Nicolas Serrano jest piłkarzem występującym obecnie w Athletic Bilbao. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Nico Serrano
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Gru
20:00
|
Rayo Vallecano
Athletic Bilbao
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga, 8. kolejka | |||||||
|
01 Lis
21:00
|
Athletic Bilbao
2
Real Sociedad
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga, 11. kolejka | |||||||
|
29 Paź
21:00
|
AE Prat
1
Athletic Bilbao
6
|
90' |
1 gol
· 17% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Puchar Hiszpanii, 1/64 finału | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Nico Serrano w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nico Serrano wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.02, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nico Serrano oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nico Serrano w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nico Serrano rozegrał w barwach Athleticu w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 6 meczów oraz w Supercopa de España 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 94 minuty. Średnio dawało to 12 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Nico Serrano
Pierwszy transfer Nico Serrano w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z CD Roda Youth do Athletic Bilbao U18 za 300 tysięcy euro.
Ile zarabia Nico Serrano?
Na podstawie kontraktu z Athletic Bilbao, Nico Serrano otrzymuje 310 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 25,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Serrano w listopadzie 2026 to 6 tysięcy euro, a dziennie około 849 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Nico Serrano ma kontuzję?
Obecnie Nico Serrano ma uraz — stłuczenie mięśnia — i pauzuje w Athletiku Bilbao.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nico Serrano to uraz łydki z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 78 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Nico Serrano?
Nico Serrano ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Nico Serrano?
Nico Serrano najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Nico Serrano?
Wycena 23-letniego Nico Serrano według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nico Serrano?
Nico Serrano urodził się 5 marca 2003 w Pamplona w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Nico Serrano - statystyki
Szczegółowe statystyki Nico Serrano w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Athletic Bilbao. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Nico Serrano
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Nico Serrano
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Nico Serrano w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nico Serrano wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.02, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nico Serrano oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Nico Serrano - transfery
W trakcie kariery Nico Serrano zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 300 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Athletic Bilbao 2025 – obecnie
-
Sporting Gijon 2025 – 2025
-
Athletic Bilbao 2024 – 2025
-
Racing Ferrol 2024 – 2024
-
Athletic Bilbao 2024 – 2024
-
PEC Zwolle 2023 – 2024
-
Athletic Bilbao 2023 – 2023
-
Mirandes 2022 – 2023
-
Athletic Bilbao 2022 – 2022
-
Athletic Club B 2020 – 2022
-
Athletic U19 2019 – 2020
-
Athletic Bilbao U18 2018 – 2019

-
CD Roda Youth 2017 – 2018

-
Villarreal Youth 2015 – 2017

-
CA Osasuna Youth do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Nico Serrano
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 29.06.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 30.01.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 11.01.2024 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 10.01.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 09.08.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 10.08.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
300 tys. € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Nico Serrano
Pierwszy transfer Nico Serrano w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z CD Roda Youth do Athletic Bilbao U18 za 300 tysięcy euro.
Nico Serrano - forma
W ostatnich 5 meczach Nico Serrano zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 8,20. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Nico Serrano i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Gru
20:00
|
Rayo Vallecano
Athletic Bilbao
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga, 8. kolejka | |||||||
|
01 Lis
21:00
|
Athletic Bilbao
2
Real Sociedad
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga, 11. kolejka | |||||||
|
29 Paź
21:00
|
AE Prat
1
Athletic Bilbao
6
|
90' |
1 gol
· 17% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Puchar Hiszpanii, 1/64 finału | |||||||
|
25 Paź
14:00
|
Athletic Bilbao
4
Getafe
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga, 10. kolejka | |||||||
|
21 Paź
20:00
|
Levante
3
Athletic Bilbao
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga, 6. kolejka | |||||||
|
17 Paź
21:00
|
Valencia
0
Athletic Bilbao
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga, 9. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
16:15
|
Athletic Bilbao
0
Deportivo Alaves
0
|
4' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga, 7. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
18:30
