Julen Lobete jest piłkarzem występującym obecnie w Malaga. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Julen Lobete
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Julen Lobete w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Julen Lobete wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.15. Julen Lobete oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Julen Lobete w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Julen Lobete rozegrał w barwach Malagi w La Lidze 3 mecze. Na boisku spędził łącznie 5 minut. Średnio dawało to 2 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Julen Lobete
Pierwszy transfer Julen Lobete w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Real Sociedad II do Celty Vigo za 1 milion euro.
Ile zarabia Julen Lobete?
Na podstawie kontraktu z Malaga, Julen Lobete otrzymuje 420 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 35 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Lobete w listopadzie 2026 to 8,1 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Julen Lobete ma kontuzję?
Obecnie Julen Lobete ma uraz — kolano skoczka — i pauzuje w Maladze.
Najpoważniejszy uraz w karierze Julen Lobete to uraz stopy z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 23 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Julen Lobete?
Julen Lobete najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Julen Lobete?
Wycena 26-letniego Julen Lobete według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Julen Lobete?
Julen Lobete urodził się 18 września 2000 w Lezo w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Julen Lobete – statystyki
Szczegółowe statystyki Julen Lobete w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Malaga oraz reprezentacja Hiszpanii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Julen Lobete w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Julen Lobete wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.15. Julen Lobete oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Julen Lobete – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Julen Lobete w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Sie
Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
4:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Sie
Koniec
|
La Liga, 2. kolejka
|
1:1 | 5' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
19 Sie
Koniec
|
La Liga, 1. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Cze
Koniec
|
La Liga 2, finał
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
14 Cze
Koniec
|
La Liga 2, finał
|
0:0 | 1' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
10 Cze
Koniec
|
La Liga 2, półfinał
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
07 Cze
Koniec
|
La Liga 2, półfinał
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
31 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 42. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 41. kolejka
|
1:1 | 3' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
16 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 40. kolejka
|
1:4 | 18' | 0 | 0 | – | 6.9 |
Ile meczów rozegrał Julen Lobete w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Julen Lobete rozegrał w barwach Malagi w La Lidze 3 mecze. Na boisku spędził łącznie 5 minut. Średnio dawało to 2 minuty gry na spotkanie.
Julen Lobete – transfery
W trakcie kariery Julen Lobete zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Malaga 2024 – obecnie
-
Celta Vigo 2024 – 2024
-
FC Andorra 2023 – 2024
-
Celta Vigo 2023 – 2023
-
RKC Waalwijk 2022 – 2023
-
Celta Vigo 2022 – 2022
-
Real Sociedad II 2019 – 2022
-
Real Sociedad U19 2018 – 2019

-
Antiguoko KE U19 do 2018

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Julen Lobete
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 01.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 27.07.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 25.07.2022 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Transfer definitywny |
Historia transferów Julen Lobete
Pierwszy transfer Julen Lobete w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Real Sociedad II do Celty Vigo za 1 milion euro.
Julen Lobete – forma
W ostatnich 5 meczach Julen Lobete zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,48. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Julen Lobete i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Sie
Koniec
|
Real Madryt
4
Malaga
0
La Liga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Malaga
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga, 2. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Malaga
0
La Liga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
Almeria
1
Malaga
2
La Liga 2, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Malaga
0
Almeria
0
La Liga 2, finał
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Malaga
1
Las Palmas
1
La Liga 2, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Cze
Koniec
|
Las Palmas
0
Malaga
1
La Liga 2, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
0
Malaga
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Malaga
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
3'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Maj
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Malaga
4
La Liga 2, 40. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Malaga
2
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Eibar
2
Malaga
4
La Liga 2, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Malaga
2
CD Castellón
3
La Liga 2, 37. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Almeria
3
Malaga
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Malaga
2
Las Palmas
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
2'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Malaga
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
3
Malaga
3
La Liga 2, 33. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Malaga
0
Leganes
0
La Liga 2, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Cadiz
0
Malaga
3
La Liga 2, 31. kolejka
|
11'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Malaga
5
Huesca
3
La Liga 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Malaga
3
Real Valladolid
3
La Liga 2, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Granada
0
Malaga
1
La Liga 2, 28. kolejka
|
63'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Malaga
1
Albacete
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Real Sociedad II
2
Malaga
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Malaga
2
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
0
Malaga
1
La Liga 2, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Malaga
2
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 21. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Malaga
3
La Liga 2, 20. kolejka
|
4'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Malaga
2
Almeria
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Albacete
1
Malaga
3
La Liga 2, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Malaga
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
17'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Gru
