Sergi Canós Tenes jest piłkarzem występującym obecnie w Valencia. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Sergi Canos
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Sergi Canos w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Sergi Canos wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.12, a skuteczność strzałów to 7,1%. Sergi Canos oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Sergi Canos w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Sergi Canos rozegrał w barwach Realu Valladolid w La Liga 2 27 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 995 minut. Średnio dawało to 37 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Sergi Canos
Pierwszy transfer Sergi Canos w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Liverpool U21 do Norwich City za 3 miliony euro.
Czy Sergi Canos ma kontuzję?
Obecnie Sergi Canos ma uraz — kolano skoczka — i pauzuje w Valencii.
Najpoważniejszy uraz w karierze Sergi Canos to kolano skoczka z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 273 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Sergi Canos?
Sergi Canos najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik lub Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Sergi Canos?
Wycena 29-letniego Sergi Canos według stanu na czerwiec 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 14 milionów euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Sergi Canos?
Sergi Canos urodził się 2 lutego 1997 w Nules w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Sergi Canos – statystyki
Szczegółowe statystyki Sergi Canos w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Valencia. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Sergi Canós Tenes vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Sergi Canos w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Sergi Canos wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.12, a skuteczność strzałów to 7,1%. Sergi Canos oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Sergi Canos – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Sergi Canos w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Kwi
Koniec
|
La Liga 2, 34. kolejka
|
1:0 | 51' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
31 Mar
Koniec
|
La Liga 2, 33. kolejka
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Mar
Koniec
|
La Liga 2, 32. kolejka
|
0:1 | 82' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
22 Mar
Koniec
|
La Liga 2, 31. kolejka
|
2:1 | 87' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
14 Mar
Koniec
|
La Liga 2, 30. kolejka
|
3:2 | 69' | 1 | 0 | – | 7.0 | ||
|
07 Mar
Koniec
|
La Liga 2, 29. kolejka
|
3:3 | 64' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
28 Lut
Koniec
|
La Liga 2, 28. kolejka
|
1:0 | 73' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
22 Lut
Koniec
|
La Liga 2, 27. kolejka
|
2:2 | 76' | 1 | 0 | – | 7.6 | ||
|
14 Lut
Koniec
|
La Liga 2, 26. kolejka
|
5:1 | 25' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
08 Lut
Koniec
|
La Liga 2, 25. kolejka
|
0:4 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Sergi Canos w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Sergi Canos rozegrał w barwach Realu Valladolid w La Liga 2 27 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 995 minut. Średnio dawało to 37 minut gry na spotkanie.
Sergi Canos – transfery
W trakcie kariery Sergi Canos zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 6,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Valencia 2026 – obecnie
-
Real Valladolid 2025 – 2026
-
Valencia 2023 – 2025
-
Brentford 2023 – 2023
-
Olympiakos 2023 – 2023
-
Brentford 2017 – 2023
-
Norwich City 2016 – 2017
-
Liverpool U21 2016 – 2016
-
Brentford 2015 – 2016
-
Liverpool U21 2014 – 2015
-
Liverpool U18 2013 – 2014

-
Barcelona U16 2012 – 2013

-
FC Barcelona Youth do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Sergi Canos
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 29.06.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 31.08.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 19.08.2023 |
|
250 tys. € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 30.01.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.01.2017 |
|
2,9 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 12.07.2016 |
|
3 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 10.05.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 30.08.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 31.12.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Sergi Canos
Pierwszy transfer Sergi Canos w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Liverpool U21 do Norwich City za 3 miliony euro.
