Inigo Vicente jest piłkarzem występującym obecnie w Racing Santander. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Inigo Vicente
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Inigo Vicente w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Inigo Vicente wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.74, a skuteczność strzałów to 0,0%. Inigo Vicente oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Inigo Vicente w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Inigo Vicente rozegrał w barwach Racingu Santander w La Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 894 minuty. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Inigo Vicente?
Na podstawie kontraktu z Racing Santander, Inigo Vicente otrzymuje 620 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 51,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Vicente w listopadzie 2026 to 11,9 tysiąca euro, a dziennie około 1,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Czy Inigo Vicente ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Inigo Vicente nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Inigo Vicente to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 20 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Inigo Vicente?
Inigo Vicente ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Inigo Vicente?
Inigo Vicente najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Inigo Vicente?
Wycena 28-letniego Inigo Vicente według stanu na czerwiec 2026 wynosi 7 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Inigo Vicente?
Inigo Vicente urodził się 6 stycznia 1998 w Derio w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Inigo Vicente – statystyki
Szczegółowe statystyki Inigo Vicente w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Racing Santander. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Inigo Vicente vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Inigo Vicente w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Inigo Vicente wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.74, a skuteczność strzałów to 0,0%. Inigo Vicente oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Inigo Vicente – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Inigo Vicente w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
0:3 | 82' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
2:1 | 88' | 0 | 0 | 6.8 | |||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
5:0 | 90' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
16 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
7:2 | 31' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
2:1 | 84' | 0 | 1 | – | 7.1 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | 5.9 | |||
|
28 Sie
Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
3:2 | 69' | 0 | 1 | – | 7.3 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
La Liga, 2. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 |
Ile meczów rozegrał Inigo Vicente w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Inigo Vicente rozegrał w barwach Racingu Santander w La Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 894 minuty. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Inigo Vicente – transfery
W trakcie kariery Inigo Vicente zmieniał klub 11 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Racing Santander 2022 – obecnie
-
Athletic Bilbao 2022 – 2022
-
Mirandes 2021 – 2022
-
Athletic Bilbao 2020 – 2021
-
Mirandes 2019 – 2020
-
Athletic Bilbao 2019 – 2019
-
Athletic Club B 2017 – 2019
-
Basconia 2016 – 2017
-
Athletic U19 2014 – 2016
-
Athletic Bilbao Youth 2013 – 2014

-
Danok Bat CF Youth 2012 – 2013

-
Athletic Bilbao Youth do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Inigo Vicente
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2022/23 | 13.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 20.07.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 05.08.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Transfer definitywny |
Inigo Vicente – forma
W ostatnich 5 meczach Inigo Vicente zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,77. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Inigo Vicente i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Racing Santander
0
Real Madryt
3
La Liga, 11. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Espanyol
1
La Liga, 10. kolejka
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Osasuna
2
Racing Santander
0
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Valencia
2
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
8 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Celta Vigo
5
Racing Santander
0
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Barcelona
7
Racing Santander
2
La Liga, 6. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
2
Deportivo Alaves
1
La Liga, 5. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.1 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Racing Santander
2
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Racing Santander
3
Elche
2
La Liga, 3. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Getafe
1
Racing Santander
0
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Villarreal
2
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Racing Santander
4
Cadiz
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
10 kluczowych podań
|
Istotny | 9.0 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Malaga
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Racing Santander
4
Real Valladolid
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Leganes
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Racing Santander
4
Huesca
2
La Liga 2, 38. kolejka
|
83'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
8 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.6 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
AD Ceuta FC
0
Racing Santander
0
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 36. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
5
Almeria
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.9 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
6
Racing Santander
2
La Liga 2, 34. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
2
Racing Santander
0
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Racing Santander
0
Albacete
4
La Liga 2, 31. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 30. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Racing Santander
4
Cordoba CF
3
La Liga 2, 29. kolejka
|
75'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
28 Lut
Koniec
|
CD Castellón
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 28. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Racing Santander
1
Burgos CF
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Racing Santander
1
Mirandes
0
La Liga 2, 25. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Granada
1
Racing Santander
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Racing Santander
4
Las Palmas
1
La Liga 2, 22. kolejka
|
79'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Racing Santander
0
Barcelona
2
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Saragossa
3
La Liga 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Huesca
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
Villarreal
1
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Racing Santander
1
Leganes
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
72'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Cadiz
2
Racing Santander
3
La Liga 2, 17. kolejka
|
87'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Racing Santander
4
Eibar
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.6 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Burgos CF
0
Racing Santander
2
La Liga 2, 15. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Granada
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Racing Santander
1
Real Sociedad II
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Mirandes
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 11. kolejka
|
85'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały
8 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Racing Santander
3
Malaga
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
FC Andorra
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Cordoba CF
2
Racing Santander
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
2
Cultural Leonesa
4
La Liga 2, 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Almeria
2
Racing Santander
3
La Liga 2, 4. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Racing Santander
4
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
75'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.4 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Albacete
2
Racing Santander
3
La Liga 2, 2. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Racing Santander
3
CD Castellón
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.6 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Mirandes
4
Racing Santander
1
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Racing Santander
3
Mirandes
3
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Racing Santander
