Inigo Ruiz de Galarreta Etxeberria jest piłkarzem występującym obecnie w Athletic Bilbao. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Inigo Ruiz de Galarreta
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Gru
20:00
|
Rayo Vallecano
Athletic Bilbao
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga, 8. kolejka | |||||||
|
07 Lis
18:30
|
Osasuna
1
Athletic Bilbao
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| La Liga, 12. kolejka | |||||||
|
25 Paź
14:00
|
Athletic Bilbao
4
Getafe
0
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| La Liga, 10. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Inigo Ruiz de Galarreta w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Inigo Ruiz de Galarreta wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.99, a skuteczność strzałów to 0,0%. Inigo Ruiz de Galarreta oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Inigo Ruiz de Galarreta w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Inigo Ruiz de Galarreta rozegrał w barwach Athleticu w La Lidze 10 meczów, w Supercopa de España 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 510 minut. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Inigo Ruiz de Galarreta
Pierwszy transfer Inigo Ruiz de Galarreta w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Numancii do Barcelona B za 700 tysięcy euro.
Ile zarabia Inigo Ruiz de Galarreta?
Na podstawie kontraktu z Athletic Bilbao, Inigo Ruiz de Galarreta otrzymuje 1,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 121,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ruiz de Galarreta Etxeberria w listopadzie 2026 to 28,1 tysiąca euro, a dziennie około 4 tysiące euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Inigo Ruiz de Galarreta ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Inigo Ruiz de Galarreta nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Inigo Ruiz de Galarreta to uraz z 2012 roku, który wykluczył go z gry na 244 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Inigo Ruiz de Galarreta?
Inigo Ruiz de Galarreta ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Inigo Ruiz de Galarreta?
Inigo Ruiz de Galarreta najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Inigo Ruiz de Galarreta?
Wycena 33-letniego Inigo Ruiz de Galarreta według stanu na czerwiec 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 400 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Inigo Ruiz de Galarreta?
Inigo Ruiz de Galarreta urodził się 6 sierpnia 1993 w Donostia w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Inigo Ruiz de Galarreta - statystyki
Szczegółowe statystyki Inigo Ruiz de Galarreta w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Athletic Bilbao. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Inigo Ruiz de Galarreta
Inigo Ruiz de Galarreta Etxeberria vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Inigo Ruiz de Galarreta
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Inigo Ruiz de Galarreta w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Inigo Ruiz de Galarreta wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.99, a skuteczność strzałów to 0,0%. Inigo Ruiz de Galarreta oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Inigo Ruiz de Galarreta - transfery
W trakcie kariery Inigo Ruiz de Galarreta zmieniał klub 17 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Athletic Bilbao 2023 – obecnie
-
Mallorca 2020 – 2023
-
Las Palmas 2019 – 2020
-
Mallorca 2019 – 2019
-
Las Palmas 2018 – 2019
-
Barcelona B 2017 – 2018
-
Numancia 2016 – 2017
-
Athletic Bilbao 2016 – 2016
-
Leganes 2015 – 2016
-
Athletic Bilbao 2015 – 2015
-
Real Saragossa 2014 – 2015
-
Athletic Bilbao 2014 – 2014
-
Mirandes 2013 – 2014
-
Athletic Bilbao 2013 – 2013
-
Athletic Club B 2011 – 2013
-
Athletic U19 2009 – 2011
-
Athletic Bilbao U18 2009 – 2009

-
Athletic Bilbao Youth do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Inigo Ruiz de Galarreta
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 20.07.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 01.09.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 31.08.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 06.08.2018 |
|
500 tys. € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 16.07.2017 |
|
700 tys. € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 11.07.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 10.08.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 29.06.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 11.08.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 29.06.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 05.08.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 17.03.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 31.12.2009 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Inigo Ruiz de Galarreta
Pierwszy transfer Inigo Ruiz de Galarreta w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Numancii do Barcelona B za 700 tysięcy euro.
