Forma w lidze
Deportivo Alaves w tabeli
7. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
Strata do 6. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
10:5 bramki
2,00 gola/mecz
2 pkt
2:3 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Deportivo Alaves
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Argentyna | 30 | napastnik | 7 | 5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Dominikana | 33 | napastnik | 8 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,02 średnia ocena | Argentyna | 30 | napastnik | 7 | 5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Hiszpania | 30 | bramkarz | 8 | 6 mln € |
Przewidywany skład Deportivo Alaves 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Deportivo Alaves w tabeli La Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 24 |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 19 |
| ··· | |||||||
6
|
Real Sociedad
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | 13 |
7
|
Deportivo Alaves
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | 11 |
8
|
Deportivo La Coruna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 10 |
Wyniki Deportivo Alaves
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Atletico Madryt
2
La Liga, 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Deportivo Alaves
0
La Liga, 7. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Valencia
1
La Liga, 6. kolejka
|
Terminarz Deportivo Alaves
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 16:15
|
Celta Vigo
Deportivo Alaves
La Liga, 9. kolejka
|
|
|
23 Paź 21:00
|
Deportivo Alaves
Malaga
La Liga, 10. kolejka
|
|
|
31 Paź 21:00
|
Barcelona
Deportivo Alaves
La Liga, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Deportivo Alaves
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
|
Serbia |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Gwinea Równikowa |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Mali |
|
1,2 mln € | |
| 12 Sie 2026 |
|
Ekwador |
|
wypożyczenie |
Deportivo Alaves to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w La Liga. Swoim domowym obiektem jest Estadio de Mendizorroza, który może pomieścić 19 840 widzów. Zespół prowadzi Quique Sanchez Flores.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Deportivo Alaves?
Klub piłkarski Deportivo Alaves zdobył w swojej historii 5 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii oraz Copa RFEF.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Deportivo Alaves w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Deportivo Alaves trafiło 3 zawodników za łączną kwotę 10 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 6,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Miguel Rodriguez z Utrechtu za 5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Victor Parada do Spartak Moscow za 5 mln €.
Które miejsce zajmuje Deportivo Alaves w tabeli La Ligi?
Deportivo Alaves zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli La Ligi z dorobkiem 11 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Barcelony wynosi 13 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Deportivo Alaves?
W wyjściowym ustawieniu Deportivo Alaves między słupkami staje A. Sivera, a linię obrony najczęściej tworzą N. Tenaglia, V. Koski oraz J. Otto. W środku pola grają Angel Perez Hidalgo, Pablo Ibanez Lumbreras, A. Blanco, D. Suarez oraz A. Rebbach, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Boye, A. Martinez. Trener Quique Sanchez Flores ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga i pucharach.
Kiedy Deportivo Alaves gra następny mecz?
Najbliższy mecz Deportivo Alaves to spotkanie z Celtą Vigo, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:15 na obiekcie Estadio Abanca-Balaídos w ramach La Ligi (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Deportivo Alaves?
Ostatni mecz Deportivo Alaves to porażka z Atletico Madryt 1:2 w La Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Grimaldo, Boye oraz Romero. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Deportivo Alaves w tym sezonie?
Bilans Deportivo Alaves w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-2-3 przy 12 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Deportivo Alaves w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Deportivo Alaves w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Deportivo Alaves
Deportivo Alaves terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 16:15
|
La Liga, 9. kolejka
|
Estadio Abanca-Balaídos Wyjazd | Umiarkowany | |
|
23 Paź 21:00
|
La Liga, 10. kolejka
|
Estadio de Mendizorroza U siebie | Łatwy | |
|
31 Paź 21:00
|
La Liga, 11. kolejka
|
Estadi Olímpic Lluís Companys Wyjazd | Trudny | |
|
06 Lis 21:00
|
La Liga, 12. kolejka
|
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Wyjazd | Trudny | |
|
22 Lis 17:00
|
La Liga, 13. kolejka
|
Estadio de Mendizorroza U siebie | Umiarkowany | |
|
29 Lis 17:00
|
La Liga, 14. kolejka
|
Estadio Santiago Bernabéu Wyjazd | Trudny | |
|
06 Gru 17:00
|
La Liga, 15. kolejka
|
Estadio de Mendizorroza U siebie | Umiarkowany | |
|
12 Gru 20:00
|
La Liga, 16. kolejka
|
Estadio Ciudad de Valencia Wyjazd | Łatwy | |
|
19 Gru 20:00
|
La Liga, 17. kolejka
|
Estadio de Mendizorroza U siebie | Łatwy | |
|
02 Sty 20:00
|
La Liga, 18. kolejka
|
Estadio La Cartuja de Sevilla Wyjazd | Trudny |
Kiedy Deportivo Alaves gra następny mecz?
