,00 |
|
11.
|
1,00 1,00 | 2,00 1,40 | 2,00 1,40 |
|
12.
|
1,00 1,00 | 1,50 1,25 | 1,50 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Athleticu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Athleticu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Athletic Bilbao - Atletico Madryt 3:0 La Liga, 5.09.2026
- Najwyższa porażka Athletic Bilbao - Sevilla 1:3 La Liga, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Athletic Bilbao - Sevilla 1:3, La Liga, 22.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 20. minuta Berenguer, Celta Vigo - Athletic Bilbao 0:2, La Liga, 30.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Sancet, Athletic Bilbao - Atletico Madryt 3:0, La Liga, 5.09.2026
Jakie statystyki ma Athletic Bilbao w tym sezonie?
Bilans Athleticu w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-2-2 przy 7 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 12,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Athletic Bilbao – zawodnicy
Jak wygląda kadra Athleticu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Athleticu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Athleticu
-
Nico Williams Napastnik Problemy z udem pauzuje od 10 dniopuszczone: 2 mecze
-
Alvaro Djalo Dias Fernandes Napastnik Choroba pauzuje od 12 dniopuszczone: 1 mecz
-
Oihan Sancet Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 22 dniopuszczone: 2 mecze
-
Gorka Guruzeta Napastnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 24 dniopuszczone: 1 mecz
-
Daniel Vivian Moreno Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 72 dniopuszczone: 10 meczów
Kadra Athleticu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
31 | Hiszpania | 4 mln € | 3,1 mln € | 6 | 100% | 1 | 0 | 280' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
24 | Hiszpania | 40 mln € | 16,7 mln € | 6 | 100% | 1 | 0 | 364' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
32 | Ghana | 8 mln € | 11,4 mln € | 6 | 100% | 0 | 2 | 392' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
30 | Hiszpania | 5 mln € | 2,1 mln € | 4 | 67% | 0 | 0 | 178' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
|
24 | Hiszpania | 7 mln € | 1 mln € | 6 | 100% | 2 | 0 | 317' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
25 | Maroko | 3 mln € | 830 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 69' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Hiszpania | 1,5 mln € | 310 tys. € | 2 | 33% | 0 | 0 | 4' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
27 | Gwinea Bissau | 4 mln € | 1,9 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 9' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
26 | Hiszpania | 25 mln € | 4,2 mln € | 6 | 100% | 1 | 0 | 515' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
21 | Hiszpania | 10 mln € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 220' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
33 | Hiszpania | 2 mln € | 1,5 mln € | 6 | 100% | 0 | 1 | 287' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
22 | Hiszpania | 25 mln € | 2,1 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 212' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
23 | Hiszpania | 1 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 373' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
25 | Hiszpania | 12 mln € | 1,5 mln € | 3 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
23 | Hiszpania | 5 mln € | 310 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 14 |
|
32 | Hiszpania | 8 mln € | 10,4 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 482' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
36 | Hiszpania | 1 mln € | 4,3 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 367' | 2 | 1 | |||||||
| 31 |
|
22 | Francja | 2 mln € | 270 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 168' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
27 | Hiszpania | 5 mln € | 2,1 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 344' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
26 | Hiszpania | 7,5 mln € | 2,1 mln € | 6 | 100% | 1 | 0 | 299' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
31 | Hiszpania | 900 tys. € | 2,4 mln € | 6 | 100% | 0 | 1 | 315' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
23 | Hiszpania | 3,5 mln € | 520 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 106' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
24 | Hiszpania | 400 tys. € | 310 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
27 | Hiszpania | 20 mln € | 3,7 mln € | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
29 | Hiszpania | 22 mln € | 8,3 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
23 | Meksyk | 3 mln € | 520 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Athleticu
225,8 mln €
śr. 8,7 mln € / zawodnika
Ile Athletic Bilbao wydaje na pensje
81,7 mln € rocznie
śr. 3,1 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Hiszpania (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Athleticu w sezonie 2026/2027
Athletic Bilbao wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Athleticu
Jak wygląda skład Athleticu ?
W wyjściowym ustawieniu Athleticu między słupkami staje Unai Simon, a linię obrony najczęściej tworzą J. Areso, Y. Alvarez, A. Laporte oraz Y. Berchiche. W środku pola grają Alejandro Rego Mora, Inigo Ruiz de Galarreta, Robert Navarro Munoz, Benat Gerenabarrena Zendoia oraz M. Jauregizar, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Williams. Trener Edin Terzic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga i pucharach.
Athletic Bilbao – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Athletic Bilbao w sezonie 2026/2027.
Athletic Bilbao transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 30 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 25 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 24 |
|
500 tys. € | |
| 09 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 25 |
|
4,5 mln € | |
| 01 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 33 |
|
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 23 |
|
4,5 mln € | |
| 07 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Hiszpania | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Francja | 22 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Athleticu
Athletic Bilbao bilans transferowy
- +9,5 mln € 2026
- -20,1 mln € 2025
- -6,5 mln € 2024
Rekordy transferowe w historii Athleticu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Athletic Bilbao w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Athleticu trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 9,5 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Julen Agirrezabala do Racingu Santander za 4,5 mln €.
Athletic Bilbao – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Athletic Bilbao? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Athletic Bilbao?
Klub piłkarski Athletic Bilbao zdobył w swojej historii 37 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Hiszpanii oraz Mistrzostwo Hiszpanii. Ponadto triumfował w Superpuchar Hiszpanii oraz Copa Eva Duarte.