Inigo Ruiz de Galarreta - forma
W ostatnich 5 meczach Inigo Ruiz de Galarreta zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,49. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Inigo Ruiz de Galarreta i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Gru
20:00
|
Rayo Vallecano
Athletic Bilbao
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga, 8. kolejka | |||||||
|
07 Lis
18:30
|
Osasuna
1
Athletic Bilbao
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| La Liga, 12. kolejka | |||||||
|
25 Paź
14:00
|
Athletic Bilbao
4
Getafe
0
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| La Liga, 10. kolejka | |||||||
|
21 Paź
20:00
|
Levante
3
Athletic Bilbao
1
|
81' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga, 6. kolejka | |||||||
|
17 Paź
21:00
|
Valencia
0
Athletic Bilbao
0
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga, 9. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
16:15
|
Athletic Bilbao
0
Deportivo Alaves
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| La Liga, 7. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
18:30
|
Athletic Bilbao
1
Elche
1
|
65' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga, 5. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
16:15
|
Athletic Bilbao
3
Atletico Madryt
0
|
60' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga, 4. kolejka | |||||||
|
30 Sie
21:30
|
Celta Vigo
0
Athletic Bilbao
2
|
65' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| La Liga, 3. kolejka | |||||||
|
27 Sie
21:00
|
Barcelona
2
Athletic Bilbao
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga, 1. kolejka | |||||||
|
22 Sie
17:00
|
Athletic Bilbao
1
Sevilla
3
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| La Liga, 2. kolejka | |||||||
|
23 Maj
21:00
|
Real Madryt
4
Athletic Bilbao
2
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| La Liga 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
17 Maj
19:00
|
Athletic Bilbao
1
Celta Vigo
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| La Liga 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
13 Maj
19:00
|
Espanyol
2
Athletic Bilbao
0
|
63' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
02 Maj
18:30
|
Deportivo Alaves
2
Athletic Bilbao
4
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
21:00
|
Atletico Madryt
3
Athletic Bilbao
2
|
70' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| La Liga 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
19:00
|
Athletic Bilbao
1
Osasuna
0
|
65' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
21:00
|
Athletic Bilbao
1
Villarreal
2
|
66' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
14:00
|
Getafe
2
Athletic Bilbao
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
22 Mar
18:30
|
Athletic Bilbao
2
Real Betis
1
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
14 Mar
14:00
|
Girona
3
Athletic Bilbao
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| La Liga 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
07 Mar
21:00
|
Athletic Bilbao
0
Barcelona
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
04 Mar
21:00
|
Real Sociedad
1
Athletic Bilbao
0
|
34' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Hiszpanii 2025/2026, półfinał | |||||||
|
28 Lut
14:00
|
Rayo Vallecano
1
Athletic Bilbao
1
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
20 Lut
21:00
|
Athletic Bilbao
2
Elche
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
15 Lut
14:00
|
Real Oviedo
1
Athletic Bilbao
2
|
66' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
11 Lut
21:00
|
Athletic Bilbao
0
Real Sociedad
1
|
34' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Hiszpanii 2025/2026, półfinał | |||||||
|
08 Lut
16:15
|
Athletic Bilbao
4
Levante
2
|
76' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| La Liga 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
04 Lut
21:00
|
Valencia
1
Athletic Bilbao
2
|
31' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Puchar Hiszpanii 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
01 Lut
21:00
|
Athletic Bilbao
1
Real Sociedad
1
|
45' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| La Liga 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
28 Sty
21:00
|
Athletic Bilbao
2
Sporting CP
3
|
66' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 8. runda | |||||||
|
24 Sty
18:30
|
Sevilla
2
Athletic Bilbao
1
|
57' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| La Liga 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
21 Sty
21:00
|
Atalanta
2
Athletic Bilbao
3
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 7. runda | |||||||
|
17 Sty
16:15
|
Mallorca
3
Athletic Bilbao
2
|
76' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
13 Sty
21:00
|
Cultural Leonesa
3
Athletic Bilbao
4
|
59' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | ||
| Puchar Hiszpanii 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
07 Sty
20:00
|
Barcelona
5
Athletic Bilbao
0
|
36' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Superpuchar Hiszpanii, półfinał | |||||||
|
03 Sty
16:15
|
Osasuna
1
Athletic Bilbao
1
|
60' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
22 Gru
2025
|
Athletic Bilbao
1
Espanyol
2
|
57' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| La Liga 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