Najbliższy mecz Deportivo Alaves to spotkanie z Celtą Vigo, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:15 na obiekcie Estadio Abanca-Balaídos w ramach La Ligi (9. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Deportivo Alaves w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Deportivo Alaves w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Deportivo Alaves w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Deportivo Alaves wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
1:2 | 3-5-2 | 0/10 | 1/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
0:0 | 5-3-2 | 1/6 | 0/2 | |
|
15 Wrz Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
0:1 | 3-5-2 | 2/7 | 1/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
2:1 | 3-5-2 | 6/10 | 3/6 | |
|
06 Wrz Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
5:2 | 3-5-2 | 4/6 | 1/3 | |
|
28 Sie Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
1:0 | 5-3-2 | 5/14 | 3/4 | |
|
20 Sie Koniec
|
La Liga, 2. kolejka
|
1:1 | 5-3-2 | 7/16 | 2/3 | |
|
15 Sie Koniec
|
La Liga, 1. kolejka
|
3:0 | 3-5-2 | 5/8 | 4/8 | |
|
23 Maj Koniec
|
La Liga, 38. kolejka
|
1:2 | 3-5-2 | 10/15 | 3/6 | |
|
17 Maj Koniec
|
La Liga, 37. kolejka
|
0:1 | 3-5-2 | 2/7 | 1/4 |
Deportivo Alaves ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 5 z 8 meczów, ze średnią 1,20 punktu. W pozostałych ustawieniach Deportivo Alaves zdobywa 1,67 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Deportivo Alaves?
Ostatni mecz Deportivo Alaves to porażka z Atletico Madryt 1:2 w La Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Grimaldo, Boye oraz Romero. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Deportivo Alaves – tabela La Liga
Jakie miejsce w tabeli La Liga zajmuje Deportivo Alaves w sezonie 2026/2027.
Miejsce Deportivo Alaves w tabeli La Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 27 | 24 | |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
3
|
Real Betis
|
8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 19 | |
4
|
Real Madryt
|
8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | 11 | 18 | |
5
|
Sevilla
|
8 | 4 | 2 | 2 | 13:12 | 1 | 14 | |
6
|
Real Sociedad
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 13 | |
7
|
Deportivo Alaves
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | 4 | 11 | |
8
|
Deportivo La Coruna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
9
|
Celta Vigo
|
8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
10
|
Athletic Bilbao
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
11
|
Villarreal
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 | 8 | |
12
|
Espanyol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | |
13
|
Rayo Vallecano
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | |
14
|
Getafe
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 8 | |
15
|
Racing Santander
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:23 | -10 | 8 | |
16
|
Osasuna
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:18 | -10 | 8 | |
17
|
Levante
|
7 | 1 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 6 | |
18
|
Elche
|
8 | 1 | 3 | 4 | 11:17 | -6 | 6 | |
19
|
Valencia
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:15 | -9 | 5 | |
20
|
Malaga
|
8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Barcelona
|
8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | 27 | 24 | |
2
|
Atletico Madryt
|
8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 19 | |
3
|
Real Betis
|
8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | 5 | 19 | |
4
|
Real Madryt
|
8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | 11 | 18 | |
5
|
Sevilla
|
8 | 4 | 2 | 2 | 13:12 | 1 | 14 | |
6
|
Real Sociedad
|
8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 13 | |
7
|
Deportivo Alaves
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | 4 | 11 | |
8
|
Deportivo La Coruna
|
8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | 1 | 10 | |
9
|
Celta Vigo
|
8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | 2 | 8 | |
10
|
Athletic Bilbao
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 8 | |
11
|
Villarreal
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 | 8 | |
12
|
Espanyol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | |
13
|
Rayo Vallecano
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | |
14
|
Getafe
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 8 | |
15
|
Racing Santander
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:23 | -10 | 8 | |
16
|
Osasuna
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:18 | -10 | 8 | |
17
|
Levante
|
7 | 1 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 6 | |
18
|
Elche
|
