Antonio Martinez jest piłkarzem występującym obecnie w Deportivo Alaves. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Toni Martinez
Ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Toni Martinez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Toni Martinez wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.44, a skuteczność strzałów to 0,0%. Toni Martinez oddaje średnio 1,9 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Toni Martinez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Toni Martinez rozegrał w barwach Deportivo Alaves w La Lidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 544 minuty. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Toni Martinez
Pierwszy transfer Toni Martinez w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Valencia U19 do West Ham United U23 za 3 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Toni Martinez było przejście z Famalicão do FC Porto w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3,2 miliona euro.
Ile zarabia Toni Martinez?
Na podstawie kontraktu z Deportivo Alaves, Toni Martinez otrzymuje 1,9 miliona euro rocznej pensji, co daje około 156,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Martinez w listopadzie 2026 to 36,2 tysiąca euro, a dziennie około 5,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Jakie trofea zdobył Toni Martinez?
Toni Martinez ma na koncie 9 trofeów — 8 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Superpuchar Portugalii — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z FC Porto — 8 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Toni Martinez?
Toni Martinez najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Toni Martinez?
Wycena 29-letniego Toni Martinez według stanu na czerwiec 2026 wynosi 7,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7,5 miliona euro, a najniższa 1,2 miliona euro.
Kiedy urodził się Toni Martinez?
Toni Martinez urodził się 30 czerwca 1997 w Murcia w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Toni Martinez – statystyki
Szczegółowe statystyki Toni Martinez w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Deportivo Alaves. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Antonio Martinez vs. inni

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Toni Martinez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Toni Martinez wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.44, a skuteczność strzałów to 0,0%. Toni Martinez oddaje średnio 1,9 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Toni Martinez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Toni Martinez w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
6:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
23 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
1:1 | 24' | 0 | 0 | – | 7.4 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
2:1 | 62' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
10 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
1:2 | 64' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
0:0 | 25' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
15 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
0:1 | 67' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
2:1 | 23' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
28 Sie
Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
1:0 | 54' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
20 Sie
Koniec
|
La Liga, 2. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
15 Sie
Koniec
|
La Liga, 1. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 |
Ile meczów rozegrał Toni Martinez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Toni Martinez rozegrał w barwach Deportivo Alaves w La Lidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 544 minuty. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Toni Martinez – transfery
W trakcie kariery Toni Martinez zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 8,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Deportivo Alaves 2024 – obecnie
-
FC Porto 2020 – 2024
-
Famalicão 2019 – 2020
-
West Ham United U23 2019 – 2019