18 Gru
2025
|
Ourense
0
Athletic Bilbao
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Hiszpanii 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
14 Gru
2025
|
Celta Vigo
2
Athletic Bilbao
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
10 Gru
2025
|
Athletic Bilbao
0
Paris Saint Germain
0
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 6. runda | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Athletic Bilbao
1
Atletico Madryt
0
|
66' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
03 Gru
2025
|
Athletic Bilbao
0
Real Madryt
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| La Liga 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
25 Lis
2025
|
Slavia Praga
0
Athletic Bilbao
0
|
64' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 5. runda | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Barcelona
4
Athletic Bilbao
0
|
55' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| La Liga 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2025
|
Athletic Bilbao
1
Real Oviedo
0
|
72' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
05 Lis
2025
|
Newcastle United
2
Athletic Bilbao
0
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 4. runda | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Real Sociedad
3
Athletic Bilbao
2
|
68' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Athletic Bilbao
0
Getafe
1
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
22 Paź
2025
|
Athletic Bilbao
3
Karabach Agdam
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
19 Paź
2025
|
Elche
0
Athletic Bilbao
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Athletic Bilbao
2
Mallorca
1
|
82' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
01 Paź
2025
|
Borussia Dortmund
4
Athletic Bilbao
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Villarreal
1
Athletic Bilbao
0
|
67' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| La Liga 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
23 Wrz
2025
|
Athletic Bilbao
1
Girona
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Valencia
2
Athletic Bilbao
0
|
68' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
16 Wrz
2025
|
Athletic Bilbao
0
Arsenal
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Athletic Bilbao
0
Deportivo Alaves
1
|
59' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| La Liga 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
25 Sie
2025
|
Athletic Bilbao
1
Rayo Vallecano
0
|
67' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
17 Sie
2025
|
Athletic Bilbao
3
Sevilla
2
|
78' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| La Liga 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Arsenal
3
Athletic Bilbao
0
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Emirates Cup | |||||||
|
25 Maj
2025
|
Athletic Bilbao
0
Barcelona
3
|
62' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2024/2025, 38. kolejka | |||||||
|
18 Maj
2025
|
Valencia
0
Athletic Bilbao
1
|
74' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2024/2025, 37. kolejka | |||||||
|
15 Maj
2025
|
Getafe
0
Athletic Bilbao
2
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2024/2025, 36. kolejka | |||||||
|
11 Maj
2025
|
Athletic Bilbao
1
Deportivo Alaves
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2024/2025, 35. kolejka | |||||||
|
08 Maj
2025
|
Manchester United
4
Athletic Bilbao
1
|
61' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Europy 2024/2025, półfinał | |||||||
|
04 Maj
2025
|
Real Sociedad
0
Athletic Bilbao
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
01 Maj
2025
|
Athletic Bilbao
0
Manchester United
3
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Europy 2024/2025, półfinał | |||||||
|
23 Kwi
2025
|
Athletic Bilbao
1
Las Palmas
0
|
84' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| La Liga 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
20 Kwi
2025
|
Real Madryt
1
Athletic Bilbao
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2024/2025, 32. kolejka | |||||||
|
17 Kwi
2025
|
Athletic Bilbao
2
Rangers
0
|
74' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Liga Europy 2024/2025, 1/4 finału | |||||||
|
13 Kwi
2025
|
Athletic Bilbao
3
Rayo Vallecano
1
|
31' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.9 | ||
| La Liga 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
10 Kwi
2025
|
Rangers
0
Athletic Bilbao
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Europy 2024/2025, 1/4 finału | |||||||
|
16 Mar
2025
|
Sevilla
0
Athletic Bilbao
1
|
30' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
13 Mar
2025
|
Athletic Bilbao
3
AS Roma
1
|
88' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Europy 2024/2025, 1/16 finału | |||||||
|
06 Mar
2025
|
AS Roma
2
Athletic Bilbao
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Europy 2024/2025, 1/16 finału | |||||||
|
01 Mar
2025
|
Atletico Madryt
1
Athletic Bilbao
0
|
64' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
23 Lut
2025
|
Athletic Bilbao
7
Real Valladolid
1
|
26' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
22 Sty
2025
|
Beşiktaş
4
Athletic Bilbao
1
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2024/2025, 7. runda | |||||||
|
19 Sty
2025
|