8 | 1 | 3 | 4 | 11:17 | -6 | 6 | |
19
|
Valencia
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:15 | -9 | 5 | |
20
|
Malaga
|
8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Barcelona
|
4 | 4 | 0 | 0 | 17:4 | 13 | 12 | |
| 2 |
Real Betis
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:2 | 6 | 12 | |
| 3 |
Real Madryt
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 12 | |
| 4 |
Atletico Madryt
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 5 |
Deportivo Alaves
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 9 | |
| 6 |
Getafe
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 8 | |
| 7 |
Racing Santander
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:7 | 2 | 8 | |
| 8 |
Real Sociedad
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 7 | |
| 9 |
Rayo Vallecano
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 10 |
Sevilla
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 11 |
Deportivo La Coruna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 12 |
Athletic Bilbao
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 13 |
Osasuna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 5 | |
| 14 |
Celta Vigo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:5 | 2 | 4 | |
| 15 |
Espanyol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 16 |
Levante
|
3 | 1 | 1 | 1 | 10:9 | 1 | 4 | |
| 17 |
Villarreal
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 3 | |
| 18 |
Malaga
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 19 |
Elche
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:11 | -7 | 1 | |
| 20 |
Valencia
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:9 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Barcelona
|
4 | 4 | 0 | 0 | 17:3 | 14 | 12 | |
| 2 |
Atletico Madryt
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 3 |
Sevilla
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 4 |
Real Betis
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 5 |
Real Madryt
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 6 |
Real Sociedad
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:9 | -2 | 6 | |
| 7 |
Deportivo La Coruna
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 8 |
Villarreal
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 9 |
Elche
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 10 |
Celta Vigo
|
4 | 0 | 4 | 0 | 1:1 | 0 | 4 | |
| 11 |
Espanyol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
Valencia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 13 |
Athletic Bilbao
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 14 |
Osasuna
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:15 | -9 | 3 | |
| 15 |
Deportivo Alaves
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 16 |
Levante
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:6 | -5 | 2 | |
| 17 |
Rayo Vallecano
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 1 | |
| 18 |
Malaga
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:8 | -7 | 1 | |
| 19 |
Getafe
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:8 | -8 | 0 | |
| 20 |
Racing Santander
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:16 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Deportivo Alaves w tabeli La Ligi?
Deportivo Alaves zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli La Ligi z dorobkiem 11 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Barcelony wynosi 13 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Deportivo Alaves w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Deportivo Alaves na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Deportivo Alaves na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,6
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 7,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 38%
- Odbiory / mecz 19,4
- Przechwyty / mecz 11,1
- Wybicia / mecz 27,3
- Zablokowane strzały / mecz 2,3
Strzelcy Deportivo Alaves
-
Lucas Boye 5
-
Mariano Diaz 3
-
Ville Koski 1
-
Nahuel Tenaglia 1
-
Pablo Ibanez Lumbreras 1
-
Mikel Rodriguez 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Deportivo Alaves i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Deportivo Alaves to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Celta Vigo - Deportivo Alaves Po przerwie pada 58% bramek Deportivo Alaves.Przebieg meczu Deportivo Alaves i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 1-2-3 |
Gdy Deportivo Alaves otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Deportivo Alaves
92% bramek Deportivo Alaves pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Deportivo Alaves zdobywa w sezonie średnio 1,38 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,38.
