Inigo Sainz-Maza jest piłkarzem występującym obecnie w Racing Santander. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Inigo Sainz-Maza
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Inigo Sainz-Maza w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Inigo Sainz-Maza wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.67, a skuteczność strzałów to 0,0%. Inigo Sainz-Maza oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Inigo Sainz-Maza w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Inigo Sainz-Maza rozegrał w barwach Racingu Santander w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 204 minuty. Średnio dawało to 17 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Inigo Sainz-Maza?
Na podstawie kontraktu z Racing Santander, Inigo Sainz-Maza otrzymuje 390 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 32,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Sainz-Maza w listopadzie 2026 to 7,5 tysiąca euro, a dziennie około 1,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Inigo Sainz-Maza ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Inigo Sainz-Maza nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Inigo Sainz-Maza to uraz kolana z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 244 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Inigo Sainz-Maza?
Inigo Sainz-Maza ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Inigo Sainz-Maza?
Inigo Sainz-Maza najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Inigo Sainz-Maza?
Wycena 28-letniego Inigo Sainz-Maza według stanu na grudzień 2025 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Inigo Sainz-Maza?
Inigo Sainz-Maza urodził się 16 czerwca 1998 w Ampuero w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Inigo Sainz-Maza – statystyki
Szczegółowe statystyki Inigo Sainz-Maza w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Racing Santander. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Inigo Sainz-Maza w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Inigo Sainz-Maza wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.67, a skuteczność strzałów to 0,0%. Inigo Sainz-Maza oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Inigo Sainz-Maza – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Inigo Sainz-Maza w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
0:3 | 30' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Paź
Koniec
|
![]() Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
5:0 | 6' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
7:2 | 78' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Inigo Sainz-Maza w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Inigo Sainz-Maza rozegrał w barwach Racingu Santander w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 204 minuty. Średnio dawało to 17 minut gry na spotkanie.
Inigo Sainz-Maza – transfery
W trakcie kariery Inigo Sainz-Maza zmieniał klub 2 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Racing Santander 2020 – obecnie
-
Racing Santander B 2017 – 2020
-
Racing Santander U19 do 2017

Inigo Sainz-Maza – forma
W ostatnich 5 meczach Inigo Sainz-Maza zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,94. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Inigo Sainz-Maza 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.27, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.94 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W ostatnich 10 meczach Inigo Sainz-Maza 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.84, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.48 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W jakiej formie jest Inigo Sainz-Maza?
Inigo Sainz-Maza jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.94 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.67). Jego dyspozycja słabnie.
Inigo Sainz-Maza – zarobki
Inigo Sainz-Maza gra w Racing Santander na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 390 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Inigo Sainz-Maza w Racing Santander (2025/26)
| Rocznie | 390 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 33 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Ile zarabia Inigo Sainz-Maza?
Na podstawie kontraktu z Racing Santander, Inigo Sainz-Maza otrzymuje 390 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 32,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Sainz-Maza w listopadzie 2026 to 7,5 tysiąca euro, a dziennie około 1,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Inigo Sainz-Maza – kontuzje
W trakcie kariery Inigo Sainz-Maza zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 38 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Inigo Sainz-Maza
-
Uraz mięśnia
29.03.26 – 08.04.26 (11 dni)
Racing Santander opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kolana
23.10.24 – 23.06.25 (244 dni)
Racing Santander opuszczone: 36 meczów
- Koronawirus 27.01.22 – 01.02.22 (6 dni)
Czy Inigo Sainz-Maza ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Inigo Sainz-Maza nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Inigo Sainz-Maza to uraz kolana z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 244 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Inigo Sainz-Maza – trofea
W trakcie kariery Inigo Sainz-Maza zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Inigo Sainz-Maza?
Inigo Sainz-Maza zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Racingu Santander — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 1 raz.
Inigo Sainz-Maza – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Inigo Sainz-Maza wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Inigo Sainz-Maza na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Inigo Sainz-Maza?
Wycena Inigo Sainz-Maza wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Inigo Sainz-Maza wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 50 tys. €.