Celta Vigo
1
Athletic Bilbao
2
|
67' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| La Liga 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
08 Sty
2025
|
Athletic Bilbao
0
Barcelona
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superpuchar Hiszpanii 2025 | |||||||
|
21 Gru
2024
|
Osasuna
1
Athletic Bilbao
2
|
67' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
15 Gru
2024
|
Deportivo Alaves
1
Athletic Bilbao
1
|
78' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
11 Gru
2024
|
Fenerbahce
0
Athletic Bilbao
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Europy 2024/2025, 6. runda | |||||||
|
08 Gru
2024
|
Athletic Bilbao
2
Villarreal
0
|
85' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| La Liga 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
04 Gru
2024
|
Athletic Bilbao
2
Real Madryt
1
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
01 Gru
2024
|
Rayo Vallecano
1
Athletic Bilbao
2
|
75' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
24 Lis
2024
|
Athletic Bilbao
1
Real Sociedad
0
|
77' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
10 Lis
2024
|
Real Valladolid
1
Athletic Bilbao
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| La Liga 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2024
|
Athletic Bilbao
1
Real Betis
1
|
69' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
28 Paź
2024
|
Mallorca
0
Athletic Bilbao
0
|
70' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Athletic Bilbao
4
Espanyol
1
|
63' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
06 Paź
2024
|
Girona
2
Athletic Bilbao
1
|
59' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
03 Paź
2024
|
Athletic Bilbao
2
AZ Alkmaar
0
|
84' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Europy 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
29 Wrz
2024
|
Athletic Bilbao
1
Sevilla
1
|
31' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
2024
|
AS Roma
1
Athletic Bilbao
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Europy 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
22 Wrz
2024
|
Athletic Bilbao
3
Celta Vigo
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
2024
|
Leganes
0
Athletic Bilbao
2
|
63' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| La Liga 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
2024
|
Las Palmas
2
Athletic Bilbao
3
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| La Liga 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
25 Maj
2024
|
Rayo Vallecano
0
Athletic Bilbao
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
19 Maj
2024
|
Athletic Bilbao
2
Sevilla
0
|
75' |
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.3 | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
15 Maj
2024
|
Celta Vigo
2
Athletic Bilbao
1
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Atletico Madryt
3
Athletic Bilbao
1
|
69' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
06 Kwi
2024
|
Athletic Bilbao
(4)
1
Mallorca
(2)
1
|
80' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Puchar Hiszpanii 2023/2024 | |||||||
|
31 Mar
2024
|
Real Madryt
2
Athletic Bilbao
0
|
33' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
29 Lut
2024
|
Athletic Bilbao
3
Atletico Madryt
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Puchar Hiszpanii 2023/2024 | |||||||
|
07 Lut
2024
|
Atletico Madryt
0
Athletic Bilbao
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Puchar Hiszpanii 2023/2024 | |||||||
|
02 Lut
2024
|
Athletic Bilbao
4
Mallorca
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
20 Sty
2024
|
Valencia
1
Athletic Bilbao
0
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
13 Sty
2024
|
Athletic Bilbao
2
Real Sociedad
1
|
71' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
07 Sty
2024
|
Eibar
0
Athletic Bilbao
3
|
27' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Hiszpanii 2023/2024 | |||||||
|
04 Sty
2024
|
Sevilla
0
Athletic Bilbao
2
|
69' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
11 Gru
2023
|
Granada
1
Athletic Bilbao
1
|
79' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
07 Gru
2023
|
CD Cayon
0
Athletic Bilbao
3
|
27' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Puchar Hiszpanii 2023/2024 | |||||||
|
27 Lis
2023
|
Girona
1
Athletic Bilbao
1
|
81' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
01 Lis
2023
|
UE Rubi
1
Athletic Bilbao
2
|
22' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Puchar Hiszpanii 2023/2024 | |||||||
|
29 Paź
2023
|
Athletic Bilbao
2
Valencia
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
22 Paź
2023
|
Barcelona
1
Athletic Bilbao
0
|
67' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
22 Wrz
2023
|
Deportivo Alaves
0
Athletic Bilbao
2
|
82' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
Athletic Bilbao
3
Cadiz
0
|
81' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
27 Sie
2023
|
Athletic Bilbao
4
Real Betis
2
|
85' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
Osasuna
0
Athletic Bilbao
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
12 Sie
2023
|
Athletic Bilbao
0
Real Madryt
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2023/2024 | |||||||
|
04 Cze
2023
|
Mallorca
3
Rayo Vallecano
0
|
77' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
