Victor Garcia jest piłkarzem występującym obecnie w Ibiza. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Victor Garcia
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Victor Garcia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Victor Garcia wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 0,0%. Victor Garcia oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Victor Garcia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Victor Garcia rozegrał w barwach Ibizy w Primera Division RFEF 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 762 minuty. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Czy Victor Garcia ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Victor Garcia nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Victor Garcia to uraz mięśnia z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 42 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Victor Garcia?
Victor Garcia najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Victor Garcia?
Wycena 32-letniego Victor Garcia według stanu na czerwiec 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 550 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Victor Garcia?
Victor Garcia urodził się 31 maja 1994 w Requena w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Victor Garcia – statystyki
Szczegółowe statystyki Victor Garcia w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Ibiza. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Victor Garcia vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Victor Garcia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Victor Garcia wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 0,0%. Victor Garcia oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Victor Garcia – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Victor Garcia w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 2
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 8.1 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 2
|
3:3 | 90' | 0 | 0 | 6.5 | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 2
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 2
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | 7.2 | |||
|
04 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 2
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
25 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 2
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 2
|
2:1 | 84' | 0 | 1 | – | 7.5 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 2
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.6 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 2
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Primera Division RFEF, 1. kolejka grupy 2
|
3:2 | 3' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Victor Garcia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Victor Garcia rozegrał w barwach Ibizy w Primera Division RFEF 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 762 minuty. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Victor Garcia – transfery
W trakcie kariery Victor Garcia zmieniał klub 11 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Ibiza 2026 – obecnie
-
Malaga 2023 – 2026
-
Śląsk Wrocław 2021 – 2023
-
CD Castellón 2019 – 2021
-
Ebro 2018 – 2019
-
Ucam Murcia 2017 – 2018
-
CF Badalona 2016 – 2017

-
Tenerife 2016 – 2016
-
Pobla de Mafumet CF 2015 – 2016

-
Tenerife 2014 – 2015
-
AE Prat 2013 – 2014

-
Espanyol U19 do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Victor Garcia
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 24.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 06.08.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 02.07.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 22.07.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 16.07.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 22.07.2015 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Victor Garcia – forma
W ostatnich 5 meczach Victor Garcia zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,10. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Victor Garcia i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ibiza
3
Europa FC
0
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Alcorcon
3
Ibiza
3
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Águilas
1
Ibiza
2
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Ibiza
1
Real Madryt B
1
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Villarreal B
0
Ibiza
1
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Ibiza
0
Real Saragossa
2
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Real Jaén
2
Ibiza
1
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 2
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Ibiza
2
Sant Andreu
0
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Ibiza
2
Rayo Majadahonda
1
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Antequera
3
Ibiza
2
Primera Division RFEF, 1. kolejka grupy 2
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Malaga
0
Almeria
0
La Liga 2, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Cze
Koniec
|
Malaga
1
Las Palmas
1
La Liga 2, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
0
Malaga
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Maj
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Malaga
4
La Liga 2, 40. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Malaga
2
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Eibar
2
Malaga
4
La Liga 2, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Malaga
2
CD Castellón
3
La Liga 2, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Almeria
3
Malaga
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Malaga
2
Las Palmas
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Malaga
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Malaga
0
Leganes
0
La Liga 2, 32. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Cadiz
0
Malaga
3
La Liga 2, 31. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Malaga
3
Real Valladolid
3
La Liga 2, 29. kolejka
|
56'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Granada
0
Malaga
1
La Liga 2, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Malaga
1
Albacete
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Real Sociedad II
2
Malaga
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Malaga