Aktualne serie Deportivo Alaves
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Deportivo Alaves, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Deportivo Alaves wygra mecz Celta Vigo - Deportivo Alaves Deportivo Alaves przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Deportivo Alaves
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 13%
W 50% meczów Deportivo Alaves padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Celta Vigo - Deportivo Alaves Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Deportivo Alaves.Deportivo Alaves – faule i karne
- Faule / mecz 13,3
- Faule rywali / mecz 12,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Deportivo Alaves fauluje średnio 13,3 razy na mecz, a wymusza 12,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Deportivo Alaves, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Deportivo Alaves zdobywa 1,80 punktu na mecz wobec 0,67 na wyjeździe.
Deportivo Alaves wygra mecz Celta Vigo - Deportivo Alaves Deportivo Alaves zdobywa u siebie 60% możliwych punktów, na wyjeździe 22%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Deportivo Alaves ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli Deportivo Alaves, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Deportivo Alaves wygra drugą połowę meczu Celta Vigo - Deportivo Alaves Drugą połowę Deportivo Alaves wygrywał w 2 z 8 meczów.Deportivo Alaves – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,4
Deportivo Alaves oddaje 9,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Celta Vigo - Deportivo Alaves Deportivo Alaves oddaje 9,6 strzałów na mecz.Deportivo Alaves – posiadanie piłki
- U siebie 40,4%
- Na wyjeździe 42,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 8
- Najniższe w sezonie 25%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 8 meczów. Średnio Deportivo Alaves utrzymuje przy piłce 41,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 25%.
Deportivo Alaves wygra mecz Celta Vigo - Deportivo Alaves Deportivo Alaves utrzymuje średnio 41,0% posiadania piłki.Deportivo Alaves – podania
- Kluczowe / mecz 7,5
- Dośrodkowania / mecz 17,3
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 48%
Deportivo Alaves wymienia średnio 325 podań na mecz przy celności 79%, z czego 7,5 to podania kluczowe.
Deportivo Alaves – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 75%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Deportivo Alaves to 38% meczów sezonu (3 z 8), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Celta Vigo - Deportivo Alaves Czyste konto Deportivo Alaves zachowuje w 38% meczów.Deportivo Alaves – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 3,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,7
Deportivo Alaves wykonuje średnio 3,8 rzutów rożnych na mecz wobec 5,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Celta Vigo - Deportivo Alaves Powyżej 8,5 rożnego padło w 50% meczów Deportivo Alaves.Deportivo Alaves – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 25%
Deportivo Alaves ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Deportivo Alaves – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Deportivo Alaves według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 1,25 | 0,25 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 2,00 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Deportivo Alaves zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Deportivo Alaves na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
1,50 2,00 | 1,25 2,00 | 1,75 1,25 |
|
6.
|
1,75 1,50 | 1,25 1,75 | 1,50 2,25 |
|
7.
|
1,80 0,67 | 2,00 0,67 | 1,00 1,00 |
|
8.
|
1,25 1,25 | 1,25 1,75 | 1,00 1,75 |
|
9.
|
1,00 1,00 | 1,75 0,25 | 1,25 0,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Deportivo Alaves
Skrajne wyniki i osiągnięcia Deportivo Alaves w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Deportivo Alaves - Getafe 3:0 La Liga, 15.08.2026
- Najwyższa porażka Racing Santander - Deportivo Alaves 2:1 La Liga, 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Deportivo Alaves - Osasuna 5:2, La Liga, 6.09.2026
- Najszybsza bramka 18. minuta Koski, Racing Santander - Deportivo Alaves 2:1, La Liga, 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Rodriguez, Deportivo Alaves - Getafe 3:0, La Liga, 15.08.2026
Jakie statystyki ma Deportivo Alaves w tym sezonie?