-
Lugo 2019 – 2019
-
West Ham United U23 2019 – 2019

-
Rayo Majadahonda 2018 – 2019
-
West Ham United U23 2018 – 2018

-
Real Valladolid 2018 – 2018
-
West Ham United U23 2017 – 2018

-
Oxford United 2017 – 2017
-
West Ham United U23 2016 – 2017

-
Valencia U19 2014 – 2016

-
Valencia CF Youth 2013 – 2014

-
Real Murcia Youth do 2013


760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Toni Martinez
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 26.08.2024 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 03.10.2020 |
|
3,2 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 21.07.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 17.01.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 16.01.2019 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 12.08.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 31.01.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.05.2017 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 22.01.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
3 mln € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Toni Martinez
Pierwszy transfer Toni Martinez w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Valencia U19 do West Ham United U23 za 3 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Toni Martinez było przejście z Famalicão do FC Porto w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3,2 miliona euro.
Toni Martinez – forma
W ostatnich 5 meczach Toni Martinez zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,57. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Toni Martinez i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Barcelona
6
Deportivo Alaves
1
La Liga, 11. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Malaga
1
La Liga, 10. kolejka
|
24'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
2
Deportivo Alaves
1
La Liga, 9. kolejka
|
62'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Atletico Madryt
2
La Liga, 8. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Deportivo Alaves
0
La Liga, 7. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Valencia
1
La Liga, 6. kolejka
|
67'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
2
Deportivo Alaves
1
La Liga, 5. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Villarreal
0
La Liga, 3. kolejka
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Deportivo Alaves
3
Getafe
0
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Rayo Vallecano
2
La Liga, 38. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Real Oviedo
0
Deportivo Alaves
1
La Liga, 37. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Barcelona
0
La Liga, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Elche
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 35. kolejka
|
67'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Athletic Bilbao
4
La Liga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Mallorca
1
La Liga, 32. kolejka
|
81'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Real Madryt
2
Deportivo Alaves
1
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
3
Deportivo Alaves
3
La Liga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Osasuna
2
La Liga, 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
3
Deportivo Alaves
4
La Liga, 29. kolejka
|
89'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.6 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Villarreal
1
La Liga, 28. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Valencia
3
Deportivo Alaves
2
La Liga, 27. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Levante
2
Deportivo Alaves
0
La Liga, 26. kolejka
|
63'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Girona
2
La Liga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 24. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Getafe
2
La Liga, 23. kolejka
|
59'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Real Sociedad
3
Puchar Hiszpanii, 1/4 finału
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.7 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Espanyol
1
Deportivo Alaves
2
La Liga, 22. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Real Betis
1
La Liga, 21. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 20. kolejka
|
55'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Rayo Vallecano
0
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
64'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Villarreal
3
Deportivo Alaves
1
La Liga, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 7.5 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Real Oviedo
1
La Liga, 18. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Osasuna
3
Deportivo Alaves
0
La Liga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Sevilla
0
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Real Madryt
2
La Liga, 16. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Real Sociedad
0
La Liga, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Portugalete
0
Deportivo Alaves
3
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.9 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Barcelona
3
Deportivo Alaves
1
La Liga, 14. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Celta Vigo
1
La Liga, 13. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Girona
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Espanyol
1
La Liga, 11. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Arenas Getxo
0
Deportivo Alaves
7
Puchar Hiszpanii
|
15'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 10. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Valencia
0
La Liga, 9. kolejka
|
71'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Deportivo Alaves
3
Elche
1
La Liga, 8. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Mallorca
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 7. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Getafe
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 6. kolejka
|
78'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Sevilla
2
La Liga, 5. kolejka
|
32'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Deportivo Alaves
1
La Liga, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Atletico Madryt
1
La Liga, 3. kolejka