Koniec
|
CF Talavera
2
Malaga
1
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
67'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Real Valladolid
1
Malaga
1
La Liga 2, 16. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Malaga
3
Mirandes
2
La Liga 2, 15. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
Malaga
0
La Liga 2, 14. kolejka
|
70'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Malaga
2
Cordoba CF
2
La Liga 2, 13. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
CD Castellón
2
Malaga
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Estepona
1
Malaga
3
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Malaga
4
FC Andorra
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
38'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Leganes
2
Malaga
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Malaga
3
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
30'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Racing Santander
3
Malaga
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
2
Malaga
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Malaga
0
Cadiz
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
59'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Huesca
1
Malaga
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Malaga
2
Granada
2
La Liga 2, 4. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Las Palmas
0
Malaga
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Malaga
1
Real Sociedad II
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
33'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Malaga
1
Eibar
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Malaga
2
Burgos CF
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
34'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Elche
2
Malaga
0
La Liga 2, 41. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Malaga
2
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Eldense
1
Malaga
0
La Liga 2, 39. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Malaga
1
Granada
0
La Liga 2, 38. kolejka
|
85'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Malaga
1
CD Castellón
0
La Liga 2, 37. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Eibar
2
Malaga
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Malaga
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Malaga
0
Cordoba CF
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
2
Malaga
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Malaga
2
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 32. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Albacete
2
Malaga
0
La Liga 2, 31. kolejka
|
58'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Malaga
0
Cadiz
2
La Liga 2, 30. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Almeria
2
Malaga
2
La Liga 2, 29. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Malaga
1
Tenerife
0
La Liga 2, 28. kolejka
|
85'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Cartagena
0
Malaga
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Malaga
1
Levante
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Malaga
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Malaga
1
Real Saragossa
2
La Liga 2, 24. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Mirandes
3
Malaga
2
La Liga 2, 23. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Malaga
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 22. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Malaga
3
La Liga 2, 21. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Malaga
3
Eldense
0
La Liga 2, 20. kolejka
|
66'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Burgos CF
0
Malaga
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Malaga
1
Almeria
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
88'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Gru
Koniec
|
CD Castellón
2
Malaga
0
La Liga 2, 17. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Levante
4
Malaga
2
La Liga 2, 13. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Malaga
0
Racing Santander
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
68'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Malaga
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Malaga
1
Cartagena
0
La Liga 2, 14. kolejka
|
63'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Paź
Dogryw.
|
Estepona
3
Malaga
2
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Malaga
1
Eibar
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Tenerife
0
Malaga
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Malaga
0
Real Oviedo
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Cadiz
2
Malaga
2
La Liga 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Malaga
0
Elche
3
La Liga 2, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Granada
2
Malaga
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Malaga
1
Mirandes
1
La Liga 2, 2. kolejka
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Malaga
2
La Liga 2, 1. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Cze
Koniec
|
FC Andorra
1
Racing Ferrol
0
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
5
FC Andorra
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
05 Maj
Koniec
|
FC Andorra
0
Albacete
1
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
74'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Espanyol
1
FC Andorra
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
0
Eibar
2
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Mar
Koniec
|
FC Andorra
0
Amorebieta
1
La Liga 2
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Levante
0
FC Andorra
0
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lut
Koniec
|
FC Andorra
1
Villarreal B
1
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Alcorcon
1
FC Andorra
0
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Tenerife
0
FC Andorra
0
La Liga 2
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Sty
Koniec
|
FC Andorra
2
Leganes
3
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
FC Andorra
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Gru
Koniec
|
FC Andorra
1
Espanyol
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Eibar
2
FC Andorra
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Gru
Koniec
|
FC Andorra
1
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Burgos CF
0
FC Andorra
0
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Lis
Koniec
|
FC Andorra
1
Eldense
3
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Paź
Koniec
|
FC Andorra
2
Levante
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Paź
Koniec
|
FC Andorra
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
FC Andorra
0
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Albacete
3
FC Andorra
1
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
FC Andorra
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
FC Andorra
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
19'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Mirandes
4
FC Andorra
3
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Amorebieta
3
FC Andorra