12 Maj
2023
|
Mallorca
1
Cadiz
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
01 Maj
2023
|
Mallorca
1
Athletic Bilbao
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
09 Kwi
2023
|
Real Valladolid
3
Mallorca
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
31 Mar
2023
|
Mallorca
0
Osasuna
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
19 Mar
2023
|
Real Betis
1
Mallorca
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
25 Lut
2023
|
Espanyol
2
Mallorca
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
18 Lut
2023
|
Mallorca
4
Villarreal
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
28 Sty
2023
|
Cadiz
2
Mallorca
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
07 Sty
2023
|
Mallorca
1
Real Valladolid
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
12 Lis
2022
|
CD Autol
0
Mallorca
6
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Hiszpanii 2022/2023 | |||||||
|
09 Lis
2022
|
Mallorca
1
Atletico Madryt
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
06 Lis
2022
|
Villarreal
0
Mallorca
2
|
87' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
28 Paź
2022
|
Mallorca
1
Espanyol
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
19 Paź
2022
|
Real Sociedad
1
Mallorca
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Mallorca
0
Sevilla
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
01 Paź
2022
|
Mallorca
0
Barcelona
1
|
85' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
11 Wrz
2022
|
Real Madryt
4
Mallorca
1
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
03 Wrz
2022
|
Mallorca
1
Girona
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2022/2023 | |||||||
|
20 Lut
2022
|
Real Betis
2
Mallorca
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
14 Lut
2022
|
Mallorca
3
Athletic Bilbao
2
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
05 Lut
2022
|
Mallorca
2
Cadiz
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
02 Lut
2022
|
Rayo Vallecano
1
Mallorca
0
|
57' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Puchar Hiszpanii 2021/2022 | |||||||
|
22 Sty
2022
|
Villarreal
3
Mallorca
0
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
15 Sty
2022
|
Mallorca
2
Espanyol
1
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Puchar Hiszpanii 2021/2022 | |||||||
|
08 Sty
2022
|
Levante
2
Mallorca
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.4 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
02 Sty
2022
|
Mallorca
0
Barcelona
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
19 Gru
2021
|
Granada
4
Mallorca
1
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
10 Gru
2021
|
Mallorca
0
Celta Vigo
0
|
89' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
04 Gru
2021
|
Atletico Madryt
1
Mallorca
2
|
74' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
01 Gru
2021
|
Gimnástica Segoviana
0
Mallorca
2
|
13' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | ||
| Puchar Hiszpanii 2021/2022 | |||||||
|
27 Lis
2021
|
Mallorca
0
Getafe
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
22 Lis
2021
|
Rayo Vallecano
3
Mallorca
1
|
70' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
07 Lis
2021
|
Mallorca
2
Elche
2
|
13' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
27 Paź
2021
|
Mallorca
1
Sevilla
1
|
79' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
23 Paź
2021
|
Valencia
2
Mallorca
2
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
Mallorca
1
Levante
0
|
81' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
27 Sie
2021
|
Mallorca
1
Espanyol
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
21 Sie
2021
|
Deportivo Alaves
0
Mallorca
1
|
64' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
14 Sie
2021
|
Mallorca
1
Real Betis
1
|
72' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2021/2022 | |||||||
|
23 Maj
2021
|
Mallorca
2
Real Saragossa
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
19 Maj
2021
|
Tenerife
0
Mallorca
1
|
66' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
26 Kwi
2021
|
Sabadell
1
Mallorca
0
|
80' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
11 Kwi
2021
|
Mallorca
2
Lugo
0
|
29' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
21 Lut
2021
|
Mallorca
2
Almeria
0
|
40' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
14 Lut
2021
|
Mallorca
1
Espanyol
2
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
05 Lut
2021
|
Albacete
0
Mallorca
1
|
54' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
16 Gru
2020
|
Guijuelo
0
Mallorca
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Hiszpanii 2020/2021 | |||||||
|
07 Gru
2020
|
Mallorca
3
CD Castellón
1
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
03 Gru
2020
|
Almeria
0
Mallorca
1
|
89' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
22 Lis
2020
|
Mallorca
0
Sporting Gijon
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
14 Lis
2020
|
Girona
0
Mallorca
1
|
89' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
08 Lis
2020
|
Mallorca
3
Ponferradina
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
01 Lis
2020
|
Real Saragossa
0
Mallorca
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
26 Paź
2020
|
Alcorcon
0
Mallorca
2
|
81' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
22 Paź
2020
|
