Raba
pomocnik #19Daniel Raba Antolin jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Raba
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Raba w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Raba wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.01, a skuteczność strzałów to 20,0%. Raba oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Raba w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Raba rozegrał w barwach Valencii w La Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 188 minut. Średnio dawało to 17 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Raba?
Raba ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Raba?
Raba najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy lub Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Raba?
Wycena 31-letniego Raba według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Raba?
Raba urodził się 29 października 1995 w Santander w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Raba – statystyki
Szczegółowe statystyki Raba w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Valencia. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Raba w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Raba wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.01, a skuteczność strzałów to 20,0%. Raba oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Raba – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Raba w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
0:1 | 12' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
1:2 | 56' | 0 | 0 | 6.0 | |||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
0:0 | 54' | 0 | 0 | 6.5 | |||
|
11 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
2:2 | 58' | 1 | 0 | 7.4 | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
0:5 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
30 Sie
Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
3:1 | 8' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
25 Sie
Koniec
|
La Liga, 1. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Raba w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Raba rozegrał w barwach Valencii w La Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 188 minut. Średnio dawało to 17 minut gry na spotkanie.
Raba – forma
W ostatnich 5 meczach Raba zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,65. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Raba i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Elche
0
Valencia
1
La Liga, 11. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Valencia
1
Villarreal
2
La Liga, 10. kolejka
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Valencia
0
Athletic Bilbao
0
La Liga, 9. kolejka
|
54'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Valencia
2
La Liga, 8. kolejka
|
58'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Valencia
2
Real Sociedad
3
La Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Valencia
1
La Liga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Valencia
0
La Liga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Valencia
0
Barcelona
5
La Liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Deportivo La Coruna
3
Valencia
1
La Liga, 3. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Valencia
0
Real Betis
1
La Liga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Valencia
0
Celta Vigo
0
La Liga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Valencia
3
Barcelona
1
La Liga, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Real Sociedad
3
Valencia
4
La Liga, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Valencia
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Valencia
1
La Liga, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Valencia
0
Atletico Madryt
2
La Liga, 34. kolejka
|
8'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Valencia
2
Girona
1
La Liga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Mallorca
1
Valencia
1
La Liga, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Elche
1
Valencia
0
La Liga, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Valencia
2
Celta Vigo
3
La Liga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Sevilla
0
Valencia
2
La Liga, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
1
Valencia
0
La Liga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Valencia
3
Deportivo Alaves
2
La Liga, 27. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Valencia
1
Osasuna
0
La Liga, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Villarreal
2
Valencia
1
La Liga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Levante
0
Valencia
2
La Liga, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Valencia
0
Real Madryt
2
La Liga, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Valencia
3
Espanyol
2
La Liga, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Elche
1
La Liga, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
4
Valencia
1
La Liga, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Valencia
1
Mallorca
1
La Liga, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Valencia
2
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
79'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Valencia
1
La Liga, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Valencia
1
Sevilla
1
La Liga, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Dogryw.
|
Cartagena
1
Valencia
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
64'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga, 14. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Valencia
1
Levante
0
La Liga, 13. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Valencia
1
Real Betis
1
La Liga, 12. kolejka
|
13'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Real Madryt
4
Valencia
0
La Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Valencia
0
Villarreal
2
La Liga, 10. kolejka
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Valencia
0
La Liga, 9. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Girona
2
Valencia
1
La Liga, 8. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Valencia
1
Real Oviedo
2
La Liga, 7. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Espanyol
2
Valencia
2
La Liga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Valencia
2
Athletic Bilbao
0
La Liga, 5. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Barcelona
6
Valencia
0
La Liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Valencia
3
Getafe
0
La Liga, 3. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Osasuna
1
Valencia
0
La Liga, 2. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Valencia
1
Real Sociedad
1
La Liga, 1. kolejka
|
68'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Leganes
3
Real Valladolid
0
La Liga, 38. kolejka
|
75'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Las Palmas
0
Leganes
1
La Liga, 37. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Villarreal
3
Leganes
0
La Liga, 36. kolejka
|
63'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Leganes
3
Espanyol
2
La Liga, 35. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sevilla
2
Leganes
2
La Liga, 34. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Girona
1
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Leganes
0
Barcelona
1
La Liga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Osasuna
1
La Liga, 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Real Madryt
3
Leganes
2