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Sie
Koniec
|
FC Andorra
3
Cartagena
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Leganes
0
FC Andorra
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Cambuur
4
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
66'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Utrecht
2
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Heerenveen
1
RKC Waalwijk
4
Eredivisie
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
RKC Waalwijk
3
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Twente
3
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
82'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
De Treffers
2
RKC Waalwijk
0
Puchar Holandii
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
70'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
RKC Waalwijk
5
Excelsior Rotterdam
2
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Vitesse
2
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Emmen
1
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
22'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Huesca
3
Real Sociedad II
2
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Real Sociedad
3
Cadiz
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Real Valladolid
1
Real Sociedad II
2
La Liga 2
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Hiszpania U-21
8
Litwa U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Real Madryt
4
Real Sociedad
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Lugo
1
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Cartagena
2
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Real Sociedad II
0
Burgos CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Real Sociedad
0
Real Madryt
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Rosja U-21
1
Hiszpania U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
1
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
0
Real Sociedad
2
La Liga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Getafe
1
Real Sociedad
1
La Liga
|
56'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
1
Monaco
1
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Granada
2
Real Sociedad
3
La Liga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Cadiz
0
Real Sociedad
2
La Liga
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Cartagena
1
Real Sociedad II
0
La Liga 2
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Lugo
0
Real Sociedad II
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Real Sociedad II
4
Deportivo Alaves B
1
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Real Unión
3
Real Sociedad II
1
Segunda Division RFEF
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Real Sociedad II
2
Amorebieta
1
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Real Sociedad II
2
Barakaldo
0
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Laredo
0
Real Sociedad II
0
Segunda Division RFEF
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
![]()
Leioa
1
Real Sociedad II
1
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Real Sociedad II
4
Racing Santander
1
Segunda Division RFEF
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Real Sociedad II
0
Real Unión
1
Segunda Division RFEF
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Real Sociedad II
3
Laredo
0
Segunda Division RFEF
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lip
Koniec
|
Villarreal
1
Real Sociedad
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lip
Koniec
|
Real Sociedad
2
Granada
3
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
Real Sociedad
1
Real Madryt
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Cze
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Real Sociedad
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Julen Lobete ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.46, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.48.
W ostatnich 10 meczach Julen Lobete ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.45, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.59.
W jakiej formie jest Julen Lobete?
Julen Lobete jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.48 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.15). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Julen Lobete – zarobki
Julen Lobete gra w Malaga na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 420 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Julen Lobete w Malaga (2025/26)
| Rocznie | 420 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 35 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Julen Lobete w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
420 tys. € |
| 2024/25 |
|
420 tys. € |
| 2023/24 |
|
420 tys. € |
| 2022/23 |
|
280 tys. € |
| 2021/22 |
|
200 tys. € |
Ile zarabia Julen Lobete?
Na podstawie kontraktu z Malaga, Julen Lobete otrzymuje 420 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 35 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Lobete w listopadzie 2026 to 8,1 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Julen Lobete – kontuzje
W trakcie kariery Julen Lobete zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 14 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Julen Lobete
-
Kolano skoczka
pauzuje od 63 dni
30.08.26Malaga opuszczone: 9 meczów
-
Uraz stopy
24.08.24 – 15.09.24 (23 dni)
Malaga opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
31.12.22 – 19.01.23 (20 dni)
RKC Waalwijk opuszczone: 2 mecze
Czy Julen Lobete ma kontuzję?
Obecnie Julen Lobete ma uraz — kolano skoczka — i pauzuje w Maladze.
Najpoważniejszy uraz w karierze Julen Lobete to uraz stopy z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 23 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Julen Lobete – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Julen Lobete wynosi obecnie 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Julen Lobete na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Julen Lobete
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 29.12.2025 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 23.06.2025 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 12.12.2024 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 13.10.2024 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 23.06.2024 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 19.12.2023 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 22.06.2023 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 16.03.2023 | 22 |
|
1,7 mln € |
| 10.11.2022 | 22 |
|
2,3 mln € |
| 13.09.2022 | 21 |
|
2,5 mln € |
| 28.06.2022 | 21 |
|
3 mln € |
| 02.06.2022 | 21 |
|
5 mln € |
| 29.12.2021 | 21 |
|
5 mln € |
| 12.10.2021 | 21 |
|
5 mln € |
| 29.06.2021 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 06.01.2021 | 20 |
|
1 mln € |
| 07.10.2020 | 20 |
|
1 mln € |
| 07.04.2020 | 19 |
|
900 tys. € |
| 10.02.2020 | 19 |
|
1 mln € |
| 20.11.2019 | 19 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Julen Lobete?
Wycena Julen Lobete wynosi obecnie 1,2 mln €. W szczycie kariery Julen Lobete wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 200 tys. €.