Sergi Canos – forma
W ostatnich 5 meczach Sergi Canos zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,53. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Sergi Canos i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Kwi
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
Real Valladolid
0
La Liga 2, 34. kolejka
|
51'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Real Valladolid
3
Cadiz
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
Real Valladolid
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Mirandes
2
Real Valladolid
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
87'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Real Valladolid
3
Leganes
2
La Liga 2, 30. kolejka
|
69'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Malaga
3
Real Valladolid
3
La Liga 2, 29. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Real Valladolid
1
Huesca
0
La Liga 2, 28. kolejka
|
73'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Real Valladolid
2
La Liga 2, 27. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Granada
5
Real Valladolid
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Real Valladolid
0
CD Castellón
4
La Liga 2, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
3
Real Valladolid
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
0
Albacete
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sty
Koniec
|
AD Ceuta FC
0
Real Valladolid
3
La Liga 2, 22. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Leganes
3
Real Valladolid
0
La Liga 2, 21. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Eibar
3
Real Valladolid
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Real Valladolid
0
FC Andorra
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Huesca
1
Real Valladolid
4
La Liga 2, 17. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Real Valladolid
1
Malaga
1
La Liga 2, 16. kolejka
|
9'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Real Valladolid
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
28'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Real Valladolid
0
Las Palmas
1
La Liga 2, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Cadiz
0
Real Valladolid
0
La Liga 2, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Real Valladolid
2
Granada
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Burgos CF
0
Real Valladolid
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
38'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
1
Mirandes
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
67'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Real Valladolid
0
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
31'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Albacete
2
Real Valladolid
0
La Liga 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Valencia
0
Athletic Bilbao
1
La Liga, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Valencia
0
La Liga, 36. kolejka
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Valencia
3
Getafe
0
La Liga, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Las Palmas
2
Valencia
3
La Liga, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Espanyol
1
La Liga, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Sevilla
0
La Liga, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Real Madryt
1
Valencia
2
La Liga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Valencia
1
Mallorca
0
La Liga, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Girona
1
Valencia
1
La Liga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Valencia
2
Real Valladolid
1
La Liga, 27. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Osasuna
3
Valencia
3
La Liga, 26. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Valencia
0
Atletico Madryt
3
La Liga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Villarreal
1
Valencia
1
La Liga, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Valencia
2
Leganes
0
La Liga, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Valencia
2
Celta Vigo
1
La Liga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Barcelona
7
Valencia
1
La Liga, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Real Sociedad
0
La Liga, 20. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Ourense
0
Valencia
2
Puchar Hiszpanii, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Sevilla
1
Valencia
1
La Liga, 19. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Eldense
0
Valencia
2
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Real Madryt
2
La Liga, 12. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Valencia
2
Deportivo Alaves
2
La Liga, 18. kolejka
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Espanyol
1
Valencia
1
La Liga, 13. kolejka
|
22'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Real Valladolid
1
Valencia
0
La Liga, 17. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Valencia
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 16. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Mallorca
2
Valencia
1
La Liga, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Valencia
4
Real Betis
2
La Liga, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Getafe
1
Valencia
1
La Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Valencia
2
Las Palmas
3
La Liga, 10. kolejka
|
55'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Leganes
0
Valencia
0
La Liga, 9. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
3
Valencia
0
La Liga, 8. kolejka
|
28'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Valencia
0
Osasuna
0
La Liga, 7. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Valencia
2
Girona
0
La Liga, 6. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Valencia
0
La Liga, 5. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Valencia
1
Villarreal
1
La Liga, 4. kolejka
|
8'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Real Betis
2
La Liga
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Villarreal
1
Valencia
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Valencia
0
Sevilla
0
La Liga
|
64'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Celta Vigo
3
Puchar Hiszpanii
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Cadiz
1
Valencia
4
La Liga
|
66'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
07 Sty
Dogryw.