|
80'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Real Betis
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 2. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Levante
1
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Osasuna
1
La Liga, 38. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Real Valladolid
0
Deportivo Alaves
1
La Liga, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Valencia
0
La Liga, 36. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 35. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Atletico Madryt
0
La Liga, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Real Sociedad
0
La Liga, 33. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Sevilla
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Real Madryt
1
La Liga, 31. kolejka
|
30'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Girona
0
Deportivo Alaves
1
La Liga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Rayo Vallecano
2
La Liga, 29. kolejka
|
31'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Las Palmas
2
Deportivo Alaves
2
La Liga, 28. kolejka
|
61'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Villarreal
0
La Liga, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Mallorca
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 26. kolejka
|
19'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Espanyol
1
La Liga, 25. kolejka
|
62'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Leganes
3
Deportivo Alaves
3
La Liga, 24. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Getafe
1
La Liga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Barcelona
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 22. kolejka
|
14'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Celta Vigo
1
La Liga, 21. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Real Betis
1
Deportivo Alaves
3
La Liga, 20. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Girona
1
La Liga, 19. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Valencia
2
Deportivo Alaves
2
La Liga, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Athletic Bilbao
1
La Liga, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Osasuna
2
Deportivo Alaves
2
La Liga, 16. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Gru
Karne
|
Deportiva Minera
(4)
2
Deportivo Alaves
(2)
2
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
77'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Leganes
1
La Liga, 15. kolejka
|
20'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Deportivo Alaves
1
La Liga, 14. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Villarreal
3
Deportivo Alaves
0
La Liga, 13. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Mallorca
0
La Liga, 12. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Compostela
0
Deportivo Alaves
1
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Real Valladolid
3
La Liga, 10. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Barcelona
3
La Liga, 9. kolejka
|
57'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Getafe
2
Deportivo Alaves
0
La Liga, 8. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
3
Deportivo Alaves
2
La Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Sevilla
1
La Liga, 6. kolejka
|
76'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Espanyol
3
Deportivo Alaves
2
La Liga, 5. kolejka
|
26'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Las Palmas
0
La Liga, 4. kolejka
|
26'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Real Sociedad
1
Deportivo Alaves
2
La Liga, 3. kolejka
|
20'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Santa Clara
0
FC Porto
2
Liga Portugal, 2. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Sie
Dogryw.
|
Sporting CP
3
FC Porto
4
Superpuchar Portugalii, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
FC Porto
1
Vitória Guimarães
2
Liga Portugal
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Vitória Guimarães
0
FC Porto
1
Puchar Portugalii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Estoril Praia
1
FC Porto
0
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
FC Porto
4
Vizela
1
Liga Portugal
|
5'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Portimonense
0
FC Porto
3
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lut
Koniec
|
Santa Clara
1
FC Porto
2
Puchar Portugalii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
FC Porto
1
Arsenal
0
Liga Mistrzów
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Farense
1
FC Porto
3
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
FC Porto
5
Moreirense
0
Liga Portugal
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Sty
Koniec
|
FC Porto
2
SC Braga
0
Liga Portugal
|
22'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Estoril Praia
3
FC Porto
1
Puchar Ligi Portugalii
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
FC Porto
2
Antwerp
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Vizela
0
FC Porto
2
Liga Portugal
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Antwerp
1
FC Porto
4
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
FC Porto
0
Barcelona
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
FC Porto
2
Gil Vicente
1
Liga Portugal
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Rio Ave
1
FC Porto
2
Liga Portugal
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Sie
Koniec
|
FC Porto
2
Farense
1
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Moreirense
1
FC Porto
2
Liga Portugal
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
27 Maj
Koniec
|
FC Porto
3
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Arouca
0
FC Porto
1
Liga Portugal
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Famalicão
1
FC Porto
2
Puchar Portugalii
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Paços de Ferreira
0
FC Porto
2
Liga Portugal
|
13'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
19 Mar
Koniec
|
SC Braga
0
FC Porto
0
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
FC Porto
0
Inter Mediolan
0
Liga Mistrzów
|
19'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
FC Porto
1
Rio Ave
0
Liga Portugal
|
83'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
|
Decydujący | 6.8 | |