2
Granada
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Eldense
3
Racing Santander
3
La Liga 2, 41. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Almeria
2
Racing Santander
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Racing Santander
1
Real Oviedo
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Cartagena
1
Racing Santander
0
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 36. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.5 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
1
CD Castellón
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Levante
3
Racing Santander
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Saragossa
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Mirandes
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Tenerife
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Elche
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Racing Santander
2
La Liga 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Burgos CF
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Malaga
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 24. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Albacete
2
Racing Santander
2
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.9 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
Eldense
2
La Liga 2, 21. kolejka
|
31'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Elche
3
Racing Santander
0
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Racing Santander
0
Huesca
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Granada
3
Racing Santander
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Racing Santander
0
Mirandes
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Malaga
0
Racing Santander
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.3 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Racing Santander
1
Albacete
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Cadiz
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
7 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Racing Santander
1
Levante
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
2
Racing Santander
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
55'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
Cartagena
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
CD Castellón
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Tenerife
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Eibar
2
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Almeria
2
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Villarreal B
1
Racing Santander
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Huesca
0
Racing Santander
3
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Racing Santander
1
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
8 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Racing Santander
3
Elche
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
0
Levante
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Racing Santander
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Racing Santander
4
Tenerife
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Racing Santander
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Albacete
2
Racing Santander
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Espanyol
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
3
Racing Santander
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Racing Santander
0
Cartagena
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
FC Andorra
0
La Liga 2
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Eldense
3
Racing Santander
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.4 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Mirandes
0
Racing Santander
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Villarreal B
0
La Liga 2
|
85'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Levante
2
Racing Santander
4
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Valladolid
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
7 kluczowych podań
|
Istotny | 8.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Alcorcon
3
Racing Santander
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lis
Karne
|
Zamora
(4)
2
Racing Santander
(3)
2
Puchar Hiszpanii
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Racing Santander
1
Racing Ferrol
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Racing Santander
3
Burgos CF
0
La Liga 2
|
84'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Cartagena
2
Racing Santander
3
La Liga 2
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Racing Santander
3
Sporting Gijon
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
8 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Tenerife
2
Racing Santander
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Racing Santander
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
2
Albacete
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
Amorebieta
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Elche
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Racing Santander
0
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Espanyol
2
Racing Santander
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Racing Santander
4
Eibar
0
La Liga 2
|
82'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.1 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Mirandes
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
84'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
1
Granada
0
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.7 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
4
Albacete
1
La Liga 2
|
89'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Racing Santander
0
Levante
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
FC Andorra
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
3
Racing Santander
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Linares Deportivo
1
Racing Santander
0
Puchar Hiszpanii
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Cartagena
0
Racing Santander
3
La Liga 2
|
85'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Racing Santander
0
Lugo
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Racing Santander
0
Burgos CF
1
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Racing Santander
1
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Granada
2
Racing Santander
0
La Liga 2
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Mirandes
0
Real Valladolid
1
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Mirandes
3
Burgos CF
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Leganes
2
Mirandes
0
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Mirandes
0
Sporting Gijon
3
La Liga 2
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Huesca
4
Mirandes
0
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Mirandes
3
Malaga
0
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Ponferradina
2
Mirandes
1
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
01 Gru
Koniec
|
![]()
CD San Roque de Lepe
0
Mirandes
3
Puchar Hiszpanii
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Fuenlabrada
1
Mirandes
1
La Liga 2
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Real Valladolid
3
Mirandes
1
La Liga 2
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Burgos CF
1
Mirandes
0
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
Leganes
2
La Liga 2
|
64'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Tenerife
1
Mirandes
2
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
Alcorcon
3
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Mirandes
1
La Liga 2
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Elche
2
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Real Madryt
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Osasuna
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Real Valladolid
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Atletico Madryt
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Real Betis
0
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
1
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
0
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Granada
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Levante
1
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Villarreal
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sty
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Barcelona
3
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Celta Vigo
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Getafe
1
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Real Valladolid
2
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Cadiz
1
La Liga
|
28'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Eibar
1
Athletic Bilbao
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lip
Koniec
|
Las Palmas
1
Mirandes
0
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
Mirandes
1
Ponferradina
2
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Mirandes
2
Numancia
1
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
23 Sty
Dogryw.