|
Athletic Bilbao
1
Elche
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga, 5. kolejka | |||||||
|
23 Maj
21:00
|
Real Madryt
4
Athletic Bilbao
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
17 Maj
19:00
|
Athletic Bilbao
1
Celta Vigo
1
|
8' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| La Liga 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
13 Maj
19:00
|
Espanyol
2
Athletic Bilbao
0
|
12' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
10 Maj
16:15
|
Athletic Bilbao
0
Valencia
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
02 Maj
18:30
|
Deportivo Alaves
2
Athletic Bilbao
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
21:00
|
Atletico Madryt
3
Athletic Bilbao
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
19:00
|
Athletic Bilbao
1
Osasuna
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
21:00
|
Athletic Bilbao
1
Villarreal
2
|
8' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
14:00
|
Getafe
2
Athletic Bilbao
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
22 Mar
18:30
|
Athletic Bilbao
2
Real Betis
1
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
14 Mar
14:00
|
Girona
3
Athletic Bilbao
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
07 Mar
21:00
|
Athletic Bilbao
0
Barcelona
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
04 Mar
21:00
|
Real Sociedad
1
Athletic Bilbao
0
|
8' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Hiszpanii 2025/2026, półfinał | |||||||
|
28 Lut
14:00
|
Rayo Vallecano
1
Athletic Bilbao
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
20 Lut
21:00
|
Athletic Bilbao
2
Elche
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
15 Lut
14:00
|
Real Oviedo
1
Athletic Bilbao
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
11 Lut
21:00
|
Athletic Bilbao
0
Real Sociedad
1
|
34' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Puchar Hiszpanii 2025/2026, półfinał | |||||||
|
08 Lut
16:15
|
Athletic Bilbao
4
Levante
2
|
98' |
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| La Liga 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
04 Lut
21:00
|
Valencia
1
Athletic Bilbao
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Puchar Hiszpanii 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
01 Lut
21:00
|
Athletic Bilbao
1
Real Sociedad
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
28 Sty
21:00
|
Athletic Bilbao
2
Sporting CP
3
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 8. runda | |||||||
|
24 Sty
18:30
|
Sevilla
2
Athletic Bilbao
1
|
13' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
21 Sty
21:00
|
Atalanta
2
Athletic Bilbao
3
|
22' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 7. runda | |||||||
|
13 Sty
21:00
|
Cultural Leonesa
3
Athletic Bilbao
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Hiszpanii 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
07 Sty
20:00
|
Barcelona
5
Athletic Bilbao
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superpuchar Hiszpanii, półfinał | |||||||
|
03 Sty
16:15
|
Osasuna
1
Athletic Bilbao
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
22 Gru
2025
|
Athletic Bilbao
1
Espanyol
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
18 Gru
2025
|
Ourense
0
Athletic Bilbao
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Hiszpanii 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
14 Gru
2025
|
Celta Vigo
2
Athletic Bilbao
0
|
14' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
10 Gru
2025
|
Athletic Bilbao
0
Paris Saint Germain
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 6. runda | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Athletic Bilbao
1
Atletico Madryt
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
03 Gru
2025
|
Athletic Bilbao
0
Real Madryt
3
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Levante
0
Athletic Bilbao
2
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Barcelona
4
Athletic Bilbao
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2025
|
Athletic Bilbao
1
Real Oviedo
0
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
05 Lis
2025
|
Newcastle United
2
Athletic Bilbao
0
|
21' |
0 goli
4 strzały (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 4. runda | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Real Sociedad
3
Athletic Bilbao
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Athletic Bilbao
0
Getafe
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
22 Paź
2025
|
Athletic Bilbao
3
Karabach Agdam
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Athletic Bilbao
2
Mallorca
1
|
62' |
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
01 Paź
2025
|
Borussia Dortmund
4
Athletic Bilbao
1
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Villarreal
1
Athletic Bilbao
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
23 Wrz
2025
|
Athletic Bilbao
1
Girona
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| La Liga 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Valencia
2
Athletic Bilbao
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
16 Wrz
2025
|
Athletic Bilbao
0
Arsenal
2
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Athletic Bilbao
0
Deportivo Alaves
1
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2025
|
Real Betis
1
Athletic Bilbao
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
25 Sie
2025
|
Athletic Bilbao
1
Rayo Vallecano
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
17 Sie
2025
|
Athletic Bilbao
3
Sevilla