La Liga, 29. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Leganes
2
Real Betis
3
La Liga, 28. kolejka
|
60'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
2
Leganes
1
La Liga, 27. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Leganes
1
Getafe
0
La Liga, 26. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
3
Leganes
0
La Liga, 25. kolejka
|
87'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Leganes
3
Deportivo Alaves
3
La Liga, 24. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.8 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Valencia
2
Leganes
0
La Liga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Leganes
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Leganes
0
La Liga, 21. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Leganes
1
Atletico Madryt
0
La Liga, 20. kolejka
|
80'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Almeria
2
Leganes
3
Puchar Hiszpanii, 1/8 finału
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Espanyol
1
Leganes
1
La Liga, 19. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Leganes
2
Villarreal
5
La Liga, 18. kolejka
|
63'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 5.9 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Barcelona
0
Leganes
1
La Liga, 17. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Gru
Karne
|
Estepona
(4)
2
Leganes
(5)
2
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
48'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Leganes
1
La Liga, 15. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Leganes
0
Real Madryt
3
La Liga, 14. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Leganes
3
Celta Vigo
0
La Liga, 11. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Leganes
1
La Liga, 10. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Leganes
0
Valencia
0
La Liga, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Leganes
1
La Liga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Getafe
1
Leganes
1
La Liga, 6. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Leganes
0
Athletic Bilbao
2
La Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Real Betis
2
Leganes
0
La Liga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Leganes
0
Mallorca
1
La Liga, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Real Valladolid
0
Leganes
0
La Liga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Leganes
2
Las Palmas
1
La Liga, 2. kolejka
|
62'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Osasuna
1
Leganes
1
La Liga, 1. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Leganes
2
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Tenerife
0
Leganes
0
La Liga 2
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Leganes
0
Espanyol
0
La Liga 2
|
74'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Leganes
0
Cartagena
0
La Liga 2
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Villarreal B
1
Leganes
2
La Liga 2
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Leganes
3
Alcorcon
0
La Liga 2
|
87'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Levante
0
Leganes
0
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
1
Leganes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Leganes
2
Racing Ferrol
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Real Valladolid
1
Leganes
1
La Liga 2
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Leganes
2
Levante
1
La Liga 2
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
![]()
AD Llerenense
0
Leganes
2
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Espanyol
0
Leganes
1
La Liga 2
|
61'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Leganes
0
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Burgos CF
1
Leganes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Racing Santander
1
La Liga 2
|
53'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
Leganes
3
La Liga 2
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Huesca
0
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
1
La Liga 2
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Leganes
2
Albacete
0
La Liga 2
|
62'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Alcorcon
0
Leganes
2
La Liga 2
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.6 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Leganes
0
FC Andorra
1
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Leganes
0
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Leganes
0
Las Palmas
0
La Liga 2
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
0
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Leganes
2
Mirandes
2
La Liga 2
|
22'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Villarreal B
0
Leganes
0
La Liga 2
|
74'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Granada
0
La Liga 2
|
67'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Leganes
2
Tenerife
1
La Liga 2
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Leganes
1
Malaga
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Eibar
1
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
1
Leganes
0
La Liga 2
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Granada
0
Cadiz
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Villarreal
3
Mallorca
0
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Villarreal
1
Puchar Hiszpanii
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Villarreal
5
Deportivo Alaves
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Sanluqueño
1
Villarreal
7
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
10 strzałów (5 celnych)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Atalanta
2
Villarreal
3
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
![]()
Victoria CF
0
Villarreal
8
Puchar Hiszpanii
|
64'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 8.0 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Villarreal
1
Barcelona
3
La Liga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Villarreal
2
Young Boys Berno
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Villarreal
1
La Liga
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Young Boys Berno
1
Villarreal
4
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Villarreal
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Karne
|
Chelsea
(6)
1
Villarreal
(5)
1
Superpuchar UEFA
|
35'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Karne
|
Villarreal
(11)
1
Manchester United
(10)
1
Liga Europy
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Real Madryt
2
Villarreal
1
La Liga
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Villarreal
4
Sevilla
0
La Liga
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Real Valladolid
0
Villarreal
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Villarreal
2
Celta Vigo
4
La Liga
|
24'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Villarreal
1
Getafe
0
La Liga
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Granada
0
Villarreal
3
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Eibar
1
Villarreal
3
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Dynamo Kijów
0
Villarreal
2
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Valencia
2
Villarreal
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Villarreal
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Villarreal
1
Real Betis
2
La Liga
|
29'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Elche
2
Villarreal
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Dogryw.