|
Mirandes
2
Celta Vigo
1
Puchar Hiszpanii
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Albacete
1
Mirandes
2
La Liga 2
|
65'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.4 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Mirandes
2
Las Palmas
1
La Liga 2
|
68'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Mirandes
2
Extremadura 1924
0
La Liga 2
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Ponferradina
2
Mirandes
0
La Liga 2
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Mirandes
1
Lugo
1
La Liga 2
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Mirandes
1
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Mirandes
2
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Numancia
2
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Mirandes
2
La Liga 2
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Inigo Vicente 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.28, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.77 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W ostatnich 10 meczach Inigo Vicente 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.77 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W jakiej formie jest Inigo Vicente?
Inigo Vicente jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.77 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.74). Jego dyspozycja słabnie.
Inigo Vicente – zarobki
Inigo Vicente gra w Racing Santander na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 620 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Inigo Vicente w Racing Santander (2025/26)
| Rocznie | 620 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 52 tys. € |
| Tygodniowo | 12 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Inigo Vicente w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
620 tys. € |
| 2024/25 |
|
620 tys. € |
| 2023/24 |
|
620 tys. € |
| 2022/23 |
|
300 tys. € |
| 2021/22 |
|
1,4 mln € |
| 2020/21 |
|
1,4 mln € |
| 2019/20 |
|
100 tys. € |
Ile zarabia Inigo Vicente?
Na podstawie kontraktu z Racing Santander, Inigo Vicente otrzymuje 620 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 51,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Vicente w listopadzie 2026 to 11,9 tysiąca euro, a dziennie około 1,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Inigo Vicente – kontuzje
W trakcie kariery Inigo Vicente zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 8 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Inigo Vicente
-
Uraz
31.12.21 – 19.01.22 (20 dni)
Mirandes opuszczone: 3 mecze
-
Koronawirus
29.01.21 – 15.02.21 (18 dni)
Athletic Bilbao opuszczone: 5 meczów
Czy Inigo Vicente ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Inigo Vicente nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Inigo Vicente to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 20 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Inigo Vicente – trofea
W trakcie kariery Inigo Vicente zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Inigo Vicente
Jakie trofea zdobył Inigo Vicente?
Inigo Vicente zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Racingu Santander — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 1 raz.
Inigo Vicente – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Inigo Vicente wynosi obecnie 7 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Inigo Vicente na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Inigo Vicente
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 28 |
|
7 mln € |
| 17.03.2026 | 28 |
|
6 mln € |
| 29.12.2025 | 27 |
|
4 mln € |
| 23.06.2025 | 27 |
|
3 mln € |
| 12.12.2024 | 26 |
|
3 mln € |
| 13.10.2024 | 26 |
|
3 mln € |
| 23.06.2024 | 26 |
|
2,8 mln € |
| 25.03.2024 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 19.12.2023 | 25 |
|
2 mln € |
| 12.10.2023 | 25 |
|
1,8 mln € |
| 13.06.2023 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 28.12.2022 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 28.06.2022 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 26.12.2021 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 09.06.2021 | 23 |
|
1 mln € |
| 04.01.2021 | 22 |
|
1 mln € |
| 07.10.2020 | 22 |
|
1 mln € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
1 mln € |
| 19.12.2019 | 21 |
|
1,2 mln € |
| 28.06.2019 | 21 |
|
1 mln € |
| 18.02.2019 | 21 |
|
400 tys. € |
| 29.05.2018 | 20 |
|
400 tys. € |
| 21.03.2018 | 20 |
|
400 tys. € |
| 31.12.2017 | 19 |
|
100 tys. € |
| 23.08.2016 | 18 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Inigo Vicente?
Wycena Inigo Vicente wynosi obecnie 7 mln €. W szczycie kariery Inigo Vicente wyceniano na 7 mln €, a najniżej na 100 tys. €.