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Arsenal
3
Athletic Bilbao
0
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Emirates Cup | |||||||
|
31 Maj
2025
|
Racing Ferrol
0
Sporting Gijon
2
|
67' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 42. kolejka | |||||||
|
25 Maj
2025
|
Sporting Gijon
3
Cartagena
2
|
30' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 41. kolejka | |||||||
|
17 Maj
2025
|
Malaga
2
Sporting Gijon
1
|
74' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 40. kolejka | |||||||
|
10 Maj
2025
|
Sporting Gijon
2
Deportivo La Coruna
1
|
78' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 39. kolejka | |||||||
|
05 Maj
2025
|
CD Castellón
4
Sporting Gijon
3
|
69' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 38. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
2025
|
Cadiz
1
Sporting Gijon
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 37. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
2025
|
Sporting Gijon
3
Mirandes
1
|
76' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 36. kolejka | |||||||
|
13 Kwi
2025
|
Eldense
1
Sporting Gijon
2
|
74' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 35. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
2025
|
Sporting Gijon
1
Tenerife
3
|
73' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
30 Mar
2025
|
Huesca
3
Sporting Gijon
2
|
23' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
23 Mar
2025
|
Sporting Gijon
0
Albacete
2
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 32. kolejka | |||||||
|
15 Mar
2025
|
Cordoba CF
1
Sporting Gijon
1
|
78' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
08 Mar
2025
|
Sporting Gijon
1
Racing Santander
1
|
66' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2025
|
Real Saragossa
1
Sporting Gijon
1
|
68' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
22 Lut
2025
|
Sporting Gijon
1
Almeria
1
|
71' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
16 Lut
2025
|
Levante
0
Sporting Gijon
0
|
66' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
08 Lut
2025
|
Sporting Gijon
0
Eibar
0
|
74' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Sporting Gijon
2
Burgos CF
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
26 Sty
2025
|
Athletic Bilbao
0
Leganes
0
|
8' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
22 Sty
2025
|
Beşiktaş
4
Athletic Bilbao
1
|
11' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga Europy 2024/2025, 7. runda | |||||||
|
19 Sty
2025
|
Celta Vigo
1
Athletic Bilbao
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
08 Sty
2025
|
Athletic Bilbao
0
Barcelona
2
|
17' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Superpuchar Hiszpanii 2025 | |||||||
|
21 Gru
2024
|
Osasuna
1
Athletic Bilbao
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
15 Gru
2024
|
Deportivo Alaves
1
Athletic Bilbao
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
11 Gru
2024
|
Fenerbahce
0
Athletic Bilbao
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2024/2025, 6. runda | |||||||
|
08 Gru
2024
|
Athletic Bilbao
2
Villarreal
0
|
5' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
04 Gru
2024
|
Athletic Bilbao
2
Real Madryt
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
01 Gru
2024
|
Rayo Vallecano
1
Athletic Bilbao
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
24 Lis
2024
|
Athletic Bilbao
1
Real Sociedad
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
10 Lis
2024
|
Real Valladolid
1
Athletic Bilbao
1
|
80' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2024
|
Athletic Bilbao
1
Real Betis
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
28 Paź
2024
|
Mallorca
0
Athletic Bilbao
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Athletic Bilbao
4
Espanyol
1
|
17' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
06 Paź
2024
|
Girona
2
Athletic Bilbao
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
03 Paź
2024
|
Athletic Bilbao
2
AZ Alkmaar
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
29 Wrz
2024
|
Athletic Bilbao
1
Sevilla
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
2024
|
AS Roma
1
Athletic Bilbao
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
22 Wrz
2024
|
Athletic Bilbao
3
Celta Vigo
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
2024
|
Leganes
0
Athletic Bilbao
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
2024
|
Las Palmas
2
Athletic Bilbao
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
28 Sie
2024
|
Athletic Bilbao
1
Valencia
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
19 Maj
2024
|
Real Saragossa
2
Racing Ferrol
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | ||
| La Liga 2 2023/2024 | |||||||
|
11 Maj
2024
|
Racing Ferrol
2
Alcorcon
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | ||
| La Liga 2 2023/2024 | |||||||
|
05 Maj
2024
|
Tenerife
2
Racing Ferrol
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2 2023/2024 | |||||||
|
29 Kwi
2024
|
Racing Ferrol
0
Mirandes
2
|
90' |
0 goli
6 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| La Liga 2 2023/2024 | |||||||
|
31 Mar
2024
|
Racing Ferrol
1
Elche
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | ||
| La Liga 2 2023/2024 | |||||||
|
25 Mar
2024
|
Albacete
1
Racing Ferrol
1
|
87' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2023/2024 | |||||||
|
17 Mar
2024
|
Racing Ferrol
2
Real Valladolid
0
|
78' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | ||