|
Cartagena
1
Valencia
2
Puchar Hiszpanii
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Valencia
3
Villarreal
1
La Liga
|
69'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Valencia
1
Barcelona
1
La Liga
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Getafe
1
Valencia
0
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Arosa
0
Valencia
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Girona
2
Valencia
1
La Liga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Real Madryt
5
Valencia
1
La Liga
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lis
Koniec
|
UD Logroñés
0
Valencia
2
Puchar Hiszpanii
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Valencia
2
La Liga
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Valencia
3
Atletico Madryt
0
La Liga
|
59'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Volos
0
Olympiakos
3
Superleague Ellada (Grecja)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Mar
Koniec
|
AEK Ateny
1
Olympiakos
3
Superleague Ellada (Grecja)
|
80'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Olympiakos
6
APO Levadiakos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
30'
|
2 gole
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 9.2 | |
|
05 Lut
Koniec
|
PAOK
0
Olympiakos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Brentford
0
West Ham United
1
FA Cup (Anglia)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Brentford
3
Liverpool
1
Premier League
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Manchester City
1
Brentford
2
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Maj
Koniec
|
Brentford
1
Leeds United
2
Premier League
|
17'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Chelsea
1
Brentford
4
Premier League
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Norwich City
1
Brentford
3
Premier League
|
82'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Everton
4
Brentford
1
FA Cup (Anglia)
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Southampton
4
Brentford
1
Premier League
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Brentford
2
Aston Villa
1
Premier League
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Brentford
0
Manchester City
1
Premier League
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Brentford
0
Chelsea
1
Premier League
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Brentford
0
Brighton & Hove Albion
1
Premier League
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Aston Villa
1
Brentford
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Brentford
3
Forest Green Rovers
1
Puchar Ligi Angielskiej
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Brentford
2
Swansea City
0
Championship
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Brentford
3
AFC Bournemouth
1
Championship
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Bristol City
1
Brentford
3
Championship
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Brentford
0
Millwall
0
Championship
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Derby County
2
Brentford
2
Championship
|
71'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Brentford
2
Stoke City
1
Championship
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Queens Park Rangers
2
Brentford
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Reading
1
Brentford
3
Championship
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Middlesbrough
1
Brentford
4
Championship
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Swansea City
1
Brentford
1
Championship
|
77'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Cardiff City
2
Brentford
3
Championship
|
89'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
10 strzałów (5 celnych)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.3 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Brentford
0
Derby County
0
Championship
|
83'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Brentford
2
Blackburn
2
Championship
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Rotherham United
0
Brentford
2
Championship
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Brentford
2
Queens Park Rangers
1
Championship
|
19'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Barnsley
0
Brentford
1
Championship
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Brentford
1
Swansea City
1
Championship
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Luton Town
0
Brentford
3
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Brentford
3
Fulham
0
Puchar Ligi Angielskiej
|
21'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Wrz
Karne
|
West Bromwich Albion
(4)
2
Brentford
(5)
2
Puchar Ligi Angielskiej
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Brentford
3
Huddersfield Town
0
Championship
|
69'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Birmingham City
1
Brentford
0
Championship
|
72'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Wrz
Karne
|
Brentford
(4)
1
Wycombe
(2)
1
Puchar Ligi Angielskiej
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Sie
Dogryw.
|
Brentford
1
Fulham
2
Championship
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Brentford
1
Barnsley
2
Championship
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Nottingham Forest
1
Brentford
0
Championship
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Wigan Athletic
0
Brentford
0
Championship
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Middlesbrough
1
Brentford
2
Championship
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Brentford
3
Queens Park Rangers
0
Championship
|
8'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Brentford
1
Aston Villa
0
Championship
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Barnet
3
Brentford
3
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Brentford
1
Norwich City
1
Championship
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Birmingham City
0
Brentford
0
Championship
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Brentford
1
Bolton
0
Championship
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Hull City
2
Brentford
0
Championship
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Preston North End
4
Brentford
3
Championship
|
76'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Brentford
0
Bristol City
1
Championship
|
61'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Leeds United
1
Brentford
1
Championship
|
77'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Brentford
1
Birmingham City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Ipswich Town
1
Brentford
1
Championship
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Aston Villa
2
Brentford
2
Championship
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Brentford
2
Sheffield Wednesday
0
Championship
|
72'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Brentford
5
Rotherham United
1
Championship
|
68'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Barnsley
2
Brentford
0
Championship
|
59'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Brentford
1
Championship
|
66'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Brentford
1
Ipswich Town
0
Championship
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Brentford
1
Sheffield United
1
Championship
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Brentford
1
Middlesbrough
1
Championship
|
23'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Brentford
1
Cardiff City
3
Championship
|
69'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Derby County
3
Brentford
0
Championship
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 3.9 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Norwich City
1
Brentford
2
Championship
|
17'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Brentford
0
Barnsley
0
Championship
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Hull City
3
Brentford
2
Championship
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Brentford
3
Fulham
1
Championship
|
73'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Brentford
1
Burton Albion
1
Championship
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Birmingham City
0
Brentford
2
Championship
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Fulham
1
Brentford
1
Championship
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Barnsley
1
Brentford
1
Championship
|
60'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Brentford
4
Derby County
0
Championship
|
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Brentford
2
Leeds United
0
Championship
|
74'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Brentford
0
Huddersfield Town
1
Championship
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Brentford
4
Rotherham United
2
Championship
|
19'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Preston North End
4
Brentford
2
Championship
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Norwich City
1
Bristol City
0
Championship
|
29'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Queens Park Rangers
3
Brentford
0
Championship
|
64'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Brentford
3
Wolverhampton
0
Championship
|
76'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Brentford
0
Middlesbrough
1
Championship
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Birmingham City
2
Brentford
1
Championship
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Brentford
0
Brighton & Hove Albion
0
Championship
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Fulham
2
Brentford
2
Championship
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Blackburn
1
Brentford
1
Championship
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Brentford
2
Rotherham United
1
Championship
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Brentford
0
Birmingham City
2
Championship
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Leeds United
1
Brentford
1
Championship
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Sergi Canos ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.23, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (6.34).