Bilans Deportivo Alaves w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-2-3 przy 12 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Deportivo Alaves – zawodnicy
Jak wygląda kadra Deportivo Alaves w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Deportivo Alaves 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Deportivo Alaves
-
Ville Koski Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 9 dni
-
Aitor Manas Napastnik Rana pauzuje od 31 dniopuszczone: 2 mecze
-
Mikel Rodriguez Pomocnik Skręcenie kostki pauzuje od 46 dniopuszczone: 6 meczów
Kadra Deportivo Alaves
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 15 |
|
30 | Argentyna | 5 mln € | 2,1 mln € | 7 | 88% | 5 | 0 | 548' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
33 | Dominikana | 500 tys. € | 1,6 mln € | 8 | 100% | 3 | 3 | 349' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
24 | Hiszpania | 5 mln € | 310 tys. € | 8 | 100% | 0 | 3 | 553' | 0 | 1 | |||||||
| 21 |
|
28 | Algeria | 2,5 mln € | 730 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 651' | 3 | 0 | |||||||
| 11 |
|
29 | Hiszpania | 7,5 mln € | 1,9 mln € | 7 | 88% | 0 | 0 | 413' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
23 | Hiszpania | 600 tys. € | 210 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 106' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Hiszpania | 5 mln € | 600 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 11' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
24 | Hiszpania | 700 tys. € | 200 tys. € | 3 | 38% | 1 | 0 | 149' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
28 | Hiszpania | 4 mln € | 1 mln € | 8 | 100% | 1 | 0 | 670' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Hiszpania | 10 mln € | 1,2 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 590' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
32 | Hiszpania | 1 mln € | 1,9 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 359' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Hiszpania | 2,5 mln € | 1,3 mln € | 8 | 100% | 0 | 1 | 115' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
29 | Hiszpania | 2,5 mln € | 1,5 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 122' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
28 | Urugwaj | 1 mln € | 730 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 165' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
23 | Gwinea | 900 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
24 | Finlandia | 4 mln € | 260 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 639' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
30 | Argentyna | 3 mln € | 1,5 mln € | 8 | 100% | 1 | 0 | 675' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
32 | Hiszpania | 2,2 mln € | 1,7 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 600' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
21 | Maroko | 5 mln € | 420 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 148' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
25 | Argentyna | 3 mln € | 1,9 mln € | 7 | 88% | 0 | 0 | 306' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
27 | Malezja | 4,5 mln € | 940 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
23 | Hiszpania | 800 tys. € | 350 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
30 | Hiszpania | 6 mln € | 1,6 mln € | 8 | 100% | 0 | 1 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
25 | Argentyna | 200 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Deportivo Alaves
77,4 mln €
śr. 3,2 mln € / zawodnika
Ile Deportivo Alaves wydaje na pensje
23,6 mln € rocznie
śr. 983 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Hiszpania (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Deportivo Alaves w sezonie 2026/2027
Deportivo Alaves wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Deportivo Alaves
Jak wygląda skład Deportivo Alaves?
W wyjściowym ustawieniu Deportivo Alaves między słupkami staje A. Sivera, a linię obrony najczęściej tworzą N. Tenaglia, V. Koski oraz J. Otto. W środku pola grają Angel Perez Hidalgo, Pablo Ibanez Lumbreras, A. Blanco, D. Suarez oraz A. Rebbach, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Boye, A. Martinez. Trener Quique Sanchez Flores ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga i pucharach.
Deportivo Alaves – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Deportivo Alaves w sezonie 2026/2027.
Deportivo Alaves transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
|
Serbia | 30 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Gwinea Równikowa | 25 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Mali | 25 |
|
1,2 mln € | |
| 12 Sie 2026 |
|
Ekwador | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Argentyna | 25 |
|
3 mln € | |
| 26 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 23 |
|
5 mln € | |
| 16 Lip 2026 |
|
Mali | 24 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 24 |
|
2 mln € | |
| 13 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 24 |
|
5 mln € | |
| 13 Lip 2026 |
![]() |
Hiszpania | 24 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Deportivo Alaves
Deportivo Alaves bilans transferowy
- +1,2 mln € 2026
- +19,4 mln € 2025
- +2,9 mln € 2024
- -7,9 mln € 2023
- +300 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Deportivo Alaves
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Deportivo Alaves w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Deportivo Alaves trafiło 3 zawodników za łączną kwotę 10 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 6,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Miguel Rodriguez z Utrechtu za 5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Victor Parada do Spartak Moscow za 5 mln €.
Deportivo Alaves – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Deportivo Alaves? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Deportivo Alaves?
Klub piłkarski Deportivo Alaves zdobył w swojej historii 5 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii oraz Copa RFEF.