| La Liga 2 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
Cartagena
2
Racing Ferrol
1
|
84' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2023/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Racing Ferrol
2
Racing Santander
2
|
69' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| La Liga 2 2023/2024 | |||||||
|
18 Lut
2024
|
Racing Ferrol
0
Levante
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2023/2024 | |||||||
|
28 Sty
2024
|
Sporting Gijon
1
Racing Ferrol
2
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2023/2024 | |||||||
|
20 Sty
2024
|
Racing Ferrol
1
Real Oviedo
3
|
22' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2 2023/2024 | |||||||
|
09 Gru
2023
|
PEC Zwolle
1
NEC Nijmegen
3
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
02 Gru
2023
|
FC Volendam
0
PEC Zwolle
5
|
5' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
PEC Zwolle
1
RKC Waalwijk
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
12 Lis
2023
|
PSV Eindhoven
4
PEC Zwolle
0
|
13' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
27 Paź
2023
|
Vitesse
1
PEC Zwolle
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
08 Paź
2023
|
PEC Zwolle
0
Feyenoord Rotterdam
2
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
24 Wrz
2023
|
PEC Zwolle
0
AZ Alkmaar
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
02 Kwi
2023
|
Mirandes
2
Ibiza
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2022/2023 | |||||||
|
12 Mar
2023
|
Sporting Gijon
3
Mirandes
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2022/2023 | |||||||
|
04 Mar
2023
|
Mirandes
1
Real Oviedo
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2022/2023 | |||||||
|
08 Sty
2023
|
Real Saragossa
0
Mirandes
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2022/2023 | |||||||
|
06 Lis
2022
|
Ibiza
1
Mirandes
1
|
74' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2 2022/2023 | |||||||
|
30 Paź
2022
|
Lugo
0
Mirandes
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2 2022/2023 | |||||||
|
16 Paź
2022
|
Burgos CF
2
Mirandes
1
|
45' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| La Liga 2 2022/2023 | |||||||
|
10 Paź
2022
|
Eibar
0
Mirandes
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| La Liga 2 2022/2023 | |||||||
|
01 Paź
2022
|
Mirandes
3
Las Palmas
3
|
31' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| La Liga 2 2022/2023 | |||||||
|
17 Wrz
2022
|
Granada
2
Mirandes
1
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2022/2023 | |||||||
|
11 Wrz
2022
|
Mirandes
1
FC Andorra
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2022/2023 | |||||||
|
22 Maj
2022
|
Sevilla
1
Athletic Bilbao
0
|
4' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
10 Maj
2022
|
Granada
1
Athletic Bilbao
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
07 Maj
2022
|
Athletic Bilbao
0
Valencia
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
21 Kwi
2022
|
Cadiz
2
Athletic Bilbao
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
09 Kwi
2022
|
Villarreal
1
Athletic Bilbao
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
13 Mar
2022
|
Real Betis
1
Athletic Bilbao
0
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
14 Lut
2022
|
Mallorca
3
Athletic Bilbao
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
10 Lut
2022
|
Athletic Bilbao
1
Valencia
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Hiszpanii 2021/2022 | |||||||
|
03 Lut
2022
|
Athletic Bilbao
1
Real Madryt
0
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Puchar Hiszpanii 2021/2022 | |||||||
|
16 Sty
2022
|
Real Madryt
2
Athletic Bilbao
0
|
9' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Superpuchar Hiszpanii 2022 | |||||||
|
09 Sty
2022
|
Deportivo Alaves
0
Athletic Bilbao
0
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
06 Sty
2022
|
Atletico Mancha real
0
Athletic Bilbao
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Puchar Hiszpanii 2021/2022 | |||||||
|
03 Sty
2022
|
Osasuna
1
Athletic Bilbao
3
|
6' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
22 Gru
2021
|
Athletic Bilbao
1
Real Madryt
2
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
19 Lis
2021
|
Levante
0
Athletic Bilbao
0
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
05 Lis
2021
|
Athletic Bilbao
0
Cadiz
1
|
14' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
31 Paź
2021
|
Real Sociedad
1
Athletic Bilbao
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
25 Wrz
2021
|
Valencia
1
Athletic Bilbao
1
|
11' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
21 Sie
2021
|
Athletic Bilbao
1
Barcelona
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
16 Sie
2021
|
Elche
0
Athletic Bilbao
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
17 Mar
2021
|
Athletic Club B
4
Leioa
0
|
80' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Segunda Division RFEF 2020/2021 | |||||||
|
06 Mar
2021
|
Athletic Club B
2
Laredo
1
|
77' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Segunda Division RFEF 2020/2021 | |||||||
|
06 Lut
2021
|
Amorebieta
2
Athletic Club B
3
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Segunda Division RFEF 2020/2021 | |||||||
|
03 Sty
2021
|
Athletic Club B
3
Barakaldo
0
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Segunda Division RFEF 2020/2021 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Nico Serrano 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 8.20, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 8.20 — wynik powyżej średniej ligowej (3.13).