2
Almeria
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Albacete
1
Malaga
3
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Malaga
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Gru
Koniec
|
CF Talavera
2
Malaga
1
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Real Valladolid
1
Malaga
1
La Liga 2, 16. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Malaga
3
Mirandes
2
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
Malaga
0
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Malaga
2
Cordoba CF
2
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
02 Lis
Koniec
|
CD Castellón
2
Malaga
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Estepona
1
Malaga
3
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Malaga
4
FC Andorra
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Leganes
2
Malaga
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Malaga
3
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Racing Santander
3
Malaga
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
2
Malaga
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Malaga
0
Cadiz
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Huesca
1
Malaga
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Malaga
2
Granada
2
La Liga 2, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Las Palmas
0
Malaga
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Malaga
1
Real Sociedad II
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Malaga
1
Eibar
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Malaga
2
Burgos CF
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Malaga
2
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Eldense
1
Malaga
0
La Liga 2, 39. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Malaga
1
Granada
0
La Liga 2, 38. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Malaga
1
CD Castellón
0
La Liga 2, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Eibar
2
Malaga
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Malaga
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Malaga
0
Cordoba CF
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
2
Malaga
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Malaga
2
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Albacete
2
Malaga
0
La Liga 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Malaga
0
Cadiz
2
La Liga 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Almeria
2
Malaga
2
La Liga 2, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Malaga
1
Tenerife
0
La Liga 2, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Cartagena
0
Malaga
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Malaga
1
Levante
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Malaga
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Malaga
1
Real Saragossa
2
La Liga 2, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Mirandes
3
Malaga
2
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Malaga
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 22. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Malaga
3
La Liga 2, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Malaga
3
Eldense
0
La Liga 2, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Burgos CF
0
Malaga
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Malaga
1
Almeria
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Gru
Koniec
|
CD Castellón
2
Malaga
0
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Levante
4
Malaga
2
La Liga 2, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Malaga
0
Racing Santander
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Malaga
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Malaga
1
Cartagena
0
La Liga 2, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Dogryw.
|
Estepona
3
Malaga
2
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Tenerife
0
Malaga
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Malaga
0
Real Oviedo
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Cadiz
2
Malaga
2
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Malaga
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Malaga
0
Elche
3
La Liga 2, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Granada
2
Malaga
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Malaga
1
Huesca
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Malaga
2
Albacete
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Malaga
1
Mirandes
1
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Malaga
2
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Real Madryt B
1
Malaga
2
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
Malaga
1
Mérida AD
1
Primera Division RFEF
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt B
0
Malaga
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
Malaga
1
Intercity
0
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
Alcoyano
0
Malaga
3
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Malaga
2
Recreativo Huelva
0
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Melilla
1
Malaga
0
Primera Division RFEF
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Malaga
0
CD Castellón
1
Primera Division RFEF
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
AD Ceuta FC
3
Malaga
2
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Malaga
1
Eldense
0
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Malaga
0
Sanluqueño
0
Primera Division RFEF
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Real Murcia
1
Malaga
4
Primera Division RFEF
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Ibiza
1
Malaga
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Atlético Baleares
1
Malaga
2
Primera Division RFEF
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Malaga
2
Atletico Madryt B
1
Primera Division RFEF
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
Śląsk Wrocław
4
Miedź Legnica
2
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
1
Śląsk Wrocław
1
PKO BP Ekstraklasa
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Warta Poznań
3
Śląsk Wrocław
1
PKO BP Ekstraklasa
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Śląsk Wrocław
0
Piast Gliwice
1
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Lechia Gdańsk
0
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Raków Częstochowa
4
Śląsk Wrocław
1