Mallorca
0
Albacete
0
|
75' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
18 Paź
2020
|
Mirandes
0
Mallorca
0
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
11 Paź
2020
|
Lugo
0
Mallorca
1
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
03 Paź
2020
|
Mallorca
2
Tenerife
0
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
27 Wrz
2020
|
Mallorca
1
Sabadell
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
13 Wrz
2020
|
Mallorca
0
Rayo Vallecano
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2020/2021 | |||||||
|
20 Lip
2020
|
Las Palmas
5
Extremadura 1924
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
11 Lip
2020
|
Las Palmas
1
Mirandes
0
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
02 Lip
2020
|
Huesca
1
Las Palmas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
24 Cze
2020
|
Albacete
0
Las Palmas
0
|
28' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
20 Cze
2020
|
Las Palmas
1
Lugo
0
|
67' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
13 Cze
2020
|
Las Palmas
0
Girona
0
|
88' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
25 Sty
2020
|
Las Palmas
0
Tenerife
0
|
75' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
15 Gru
2019
|
Elche
2
Las Palmas
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.8 | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
01 Gru
2019
|
Extremadura 1924
0
Las Palmas
1
|
92' |
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
24 Lis
2019
|
Las Palmas
3
Real Oviedo
1
|
92' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.1 | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
17 Lis
2019
|
Mirandes
2
Las Palmas
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
03 Lis
2019
|
Real Saragossa
3
Las Palmas
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
27 Wrz
2019
|
Las Palmas
3
Albacete
2
|
96' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
14 Wrz
2019
|
Las Palmas
0
Almeria
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2019/2020 | |||||||
|
25 Maj
2019
|
Osasuna
2
Las Palmas
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
19 Maj
2019
|
Las Palmas
3
Rayo Majadahonda
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
12 Maj
2019
|
Las Palmas
1
Cordoba CF
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
04 Maj
2019
|
Tenerife
2
Las Palmas
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
28 Kwi
2019
|
Las Palmas
4
Lugo
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
20 Kwi
2019
|
Albacete
4
Las Palmas
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
06 Kwi
2019
|
Real Oviedo
1
Las Palmas
1
|
88' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
31 Mar
2019
|
Las Palmas
0
Elche
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
17 Mar
2019
|
Las Palmas
1
Mallorca
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
10 Mar
2019
|
Deportivo La Coruna
0
Las Palmas
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
03 Mar
2019
|
Las Palmas
1
Extremadura 1924
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
23 Lut
2019
|
Alcorcon
2
Las Palmas
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
17 Lut
2019
|
Las Palmas
1
Sporting Gijon
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
10 Lut
2019
|
Malaga
0
Las Palmas
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
04 Lut
2019
|
Las Palmas
1
Real Saragossa
1
|
60' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
16 Gru
2018
|
Las Palmas
1
Tenerife
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
09 Gru
2018
|
Lugo
4
Las Palmas
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
16 Lis
2018
|
Las Palmas
2
Granada
2
|
49' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
27 Paź
2018
|
Mallorca
2
Las Palmas
2
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
20 Paź
2018
|
Las Palmas
3
Numancia
0
|
82' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
06 Paź
2018
|
Las Palmas
0
Alcorcon
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
16 Wrz
2018
|
Extremadura 1924
1
Las Palmas
2
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
07 Wrz
2018
|
Las Palmas
4
Gimnastic de Tarragona
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
19 Sie
2018
|
Las Palmas
2
Reddis
0
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
02 Cze
2018
|
Barcelona B
0
Real Saragossa
2
|
81' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
27 Maj
2018
|
Albacete
0
Barcelona B
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
12 Maj
2018
|
Sporting Gijon
2
Barcelona B
3
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
25 Mar
2018
|
Barcelona B
0
Osasuna
2
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
24 Lut
2018
|
Barcelona B
1
Gimnastic de Tarragona
1
|
33' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
21 Sty
2018
|
Tenerife
1
Barcelona B
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
13 Sty
2018
|
Barcelona B
0
Real Valladolid
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
08 Gru
2017
|
Barcelona B
2
Sporting Gijon
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
11 Lis
2017
|
Barcelona B
0
Huesca
2
|
85' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
05 Lis
2017
|
Cultural Leonesa
1
Barcelona B
1
|
28' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
01 Wrz
2017
|
Granada
2
Barcelona B