W ostatnich 10 meczach Nico Serrano 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.16 — wynik powyżej średniej ligowej (3.13).
W jakiej formie jest Nico Serrano?
Nico Serrano jest obecnie w znakomitej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 8.20 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.02). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań.
Ile meczów rozegrał Nico Serrano w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nico Serrano rozegrał w barwach Athleticu w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 6 meczów oraz w Supercopa de España 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 94 minuty. Średnio dawało to 12 minut gry na spotkanie.
Nico Serrano - zarobki
Nico Serrano gra w Athletic Bilbao na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 310 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Nico Serrano w Athletic Bilbao (2025/26)
| Rocznie | 310 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 26 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 849 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Nico Serrano w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
310 tys. € |
| 2024/25 |
|
310 tys. € |
| 2023/24 |
|
310 tys. € |
| 2022/23 |
|
310 tys. € |
| 2021/22 |
|
310 tys. € |
Ile zarabia Nico Serrano?
Na podstawie kontraktu z Athletic Bilbao, Nico Serrano otrzymuje 310 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 25,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Serrano w listopadzie 2026 to 6 tysięcy euro, a dziennie około 849 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Nico Serrano - kontuzje
W trakcie kariery Nico Serrano zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 29 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nico Serrano
-
Stłuczenie mięśnia
pauzuje od 10 dni
29.10.26Athletic Bilbao opuszczone: 3 mecze
-
Braki w przygotowaniu
11.08.24 – 26.08.24 (16 dni)
Athletic Bilbao opuszczone: 2 mecze
-
Zerwanie mięśnia
19.05.24 – 29.06.24 (42 dni)
Racing Ferrol opuszczone: 2 mecze
-
Uraz barku
28.01.24 – 15.02.24 (19 dni)
Racing Ferrol opuszczone: 2 mecze
-
Uraz łydki
13.04.23 – 29.06.23 (78 dni)
Mirandes opuszczone: 7 meczów
-
Uraz
02.02.23 – 23.02.23 (22 dni)
Mirandes opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kostki
13.01.23 – 27.01.23 (15 dni)
Mirandes opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kostki
10.11.22 – 30.12.22 (51 dni)
Mirandes opuszczone: 8 meczów
Czy Nico Serrano ma kontuzję?
Obecnie Nico Serrano ma uraz — stłuczenie mięśnia — i pauzuje w Athletiku Bilbao.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nico Serrano to uraz łydki z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 78 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nico Serrano - trofea
W trakcie kariery Nico Serrano zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Nico Serrano
Jakie trofea zdobył Nico Serrano?
Nico Serrano zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Turniej Algarve U17 — 1 raz.
Nico Serrano - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nico Serrano wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nico Serrano na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Nico Serrano
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 11.12.2025 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 23.06.2025 | 22 |
|
1,2 mln € |
| 26.12.2024 | 21 |
|
1,2 mln € |
| 23.06.2024 | 21 |
|
1,4 mln € |
| 14.12.2023 | 20 |
|
1 mln € |
| 13.06.2023 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 23.03.2023 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 28.12.2022 | 19 |
|
2,5 mln € |
| 28.06.2022 | 19 |
|
2,5 mln € |
| 02.06.2022 | 19 |
|
2,5 mln € |
| 20.03.2022 | 19 |
|
2 mln € |
| 29.12.2021 | 18 |
|
1 mln € |
| 29.06.2021 | 18 |
|
1 mln € |
| 06.01.2021 | 17 |
|
1 mln € |
| 22.11.2020 | 17 |
|
1 mln € |
| 07.10.2020 | 17 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Nico Serrano?
Wycena Nico Serrano wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Nico Serrano wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 50 tys. €.