|
01 Lut
Koniec
|
CS Marítimo
0
FC Porto
2
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Sporting CP
0
FC Porto
2
Puchar Ligi Portugalii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
FC Porto
4
Famalicão
1
Liga Portugal
|
64'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
28 Gru
Koniec
|
FC Porto
5
Arouca
1
Liga Portugal
|
22'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Boavista
1
FC Porto
4
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Paź
Koniec
|
FC Porto
0
SL Benfica
1
Liga Portugal
|
12'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
FC Porto
3
Liga Mistrzów
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Portimonense
0
FC Porto
2
Liga Portugal
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
FC Porto
4
SC Braga
1
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
2
FC Porto
1
Liga Mistrzów
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Sie
Koniec
|
FC Porto
3
Sporting CP
0
Liga Portugal
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Sie
Koniec
|
FC Porto
5
CS Marítimo
1
Liga Portugal
|
22'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
22 Maj
Koniec
|
FC Porto
3
CD Tondela
1
Puchar Portugalii
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
SC Braga
1
FC Porto
0
Liga Portugal
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Lyon
1
FC Porto
1
Liga Europy
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Sporting CP
1
FC Porto
2
Puchar Portugalii
|
6'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
FC Porto
1
Gil Vicente
1
Liga Portugal
|
12'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Moreirense
0
FC Porto
1
Liga Portugal
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lut
Koniec
|
FC Porto
2
Sporting CP
2
Liga Portugal
|
1'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Gru
Koniec
|
FC Porto
3
SL Benfica
0
Puchar Portugalii
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Vizela
0
FC Porto
4
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
FC Porto
1
SC Braga
0
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
FC Porto
1
Atletico Madryt
3
Liga Mistrzów
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Portimonense
0
FC Porto
3
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Liverpool
2
FC Porto
0
Liga Mistrzów
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
AC Milan
1
FC Porto
1
Liga Mistrzów
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Santa Clara
3
FC Porto
1
Puchar Ligi Portugalii
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
FC Porto
2
Paços de Ferreira
1
Liga Portugal
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
0
FC Porto
0
Liga Mistrzów
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
FC Porto
3
Arouca
0
Liga Portugal
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Maj
Koniec
|
FC Porto
4
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
65'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
FC Porto
5
Farense
1
Liga Portugal
|
71'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
FC Porto
3
Famalicão
2
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Moreirense
1
FC Porto
1
Liga Portugal
|
29'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
FC Porto
1
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Nacional Madeira
0
FC Porto
1
Liga Portugal
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
FC Porto
0
Chelsea
2
Liga Mistrzów
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
FC Porto
2
Paços de Ferreira
0
Liga Portugal
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Gil Vicente
0
FC Porto
2
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
FC Porto
2
Juventus
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
SC Braga
2
FC Porto
2
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
FC Porto
2
Rio Ave
0
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Sporting CP
2
FC Porto
1
Puchar Ligi Portugalii
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Dogryw.
|
Nacional Madeira
2
FC Porto
4
Puchar Portugalii
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
Famalicão
1
FC Porto
4
Liga Portugal
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Vitória Guimarães
2
FC Porto
3
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Gru
Koniec
|
FC Porto
2
SL Benfica
0
Superpuchar Portugalii
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
FC Porto
2
Nacional Madeira
0
Liga Portugal
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Gru
Koniec
|
FC Porto
2
CD Tondela
1
Puchar Portugalii
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Olympiakos
0
FC Porto
2
Liga Mistrzów
|
80'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Gru
Koniec
|
FC Porto
4
CD Tondela
3
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Santa Clara
0
FC Porto
1
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
FC Porto
2
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
FC Porto
3
Olympique Marsylia
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
FC Porto
1
Gil Vicente
0
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sporting CP
2
FC Porto
2
Liga Portugal
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Famalicão
1
SL Benfica
5
Liga Portugal
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Famalicão
2
Boavista
2
Liga Portugal
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
05 Lip
Koniec
|
CD Tondela
0
Famalicão
1
Liga Portugal
|
71'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
30 Cze
Koniec
|
Famalicão
0
Portimonense
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
08 Mar
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
0
Famalicão
0
Liga Portugal
|
79'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Famalicão
3
Sporting CP
1
Liga Portugal
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Paços de Ferreira
2
Famalicão
1
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 6.7 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Famalicão
0
Vitória Guimarães
7
Liga Portugal
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Rio Ave
2
Famalicão
2
Liga Portugal
|
70'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Famalicão
0
Santa Clara
1
Liga Portugal
|
70'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Famalicão