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
19 Sie
2017
|
Real Valladolid
1
Barcelona B
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
11 Cze
2017
|
Numancia
0
Mirandes
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
04 Cze
2017
|
Huesca
0
Numancia
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
28 Maj
2017
|
Mallorca
0
Numancia
0
|
84' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
13 Maj
2017
|
Almeria
2
Numancia
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
29 Kwi
2017
|
Real Valladolid
1
Numancia
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
15 Kwi
2017
|
Elche
1
Numancia
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.9 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
09 Kwi
2017
|
Numancia
0
Girona
2
|
80' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
03 Kwi
2017
|
Sevilla Atletico
1
Numancia
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
25 Mar
2017
|
Numancia
0
Rayo Vallecano
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
18 Mar
2017
|
Cordoba CF
0
Numancia
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
11 Mar
2017
|
Numancia
0
Real Oviedo
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
05 Mar
2017
|
Real Saragossa
3
Numancia
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
04 Lut
2017
|
Alcorcon
2
Numancia
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
29 Sty
2017
|
Numancia
2
Getafe
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
14 Sty
2017
|
Mirandes
0
Numancia
3
|
85' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
06 Sty
2017
|
Numancia
0
Huesca
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.7 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
18 Gru
2016
|
Numancia
3
Mallorca
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
11 Gru
2016
|
Lugo
3
Numancia
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
12 Lis
2016
|
Tenerife
1
Numancia
1
|
86' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
06 Lis
2016
|
Numancia
2
Elche
2
|
79' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
08 Paź
2016
|
Numancia
1
Cordoba CF
1
|
25' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
02 Paź
2016
|
Real Oviedo
2
Numancia
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
20 Wrz
2016
|
Cadiz
1
Numancia
0
|
29' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
04 Wrz
2016
|
Numancia
1
Alcorcon
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2016/2017 | |||||||
|
15 Maj
2016
|
Gimnastic de Tarragona
0
Leganes
0
|
21' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| La Liga 2 2015/2016 | |||||||
|
08 Maj
2016
|
Leganes
2
Numancia
2
|
18' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.7 | ||
| La Liga 2 2015/2016 | |||||||
|
23 Kwi
2016
|
Leganes
3
Ponferradina
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2015/2016 | |||||||
|
26 Mar
2016
|
Leganes
0
Elche
0
|
63' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | ||
| La Liga 2 2015/2016 | |||||||
|
06 Mar
2016
|
Albacete
0
Leganes
3
|
23' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| La Liga 2 2015/2016 | |||||||
|
28 Lut
2016
|
Leganes
2
Deportivo Alaves
0
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2 2015/2016 | |||||||
|
01 Lis
2015
|
Leganes
0
Mallorca
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| La Liga 2 2015/2016 | |||||||
|
24 Paź
2015
|
Elche
0
Leganes
0
|
72' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2015/2016 | |||||||
|
04 Paź
2015
|
Leganes
3
Albacete
2
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2015/2016 | |||||||
|
27 Wrz
2015
|
Deportivo Alaves
0
Leganes
0
|
84' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| La Liga 2 2015/2016 | |||||||
|
19 Wrz
2015
|
Leganes
0
Lugo
0
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2015/2016 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Inigo Ruiz de Galarreta 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.49 — wynik powyżej średniej ligowej (6.14).
W ostatnich 10 meczach Inigo Ruiz de Galarreta 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.76 — wynik powyżej średniej ligowej (6.14).
W jakiej formie jest Inigo Ruiz de Galarreta?
Inigo Ruiz de Galarreta jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.49 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.99). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Inigo Ruiz de Galarreta w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Inigo Ruiz de Galarreta rozegrał w barwach Athleticu w La Lidze 10 meczów, w Supercopa de España 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 510 minut. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Inigo Ruiz de Galarreta - zarobki
Inigo Ruiz de Galarreta gra w Athletic Bilbao na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Inigo Ruiz de Galarreta w Athletic Bilbao (2025/26)
| Rocznie | 1,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 122 tys. € |
| Tygodniowo | 28 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Inigo Ruiz de Galarreta w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,5 mln € |
| 2024/25 |
|
1,5 mln € |
| 2023/24 |
|
760 tys. € |
| 2022/23 |
|
660 tys. € |
| 2021/22 |
|
660 tys. € |
| 2020/21 |
|
660 tys. € |
| 2019/20 |
|
240 tys. € |
Ile zarabia Inigo Ruiz de Galarreta?