W ostatnich 10 meczach Sergi Canos 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.23, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.60 — wynik powyżej średniej ligowej (6.34).
W jakiej formie jest Sergi Canos?
Sergi Canos jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.53 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.12). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Sergi Canos – zarobki
Sergi Canos gra w Valencia na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Sergi Canos w Valencia (2025/26)
| Rocznie | 1,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 125 tys. € |
| Tygodniowo | 29 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Sergi Canos w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,5 mln € |
| 2024/25 |
|
1,5 mln € |
| 2023/24 |
|
1,5 mln € |
| 2022/23 |
|
1,5 mln € |
| 2021/22 |
|
1,5 mln € |
| 2020/21 |
|
907 tys. € |
| 2019/20 |
|
877 tys. € |
| 2018/19 |
|
296 tys. € |
Sergi Canos – kontuzje
W trakcie kariery Sergi Canos zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 49 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Sergi Canos
-
Kolano skoczka
pauzuje od 211 dni
04.04.26 (273 dni)
Valencia opuszczone: 28 meczów
-
Dyskopatia
20.05.25 – 30.06.25 (42 dni)
Valencia opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
20.01.24 – 03.02.24 (15 dni)
Valencia opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kolana
16.09.23 – 26.10.23 (41 dni)
Valencia opuszczone: 5 meczów
-
Zerwanie więzadła pobocznego kolana
01.04.23 – 30.04.23 (30 dni)
Olympiakos opuszczone: 6 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
31.07.22 – 04.09.22 (36 dni)
Brentford opuszczone: 7 meczów
Czy Sergi Canos ma kontuzję?
Obecnie Sergi Canos ma uraz — kolano skoczka — i pauzuje w Valencii.
Najpoważniejszy uraz w karierze Sergi Canos to kolano skoczka z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 273 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Sergi Canos – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Sergi Canos wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Sergi Canos na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Sergi Canos
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 29 |
|
600 tys. € |
| 29.12.2025 | 28 |
|
800 tys. € |
| 08.06.2025 | 28 |
|
1 mln € |
| 26.12.2024 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 06.06.2024 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 21.12.2023 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 12.10.2023 | 26 |
|
4 mln € |
| 21.05.2023 | 26 |
|
9 mln € |
| 02.11.2022 | 25 |
|
12 mln € |
| 14.06.2022 | 25 |
|
14 mln € |
| 22.12.2021 | 24 |
|
14 mln € |
| 04.10.2021 | 24 |
|
14 mln € |
| 29.06.2021 | 24 |
|
10 mln € |
| 09.03.2021 | 24 |
|
6 mln € |
| 14.10.2020 | 23 |
|
4 mln € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
3,2 mln € |
| 26.02.2020 | 23 |
|
4 mln € |
| 16.10.2019 | 22 |
|
4 mln € |
| 27.06.2019 | 22 |
|
2,5 mln € |
| 23.09.2018 | 21 |
|
2 mln € |
| 26.02.2018 | 21 |
|
2 mln € |
| 17.09.2017 | 20 |
|
2,5 mln € |
| 26.02.2017 | 20 |
|
2,5 mln € |
| 31.08.2016 | 19 |
|
2,5 mln € |
| 19.04.2016 | 19 |
|
750 tys. € |
| 23.09.2015 | 18 |
|
250 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Sergi Canos?
Wycena Sergi Canos wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Sergi Canos wyceniano na 14 mln €, a najniżej na 250 tys. €.