PKO BP Ekstraklasa
|
33'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Śląsk Wrocław
2
Lech Poznań
1
PKO BP Ekstraklasa
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Widzew Łódź
1
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Śląsk Wrocław
0
Legia Warszawa
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Miedź Legnica
1
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Wisła Płock
1
Śląsk Wrocław
2
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Radomiak Radom
2
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Śląsk Wrocław
4
Górnik Zabrze
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Piast Gliwice
1
Śląsk Wrocław
1
PKO BP Ekstraklasa
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Stal Mielec
2
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Śląsk Wrocław
1
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Lech Poznań
0
Śląsk Wrocław
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Śląsk Wrocław
0
Widzew Łódź
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Korona Kielce
3
Śląsk Wrocław
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Śląsk Wrocław
2
Pogoń Szczecin
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Zagłębie Lubin
0
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Śląsk Wrocław
1
Wisła Kraków
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Śląsk Wrocław
0
Lech Poznań
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Legia Warszawa
1
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Śląsk Wrocław
0
Zagłębie Lubin
0
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Śląsk Wrocław
0
Cracovia
2
PKO BP Ekstraklasa
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Śląsk Wrocław
2
Stal Mielec
1
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Śląsk Wrocław
1
Raków Częstochowa
2
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Piast Gliwice
1
Śląsk Wrocław
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Hapoel Beer Sheva
4
Śląsk Wrocław
0
Liga Konferencji
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Śląsk Wrocław
1
Lechia Gdańsk
1
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
Śląsk Wrocław
2
Hapoel Beer Sheva
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Cracovia
1
Śląsk Wrocław
2
PKO BP Ekstraklasa
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Mar
Koniec
|
CD Castellón
1
Espanyol
3
La Liga 2
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Almeria
3
CD Castellón
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sty
Koniec
|
CD Castellón
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Sabadell
1
CD Castellón
1
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Mallorca
3
CD Castellón
1
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Mirandes
1
CD Castellón
1
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Lis
Koniec
|
CD Castellón
0
Alcorcon
2
La Liga 2
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
CD Castellón
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lis
Koniec
|
CD Castellón
2
Cartagena
1
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Fuenlabrada
1
CD Castellón
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
CD Castellón
2
Leganes
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
UD Logroñés
1
CD Castellón
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Victor Garcia 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.50, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.10 — wynik powyżej średniej ligowej (3.78).
W ostatnich 10 meczach Victor Garcia 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.50, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.17 — wynik powyżej średniej ligowej (3.78).
W jakiej formie jest Victor Garcia?
Victor Garcia jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.10 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.46). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Victor Garcia – zarobki
Victor Garcia gra w Ibiza na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 240 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Victor Garcia w Ibiza (2025/26)
| Rocznie | 240 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 20 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 658 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Victor Garcia w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
240 tys. € |
| 2024/25 |
|
240 tys. € |
| 2020/21 |
|
110 tys. € |
Victor Garcia – kontuzje
W trakcie kariery Victor Garcia zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 12 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Victor Garcia
-
Uraz mięśnia
01.01.26 – 11.02.26 (42 dni)
Malaga opuszczone: 6 meczów
-
Uraz przywodziciela
01.10.23 – 09.11.23 (40 dni)
Malaga opuszczone: 6 meczów
Czy Victor Garcia ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Victor Garcia nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Victor Garcia to uraz mięśnia z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 42 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Victor Garcia – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Victor Garcia wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Victor Garcia na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Victor Garcia
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 32 |
|
250 tys. € |
| 29.12.2025 | 31 |
|
300 tys. € |
| 23.06.2025 | 31 |
|
300 tys. € |
| 12.12.2024 | 30 |
|
300 tys. € |
| 13.10.2024 | 30 |
|
300 tys. € |
| 23.06.2024 | 30 |
|
350 tys. € |
| 19.12.2023 | 29 |
|
350 tys. € |
| 08.06.2023 | 29 |
|
450 tys. € |
| 15.11.2022 | 28 |
|
550 tys. € |
| 28.09.2022 | 28 |
|
450 tys. € |
| 13.06.2022 | 28 |
|
350 tys. € |
| 30.12.2021 | 27 |
|
450 tys. € |
| 14.10.2021 | 27 |
|
450 tys. € |
| 23.06.2021 | 27 |
|
200 tys. € |
| 07.01.2021 | 26 |
|
200 tys. € |
| 07.10.2020 | 26 |
|
200 tys. € |
| 10.02.2020 | 25 |
|
200 tys. € |
| 09.09.2019 | 25 |
|
200 tys. € |
| 28.06.2019 | 25 |
|
200 tys. € |
| 18.02.2019 | 24 |
|
200 tys. € |
| 29.06.2018 | 24 |
|
200 tys. € |
| 31.12.2017 | 23 |
|
200 tys. € |
| 30.06.2015 | 21 |
|
100 tys. € |
| 07.01.2015 | 20 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Victor Garcia?
Wycena Victor Garcia wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Victor Garcia wyceniano na 550 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.