|
Levante
1
Villarreal
0
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Villarreal
1
Real Sociedad
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Girona
0
Villarreal
1
Puchar Hiszpanii
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Villarreal
2
Granada
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
0
Villarreal
4
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Osasuna
1
Villarreal
3
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Huesca
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Huesca
1
Las Palmas
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
Albacete
2
Huesca
2
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Huesca
2
Fuenlabrada
0
La Liga 2
|
58'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Huesca
2
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Mirandes
2
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Fuenlabrada
3
Huesca
2
La Liga 2
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Numancia
1
Huesca
0
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Huesca
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
64'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Almeria
1
Huesca
0
La Liga 2
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Getafe
2
Villarreal
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Villarreal
1
Sporting CP
1
Liga Europy
|
57'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Rapid Wiedeń
0
Villarreal
0
Liga Europy
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Villarreal
4
La Liga
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Villarreal
1
Valencia
0
La Liga
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Villarreal
4
Celta Vigo
1
La Liga
|
60'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Leganes
1
La Liga
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Sevilla
2
Villarreal
2
La Liga
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Malaga
1
Villarreal
0
La Liga
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Las Palmas
0
Villarreal
2
La Liga
|
59'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Villarreal
1
Getafe
0
La Liga
|
19'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Villarreal
1
Deportivo Alaves
2
La Liga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Villarreal
2
Leganes
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Valencia
0
Villarreal
1
La Liga
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Raba 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.95, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.65.
W ostatnich 10 meczach Raba 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.95, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.63.
W jakiej formie jest Raba?
Raba jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.65 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.01). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Raba – zarobki
Raba gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,3 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Raba (2025/26)
| Rocznie | 1,3 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 104 tys. € |
| Tygodniowo | 24 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Raba w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,3 mln € |
| 2024/25 |
|
440 tys. € |
| 2023/24 |
|
440 tys. € |
| 2022/23 |
|
440 tys. € |
| 2021/22 |
|
150 tys. € |
| 2021/22 |
|
150 tys. € |
| 2020/21 |
|
500 tys. € |
| 2019/20 |
|
150 tys. € |
| 2018/19 |
|
810 tys. € |
| 2017/18 |
|
50 tys. € |
| 2016/17 |
|
30 tys. € |
Raba – trofea
W trakcie kariery Raba zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Raba
Jakie trofea zdobył Raba?
Raba zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Leganesie — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 2 razy.
Raba – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Raba wynosi obecnie 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Raba na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Raba
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 30 |
|
1,2 mln € |
| 15.03.2026 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 11.12.2025 | 30 |
|
2,4 mln € |
| 08.06.2025 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 26.12.2024 | 29 |
|
1,8 mln € |
| 23.06.2024 | 28 |
|
2,2 mln € |
| 19.12.2023 | 28 |
|
2 mln € |
| 12.10.2023 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 13.06.2023 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 28.12.2022 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 02.06.2022 | 26 |
|
900 tys. € |
| 29.12.2021 | 26 |
|
900 tys. € |
| 09.06.2021 | 25 |
|
900 tys. € |
| 04.01.2021 | 25 |
|
900 tys. € |
| 07.10.2020 | 24 |
|
1 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
1,6 mln € |
| 19.12.2019 | 24 |
|
2 mln € |
| 10.06.2019 | 23 |
|
2 mln € |
| 20.12.2018 | 23 |
|
2 mln € |
| 30.10.2018 | 23 |
|
4 mln € |
| 11.07.2018 | 22 |
|
5 mln € |
| 29.05.2018 | 22 |
|
2 mln € |
| 31.12.2017 | 22 |
|
1 mln € |
| 04.06.2017 | 21 |
|
200 tys. € |
| 01.02.2017 | 21 |
|
200 tys. € |
| 26.10.2016 | 20 |
|
200 tys. € |
| 21.08.2016 | 20 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Raba?
Wycena Raba wynosi obecnie 1,2 mln €. W szczycie kariery Raba wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.