1
CS Marítimo
1
Liga Portugal
|
25'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Paços de Ferreira
0
Famalicão
1
Puchar Portugalii
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Boavista
0
Famalicão
1
Liga Portugal
|
19'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Famalicão
3
![]()
Vitoria Setubal
0
Liga Portugal
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Portimonense
2
Famalicão
1
Liga Portugal
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Famalicão
3
Moreirense
3
Liga Portugal
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
03 Lis
Koniec
|
SC Braga
2
Famalicão
2
Liga Portugal
|
69'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Famalicão
2
Gil Vicente
1
Liga Portugal
|
73'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Famalicão
3
![]()
Belenenses SAD
1
Liga Portugal
|
59'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Famalicão
4
Paços de Ferreira
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
![]()
Aves
2
Famalicão
3
Liga Portugal
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Famalicão
1
Rio Ave
0
Liga Portugal
|
85'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Lugo
1
Granada
2
La Liga 2
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Alcorcon
0
Lugo
0
La Liga 2
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Cadiz
1
Lugo
1
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
1
Lugo
1
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Lugo
2
Elche
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Mallorca
3
Lugo
0
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Lugo
3
Rayo Majadahonda
2
La Liga 2
|
71'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
1
Rayo Majadahonda
1
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Albacete
1
Rayo Majadahonda
0
La Liga 2
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Cadiz
1
Rayo Majadahonda
0
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Rayo Majadahonda
0
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Tenerife
2
Rayo Majadahonda
1
La Liga 2
|
25'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Reddis
2
Rayo Majadahonda
1
La Liga 2
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Malaga
1
Rayo Majadahonda
0
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Rayo Majadahonda
1
Lugo
0
La Liga 2
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
0
Rayo Majadahonda
1
La Liga 2
|
56'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Real Saragossa
2
Rayo Majadahonda
1
La Liga 2
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
19 Maj
Koniec
|
![]()
La Hoya Lorca CF
1
Real Valladolid
5
La Liga 2
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Real Valladolid
1
Cadiz
1
La Liga 2
|
66'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Lugo
0
Real Valladolid
0
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 |
W ostatnich 5 meczach Toni Martinez 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.28, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.57 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W ostatnich 10 meczach Toni Martinez 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.44 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W jakiej formie jest Toni Martinez?
Toni Martinez jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.57 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.44). Jego dyspozycja rośnie.
Toni Martinez – zarobki
Toni Martinez gra w Deportivo Alaves na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,9 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Toni Martinez w Deportivo Alaves (2025/26)
| Rocznie | 1,9 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 157 tys. € |
| Tygodniowo | 36 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Toni Martinez w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,9 mln € |
| 2024/25 |
|
1,8 mln € |
| 2023/24 |
|
1,5 mln € |
| 2022/23 |
|
1,5 mln € |
| 2021/22 |
|
800 tys. € |
| 2020/21 |
|
800 tys. € |
| 2019/20 |
|
40 tys. € |
| 2017/18 |
|
125 tys. € |
Ile zarabia Toni Martinez?
Na podstawie kontraktu z Deportivo Alaves, Toni Martinez otrzymuje 1,9 miliona euro rocznej pensji, co daje około 156,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Martinez w listopadzie 2026 to 36,2 tysiąca euro, a dziennie około 5,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Toni Martinez – trofea
W trakcie kariery Toni Martinez zdobył 9 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Toni Martinez
Jakie trofea zdobył Toni Martinez?
Toni Martinez zdobył w karierze 9 trofeów — 8 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w FC Porto — 8 trofeów. Najczęściej zdobywał Superpuchar Portugalii — 3 razy.
Toni Martinez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Toni Martinez wynosi obecnie 7,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Toni Martinez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Toni Martinez
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 28 |
|
7,5 mln € |
| 15.03.2026 | 28 |
|
4 mln € |
| 11.12.2025 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 01.10.2025 | 28 |
|
3 mln € |
| 08.06.2025 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 20.03.2025 | 27 |
|
2,8 mln € |
| 26.12.2024 | 27 |
|
4 mln € |
| 05.06.2024 | 26 |
|
5 mln € |
| 26.12.2023 | 26 |
|
6 mln € |
| 15.06.2023 | 25 |
|
7 mln € |
| 31.10.2022 | 25 |
|
7 mln € |
| 15.09.2022 | 25 |
|
7 mln € |
| 30.05.2022 | 24 |
|
5 mln € |
| 26.12.2021 | 24 |
|
5 mln € |
| 20.05.2021 | 23 |
|
6 mln € |
| 24.03.2021 | 23 |
|
4 mln € |
| 27.01.2021 | 23 |
|
6 mln € |
| 16.08.2020 | 23 |
|
7 mln € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
1,6 mln € |
| 29.12.2019 | 22 |
|
2 mln € |
| 28.06.2019 | 21 |
|
1,2 mln € |
| 18.02.2019 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 29.05.2018 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 01.03.2018 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 20.04.2017 | 19 |
|
1,5 mln € |
| 31.07.2016 | 19 | 1,5 mln € |
Jaka jest wartość rynkowa Toni Martinez?
Wycena Toni Martinez wynosi obecnie 7,5 mln €. W szczycie kariery Toni Martinez wyceniano na 7,5 mln €, a najniżej na 1,2 mln €.