Na podstawie kontraktu z Athletic Bilbao, Inigo Ruiz de Galarreta otrzymuje 1,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 121,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ruiz de Galarreta Etxeberria w listopadzie 2026 to 28,1 tysiąca euro, a dziennie około 4 tysiące euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Inigo Ruiz de Galarreta - kontuzje
W trakcie kariery Inigo Ruiz de Galarreta zanotował 19 kontuzji, przez które opuścił łącznie 142 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Inigo Ruiz de Galarreta
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
25.10.26 – 04.11.26 (14 dni)
Athletic Bilbao opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
28.12.24 – 05.01.25 (9 dni)
Athletic Bilbao opuszczone: 1 mecz
-
Uraz łydki
11.08.24 – 08.09.24 (29 dni)
Athletic Bilbao opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
27.04.24 – 13.05.24 (17 dni)
Athletic Bilbao opuszczone: 2 mecze
-
Uraz biodra
22.01.24 – 30.01.24 (9 dni)
Athletic Bilbao opuszczone: 2 mecze
-
Uraz łydki
13.12.23 – 30.12.23 (18 dni)
Athletic Bilbao opuszczone: 2 mecze
-
Uraz łydki
22.09.23 – 17.10.23 (26 dni)
Athletic Bilbao opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
12.01.23 – 17.01.23 (6 dni)
Mallorca opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
20.02.22 – 26.08.22 (188 dni)
Mallorca opuszczone: 16 meczów
-
Zerwanie mięśnia
22.02.20 – 22.04.20 (61 dni)
Las Palmas opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
19.12.19 – 23.01.20 (36 dni)
Las Palmas opuszczone: 5 meczów
-
Uraz mięśnia
22.12.18 – 01.02.19 (42 dni)
Las Palmas opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
16.11.18 – 24.11.18 (9 dni)
Las Palmas opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
29.03.18 – 15.04.18 (18 dni)
Barcelona B opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
24.02.18 – 23.03.18 (28 dni)
Barcelona B opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kostki
25.09.17 – 03.11.17 (40 dni)
Barcelona B opuszczone: 6 meczów
-
Uraz mięśnia
08.10.16 – 31.10.16 (24 dni)
Numancia opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
26.10.13 – 31.05.14 (218 dni)
Mirandes opuszczone: 30 meczów
-
Uraz
20.10.12 – 20.06.13 (244 dni)
Athletic Bilbao opuszczone: 54 mecze
Czy Inigo Ruiz de Galarreta ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Inigo Ruiz de Galarreta nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Inigo Ruiz de Galarreta to uraz z 2012 roku, który wykluczył go z gry na 244 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Inigo Ruiz de Galarreta - trofea
W trakcie kariery Inigo Ruiz de Galarreta zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Inigo Ruiz de Galarreta
Jakie trofea zdobył Inigo Ruiz de Galarreta?
Inigo Ruiz de Galarreta zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Athletiku Bilbao — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Hiszpanii — 1 raz.
Inigo Ruiz de Galarreta - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Inigo Ruiz de Galarreta wynosi obecnie 2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Inigo Ruiz de Galarreta na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Inigo Ruiz de Galarreta
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 32 |
|
2 mln € |
| 11.12.2025 | 32 |
|
2,5 mln € |
| 08.06.2025 | 31 |
|
3 mln € |
| 26.12.2024 | 31 |
|
4 mln € |
| 06.06.2024 | 30 |
|
5 mln € |
| 21.12.2023 | 30 |
|
5 mln € |
| 12.06.2023 | 29 |
|
3 mln € |
| 06.11.2022 | 29 |
|
2 mln € |
| 02.06.2022 | 28 |
|
1,8 mln € |
| 20.03.2022 | 28 |
|
2 mln € |
| 29.12.2021 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 23.06.2021 | 27 |
|
3 mln € |
| 07.01.2021 | 27 |
|
2 mln € |
| 07.10.2020 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
1,6 mln € |
| 19.12.2019 | 26 |
|
2 mln € |
| 28.06.2019 | 25 |
|
2 mln € |
| 18.02.2019 | 25 |
|
800 tys. € |
| 29.05.2018 | 24 |
|
800 tys. € |
| 31.12.2017 | 24 |
|
800 tys. € |
| 28.06.2017 | 23 |
|
800 tys. € |
| 23.01.2017 | 23 |
|
700 tys. € |
| 14.07.2016 | 22 |
|
400 tys. € |
| 21.02.2016 | 22 |
|
500 tys. € |
| 19.11.2015 | 22 |
|
700 tys. € |
| 30.06.2015 | 21 |
|
800 tys. € |
| 07.01.2015 | 21 |
|
800 tys. € |
| 11.08.2014 | 21 |
|
800 tys. € |
| 19.07.2014 | 20 |
|
800 tys. € |
| 05.02.2014 | 20 |
|
800 tys. € |
| 07.10.2013 | 20 |
|
1 mln € |
| 11.06.2013 | 19 |
|
1 mln € |
| 10.01.2013 | 19 |
|
1 mln € |
| 24.08.2012 | 19 |
|
1 mln € |
Jaka jest wartość rynkowa Inigo Ruiz de Galarreta?
Wycena Inigo Ruiz de Galarreta wynosi obecnie 2 mln €. W szczycie kariery Inigo Ruiz de Galarreta wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 400 tys. €.